Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiony Saiyanin/Saiyanka ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Gine Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 27
Dni na forum: 3.329
Posty: 5
Skąd: Ełk
Jaki jest wasz ulubiony Saiyanin/Saiyanka? Ja z mężczyzn lubię Goku i Bardocka, a jeśli chodzi o kobiety to Gine.
A Wy?
Cieć
Gekokujō
Gekokujō
Cieć
Dni na forum: 3.415
Ostrzeżenia: 4
Posty: 98
Vegeta i Trunks oraz Goku i Goten. Z żeńskiej części to nie ma wyboru dlatego się nie opowiem, ale Pan mogła by być.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Z true saiyan - Vegeta

Z true saiyanek - Gine

Z pół-saiyan - Gohan

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
HanzoHattorii Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
HanzoHattorii
Dni na forum: 5.228
Ostrzeżenia: 1
Posty: 21
Skąd: Żary
Ulubiony saiyanin to oczywiście Vegeta. Bardocka też lubię.
Nappa z DB Abridged wymiata .
A z saiyanek to nie wiem... nie mam wyboru za bardzo. Nie wybiorę Gine, bo wiem o niej tylko tyle że jest matką Goku. Może Seripa. Jak teraz o niej myślę, to wydawała się być taka dumna, wredna i jakoby wrogo nastawiona do innych.
Gine Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 27
Dni na forum: 3.329
Posty: 5
Skąd: Ełk
Oj to prawda Nappa w Abridged jest świetny
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Gohan. Ta siła, porywczość a jednocześnie niechęć do walki. Od samego pojawienia się jego polubiłam. No i siła wyższa od Goku.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
eleneli Kobieta
Cargo
Cargo
eleneli
Wiek: 31
Dni na forum: 3.602
Posty: 29
Skąd: Przasnysz
Hmm, lubienie najbardziej Goku to jest jednak fakt dość oczywisty, ale tak było w moim przypadku przez pierwszego DB i początek Zetki. Jednak z czasem przestałam się zgadzać z wieloma jego wyborami i przez to zwróciłam uwagę na Trunksa z przyszłości. Ma mocne wejście, w końcu pokonuje w kilka sekund Freezę, z którym Goku męczył się przez tyle czasu . Poza tym przejmujący dla mnie był fakt, iż chłopak w swojej rzeczywistości samotnie stawia czoła wrogom i nie ma żadnego sprzymierzeńca, gdyż wszyscy poza Bulmą nie żyją. Do tego potrzebna jest nie tylko siła fizyczna, ale i ogromna determinacja.
No i oczywiście nie będę wyjątkiem stwierdzając, że od walki z Cellem wielbiłam Gohana i pomimo dziwnych epizodów z Great Saiyamanem i tak pozostał już do końca moim numerem jeden. Był on świetną mieszanką siły Saiyan i ludzkich emocji, przez co podbił moje serce momentalnie .
Co do Saiyanki to wybór jest dość ograniczony. Pewnie gdyby postać Pan została jeszcze bardziej rozwinięta (SSJ i te sprawy) to ona byłaby moim typem - w końcu to córka Gohana, więc ma to coś.
Nocebo
Ziemianin
Ziemianin
Nocebo
Dni na forum: 3.111
Posty: 2
Z Saiyanów płci męskiej zdecydowanie Vegeta i Mirai Trunks (chyba, że miałabym oceniać wersję Abridged, wtedy Nappa i Goku na pewno dołączyliby do wyścigu). Z części żeńskiej... Cóż, o Gine wiem zdecydowanie za mało, Pan nie znoszę, więc moją jedyną opcją pozostaje Seripa. Czuję, że gdyby tej ostatniej poświęcono trochę więcej czasu antenowego, to mogłaby się okazać całkiem fajną postacią.
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Saiyan - Bardock, Raditz
Saiyanka - Gine, Pan
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Saiyajin - Vegeta

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Goku, Goten, Trunks, Pan, Bardock, Vegeta, Gohan, Bra, Gine.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Ulubiony Saiyanin/Saiyanka
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook