Forum Dragon Ball Nao

» [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria ocena: 10,00 (głosy: 4)110

Strony:   1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 58, 59, 60  
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.250
Posty: 365
Witam.

Po oglądnięciu 1 odcinka DBS można wywnioskować kilka rzeczy.

1. 3 ostatnie odcinki DBZ, a 2 jeśli chodzi o DBKAI, prawdopodobnie nie należą już do kanonu, a to dlatego, że Gohan i Videl mieszkają w innym domu niż na końcu Z\KAI, no chyba, że jakoś to wyjaśnią, więc ok.

2. Prawdopodobnie, jeżeli postać Uuba będzie wprowadzona do tej serii, w co wątpię, to w inny sposób niż w Z\KAI.

3. DBS ma mieć prawdopodobnie 3 Sagi, 2 jako alternatywna wersja filmów kinowych, a 3 zupełnie nowa, która by się działa, jeśli będą robić timeskipy, w okolicach właśnie turnieju, to wtedy już w ogóle wykluczy ostatnie odcinki Z\KAI.

4. Po prostu, jeśli będą chcieli zachować ostatnie4 odcinki Z\KAI, to będą musieli się nagłówkować i wyjaśnić, czemu Gohan i Videl mają inny dom i tym podobne rzeczy.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Kogoś poniosła wyobraźnia z tą Pan, przecież na zdrowy chłopski rozum widać, że to kolana Videl.

Grupa Mirai
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Shounen napisał(a):
Aż śmiechłem, jak zobaczyłem ten obrazek. To tak w ramach dyskusji na temat zmian w fabule dotyczących SSJG, do przemiany którego brakowało jednego Saiyanina, a przecież Pan w czasie, w którym dzieją się obecne odcinki, jeszcze nie istnieje.

Obraz
A czy to nie sa czasem kolana Videl
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Od razu widać, że kolana. W sumie wolę wierzyć, że ten obrazek to była tylko zaczepka w stronę tych, co to analizują każdą kratkę (głównie w trailerach) i wynajdują jakieś cuda, a nie na serio.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Trzeba być totalnym ciemniakiem, żeby się zniżać poziomu poszukiwania takiego no name'a jak Pan na kadrach.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
To szkice z kolejnego odcinka. Jest tam m.in. o tym, że dlatego jadą na wycieczkę, bo przecież w sadze Buu Vegeta obiecał Trunksowi, że go zabierze do parku rozrywki, jeśli go uderzy w twarz (kadr na dole z tej sceny)

Obraz

więcej:
Obraz

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Tam na tym jednym kadrze to jest ten niebieski potwór z zapowiedzi, czy może Toyatorowy czułkowy kosmita z kłami?

Obraz

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wygląda, że to ten z zapowiedzi, bo ma najwyraźniej cztery oczy, ale on był czerwony.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
JarisWojnarez
Ziemianin
Ziemianin
JarisWojnarez
Dni na forum: 3.197
Posty: 23
Cześć
Czytam tu na Naszym forum ,że seria ma mieć 3 Sagi . Czy nie myślicie ,że w którejś z tych sag pojawi się Demigra? W takim założeniu strasznie poszliby na łatwizne
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663

Nowości od grupy DBmangi
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Shounen, chodziło mi bardziej o tego:
Obraz


JarisWojnarez, raczej wątpię. Demigra to postać typowo growa (DBO, DBX). Trudno byłoby zrobić sagę, w której głównym motywem byłoby latanie wehikułem po wydarzeniach z przeszłości i powstrzymywanie Demigry oraz Towy i Miry. To by zwyczajnie (moim zdaniem) nie miało polotu. Mimo że same postacie ładnie zrobione, to, jak dla mnie, brak u nich potencjału na serial.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
JarisWojnarez
Ziemianin
Ziemianin
JarisWojnarez
Dni na forum: 3.197
Posty: 23
Ale Ciekawe czy w serii będą jakieś nawiązania do gry, bo juz podczas openingu ( 0:45 ) lokacja typowo z DBX
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
vegeta391 napisał(a):
Shounen, chodziło mi bardziej o tego:
O tym zapomniałem, ale na rysunku na pewno jest ten rogaty czterooki z planety czterookich.

Trochę skanów z TV Animation Dragon Ball Super: Super Start Guide, które wyszło w piątek:
Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dzisiaj obejrzałem sobie po raz drugi pierwszy odcinek i... jest mega! Opening i ending ujdą, choć ten drugi nie porywa. Wczesniej pisałem o openingu, że bez powera ale koniec końców ujdzie, ważne, że czysty japoński rock gwiazdy lat 90, a nie jakieś popowe badziewie jakich nie mało było w Kai.

Fabularnie też jest nieźle, choć to tylko wstępniak, którym będzie także odcinek drugi. Historia fajnie opowiedziana, pełna smaczków i nostalgii. Leży trochę ogólne udźwiękowienie, muzyczka jak Goku orze pole taka jakby z kreskówek Disneya.

Wszyscy cisną Gohana, że wybrał życie rodzinne niż walkę, ale Goten i Trunks także lekko przystopowali, skoro ileś minut męczyli się z tym przerośniętym wężem.

Też zauważyliście, że świat jakby się cofnął w rozwoju? W poprzednich seriach był to taki świat przyszłości, gdzie były te latające samochodu a tymczasem tutaj traktor na którym jeździł Goku i limuzyna Satana jeżdżą na kołach ; o

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
W sumie to ciekawe z tymi autami. Aczkolwiek traktory już były wcześniej zwyczajne, a ta limuzyna, dzięki temu, że jeździ na kółkach wygląda na luksusową, takie retro Nie sądzę, żeby ogólnie zrezygnowali z kapsłek czy latających pojazdów.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Sprawdziłem to i w DBZ Satan jeździł prawie że identyczną limuzyną (odc. 175). Traktory to tam wiadomo, nie przypominam sobie latających

A wąż bardzo przypomina tego z odc. 288.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
schaolin360 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
schaolin360
Wiek: 35
Dni na forum: 3.298
Posty: 77
W starych DB, z tego co pamiętam były i latające auta i zwykłe "na kółkach", więc jeszcze wile różnych pojazdów może się pojawić...

Obraz
Ovin
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.403
Posty: 88
Pytania i odpowiedzi od producenta serialua anime DBS

http://www.db-z.com/dragon-ball-super-questi ... ushi-kido/

Wróg będzie tak silny jak Goku? - tylko tyle, to nie będzie silniejszej postaci od Whisa?

No chyba, że po treningu z Whisem i przekroczeniu poziomU SSGSS będzie na równi lub silniejszy niż Whis.

Tam jest pokazany nowy poziom Goku z tymi nowymi włosami - innego koloru?

Ta klepsydra gdzie obok leży sobie Beerus z zapowiedzi kolejnego odcinka, to oznacza, że idzie spać na te 39 lat, bo kolejny odcinek czyli 3, będzie już to arc z Battle of Gods.
Więc powinien być time skip po 2 odcinku.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ovin napisał(a):
Tam jest pokazany nowy poziom Goku z tymi nowymi włosami - innego koloru?
Nie wiem, o którym obrazku mówisz, ale na tym górnym są przeciez niebieskie. A że trochę inne, to wiadomo, zależy kto kolorował.

Ovin napisał(a):
Ta klepsydra gdzie obok leży sobie Beerus z zapowiedzi kolejnego odcinka, to oznacza, że idzie spać na te 39 lat, bo kolejny odcinek czyli 3, będzie już to arc z Battle of Gods.
Więc powinien być time skip po 2 odcinku.
Nie byłbym takie pewien, równie dobrze akcja BoG może zostać cofnięta do czasu, w którym teraz dzieje się Super. Ciężko uznać, że te wydarzenia z Beerusem i Whisem (i rozmowa Kaioshinów!) miałyby mieć miejsce te 40 lat temu.

Tak się w sumie zastanawiam, czy w serii będzie Nakagawa (ryba), bo ta judoczka Matsumoto to na pewno nie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Ovin
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.403
Posty: 88
Shounen napisał(a):
Nie wiem, o którym obrazku mówisz, ale na tym górnym są przeciez niebieskie. A że trochę inne, to wiadomo, zależy kto kolorował.
No właśnie ten, a jest tam jakiś inny Goku sugerujący jakoby miał wyższy poziom niż SSGSS z innymi kolorem włosów?
Kolor jest inny niż ten z filmu i nawet pas ma kolor inny. A nawet pierwsze pytanie dotyczy, czy Goku stanie silniejszy niż SSGSS.

I na tym obrazku jest znak zapytania obok. Więc to może ktoś tam narysował, że tak sobie wyobraża Goku z silniejszym poziomem niż ten SSGSS.

Shounen napisał(a):
Nie byłbym takie pewien, równie dobrze akcja BoG może zostać cofnięta do czasu, w którym teraz dzieje się Super. Ciężko uznać, że te wydarzenia z Beerusem i Whisem (i rozmowa Kaioshinów!) miałyby mieć miejsce te 40 lat temu.

Tak się w sumie zastanawiam, czy w serii będzie Nakagawa (ryba), bo ta judoczka Matsumoto to na pewno nie.
No to co piszesz, oni mogą uznac to za szczegół, tak jak wzrosty postaci, w jednym miejscu w internecie piszą w komentarzach o wzroście Krillan, ja np zauważyłem Gotena, coś jakby zmalał.
Więc to mogą zostawić, i zrobić time - skipe.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 58, 59, 60  

Forum DB Nao » » » [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook