Forum Dragon Ball Nao

» Zwierzęta

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Racja. Zgadzam sie z wami. Jednak z katolickiego punktu widzenia jest to beznadziejne Nigdy sie z tym nie zgodzę.

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
No to sie zgadzasz czy nie?

To co powie ksiadz to nie jest katolidzki punkt widzenia, lecz jego prywatny. Ksieza to tylko ludzie, ktorymi nie mozna sie sugerowac. To ze powiedzial ze trzeba krolika na kompost wyrzucic, to nie z wola boża tylko jego wlasna. Trzeba czynic co serce podpowiada. Osobiscie uwazam ze wyrzucanie zmarlych zwierzat na rozklad do kompostu nie jest zgodny z etyka bożą.
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
O dobrze to ujęłaś o to mi włąsnie chodziło

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
nie zgadzam z megane, ksiadz nie moze powiedziec komus swojego punktu widzenia oficjalnie, moze tylko przy spowiedzi wyrazic swoja opinie, I ksiadz jak najbardziej sugeruje sie katolickim punktem widzenia, zwierzeta to stworzenia Boze ale nie sa dla niego tak wazne jak czlowiek.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Scyler, hehe. A ty nadal slepo wierzysz ze ksieza sa tylko z powolania? Dobre sobie. Ksieza czasem w swoich poczynaniach sa gorsi niz politycy w rzadzie. Ale co ja sie bede produkowac i tak zaraz znegujesz moje zdanie. Chcialabym tylko dodac ze ktos kto wydziera pieniadze jak tylko sie da 'na kosciol' od starszych osob widzac w nich finansowe zrodlo, nie moze byc sloga bożym w powolaniu , nie wspominajac juz o wywalaniu martwych zwierzat, jak smieci, na kompost.
Videl1994 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Videl1994
Wiek: 29
Dni na forum: 6.829
Posty: 12
Skąd: Konin
Ja tam lubie psy i papugi jesli chodzi o zwierzeta.
Psy lubie za to ze sa naszymi przyjaciułmi a papuszki za to ze pieknie ciwerkaja.
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.803
Posty: 164
Ja mam małe zoo hehe.Ładnego kota,rybki,żółwia.
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Ja tam nie mam zwierząt,oprócz much i szczurów <lol>żartuje nic nie mam je śli chodzi o zwierzęta
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Fajny piesek,a jak ma na imię ?

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
Heh fajny psiak.
Moja babcia wypuscila ostatnio mojego zolwia na taras w moim domu i sobie o nim zapomniala. Nagle mnie wola bo zolw zginal. To ja lece zabijam sie po drodze na schodach. Szukam zolwia po tarasie i nic. Patrze za barierke a tu zolw lezy do na skorupie do gory nogami. Ja swieczki w oczach. Juz prawie placze lece do zolwia odwracam do a zolw idzie jakby nigdy nic. Mialem stracha. Od tego czasu sidzi w wannie

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Aktualnie nie mam żadnego zwierzątka, a bardzo bym chciał...Niestety, jako rasowy alergik nie moge mieć "małego, kudłatego czegoś". Z chęcią jednak zapewniłbym domek chomikowi .

A w swym krótkim życiu miałem następujące zwierzątka:

pies - wilczur Spartakus, który pogryzł moją kuzynkę, miałem w ten czasz roczek. Szybko sięgo pozbyliśmy

pies - dalmatyńczyk Max, oddany z powodu mojej alergi

zółwie morskie - nie mieliśmy warunków, dał nam je znajowmy. Oddaliśmy do salonu z "czymś" (nie pamiętam z czym), było tam miejsce z naturalnną roślinnością, bierzącą wodą i paroma innymi zółwiami.

pies - dalmatyńczyk Alex, oddany z powodu mej astmy

kot - Cezary i Filemon, oddane z powodu jak wyżej

rybki - zeżarły je koty

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 11.04.2006, 15:49
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Ja o swoim ZOO wspominałem. Ostanio rozwarzamy kupna następnej (3) papugi. Jedna to nie da spokoju. Chce tylko aby ją drapać. A jak jest obiad to trza jej dać ziemniaka albo sama se weźmie z talerza.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Temat o zwierzątkach, a wy tu jedziecie jeden na drugiego. mój pies zrywa sie z łańcucha i lata jak oszalały. mojimu kumplowi ucho by odgryzł
i by lepiej wyglądał. poza tym [ ort! ] żułw ludojad jest fajny.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Alexandra007 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Alexandra007
Wiek: 35
Dni na forum: 6.581
Posty: 47
2 papużki faliste , zielona i niebieska...
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja mam psa, ktory jest bardzo zadkiej rasy a mianowicie Terier Weembledon Gold. Jest bialy, puszyszty i lubi sie droczyc Kocham swojego psa no i tyle.
Kiedys mialem jeszcze kilka rybek, 3 zolwie morskie, swinke morska i kundelka

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Do niedawna miałam dwa psy, ale jeden zdezerterował przed Świętami Bożego Narodzenia. Został mi tylko Max. Bezmózgi doberman, który posiada talent cyrkowy. Jest czarny, ma nieobcięte uszy i nieobcięty ogon. Co do talentu cyrkowego, to chodzi o to, że potrafi wejść na siatkę wysokości 2 m i przedostać się na drugą stronę. Potrafi przegryźć skórzaną obrożę, jest taki brudny, że potrafi farbować na czarno. Uważam, że jesteście najszczęśliwszymi ludźmi pod słońcem. Dlaczego?? Bo nie poczuliście jego bąków.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
! ja nie mam zadnego zwierzątka.... Ale! moja babcia ma dwa male CAŁE czarne kotki! takie superowiutkie są a na glowie maja fajną czuprynę i jak mają mokrą to fajne fryzy sie da robić

Obraz
PALATIAL REGALIA
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
Ja mialam 2 króliki, chomika (kot zagryzł (((( ), rybki

I z tej całej gromadki tylko rybki przetrwały (bo one są taty )
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  

Forum DB Nao » » » Zwierzęta
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook