Forum Dragon Ball Nao

» PlayStation 4

Strony:   1, 2
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Nie dostało. Są dwie grupy ludzi, na których decyzje może to wpłynąć:
1. Posiadacze X360 i PS4, których może to przekonać do kupna XOne.
Uważam, że takich ludzi jest marginalny odsetek, bo jeżeli mieli X360 a mimo to wybrali PS4, to są na tyle mądrzy że nie wpakują się w klocka. No chyba że 360 się im zepsuł, a wciąż mają gry w które chcieliby pograć.

2. Posiadacze X360, którzy jeszcze nie wybrali konsoli nowej generacji. To pewnie większa grupa, ale nie wiem dlaczego ktokolwiek spoza USA miałby kupować Xboksa na pierwszym miejscu.

Nie mówiąc już o tym, że to od twórcy gry zależy, czy dany tytuł będzie miał wsteczną kompatybilność. PS4 pokazało, że remastery sprzedają się jak bułeczki, XOne pewnie podąży tą drogą. Zresztą już to robi, wystarczy spojrzeć na Halo: MCC.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Niestety nie dla mnie, bo ja nie mam gier na x360.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
No to my Polacy przechytrzymy zachodnie lobby elektroniczne i się na nich wypniemy. Nie kupimy nowych konsol, ani gier. Będziemy grać w planszówki, a tamci niech swój przemysł zasilają u Chińczyków.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Robią to, bo wypuszczają PSVR, a obecne PS4 w życiu by tego nie pociągnęło. Powód dobry, ale jak się dobrze sprzeda, to będzie precedens z którego skorzystają w przyszłości. Jak Nintendo z 3DS.

Bawi mnie, że reklamują to jako kompatybilne z 4k, jak w tej chwili nie mogą wyciągnąć 60FPS w full HD.

Z innej beczki, patrzyłem w zeszłym tygodniu jakieś exclusive'y do kupienia i jest taka nędza, że szkoda słów. Chyba poza Bloodborne nie wyszło na PS4 nic ciekawego, co nie byłoby remasterem albo sequelem. Skończyłem z Ratchetem i Clankiem. Przynajmniej dobre.

Za to PS+ się postarało i w czerwcu rzucili za darmo NBA 2K16, chyba największa gra na PS4 z PS+ jak do tej pory.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Hm, to się posypały exy na E3, nice.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » PlayStation 4
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook