Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Z Movie: Fukkatsu no "F" (2015) ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  
Ovin
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.425
Posty: 88
Plik już został usunięty.
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.826
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
florion11 Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 28
Dni na forum: 4.400
Ostrzeżenia: 4
Posty: 133
Hidden napisał(a):
Obejrzałem finałową walkę na YT i krew mnie zalewa.
Po tym jak 2 lata temu Akira mówił "gdybym zrobił jeszcze jeden film DBZ to dałbym Vegecie zgarnąć glorię i chwałę zwycięzcy" byłem przekonany, że Vegii dowali Freezerowi. Ale nieeeee, zrobili to co kurna zawsze, w każdym cholernym filmie DBZ Goku musi ratować dzień. Niedobrze mi.
No to znaczy że wogle nie jesteś fanem DB.
Tutaj główną postacią najsilniejszą jest Songo, był Songo, i będzie Songo.
Żaden Vegeta ani nikt inny zawsze Songo będzie bohaterem i będzie ratował wszystkim dupe bo jest najlepszy.
Tak Akira go stworzył i dobrze to zrobił.
Tylko na Songa można liczyć w DB on jest najlepszy i koniec kropka.
Co najważniejsze Songo jest dobry i nienawidzi zła i tutaj propsy i pełen szacun dla Songa.
Komu niedobrze sie robi to niech daruje sobie DB bo prawdziwy fan zawsze stawia na Songa.
Songo to Dragon Ball tak było jest i będzie.
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.606
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Jeden drobny szczegół, kto pokonał Cella (Komórczaka dla ciebie zachowam tłumaczenie z RTL7/TVN7) jeśli nie Gohan, który był wtedy silniejszy od Goku
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.883
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Olej go to troll jest, chyba najbardziej znany z polskiego fandomu DB ; o

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.716
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
florion11 napisał(a):
Żaden Vegeta ani nikt inny zawsze Songo będzie bohaterem i będzie ratował wszystkim dupe bo jest najlepszy.
A co powiesz na to?

Obraz


Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
OminouS Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 26
Dni na forum: 3.277
Posty: 2
Son-Goku napisał(a):
https://mega.co.nz/#!8cBSDAzI!t8vpwDT4wJinfPsxqd0tppPtjbVnRpWqtdf6txbXP68 - tutaj masz ode mnie!
Czy to wersja z japońskim dubbingiem?
EDIT: Pobrałem, to ta wersja z dubbingiem hiszpańskim lub portugalskim...
Słyszałem że wersja japońska CAM jest już gdzieś.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.831
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
W Stanach ma być kilka pokazów, może stamtąd przyjdzie zacny CAM.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
Wiek: 31
Dni na forum: 4.226
Plusy: 7
Posty: 346
w necię są napisy angielskie już do hiszpańskiego dubbingu
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.734
Plusy: 5
Posty: 2.022
Ciekawą rzecz znalazłem na forum Kanzenshuu. Szukałem zupełnie czego innego.

Olbrzymi obrazek:
Obraz

Post jest z maja 2013, czyli na dłuuuuuugo przed publikacją pierwszego szkicu SSJGSSJ. Autor grafiki: Menkyon DBAF.

W temacie pojawiają się też inni bohaterowie w kolorytowych odmianach SSJG, np. zelono- czy białowłosy Gohan z aurą odpowiedniego koloru.

Wiadomo, że Toriyama na sto procent nie inspirował się jakąś fanowską grafiką, tyle tylko warto wspomnieć, że jakiś fan miał proroczą wyobraźnię

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Z tym zastrzeżeniem, że wg tych wizji to była wersja SSG dla Vegety, a nie poziom wyżej. Że niebieski to rzekomo jego kolor, na szczęście twórcy nie poszli tą drogą, bo byłaby to głupota, której nie sposób obronić.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.734
Plusy: 5
Posty: 2.022
Tak, tak

Co to za krzak na stroju Czerwonego? Żółwia to to nijak nie przypomina. Raczej bardziej źródło czy coś (泉). Ciekawe, czy to w ogóle kandzi. Może ot, licentia poetica w pełnej okrasie.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Taki kanji na 99% nie istnieje, przypuszczam, że to niedorobiony "żółw"

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Puszka
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.669
Posty: 21
Jako informacje dodam ze już jest wersja z lektorem ivo na CDA.

Teraz po obejrzeniu, mam mieszane uczucia. Frezer nagle taki silny, bo "ćwiczył" no jednak głupawe... niech poćwiczy jeszcze z rok i pokona whisa, czemu by nie, ma potencjał.
Gohan i reszta walczyli z tymi zołnierzami w tak dziwny sposób, wolno jakby z problemami, jedynie normalne w tym wyglądało, ze geanialny złów radził sobie cięzej ,to było ok. Sądze ze Gohan powinien ich wszystkich pokonać samą siłą woli w pare sekund jak i reszata nie powinna doświadczyc odrobiny wysiłku. Dalej szatan miał tam jakies problemy z tym zołnierzem ostatnim... ehh nie rozumiem, przecież to kontynuacja akcji po poprzedniej kinówce(czyli jeszcze bardziej drastycznie wzrosła różnica między bohaterami) . Nie podoba mi się to, że z Songa robią od tych nowych rozdziałów dragon balla(czyli od kinówki BoG) takiego zadumanego dupka i ci-o-te, nie wspominając już o gohanie... Trening u whisa, to właściwie pare scenek do tego nic nie znaczacych, a tu nagle jakiś nowy poziom(SSG? ) Frezer jednoczesnie silny , ale jako przeciwnik dla goku i vegety nic nie znaczył specialnego, obecność bogów potegowała efekt. Scena z *postrzeleniem* songa od byle jakiego lamusa(bo jest słaby), serio songo na tym poziomie jest taki wolny, ślepy i z papieru ?(gdyby yamha go czyms trafił tez by padł -.-?)Sporo niejasnosci, ale to standard. Jakiś brzydko narysowany gościu z jakiegos patrolu wtf? Sceny zostały tak neutralnie pokazane, zero jakiejs specjalnej przemocy, malo efektywne, widac ze pod dzieci robione:
Oczywiscie to tylko moje zdanie, luzna opinia. Ciekaw jestem jak wam się podobała kinówka?
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.734
Plusy: 5
Posty: 2.022
Puszka, nawet nie sprawdzam. Rozumiem, że ivona na hiszpańskojęzycznym dubbingu?

Szczit szczituf albo szituf. Rze tak to określem.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Nie wykraczmy, że jeszcze seria GT okaże się ciekawsza, od tej Super serii. Puszka ma rację, jest wielka masa niejasności, taki Gohanek ma nie lada problemy z żołnierzykami (chociaż niby mieli ich tylko ogłuszyć). Jednak zniszczył mnie hit przez Frizera na Gohanie - 1 głupi cios z nienacka w jego 1 formie i już KO (a taki Goku na base niszczy Frizera na jego perfekcyjnej formie - no przed tą świetlistą, czy jak kto woli - złocistą). Torijama jednak ma spore problemy z pamięcią, bo co teraz serwuje ludziom, nie napawa optymizmem.
Z większym zaangażowaniem oglądało się taką odskocznię - serię GT (obecnie alternatywną), niż to, co nam się dostarcza - np. 5 odcinek, czy tam któryś, gdzie grafika stała na przerażająco cienkim poziomie.
Wiem, w Dragon Ball było mnóstwo nieścisłości, jednak tak absurdalne, jak to pokazują obecnie - np. te przykłady, które przytoczyłem dotyczące kinówek, nie powinny mieć miejsca, jest to jednak nowa seria, którą zna wielka liczba ludzi już starszych, więc mogliby jej troszkę więcej czasu poświęcić na dopracowanie szczegółów i zrobić coś więcej, niż do tej pory serwują. Nie powiem, bardzo mi się podobały obie kinówki pod względem technicznym, albo i walk, jednak sporo ma się do życzenia.
Puszka
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.669
Posty: 21
vegeta391 Tak, chociaż ivo ładnie zrobione, jak dla mnie.

Zapomniałem dodać kwesti wskrzeszenia frezera. Tronk/Trunks go pociachał i 'spalił', czyli po prostu zniszczył, a w filmie nie dość że go wskrzeszają w kawałkach(i on jeszcze sobie żył), w formie cybrga/hybrydy, to jeszcze w tym samym miejscu gdzie stali... + w piekle też miał tą forme cyborga + jak go włożyli do tej maszyny leczniczej to zmienił się w pierwszą forme xD wtf głowa mała.

Ishido Jednak z wszystkiego złego, absolutnie brakuje starej dobrej muzyki (Zetki) ;_; to połowa DB.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.734
Plusy: 5
Posty: 2.022
W swojej ignorancji myślałem, że serbski, przeciwnie do chorwackiego i bośniackiego, zapisuje się cyrylicką. A tu wikipedia mówi, że dwojako. Bałagan, mówię, bałagan!


Fajnie, że się Serbowie doczekali.

PS Znajoma czołówka? AB Groupe!.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Z Movie: Fukkatsu no "F" (2015)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook