Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball / Z / GT RAW DVD [DMHY] UNCUT

Strony: poprzednia  1, 2, 3 ... , 42, 43, 44  następna
Son-Goku Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Son-Goku
Dni na forum: 2.506
Plusy: 14
Od Michala777 z AnimeSub moim zdaniem sa najlepsze !
marcin1479
Nameczanin
Nameczanin
marcin1479
Dni na forum: 3.143
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.835
Plusy: 64
To są właśnie od niego, ale na animesub są poprawione.

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
marcin1479
Nameczanin
Nameczanin
marcin1479
czyli jak dobrze rozumiem to lepsza wersja napisów,poprawiona jest na animesub od Michal777 tak i to one będą najlepsze ?
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
vegeta391
Dni na forum: 3.414
Plusy: 3
Si, certamente!

Obraz
Zapraszam do pomocy w rozwoju strony
Testy o db: 1 i 2
MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Satetsu
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.874
Plusy: 1
Skąd bym nie ściągnął JDownloadera i nie ważne jaką wersje zawsze mi AVG wyrzuca Trojana. Jest może gdzieś torrent ze wszystkimi odcinkami poszczególnych serii? Nie musi być DMHY, może być tv-japan (podobno lepsze) albo coś innego. Albo jakaś dobra alternatywa dla Jdownloadera? I jeszcze czy da się te wszystkie linki jakoś masowo wrzucić do jakiegos download managera?
Yasiek Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Yasiek
Dni na forum: 3.083
Plusy: 6
Satetsu napisał(a):
Albo jakaś dobra alternatywa dla Jdownloadera?
Mipony. Preferuję bardziej, niż JDownloadera. Tylko trzeba uważać podczas instalacji, aby nie zainstalować śmieci.
don
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 870
UWAGA, pytanie co do napisów DBZ!

Kierując się powyższymi komentarzami, ściągnąłem wszystkie napisy DBZ od Michal777 stąd (nalezy przewinąć kilka do Kai i dalej mamy do DBZ)
http://animesub.info/szukaj.php?pUdostepnil= ... t_jap&od=2

i trochę je przejrzyściej uporządkowałem z zamiarem wrzucenia całej paczki 1-291 (co by choć tyle zrobić od siebie na jakiś darmowy serwer do pobierania, ALE znalazłem też napisy niejakiego DonVipa:
http://animesub.info/szukaj.php?pUdostepnil=soncrim

I tak się zastanawiam, które lepsze tym bardziej, że teraz skończyłem DB a chcę zacząć oglądać DBZ
Jest ktoś w stanie miarodajnie to ocenić albo już kiedyś to sprawdzał? Bo nie wiem, od którego jegomościa zebrać do kupy i wrzucić w jednej paczce. Osobiście przychylam się ku DonVipowi, gdyż jego upload jest nowszy (2013; Michal777 - 2012 i niżej) i napisy są w "klasycznej" formie - .txt i normalna czcionka (u Michal777 czcionki są nieco "bajeranckie", ale mniej czytelne i rozpraszające IMO).

Jeśli w ciągu 3 dni nie uzyskam satysfakcjonującej odpowiedzi to wrzucę 2 paczki i dalej niech już decyduje "wolny rynek" internetów

ps. nieco offtopowe pytanie do "wyjadaczy" DB
polecacie obejrzeć DBZ w wersji z 1. postu z tego tematu czy w wersji remastered na shinden (czym się różnią te dwie wersje?), tutaj przykładowy odcinek, żeby oszczędzić szukania:
http://shinden.pl/external-video/970/view/15 ... -one-inner

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez don: 27.07.2015, 19:14
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Sprawdziłem na szybko i te napisy DonVipa to są jedynie "poprawione" napisy od michala777 (pewnie bez zgody?). Napisałem w cudzysłowie, bo one w rzeczywistości nie zostały poprawione, ale klasycznie spartaczone. Timing z wyrównaniem do sekundy (TMPlayer) był oglądalny 10 lat temu, na szczęście już praktycznie nikt go nie używa. Druga rzecz, autor w miejscach przecinków pododawał wielokropki (na końcu i początku linii), co jest niewłaściwe i niepotrzebne. Pewnie mógłbym coś jeszcze znaleźć, ale wystarczy.

Satetsu
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.874
Planujesz też może taką paczkę do DB i DB GT? : ) Z tego co patrzyłem to michal777 zrobił 60 odcinków DB GT. Co do DB to nie wiem czy ktoś kiedyś zrobił całą serie.
don
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 870
Dobra, w sumie już się uporałem z paczką napisów dla DBZ. Wszelkie uwagi mile widziane. Jeśli coś można by jeszcze poprawić i zrobić bardziej przejrzyście/wygodnie to proszę śmiało modyfikować albo dać znać to poprawię w wolnej chwili.
http://www.solidfiles.com/d/e188f95a85/

uwaga: żeby ściągnąć należy kliknąć podkreślony napis "Direct download link" a nie żadne kolorowe przyciski

Hm, w najbliższym analogicznej paczki dla DB czy GT nie planuje, ale jak ktoś ma czas to może dołożyć swoją cegiełkę przecież Bo właściwie to "małpia" robota - trochę ściągania, zmiany nazw, wycinania/wklejania i gotowe.

Tutaj linki do napisów Michal777 do DB GT chociażby:
http://animesub.info/szukaj.php?pUdostepnil= ... t_jap&od=0
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
qw34rt Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.087
Wrocilem tu po trzech latach z ciekawosci jak rozwinal sie temat po wejsciu db super i az mnie zatkalo... Wszystkie odcinki dostepne na swietnym serwerze Serie db mam na dysku, ale dbz i dbgt pobralem recznie w ciagu jednego dnia

Shounen
jestes wyjatkowym fanem db... Przeczytalem caly temat, narzekania innych i Twoje wytrwale reupy, nie wiem skad w Tobie tyle uporu, ale smialo mozna porownac Cie do Goku
Ode mnie wielki szacunek i podziekowania za trud jaki w to wlozyles... i oczywiscie za mozliwosc powrotu do dziecinstwa w lepszej jakosci

DZIEKUJE ! ! !
marcin1479
Nameczanin
Nameczanin
marcin1479
a jak by tak zrobic lektora do tego wydania DBZ DMHY na podstawie napisow od michal777 ? mmm mazenie
MATIG94 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 1.581
Witam wszystkich. Chciałem tylko poinformować, że jest coś nie tak z odcinkiem dbz 224, nie pobiera się. Link otwiera się normalnie jak wszystkie inne także nie wiem o co kaman.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
MATIG94 napisał(a):
dbz 224
U mnie normalnie. Może się naprawiło.

MATIG94 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 1.581
Jest już ok, sorki za zamieszanie.
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Dni na forum: 794
Ostrzeżenia: 5
Dzięki za linki, już wiem skąd wezmę filmiki do moich postaci z mojej gry
nesto96x Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 670
Świetna robota, dzięki wielkie! Ratujecie mi życie tą wersją, francuski dubbing rani moje uszy.
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Dni na forum: 794
Ostrzeżenia: 5
nesto96x napisał(a):
francuski dubbing rani moje uszy.
Słyszałbyś amerykański dubbing, istny horror
nesto96x Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 670
A do GT macie może napisy ludzie?
Podeślijcie link jeśli możecie, bo ja nie ogarniam tego animesub
Strony: poprzednia  1, 2, 3 ... , 42, 43, 44  następna

Forum DB Nao » Różne » Ogłoszenia » Strefa downloadu » Dragon Ball / Z / GT RAW DVD [DMHY] UNCUT
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump