Forum Dragon Ball Nao

» Czy kupić xboxa?

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Kupiłem Wiedźmina trójkę, do którego za miesiąc wychodzi dodatek. Generalnie słyszę, że dużo lepszy jest jest PS4 niż X1, ale może słucham złych głosów, dlatego chcę się upewnić. Sorawa wygląda tak, że mam bardzo mało czasu, bo do niedzieli, a w cash converterze jest Xbox za 190£. Nie jestem koneserem konsol, ich znawcą i nie interesują mnie pierdółki techniczne, których skrotów i kryptonimów nie rozumiem i nie wiem jak wpływają na granie. Ja po prostu chcę zagrać w Fifę, NBA, Wiedźmina i różne darmowe gry, jak np. Assassin 4, którego jakiś czas temu ściągnąłem. Czy to byłaby dobr decyzja, żeby nie kupować już nowego Wiedźmina pod PS4 i do tego PS4? Czy jednak rozsądniej pod już posiadaną grę kupić tego zdezelowanego rumpla?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Jeśli chodzi o ilość gier, to PS4 wygrywa.

Xboksa nie opłaca się kupować w Europie.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Chcesz ps4?

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Mam Wiedźmina 3 na xboxa i prawdopodobnie nie kupię już więcej gier. No chyba że Fifę i NBA albo ściągnę darmowe. Moje pytanie brzmi, czy PS4 jest aż tak mocno lepszy, że warto kupić i jego i grę po niego. No xboxowego Wiedźmina nie odpalę.
Co to znaczy, że w Europie się nie opłaca?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Al Ed Upek napisał(a):
Co to znaczy, że w Europie się nie opłaca?
Bo ma pełno bajerów, których nie odpalisz w europie tj. amerykańskie kanały TV czy transmisje NFL. Chodzi o to, że w tej konsoli płacisz za coś, czego i tak nie będziesz mógł używać.

Jedynym mocnym punktem X1 jest wsteczna kompatybilność która ladam oment wejdzie, jak miałeś jakieś gry z X360 i beda one obsługiwane to pograsz w nie na X1 a starą mozesz sprzedać.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
schaolin360 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
schaolin360
Wiek: 35
Dni na forum: 3.298
Posty: 77
Powoli się rozwija xbox live w Polsce, ale nadal dużo funkcji jest u nas niedostępnych, jeśli chodzi o gry to PS4 ma więcej "exclusivów", ale na XOne też nie jest najgorzej, a większość gier i tak wychodzi na obie konsole, ja osobiście będę kupować nowego Xboxa, głównie dlatego, że mam X360 z wykupionym abonamentem Gold, dzięki czemu już jakiś czas pobieram przez witrynę xbox.com gry GWG na XboxOne, więc na start będę już mieć małą kolekcję

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ostatecznie przyżydziłem i nie kupiłem. Coś czuję, że to była moja ostatnia szansa na jakąkolwiek konsolę nowej generacji.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Nie masz czego zalowac.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Się śmiałem z PS4 Neo, a M$ dopiero zapowiedział combo. Zapowiedzieli XONE S czyli wersję slim pierwowzoru oraz Project Scorpio, wersji mocniejszej XONE.

Zastanawia mnie tylko na co to wszystko, skoro wszystkie gry, które pokazali podczas dzisiejszej konferencji E3 pojawią się także na PC(włącznie z Finalem), nie ma żadnego exclusivu.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Na głównych rynkach Xboksa PC to margines. Pięć lat w Anglii, poznałem masę nerdów, a i tak nikogo kto by miał PC do gier. Tylko konsole.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Czy kupić xboxa?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook