Forum Dragon Ball Nao

» [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria ocena: 10,00 (głosy: 4)110

Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 58, 59, 60  
dropsa Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
dropsa
Wiek: 33
Dni na forum: 5.192
Posty: 5
Skąd: G.K
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez dropsa: 30.06.2015, 21:16
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
To stary fanart, zamiast którego dostaliśmy grubego Beerusa (Champę)

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.831
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
schaolin360 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
schaolin360
Wiek: 35
Dni na forum: 3.321
Posty: 77
A gdzie Shanpa ?

Byłoby ciekawie gdyby rzeczywiście "Bogowie" wyglądali tak różnorodnie...

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez schaolin360: 30.06.2015, 21:20
dropsa Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
dropsa
Wiek: 33
Dni na forum: 5.192
Posty: 5
Skąd: G.K
Dzięki, nie wiedziałem
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.279
Posty: 402
Szkoda, ze to jest fanart. Chyba nikt sie nie spodziewal, ze kazdy bog zniszczenia bedzie bratem blizniakiem Billsa
JarisWojnarez
Ziemianin
Ziemianin
JarisWojnarez
Dni na forum: 3.219
Posty: 23
Nie wiem czy ktoś pisał o tym ,ale. Analizując trailer DBS #2 zauważyłem pewną rzecz. moge się mylić ,ale warto o tym powiedzieć

http://zapodaj.net/images/d7cc96156f6b9.jpg
http://zapodaj.net/images/1e30dc59517f0.png

1. Goku na 200% nie trenuje na ziemi [KOLOR NIEBA]
2. Czy niebo z tych dwóch scenek nie jest podobne ?
3. Moim zdaniem trenuje on u Whisa
4. W najnowszej kinówce Son Goku nagle mógł stać się SSGSS ,więc nie zdziwie się jeśli po timeskipie filmu BoG będzie ukazany trening dzięki ,któremu mógł on uzyskać to stadium
5.Nie będę zdziwiony jeśli będzie jeszcze jeden przeciwnik i to taki konkretny
7. Mogę nie mieć racji ,ale Goku na poziomie SSG Jest lekko słabszy od Beerusa, czyli SSGSS są na podobnym poziomie mocy ? może to ma jakiś sens

Co o tym wszystkim myślicie ?
Pozdrawiam !
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.224
Posty: 497
Dobra czas na mega długi post:

Diablo2020

Co do postaci Piccolo, to ma ona potencjał i to jak został potraktowany w sadze z Buu, było trochę do dupy, że tak napisze, zrobili z niego mięczaka i niańkę dla dzieci.

Jak zobaczyłem Goku w formie Boga to zwątpiłem w życie, wychudzili go i wyglądał jak nie powiem co... jeśli już wszędzie chcą wepchnąć to zniewieścienie, to aż żal oglądać.

Na starość pan Toriama, albo już na prawdę nie może tworzyć tak brutalnych scen, albo ktoś wywiera na niego presję, by było to robione pod współczesne standardy, to jest główna postać wygląda ja niedożywiony, to jeszcze się tym jarają.

Po tym co tam pokazali można już stwierdzić, że akcja w anime będzie alternatywą do BoG, a to z powodu dresu, który ma na sobie Goku, gdy trenował u Króla Światów
W RoF też niańczy, ale Pan Kto oglądał ten wie o czym mówię. Wychudzenie jest ewidentne, może Goku nie wygląda jak na Tenkaichi Budokai 23 bądź przy walce z Raditzu, ale jest ewidentnie drobniejszy. Fakt faktem to kwestia estetyki, mnie najbardziej odpowiada wygląd Goku przy walce z Freezerem. Niby np. takiego Saint Seiye spotkał dużo gorszy los (kto widział serię Omega ten wie), ale manga SS zawsze była cukierkowa jak chodzi o wygląd postaci więc tutaj takie zmiany się bronią. Toei po prostu wzięło sobie klasycznego SS na ambicje stąd tak wyszło im wzniośle, epicko i dojrzale

Mnie bardziej niepokoiła choreografia walk, zwłaszcza w BoG ->

No wybaczcie, ale walka Goku SSG z Beerusem ma kilkanaście ujęć rodem z gry Budokai Tenkaichi albo innego Burst Limit!!! Krew mnie zalewa jak widzę tego typu rozwiązania... To się nazywa moi Państwo inspiracja wtórna

To gra ma czerpać z mangi i/lub anime, ale broń Boże odwrotnie.

W RoF znacznie się poprawili: być może posłuchali fanów i nie szarżowali aż tak z efektami komputerowymi, poza tym jest dość brutalnie, krwawo i pomysłowo, choć finał walki pozwolę sobie przemilczeć (Sentencję "uratują nas Smocze Kule" zastąpiono "Cofnijmy się w czasie!")

Alternatywą nie, bo w tym momencie oba filmy są zbędne -> te wątki trzeba połączyć.

Shounen

Piccolo mógłby mieć swoje kolejne 5 minut, ale nic na to nie wskazuje, żeby miał je dostać. Już w DBZ wypadł z wyścigu o bycie najsilniejszym i ciężko byłoby to odwrócić. Dokładnie tak samo jak znacznie wcześniej Ziemianie. Ma potencjał, ale skoro nawet Tenshinhan dawał radę powstrzymywać wzmocnionego Cella, to znaczy, że każdą postać można wcisnąć do fabuły, jeśli się uprzeć. Tylko akurat ten motyw z fuzją wszystkich Nameczan to w stylu "połączymy Gotenksa z Vegetto za pomocą Potary i będzie SSJ5" - i kij tam, że już się nie rozdzielą, ale byłoby efektownie itd.

Niekoniecznie. Trzeba by przestudiować historię jego fuzji. Najpierw połączył się z najsilniejszym narzeczeńskim wojownikiem (ponad 10x silniejszym od reszty), a później ze swoją drugą połową (co dało efekt niestandardowy). Z szeregowymi Nameczanami raczej nie poszłoby tak dobrze. A czy mógłby być jakiś limit? Może taki, że jego ciało nie wytrzymałoby kolejnego wzrostu mocy.

Na koniec pozwolę sobie zacytować ciekawą starą wypowiedź Toriyamy, bo może nie jest bez związku z tym, o czym tu rozprawiamy.

Raczej nie, tak się zwyczajnie nie robi. Będzie sobie nowa fabuła i nagle "a teraz obejrzyjcie sobie film, bo w następnym odcinku będą wydarzenia mające miejsce już po nim", bla bla i ponownie to samo?
1)Zrobiłeś delikatną hiperbolizajcę z tą Potarą i SSJ5, ale niech Ci będzie

Żebyśmy sie dobrze zrozumieli: ja przedstawiłem "absorpcję" (fuzja nameczańska jest bardziej "absorpcją" niż fuzją, ale na innych zasadach niż ta np. Buu) z punktu widzenia mangii i DBZ nie jako furtkę do powrotu w DB Super. To znaczy jak Piccolo mógłby odzyskać należne mu miejsce jeszcze w klasyku.

Nasz Szatanek, pochodził koniec końców z Smoczego Klanu, a więc w teorii bardziej z niego magik niż wojownik (ciuszki w całej serii sam sobie tworzył, podejrzewam, że ponowne odtworzenie Księżyca tak jak zrobił to Kami też nie byłoby kłopotem), ale wol walkę.

W przypadku połączenia z Nailem był to boost 10krotny więc jeśli złączenie powiedzmy z dziesięcioma nameczańskimi wojownikami wypadłby 50krotny to i tak mógłby standardowego SSJ2 wytrzeć o podłogę (lubię typować Power levely, w sumie nawet jestem zwolennikiem w cyferkach przedstawiać Ki poszczególnych fighterów z różnych uniwersów). Nie zapominajmy, że każde połączenie zwiększa też potencjał wojownika, a właściwie limit jaki może osiągnąć:

Piccolo zwiększył powera do tego stopnia, że po 3 latach treningu od czasów Frieza Sagi był w stanie dotkliwie obić Dr Gero, który na ten moment miał siłę zbliżoną do dawnego imperatora północnej Galaktyki.

Nie jestem fanboyem tej postaci żeby nie było, mam inny typ, tylko uważam, że RASA, która odpowiada stworzenie artefaktu, który dokonuje CUDÓW zasługuje na przedstawiciela w boskiej sferze. Dla mnie to jest oczywistość jeśli już tworzyć jakąś furtkę dla starych postaci. Hah dla jednej już się w pewnym sensie znalazła, bo były na ten temat przesłanki w RoF: Mirai Trunks.

Jeśli oglądałeś wiesz co mam na myśli, jeśli nie to nie spoileruje.

Poza tym: wszechświat Goku & Co ma liczbę siedem, ale My znamy dodatkowo dwa, które jeszcze cyferek nie mają

Świat z którego pochodzi Mirai Trunks i kolejny z którego przybył Cell

Trzy linie czasowe z czego w tej ostatniej nikt nie przeżył (Cell zabił Trunksa)

Wracając do Piccolo -> Według mnie mógłby zastąpić Beerusa jako Hakaishin. Ostatnio sobie przeczytałem na szybko pierwsze 20 tomów mangi i doszedłem do wniosku, że pasowałby tam. Szatanek na twórcę się nie nadaje, za to na niszczyciela dbającego o równowagę jak nabardziej.

Dlaczego mają to być ciągle Saiyanie? Dobrze, że chociaż pełnokrwiści.

2) Taaaa, ten cytacik masz głębszą wartość, znam go doskonale... Ech cóż poradzić, kiedy twórca ma większy dystans do swojego dzieła niż jego fani:D??? W sumie Pan Akira jest lepszym artystą niż pisarzem i humor to jego mocna strona, dlatego też tak znienawidzone przez wszystkich fillery w wersji anime, mnie odpowiadały. Dlaczego? Pokazywały w większym stopniu rozwój postaci, w mandze czasami nie ma miejsca na pięć minut oddechu

3) Czemu nie? Leci sobie coś tam coś tam, mamy BoG, leci sobie coś tam coś tam, mamy RoF i wydarzenia po nim. Ot time skipy w innym przypadku oba te filmy nie mają sensu. Są zbędne. Manga może iść jednym ciągiem, ale anime? Komu to będzie przeszkadzało skoro niektóre serie anime też tak się prowadzi.
Zbędna pedantyczność.

JarisWojnarez

astępnie pomiędzy kinówkami BoG , RoF. i Po najnowszym filmie. Mam nadzieje ,że to będzie na zasadzie Beerus z Whisem i drużyną "Z" VS Shampa (CZY JAK MU TAM JEST )

Po za tym nikt nie powiedział ,że Shampa to przeciwnik na całe 100 odc. jestem pewien ,że będzie jeszcze jeden lub dwóch oponentów. (niekoniecznie podobnych do kotów)

7. Mogę nie mieć racji ,ale Goku na poziomie SSG Jest lekko słabszy od Beerusa, czyli SSGSS są na podobnym poziomie mocy ? może to ma jakiś sens

1) A ja MAM NADZIEJĘ, że nie będzie takiego scenariusza jakiego przedstawiłeś. Gruby Set miałby stanowić grupowe wyzwanie? dzięki. Odgrzewany schemat i to jeszcze taki kretyński choć przyznam, że NIESTETY bardzo realny: po prostu rozwiązanie po najniższej linii oporu...

BoG i RoF dużo czerpią z kinówek, a Schampa ze swoją mentorką mogą
stanowić takiego a'la Garlica Jr (tak wiem, że to postać niekanoniczna).

O czym mówię? O rywalizacji o miejsce boga zniszczenia pomiędzy dwoma Setami i ich mentorami.
Goku z Vegetą jeszcze jako SSG wspierają Beerusa i Whisa.

Tragiczne, ale bardzo prawdopodobne...

2) Jeden przeciwnik na 100 epków to byłoby kompletne marnotractwo serii.

Multiversa, wymiary, podróże w czasie mamy w amerykańskich komiskach od lat 70 więc nie będę zdziwiony jak na głównego wroga dadzą nam jakiegoś Złego Goku.

IMO Son w wersji "Evil" z dobrą i logiczną genezą byłby lepszy niż jakiś tam "be be", mało majestatyczny bóg z wymiaru X.

3) Przy pierwszej części zdania masz rację, ale przy drugiej? Jakim zbliżonym poziomie mocy ? W RoF to nie tylko Goku SSGSS przerasta Beerusa, ale też Vegeta i Freezer. Ba, sam Beerus stwierdza, że Freezer to istotoa podpadajacego pod naturalnego boga

Prosty rachunek: jeśli 80% Goku SSG, z czasem już z samą boską esencją i tradycyjnym SSJ daje radę Beerusowi 70% -> zadał koniec końców kilka czystych ciosów + nie było drastycznej różnicy w prędkości to nawet jeśli SSGSS nie działa jak standardowe SSJ czyli daje 50x do powera tylko powiedzmy, 2x to:

Goku SSGSS > Beerus. Zwyczajna matematyka.

Śmieszne, że w sumie typek podpadający pod solar bustera (bo zakładam, że Wszechświat w DB, choć złożony z kilku galaktyk ma więcej tych gwiazd niż nasz, a masa słońca odpowiada naszemu) odpada w przedbiegach po 3 latach treningu.

Jakie zatem metody treningowe musi stosować Whis ? To jest dopiero zagadka

Mnie też ciekawi kim był pierwszy SSG, którego kontury postaci były zbliżone do Vegety. Shenlong niestety nie zdążył tego powiedzieć (interwencja Goku _^_). Poza tym jeśli moc SSG odwołuje się do mocy pierwotnych Saiyan to hmm przydałby się powrót ogonków ?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Kenji Harima: 01.07.2015, 0:28
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.279
Posty: 402
JarisWojnarez napisał(a):
Nie wiem czy ktoś pisał o tym ,ale. Analizując trailer DBS #2 zauważyłem pewną rzecz. moge się mylić ,ale warto o tym powiedzieć

http://zapodaj.net/images/d7cc96156f6b9.jpg
http://zapodaj.net/images/1e30dc59517f0.png

1. Goku na 200% nie trenuje na ziemi [KOLOR NIEBA]
2. Czy niebo z tych dwóch scenek nie jest podobne ?
3. Moim zdaniem trenuje on u Whisa
4. W najnowszej kinówce Son Goku nagle mógł stać się SSGSS ,więc nie zdziwie się jeśli po timeskipie filmu BoG będzie ukazany trening dzięki ,któremu mógł on uzyskać to stadium
5.Nie będę zdziwiony jeśli będzie jeszcze jeden przeciwnik i to taki konkretny
7. Mogę nie mieć racji ,ale Goku na poziomie SSG Jest lekko słabszy od Beerusa, czyli SSGSS są na podobnym poziomie mocy ? może to ma jakiś sens

Co o tym wszystkim myślicie ?
Pozdrawiam !
Przeciez widac jak wól, ze jest na planecie u Kaio. Zresztą ma ten sam dres co w BoG, wiec pewnie to rozszerzona scena z kinowki.
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.273
Posty: 365
Witam.

Wszystko wskazuje na to, że nowa seria będzie się dziać wokół kinówek, przed BoG i po, tak jak i przed RoF i po.

Tylko teraz kwestia czy będzie też jakiś wątek po zakończeniu DBZ bo było by fajnie.

A tak z ciekawości znalazłem dość ciekawy Fanart z Cellem

Obraz

Ciekawie by było jakby ktoś zrobił komiks w tym stylu.
rigosen
Ziemianin
Ziemianin
rigosen
Dni na forum: 3.238
Posty: 6
“Dragon Ball Super” is a complete continuation of the Majin Buu story arc. It’s got a bit of post-battle aftermath, continues with the “Battle of Gods” arc where the God of Destruction Beerus appears and the “Revival of ‘F'” arc where Freeza comes back to life, and then, I’ve written a strange new story where they finally depart from this universe. They’re fighting against their neighbors, Universe 6! They’ll yell at me if I give away too many spoilers, so I’ll keep the rest a secret, but they’re chasing after giant Super Dragon Balls; I think things will unfold in a bright and simple way, that will be really fun and exciting!

Since it’s another universe, loads of new characters will turn up. I’ll do my best to draw the tons of character designs necessary, so I’m looking forward to this too.

You know, it suddenly occurs to me that somewhere along the line the Dragon Ball anime has become quite a huge story. Since I’m the guy who drew the thing, it’s a bit weird for me to say this, but when I first started out I never dreamed it would have a universe as a setting (laughs). Don’t worry though, it’s still going to be the same sort of easy-to-understand content as always. Please be sure to watch Dragon Ball Super on TV!

info z * zaloguj się, aby zobaczyć link *

wiec cos z ta kula co ma 9 gwiazdek bedzie jakies nowe smocze kule ?? i beda sie poruszac po 6 wrzechswiecie wiec raczej zapowiada sie dluga historia i duzo odcinkow
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.224
Posty: 497
They’re fighting against their neighbors, Universe 6! They’ll yell at me if I give away too many spoilers, so I’ll keep the rest a secret, but they’re chasing after giant Super Dragon Balls;
Jeśli to oficjalne info (choć kanzenshuu to dość rzeczowa strona), to moje przewidywania zawarte w poprzednim poście sprawdzą się.

Skoro mamy Smocze Kule w Wszechświecie 6 to znaczy, że mamy też Nameczan, a skoro mamy Nameczan to są i Saiyanie. Pytanie teraz czy będą to złe alter ego (Evil Goku wspominany wcześniej) czy zupełnie nowi przedstawiciele wyżej wymienionych ras.

Jako że Akira lubi tworzyć nowe postacie to podejrzewam drugie wyjście, które byłoby lepsze i znacznie bardziej nowatorskie, mimo że sam pomysł do nowatorskich nie należy (DC Comics tym ważniejszym superbohaterom sprawiło złe alter ega).

Dobrze, że nieświadomie otworzył sobie do niego furtkę w Android Sadze przez te podróże w czasie, bo w innym przypadku byłoby to mocno naciągane.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Myślę, że grubo nadinterpretujesz to wszystko. Osobiście nie dopatrywałbym się żadnego związku między Whisem i Mirai Trunksem, ponieważ to były kompletnie różne sprawy dające różne efekty. Chodzi mi z grubsza o to, że Mirai Trunks to już raczej przeszłość. Swoją drogą w ostatnim czasie pojawił się jeszcze Jaco, który też miałby tu coś do gadania.

Wmieszałeś w to też wszechświaty, ale na moje oko nadal nic nie wskazuje na to, że będą one "alternatywne", a tym bardziej te powstałe na skutek podróży Trunksa (w wyliczeniu zabrakło Ci jeszcze czwartego). Co prawda nowe Smocze Kule mogłyby to sugerować, ale osobiście przypuszczam, że po prostu jakiś Nameczanin zdradził albo że one nawet nie będą tworem nameczańskim, a nie fanfikowe zabawy w alter ego. Ta część jest chyba dość wymowna: "their neighbors, Universe 6".

Już przed premierą Fukkatsu no "F" były teorie, że Freeza przybędzie z armią z innego wszechświata i nic się nie sprawdziło. Toriyama raczej nie chciałby iść tą drogą, ale co do Toei mam już wątpliwości.

News: Ogólny zarys fabuły serii Dragon Ball Super – szósty wszechświat

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.831
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Myślę, że nie powinniśmy w ogóle mieszać kwestii alternatywnych rzeczywistości a wymiarów. Jeden wszechświat może mieć wiele swoich alternatywnych rzeczywistości, które np. stworzył Trunks swoją wycieczką w czasie. Mirai Trunks, Cell i nasza ekipa to w stosunku do siebie alternatywne rzeczywistości, ale w ramach jednego wszechświata.

Tą drogą poszli zresztą w Dragon Ball Multiverse, tam wszystkie wszechświaty mają te same podstawy, różnią się wydarzeniami fabularnymi, więc wobec siebie są tam alternatywnymi rzeczywistościami. A nie, że w jednym byłby Whiss i Birus, a w drugim... no, ci nowi.
Zakładam, że w tym innym wszechświecie (tym w DBSuper) podstawy są całkiem inne wobec świata Goku i spółki. Jedna informacja z tego newsa na to wskazuje, mianowicie pojawienie się wielu nowych postaci (a nie wariacji istniejących)!

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Bo normalnie jest tylko jeden wszechświat (wszechświat = rzeczywistość), ale w DB jest ich więcej i wygląda na to, że są to tylko kolejne miejsca do eksploracji. Ten komiks wprowadził spory zamęt i od Battle of Gods jego fani mają nadzieje na wszechświaty alternatywne też w oficjalnej serii.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.883
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
No i w końcu jakiś konkret, czyli właściwy DB Super zacznie się dopiero za jakiś czas

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
iselor
Ziemianin
Ziemianin
iselor
Dni na forum: 3.220
Posty: 7
Skąd: Łódź
Shounen napisał(a):
Bo normalnie jest tylko jeden wszechświat (wszechświat = rzeczywistość)
Offtop, ale...naukowcy nie wykluczają innych wszechświatów/rzeczywistości;)
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Naukowcy niczego nie wykluczają, a ja mówię o typowej definicji. Wszechświat to "nieskończony w przestrzeni i w czasie zbiór ciał niebieskich", więc siłą rzeczy nie może być na jego granicy drugi, skoro jest nieskończony. Równoległe to co innego.

Nie sądzę, by DB miał przechodzić w hard SF, i ten szósty wszechświat to pewnie będzie zwyczajne miejsce, do którego można się dostać statkiem kosmicznym. Zwłaszcza że to akurat szósty, a Ziemia jest w siódmym, czyli ze sobą sąsiadują - ot, jakie proste i oczywiste.

Swoją drogą, ten scenariusz na razie bardzo mi przypomina wyprawę na Namek. Również zmiana otoczenia, walka, poszukiwanie nowych Smoczych Kul.

Generalnie to tu by się można pobawić i mocno odrealnić ten szósty wszechświat, zmieniając mu prawa fizyki, upływ czasu, wygląd tubylców - wymagałoby to sporego przemyślenia, ale można sobie pomarzyć

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Ovin
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.425
Posty: 88
Dziwnym jest nazywanie Wszechświata w którym jest 12 Wszechświatów. To jest multiwszechświat.
A skoro tak ma być, że jest 12 Wszechświatów, to tak prawdopobnie będzie.

Statkiem kosmicznym? - może jakby był z miilion razy szybszy niż ten na namek, albo za pomocą Whisa. Może będzie jakiś portal?

Wydaję mi sie, że to będzie na zasadzie tego co jest w programach na np Disovery sience.

np to
https://www.youtube.com/watch?v=mOHnXw_4_m4

Powiedzmy jeden Wszechświat gdzie są miliardy galaktyk jest w takiej bańce, to mam na myśli.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Ovin: 01.07.2015, 19:44
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 58, 59, 60  

Forum DB Nao » » » [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook