Forum Dragon Ball Nao

» [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria ocena: 10,00 (głosy: 4)110

Strony:   1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 56, 57, 58  
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Dni na forum: 1.678
Witam.

Po oglądnięciu 1 odcinka DBS można wywnioskować kilka rzeczy.

1. 3 ostatnie odcinki DBZ, a 2 jeśli chodzi o DBKAI, prawdopodobnie nie należą już do kanonu, a to dlatego, że Gohan i Videl mieszkają w innym domu niż na końcu Z\KAI, no chyba, że jakoś to wyjaśnią, więc ok.

2. Prawdopodobnie, jeżeli postać Uuba będzie wprowadzona do tej serii, w co wątpię, to w inny sposób niż w Z\KAI.

3. DBS ma mieć prawdopodobnie 3 Sagi, 2 jako alternatywna wersja filmów kinowych, a 3 zupełnie nowa, która by się działa, jeśli będą robić timeskipy, w okolicach właśnie turnieju, to wtedy już w ogóle wykluczy ostatnie odcinki Z\KAI.

4. Po prostu, jeśli będą chcieli zachować ostatnie4 odcinki Z\KAI, to będą musieli się nagłówkować i wyjaśnić, czemu Gohan i Videl mają inny dom i tym podobne rzeczy.
Yasiek Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Yasiek
Dni na forum: 3.809
Plusy: 7
Kogoś poniosła wyobraźnia z tą Pan, przecież na zdrowy chłopski rozum widać, że to kolana Videl.

Grupa Mirai
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Dni na forum: 1.685
Shounen napisał(a):
Aż śmiechłem, jak zobaczyłem ten obrazek. To tak w ramach dyskusji na temat zmian w fabule dotyczących SSJG, do przemiany którego brakowało jednego Saiyanina, a przecież Pan w czasie, w którym dzieją się obecne odcinki, jeszcze nie istnieje.

Obraz
A czy to nie sa czasem kolana Videl
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 5.561
Plusy: 65
Od razu widać, że kolana. W sumie wolę wierzyć, że ten obrazek to była tylko zaczepka w stronę tych, co to analizują każdą kratkę (głównie w trailerach) i wynajdują jakieś cuda, a nie na serio.

Regulamin Forum | AnimePhrases - cytaty z anime i mang | MAL | TwitterYT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 4.665
Plusy: 10
Trzeba być totalnym ciemniakiem, żeby się zniżać poziomu poszukiwania takiego no name'a jak Pan na kadrach.

[oi49.tinypic.com/smpwyh.jpg]
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
To szkice z kolejnego odcinka. Jest tam m.in. o tym, że dlatego jadą na wycieczkę, bo przecież w sadze Buu Vegeta obiecał Trunksowi, że go zabierze do parku rozrywki, jeśli go uderzy w twarz (kadr na dole z tej sceny)

Obraz

więcej:
Obraz

vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Dni na forum: 4.140
Plusy: 4
Tam na tym jednym kadrze to jest ten niebieski potwór z zapowiedzi, czy może Toyatorowy czułkowy kosmita z kłami?

Obraz

Obraz
Testy o db: 1 i 2
MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wygląda, że to ten z zapowiedzi, bo ma najwyraźniej cztery oczy, ale on był czerwony.

JarisWojnarez
Ziemianin
Ziemianin
JarisWojnarez
Dni na forum: 1.625
Cześć
Czytam tu na Naszym forum ,że seria ma mieć 3 Sagi . Czy nie myślicie ,że w którejś z tych sag pojawi się Demigra? W takim założeniu strasznie poszliby na łatwizne
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 4.568
Plusy: 11
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Dni na forum: 4.140
Plusy: 4
Shounen, chodziło mi bardziej o tego:
Obraz

JarisWojnarez, raczej wątpię. Demigra to postać typowo growa (DBO, DBX). Trudno byłoby zrobić sagę, w której głównym motywem byłoby latanie wehikułem po wydarzeniach z przeszłości i powstrzymywanie Demigry oraz Towy i Miry. To by zwyczajnie (moim zdaniem) nie miało polotu. Mimo że same postacie ładnie zrobione, to, jak dla mnie, brak u nich potencjału na serial.

Obraz
Testy o db: 1 i 2
MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
JarisWojnarez
Ziemianin
Ziemianin
JarisWojnarez
Dni na forum: 1.625
Ale Ciekawe czy w serii będą jakieś nawiązania do gry, bo juz podczas openingu ( 0:45 ) lokacja typowo z DBX
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
vegeta391 napisał(a):
Shounen, chodziło mi bardziej o tego:
O tym zapomniałem, ale na rysunku na pewno jest ten rogaty czterooki z planety czterookich.

Trochę skanów z TV Animation Dragon Ball Super: Super Start Guide, które wyszło w piątek:
Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Dni na forum: 4.289
Plusy: 26
Dzisiaj obejrzałem sobie po raz drugi pierwszy odcinek i... jest mega! Opening i ending ujdą, choć ten drugi nie porywa. Wczesniej pisałem o openingu, że bez powera ale koniec końców ujdzie, ważne, że czysty japoński rock gwiazdy lat 90, a nie jakieś popowe badziewie jakich nie mało było w Kai.

Fabularnie też jest nieźle, choć to tylko wstępniak, którym będzie także odcinek drugi. Historia fajnie opowiedziana, pełna smaczków i nostalgii. Leży trochę ogólne udźwiękowienie, muzyczka jak Goku orze pole taka jakby z kreskówek Disneya.

Wszyscy cisną Gohana, że wybrał życie rodzinne niż walkę, ale Goten i Trunks także lekko przystopowali, skoro ileś minut męczyli się z tym przerośniętym wężem.

Też zauważyliście, że świat jakby się cofnął w rozwoju? W poprzednich seriach był to taki świat przyszłości, gdzie były te latające samochodu a tymczasem tutaj traktor na którym jeździł Goku i limuzyna Satana jeżdżą na kołach ; o

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Dni na forum: 4.374
Plusy: 10
W sumie to ciekawe z tymi autami. Aczkolwiek traktory już były wcześniej zwyczajne, a ta limuzyna, dzięki temu, że jeździ na kółkach wygląda na luksusową, takie retro Nie sądzę, żeby ogólnie zrezygnowali z kapsłek czy latających pojazdów.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Sprawdziłem to i w DBZ Satan jeździł prawie że identyczną limuzyną (odc. 175). Traktory to tam wiadomo, nie przypominam sobie latających

A wąż bardzo przypomina tego z odc. 288.

schaolin360 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
schaolin360
Dni na forum: 1.726
W starych DB, z tego co pamiętam były i latające auta i zwykłe "na kółkach", więc jeszcze wile różnych pojazdów może się pojawić...

Obraz
Ovin
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 1.831
Pytania i odpowiedzi od producenta serialua anime DBS

http://www.db-z.com/dragon-ball-super-questi ... ushi-kido/

Wróg będzie tak silny jak Goku? - tylko tyle, to nie będzie silniejszej postaci od Whisa?

No chyba, że po treningu z Whisem i przekroczeniu poziomU SSGSS będzie na równi lub silniejszy niż Whis.

Tam jest pokazany nowy poziom Goku z tymi nowymi włosami - innego koloru?

Ta klepsydra gdzie obok leży sobie Beerus z zapowiedzi kolejnego odcinka, to oznacza, że idzie spać na te 39 lat, bo kolejny odcinek czyli 3, będzie już to arc z Battle of Gods.
Więc powinien być time skip po 2 odcinku.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Ovin napisał(a):
Tam jest pokazany nowy poziom Goku z tymi nowymi włosami - innego koloru?
Nie wiem, o którym obrazku mówisz, ale na tym górnym są przeciez niebieskie. A że trochę inne, to wiadomo, zależy kto kolorował.

Ovin napisał(a):
Ta klepsydra gdzie obok leży sobie Beerus z zapowiedzi kolejnego odcinka, to oznacza, że idzie spać na te 39 lat, bo kolejny odcinek czyli 3, będzie już to arc z Battle of Gods.
Więc powinien być time skip po 2 odcinku.
Nie byłbym takie pewien, równie dobrze akcja BoG może zostać cofnięta do czasu, w którym teraz dzieje się Super. Ciężko uznać, że te wydarzenia z Beerusem i Whisem (i rozmowa Kaioshinów!) miałyby mieć miejsce te 40 lat temu.

Tak się w sumie zastanawiam, czy w serii będzie Nakagawa (ryba), bo ta judoczka Matsumoto to na pewno nie.

Ovin
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 1.831
Shounen napisał(a):
Nie wiem, o którym obrazku mówisz, ale na tym górnym są przeciez niebieskie. A że trochę inne, to wiadomo, zależy kto kolorował.
No właśnie ten, a jest tam jakiś inny Goku sugerujący jakoby miał wyższy poziom niż SSGSS z innymi kolorem włosów?
Kolor jest inny niż ten z filmu i nawet pas ma kolor inny. A nawet pierwsze pytanie dotyczy, czy Goku stanie silniejszy niż SSGSS.

I na tym obrazku jest znak zapytania obok. Więc to może ktoś tam narysował, że tak sobie wyobraża Goku z silniejszym poziomem niż ten SSGSS.

Shounen napisał(a):
Nie byłbym takie pewien, równie dobrze akcja BoG może zostać cofnięta do czasu, w którym teraz dzieje się Super. Ciężko uznać, że te wydarzenia z Beerusem i Whisem (i rozmowa Kaioshinów!) miałyby mieć miejsce te 40 lat temu.

Tak się w sumie zastanawiam, czy w serii będzie Nakagawa (ryba), bo ta judoczka Matsumoto to na pewno nie.
No to co piszesz, oni mogą uznac to za szczegół, tak jak wzrosty postaci, w jednym miejscu w internecie piszą w komentarzach o wzroście Krillan, ja np zauważyłem Gotena, coś jakby zmalał.
Więc to mogą zostawić, i zrobić time - skipe.
Strony:   1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 56, 57, 58  

Forum DB Nao » » » [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump