Forum Dragon Ball Nao

» Ostatnio czytane

Strony:   1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
12- przedostatni tom z serii Ulysses Moore. Zakończenie tej sagi z tymi bohaterami. Pojawiają się pewne stare postacie, jedna z nich ginie. Czytało się lekko i przyjemnie.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
13 tom Ulyssesa Moore Statek czasu. Teraz są nowi bohaterowie i tych nowych przygody. Jednak słabe tempo akcji(nierównomierne) nie przemawiało. Ten tom to porażka.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Co tam ostatnio przeczytałem:

1. Graham Masterton - Plaga (inna wersja - Zaraza). Pod koniec czytania okazało się, że przed wieloma latami też to czytałem, ale nadal tak samo porywająca powieść.

2. Graham Masterton - Duch Zagłady - podobnie jak poprzednia książka - nie da się od niej oderwać, póki nie skończysz. Recenzje zobaczcie w necie, nie chce mi się.

Zamierzam teraz przeczytać Stary Testament.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Jeden dzień- Davida Nichollsa. Całkiem ciekawie przedstawiona tęsknoty dwojga głównych bohaterów. Oni tak różni: Emma zakompleksiona, nie dostaje wszystkiego od losu, Dexter zarozumiały i ma wielkie szczęście w karierach. Mają ciągle partnerów(z którymi szybko się rozstają). Ciekawie mi się śledziło ich losy. Dobrze pokazana jest ich wzajemna tęsknota. Ich zmagania się z życiem. 10/10

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
I tom Zbieracz burz- fakt, faktem, że książka dobra. To kontynuacja Siewcy Wiatru. Jeden z bohaterów dostaje rozkaz zniszczenia świata. Dalej pokazuje życie aniołów. Trzyma w napięciu.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
"Kafka nad morzem" Murakamiego. Bardzo fajna książka, choć koniec końców trudno powiedzieć, o co w niej dokładnie chodziło >.< Opowiada równocześnie dwie historie: piętnastoletniego Tamury, który ucieka z domu w Tokio na Shikoku, oraz opóźnionego umysłowo staruszka, który przemierza tę samą drogę z misją. Oprócz tego mamy w powieści morderstwo, rozmowy z kotami, galerię ciekawych postaci oraz miłość na kilku różnych wymiarach. Nie brakuje humoru, choć generalnie lektura jest mocno psychologiczna i momentami mało przyjemna. Polecam.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Pięciu największych wojowników Matthew Reilly'a-3 część przygód poszukiwaczy kolumn uruchamiających maszynę ratującą świat przed energią ciemnej gwiazdy, powieść w stylu Indiany Jonesa i Jacka Huntera.
Terror na Manhattanie Jamesa Pattersona-terrorysta zabija bogatych Nowojorczyków, policyjny negocjator, samotny ojciec 11 dzieci próbuje go odnaleźć zanim zabije następną osobę
Trans śmierci Grahama Mastertona-przedsiębiorca traci rodzinę w zamachu mafii, której nie chciał podporządkować swojej firmy, gdy się o tym dowiaduje mdleje, lekarz opowiada mu o transie śmierci, czyli praktyce religijnej z Indonezji, która pozwoliłaby bohaterowi spotkać zmarłą rodzinę. Mężczyzna wyrusza na Bali, za nim lecą żołnierze mafii.
Dom kości Grahama Mastertona-młody pracownik firmy budowlanej odkrywa, że jego szef to kapłan druidów, który składa ofiary z mieszkańców swoich domów, chłopak próbuje go powstrzymać.
Kilka sekund od śmierci Harlama Cobena-2 część trylogii o bratanku Myrona Bolitaire'a, który pomaga organizacji chroniącej dzieci, jego przyjaciółka zostaje postrzelona, chłopak szuka sprawców.

Nieludzie Kat Falls-po epidemii zmieniającej ludzi w zwierzęta Ameryka zostaje podzielona murem na pół. Córka przemytnika, który szmugluje leki między murem jest zmuszona przejść przez mur.
Lepszy świat Marcusa Sakey'a-walka pomiędzy zwykłymi ludźmi a ludźmi obdarzonymi nadludzkimi zdolnościami.
Nie podaję zakończeń ani szczegółów, gdyż ktoś zechciałby przeczytać
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Przedludzie - krótkie opowiadanie Philipa K. Dicka, akcja dzieje się w przyszłości, w której granicę aborcji przesunięto na 12 rok życia, a uzasadnia się to tym, że dopiero wtedy dziecko nabywa duszę, bo opanowuje prostą algebrę. Do polecenie dla zwolenników aborcji.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Tajemna wieczerza Javiera Sierry, historia inkwizytora, który wyrusza do Mediolanu z powodu anonimów informujących o zagrażających Kościołowi zdarzeniach związanych z malowaniem Ostatniej Wieczerzy przez Leonarda da Vinci. Pokazany jest związek da Vinci z Albigensami, walkę Kościoła z innymi religiami, opisane są zachowania duchownych i możnych z tamtego okresu oraz nawiązanie do sztuki szyfrowania, hebrajskiej sztuki kodowania, mitologii egipskiej i pozabiblijnych Ewangelii m. in. Zwojów Koptyjskich.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Seria Niefortunnych zdarzeń tom I- Krótka, nieco ponad 200 stronnicowa książeczka- błyskawicznie się ją czyta. Nieszczęśliwe losy trójki dzieci: 14- letniej Wioletty, 12- letniego Klausa i rocznej dziewczynki o imieniu Słoneczko.
II tom- Dzieciaki ,którym udało się pozbyć(niezupełnie im, ale sędzi) złośliwego opiekuna. A właściwie on w tym tomie powraca i usiłuje znów nad nimi przejąć władzę. A one mimo swego młodego wieku mają przeogromny spryt i dają mu radę.
Tiziano Terzani- Duchy, opowieści z Kambodży- polecam każdemu, kto lubi takie cięższe klimaty.
Świetnie napisana książka- każdy szczegół doszczętnie. Szokujące fakty,np. że 1 musiał decydować, kto nadaje się do leczenia, a kogo zostawić- bo np. wycieńczonych chorobą było mnóstwo a wóz mógł pomieścić tylko 30 osób.Są tu 2 nieopublikowane wywiady a generalnie w formie telegramu większość rozdziałów jest napisanych.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
kawii
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 35
Dni na forum: 2.797
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Ja czytałam eragona. Powróciłam do tej książki po latach i bardzo polecam
wredn
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.660
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1
Jaka jest jej cena?
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez wredn: 03.01.2017, 11:36
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Po co zadajesz takie durne pytania. Widzisz, że gość napisał jednego posta prawie pół roku temu. Pewnie coś koło 30 złotych. No ile może kosztować Eragon.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Benekx Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 29
Dni na forum: 2.363
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Czytałem Wiedzmina, dobra książka:)
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Forum DB Nao » » » » Ostatnio czytane
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook