Forum Dragon Ball Nao

» Praca

Strony:   1, 2, 3
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Od dwóch lat pracuję jako, z braku lepszego określenia, grafik w instytucie księgowych. Zajebista robota, gdyby nie fakt, że jestem zupełnym beztalenciem. Na moje szczęście, przez wcześniejsze 5 lat pracy jako DeTePowiec, napatrzyłem się na tysiące różnych tworów, które bez problemu mogę odtworzyć i do pewnego stopnia ulepszyć w którymś z programów Adobe. Fakt jest też taki, że 95% mojej pracy to właśnie DTP a nie kreatywne tworzenie, ale retardy w robocie nie widzą różnicy. Najśmieszniejsze jest to, że gdy już zechcą czegoś, co wymaga ode mnie jakiejś inwencji, ja rzucam ich coś, co jest szczerze maksimum moich możliwości, ale obiektywnie patrząc to ochłap. Klienci się zachwycają, doszukując się jakichś ukrytych przekazów czy stylu. Tym oto sposobem, zaprojektowałem wnętrze kilku klas w uniwersytetach w Emiratach Arabskich i Arabii Saudyjskiej, jakieś światowe wystawy na całym świecie. I wciąż chcą więcej. Tak się zachowuję, gdy opowiadam o tym rodzinie:
https://www.youtube.com/watch?v=fyEThSM4JnI
Gdybym był jakimś postępowym lemingiem, pewnie sam uwierzyłbym w to, że mam talent.

Szczerze, nienawidzę tej pracy. Mimo że zdecydowana większość to właśnie moje ulubione DTP, to samej roboty jest niedużo i praktycznie cały czas muszę udawać, że pracuję. Zabawne, gdy człowiek robił fizycznie, to wyobrażało się jakby to fajnie było siedzieć przy kompie i się nudzić. Poważnie myślę o zmianie, zwłaszcza że moja nowa szefowa to Amerykanka, będąca personifikacją wszystkiego co najgorsze w zachodnim świecie, czyli mówiąc krótko feminazistka.

Jednej rzeczy się dowiedziałem o samym sobie. Nie cierpię być miły dla głąbów tylko przez wzgląd na profesjonalizm.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
O kurde Endu, graty Nie szukacie może kolejnego beztalencia od grafiki?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ja pracuje w żydowskiej firmie marketingowej na umowę w oparciu o IV aksjomat. 2x Rabin powiedział mi nie, ale tydzień temu powiedział tak i dał mi 500zł.

Zasada naszej pracy jest taka, aby to żydowskie firmy miały jak najlepszą promocję, reszte mamy robic na pół gwizdka więc luz.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Marimo napisał(a):
O kurde Endu, graty Nie szukacie może kolejnego beztalencia od grafiki?
Dzięx. Nie masz szans, ona przyjmuje tylko baby.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
ona przyjmuje tylko baby.
To wiele tlumaczy...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Cieć
Gekokujō
Gekokujō
Cieć
Dni na forum: 3.415
Ostrzeżenia: 4
Posty: 98
Moja praca ? Było ich wiele, nie licząc praktyk w zawodzie elektromonter... trzy/pięć etatów, w tym jeden, w odniesieniu do długości czasu pracy wyniósł, pięć lat. Byłem magazynierem w zakładzie, który zajmował się gospodarką odpadów z Drukarni Winkowski. Praca ta polegała na selektywnym gromadzeniu odpadów papierniczych powstałych z produkcji... Gazet, broszur, katalogów, książek, opakowań z tektury litej i innych takich. Odpady papierowe dzieliły się na tzw. składki czyli wadliwe gazety i inne takie, zrzynki z maszyn przycinających/składających oraz kartony faliste i lite. Odpady ładowane były w kontenery, zrzynki po przez zespół wyciągów, składki kartony po przez koleby, które były obsługiwane przez wózki podnośnikowe o napędzie silnikowym (ropa/gaz) Piastowałem wszystkie stanowiska, głównie obsługę "ścinkarni" chodzi o te zrzynki. Po tem trafiłem na obsługę maszyny prasującej odpady w bele 500-600, wraz ze składowaniem tych bel w magazynie blokiem, z zachowaniem względnego podziału na. Bele ze składek, kartonu falistego, litego i zrzynek. Jeszcze była folia prasowana w bele, ale rzadko się tym zajmowałem. Bo i tworzywo sztuczne. Druga pracy to Philips (moloch). Praca jako szeregowy operator poszczególnych maszyn wchodzących w skład linii produkcyjnej na świetlówkach, po czym przenieśli mnie na magazyniera wewnętrznego przy pakowaniu standardowym żarówek. Trzecia praca to cynkownik w Termetalu, jak sama nazwa wskazuje, było to ocynkowanie elementów, krat, mat, większych detali metalowych. Cynkowanie odbywało się metodą ogniową (kąpiel cynkowa). Stanowiska piastowane na linii to. Podwieszanie na trawersach z pomocą drutów różnej gróbości ww. elementów i wykończeniówka (piłowanie, pakowanie i bandowanie bandownicą na paletach). Nadmieniam, że praca przy kwasie solnym i bardzo ciężka na akord. Czwarta praca to budowlanka, ale to praca na czarno więc nie liczy się, pomocnik budowlany. Po czym i aktualnie Plastwil, magazynier, przyjmowanie z produkcji detali i wklepywanie do programu ERP, przesunięcia magazynowe, operowanie wózkiem podnośnikowym, gospodarka odpadami poprodukcyjnymi i wadliwymi detalami oraz co najgorsze ręczne strech-owanie. Aktualnie wolny elektron czyli pracownik gospodarczy oraz pupilek kadrowej XD Tak określę hehehe. Zajmuję się wszystkim wraz z pracami ogrodniczymi, porządkowymi, ślusarskimi i gospodarką odpadów poprodukcyjnych i komunalnych. Tym sposobem mam już ponad 12 lat pracy zaliczone i pracuje dalej. Służbę wojskową też wliczam w okres lat pracy, bo składki odprowadzane. ... Przez 2 tygodnie pracowałem jako "naciągacz" na cyfrę+. W pod podrzędnej firmie.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Endzik napisał(a):
Tym oto sposobem, zaprojektowałem wnętrze kilku klas w uniwersytetach w Emiratach Arabskich i Arabii Saudyjskiej, jakieś światowe wystawy na całym świecie.
Spoko, mój kod też powędrował do różnych krajów w paru różnych firmach w tym do międzynarodowej sieci telefonicznej.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Praca
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook