Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Kicz na japonskim rynku muzycznym

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.715
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Wiadomo, ze w kazdym kraju sa zarowno muzycy grajacy ambitna muzyka, jak i tacy, ktorym sie tylko wydaje, ze takowa graja. Japonia, majaca drugi co do wielkosci rynek muzyczny na swiecie, rowniez nie jest wona od tego problemu. A zatem pytanie jest proste: Muzyke jakich japonskich artystow uwazacie za kicz i dlaczego?


Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.223
Posty: 497
Może to nie będzie artysta typowy, ale fenomenu Vocaloida nie rozumiałem, nie rozumiem i chyba zrozumieć nie chcę.

Jakkolwiek niektóre piosenki są całkiem dobre jak chodzi o melodię czy tekst, to wciąż jak typowa Hakune Mitsu, Lin & Rin, Luka, KAITO czy Gackpo (któremu głos zostawił sam "GACKT" _^_) mają większą liczbę wyświetleń na YT czy FC2 od Malice Mizer, Coba, B'z oraz więcej ludzi na koncertach od L'arc Enc Ciel to jest to delikatnie... dziwne?
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.822
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Ode mnie to stanowczo Vistlip. Koleś śpiewa jakby robił kloca, albo ktoś go zmusił pod karą ciężkich robót. Same melodie są dość proste i generalnie rzecz mówiąc mdłe.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Kicz na japonskim rynku muzycznym
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook