Forum Dragon Ball Nao

» Hazard

Strony:   1, 2
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Zajebista atmosfera. Myślałem że będą same sztywniaki, ale atmosfera wśród graczy koleżeńska w siusiak. Jeszcze nigdzie nie czułem się w Anglii tak komfortowo. Online, dla porównania, to zero emocji, również mimo grania o prawdziwe pieniądze.

Reakcje na odsłanianie rąk przy kilku all-inach zajebiste, jak na meczu.

Największy problem był z tym, żeby dosiąść się do stołu - jak już ktoś posadził dupsko, to nawet jak przepierdzielił całą kasę to od razu wyciągali z kielni następne wpisowe. Szczerze, to gdybym był singlem i szedł tam dla zabawy, a nie żeby trochę ugrać, to myślę że mógłbym wydać sporo.

Tak a propos samego kasyna, to w przerwie turnieju się przechadzałem między stołami do ruletki i blackjacka, i banda degeneratów tam stała. Obstawiali, przepierdzielali kasę i lecieli wyciągnąć z bankomatu więcej forsy, i tak w kółko. Najwięcej gość wyciągnął ponad 5 tys. funtów dopóki stałem.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
I ile wygrałeś, a ile włożyłeś, jeśli to nieobjęte tajemnicą

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
W kasynie nigdy nie byłem, ale od paru lat z kumplami gramy w poksa na małe stawki. Dopiero ostatnio gram coraz lepiej, bo mniej się napalam i ostrożniej planuję ruchy, mimo częstych rundek na pokerstars.com. Lubię z nudy pociupać internetowo, zwłaszcza bez szkody na funduszach, ale nie ma to jak siąść przy stole w dziesięciu znających się od małego chłopa i poopierdzielać się nawzajem z pieniędzy tak, że każdy w sumie wychodzi na równo.
Zdarzyło mi się też mieć dziwny okres z maszynami. Kolega był uzależniony i zdradził mi dużo sztuczek i zasad, więc sam trochę wygrałem, trochę przegrałem. Do tej pory, gdy widzę Admirale, to mnie świerzbi, żeby wrzucić piątaka, ale trzymam się twardo.
No i myślę czasem o obstawianiu meczy. Widzę potężne sumy, które wygrywają ziomki, to korci, ale musiałbym się najpierw zorientować co i jak, bo tak z głupa to bez sensu.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Włożyłem 50$, teraz na koncie mam trochę ponad 120. Też gram na pokerstars

W kasynie straciłem 25 funtów wpisowego do turnieju, odpadłem w ostatnich 10% graczy, na żywo trochę nerwy mnie zjadły. Do stołów gdzie grało się za pieniądze się nie dopchałem.

Co do obstawiania meczy, to co pół sezonu wrzucam na konto betfair 20 funtów i obstawiam coś z każdego meczu PL. Gram dopóki nie stracę wszystkiego albo dopóki nie dobiję do 500 funtów na koncie. Do tej pory raz wyciągnąłem ponad 800, półtora roku temu. W tym sezonie pierwszą wrzutkę przegrałem w pierwszej kolejce sezonu, więc czekam do stycznia na następną rundę.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Jak byłam w Vegas to przegrałam na maszynach dwa dolary, a kolega wygrał 80 baksów. W Vegas kasyna są wszędzie, nawet w McDonaldzie i innych fastfoodach są z boku powydzielane stoliki na pokera i rulete. Chwilę też pograłam z kumplem właśnie w ruletkę, ale to bardziej z powodu darmowych drinków przy stole. Ostatecznie po pięciu rozgrywkach wyszliśmy 50 dolarów na plus.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
katyrhino
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 772
Posty: 1
Chcę opowiedzieć moją historię o tym, jak zacząłem grać. Ja sam zawsze wiedziałem, co to jest i rozumiem, że zawsze nie da się tam wygrać. Dlatego opracowałem dla siebie strategię, w miesiąc WYDAJĘ na nie 10% mojej pensji i nic więcej. A ponieważ na samym początku uważam to za marnotrawstwo, wszelkie wygrane przynoszą mi bardzo silne pozytywne emocje. [spam] Próbowałem pokera online, kasyna, ruletki, zakładów, wydaje mi się, że próbowałem już wszystkiego, ale strategia pozostaje ta sama. I jestem szczęśliwy!
SSJ2137
Ziemianin
Ziemianin
SSJ2137
Dni na forum: 428
Posty: 2
Skąd: Polska
Raz w życiu kupiłem jakiś kupon w STSie, brat poszedł a ja towarzysko, więc z nudów obstawiłem coś. Nawaliłem losowych meczy i kupon o 2zł mógł mi przynieść z 1900zł zysku xD W tamtych czasach to była ogromna kasa ale wiadome było że któryś z 20 nie wejdzie, nie wszedł już pierwszy. Generalnie hazard sprzedaje marzenia, naiwni myślą, że wzbogacą się szybko i nie napracują się przy tym. Znam wiele osób które grają, większość wychodzi na zero albo na lekki minus. Znam tez kilka osób z niezłymi długami. Zatem lepiej trzymajcie się od tego z daleka. Możecie zapoznać się z historią Dr Krzywkoskiego, to ten co ograł buka i dostał bana.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Hazard
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook