Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 013, 04.10.2015

vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Komentarze do trzynastego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 04.10.2015 o godzinie 2 naszego czasu w Fuji TV.

Dodano po 2 godzinach
Kurde, cudowny odcinek. Jak dla mnie, najlepszy dotąd! Pierwsze 10 minut było nudne i nic ciekawego nie zawierało, druga część bombowa, nadrobiła wszystkie straty. Te teksty, te gagi, te teksty i te teksty po raz trzeci.

Nowa tyłówka może nie zachwyca, ale jest bardzo dobra, a słowa utrzymują nostalgię pierwszej. Sceny w niej zawarte świetne. Ciekawe, czy chociaż ten biwak zrealizują.

PS ciekawe, czemu zmienili treść notki o sponsorach. Czyżby Ban Dai sapał? Chyba że to Ban Dain Namaco Entertainment to jakaś specjalna dywizja, oddzielne ciało niż Ban Dai. I pod koniec odcinka mówił Gokū, nie Goten.


Jednak tamtym kamerzystą był Wichrzysty Caroni. Tutaj mamy całe trio.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Też uważam, że jeden z lepszych. Chyba nawet graficznie bez skazy, ale zabrakło nieco piosenki podczas walki w SSJ, która zresztą w filmie była bardzo dynamiczna, a tutaj po prostu była.

Ending jak ending, normalnie powiedziałbym, że kiepski, ale nie spodziewam się w tej materii już nic lepszego, co by na dłużej zapadło w pamięć. Niemniej odebrałem go lepiej niż poprzedni.

Na sponsorów nie zwróciłem uwagi, ale nie przypuszczam, żeby Bandai źle się trzymał. Sprzedają w Japonii tyle tego i tamtego, że to niemożliwe

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Nie miałem na myśli, że ledwo żyje, tylko że zwrócił Toei uwagę, że chce być zapowiadany pełną nazwą

A Kageyamę przed odcinkiem dostrzegłeś? Reklama Bandai Namaco Group.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Chyba że to Ban Dain Namaco Entertainment. Reklama Bandai Namaco Group
Gwoli ścisłości -> Bandai Namco Entertainment jak już. W Tekkena się grało ???

To ta sama firma, a fuzja już trwa jakieś 8 lat. Oficjalnie to nikt nigdy nikogo nie wchłonął dlatego zarówno Namco i Bandai choć występowali jako jedna spółka to swoje tytuły mogli oznaczać logiem pierwotnym. Z tego co wujek google pokazuje w wyniku tegorocznych decyzji zapadłych w kwietniu wszystko ma być pod jednym szyldem, a więc właśnie Bandai Namco

Swoją drogą rozsądek wskazuje, że to Bandai wchłonął właśnie Namco. Nie można funcjonować w świecie gier tylko dwoma tytułami, przynajmniej nie TAKĄ polityką tj. Tekken i Soul Calibur tym bardziej, że w obu grach wątki fabularne są wydłużane, naciągane, a i kretyńsko rozwiązywane. Mechanika też dostała w tyłek od czasu Play Station 2. Bandai jest zdecydowanie bardziej wszechstronny pod względem tytułów i robi dobre gry.


Co do odcinka. Noooo Panie, zupełnie jakby ktoś inny odpowiadał za animację. Dbałość o szczegóły nawet przy kolizcji fal uderzeniowych. Brutalności nadal brak i krwi już się raczej nie doczekam jak chodzi o tę walkę, ale chociaż pojawiła się ślina po solidnym uderzeniu w brzuch. Małe coś, a cieszy, bo bałem się, że ta cukierkowatość będzie trwać. Montaż i sekwencje pojedynku też zalatywały dawnymi, ale DOBRYMI rozwiązaniami.

Co do braku piosenki zespołu Flow -> mnie to nie uderza, to zespolik chętnie angażowany do anime, zwłaszcza mecha, ale do DB pasuje jak...pięść do nosa _^_

Ten sentymentalny ending o niebo lepszy od poprzedniego.

Fabularnie -> mój japoński jest słabiutki i może zrozumiem 2/10 tekstu słyszanego, ale Beerusek zdążył się pochwalić, że tylko część % mocy używa, KI Goku znowu jest wyczuwalna przez pozostałych, a i co najważniejsze: wykład Beerusa odnośnie stopnia god jest znacznie dłuższy niż w kinówce więc trzeba zapolować na napisy.
Scientist Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Scientist
Dni na forum: 3.112
Posty: 40
Skąd: Szczecin
Pierwszy post mnie bardzo zachęcił do przeklatkowania odcinka. Niestety, znowu nic ciekawego. Może technicznie poziom jest coraz lepszy, ale walki jak były nieciekawe, tak nieciekawe są dalej. Są po prostu bez wyrazu.

Tragedia była pod koniec odcinka, gdy bodajże Son Goku był już w stanie Super Saiyan, kiedy leciała jakaś dziwna wesoła muzyczka w tle.
Całość jest zbyt lajtowa, zero dramaturgii, zero widocznego bólu po otrzymanych uderzeniach.

Czekam nadal na porządną bijatykę z fajną fabułą.
maaatti
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.177
Posty: 21
gdzie obejrzeć z napisami pl?
warszawa12332167 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 3.401
Posty: 22
maaatti
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.177
Posty: 21
dzieki kolego:)
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
warszawa12332167, jak zrobię, to są, jak nie, to nie ma albo są później

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez vegeta391: 04.10.2015, 16:58
warszawa12332167 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 3.401
Posty: 22
haha no tak widziałem w przerywniku kto je zrobił Czasem wstaje i o 11 w niedziele już jest odcineczek z napisami a czasem nie mimo wszystko plus za szybką robote
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Ciekawy pseudonim ma koleś, który jest wymieniony w tyłówkach jako odpowiedzialny za scenariusz/scenopis (脚本), mianowicie Kinguryū (キングリュウ). Ktoś wie, kto to taki?

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Niewiele o nim wiadomo, oprócz tego, że jest facetem i zadebiutował ledwie rok temu w Disk Wars: Avengers.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Mnie też podobał się ten odcinek. Było kilka zabawnych scen, które rzeczywiście wywołały we mnie radość. Co mnie natomiast zasmuciło, to to, że nie pojawił się ten elementy, kiedy Goku jest zdenerwowany, że to tak naprawdę nie jego moc. Mam nadzieję, że to się jeszcze wydarzy.

No i Wish powiedział, że nie dałby rady zatrzymać tej mocy, więc w końcu jak jest z jego siłą, jest lepszy od Beerusa ,czy nie?

Obraz
SzuDar Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
SzuDar
Wiek: 33
Dni na forum: 3.214
Posty: 32
Skąd: Stargard
Powiedzial tak bo on jest tak jakby neutralny. Wszyscy maja sie bac Beerusa - boga zniszczenia a nie jego. Wszyscy bohaterowie swiata Smoczych Kul mysla, ze to Beerus jest tym najpotezniejszym w kosmosie.

à la prochaine
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Fale uderzeniowe Goku i Browka uległy interferencji i wyciszyły się wzajemnie
Można przekształcić materię w energię, energię w materię (tak powstają atomy wodoru i antywodoru w kosmosie, potem ulegają anihilacji), ale nie można zniszczyć energii, można ja przekazać lub rozproszyć. Fale pola elektromagnetycznego mogą wygasnąć.
Jest klimat dawnego DB, nowa moc Goku, powstała w czasie gdy ranny wpadł do oceanu, kiedy zgasł ogień na jego piersi w 11 odcinku i wyzdrowiał stał się 2 razy silniejszy jak to Saiyanin.
Vegeta pokerowa twarz, po co on zaatakował Piccolo?
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 013, 04.10.2015
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook