Forum Dragon Ball Nao

» Złote Wazony 2015

Strony: 1, 2  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
No więc spróbujemy. Czas na IV edycję naszego najbardziej prestiżowego plebiscytu. Wszystkim użytkownikom życzę powodzenia oraz udanej zabawy.

Standardowo zasady:

- Można głosować na każdego użytkownika (aktywnego i nieaktywnego)
- Można głosować tylko na jednego użytkownika w danej kategorii
- Głosować może każdy, warunek jest jeden, trzeba mieć min. 50 napisanych postów
- Nie głosujemy na siebie

Głosy możemy edytować. Jeżeli nie jesteśmy pewni co do naszego wyboru bądź chcemy poczekać z oddaniem głosu w danej kategorii, możemy to zrobić w późniejszym czasie. Jednakże ostateczny głos ma zapaść do terminu zamknięcia głosowania.

Głosowanie potrwa do: 17 listopada do godz 20:00

W tym roku pozwoliłem sobie dodać dwie nowe kategorie, "Troll forum" oraz "Brakujący użytkownik":

1) Junior Admin - Użytkownik, który waszym zdaniem zasługuje na miano drugiego admina forum. Kategoria pozytywna.

2) Ikona - Użytkownik wyróżniający się na tle innych, którego postać waszym zdaniem sprawia, że forum jest takie, a nie inne. Ikona forum, bez której nigdy nie będzie tak samo. Kategoria pozytywna.

3) Nieskazitelny - Kategoria dla użytkownika, który przez cały okres swojego pobytu na forum świecił przykładem dla innych, przestrzegając zasad regulaminu oraz zachowując dobre relacje międzyludzkie. Jest to kategoria pozytywna.

4) Pomocnik - Użytkownik będący przykładem koleżeństwa. Zawsze skory do pomocy, zarówno jeżeli chodzi o forum, jak i poza nim. Kategoria pozytywna.

5) Twórca - Człowiek mający zdolność poruszania ludzkich umysłów. Twórca wielu interesujących, nowatorskich tematów, działów, które zmieniły obraz forum. Kategoria pozytywna.

6) Pracuś - Użytkownik wkładający najwięcej czasu i serca w rozwijanie się forum. Kategoria pozytywna.

7) Mówca - Osoba wyróżniająca się w dyskusjach, której przemyślenia, spostrzeżenia, pchnęły temat dyskusji o "lata świetlne". Kategoria pozytywna.

8) Mędrzec - Osoba posiadająca szeroką wiedzę w różnych kategoriach tematycznych. Kategoria pozytywna.

9) Polonista - Chodzący słownik języka polskiego. Osoba świecąca przykładem w zakresie posługiwania się naszym językiem ojczystym. Kategoria pozytywna.

10) Znawca - Użytkownik dostarczający najwięcej nowinek oraz informacji ze świata Dragon Ball. Kategoria pozytywna.

11) Autor - Osoba, która swoimi autorskimi pracami przyćmiła resztę forum. Tyczy się to rysunków, grafiki, tekstów, AMV oraz muzyki. Kategoria pozytywna.

12) Komik - Człowiek z poczuciem humoru, wywołujący pozytywny uśmiech na naszych twarzach. Kategoria pozytywna.

13) Koneser - Użytkownik mający najlepszy gust w kwestii doboru avatarów, sygnatur, oraz ogólne poczucie dobrego smaku. Kategoria pozytywna.

14) Szeryf - Kategoria wyłącznie dla moderatorów oraz roninów. Moderator, który najlepiej wywiązywał się ze swojej roli. Bierzemy pod uwagę nie tylko fakt przestrzegania regulaminu, ale także pomocy użytkownikom oraz ogólnej sprawiedliwości. Kategoria pozytywna.

15) Model/Modelka - Osoba, której uroda przyćmiła nas. Jednym słowem - ciacho. Kategoria pozytywna.

16) Redaktor - Kategoria wyłącznie dla redaktorów. Osoba, która waszym zdaniem napisała najlepsze teksty/recenzje na DB Nao. Kategoria pozytywna.

17) Kulturalny - Użytkownik wyróżniający się wysoką kulturą osobistą. Kategoria pozytywna.

18) Brakujący użytkownik - Użytkownik który zapadł najbardziej w pamięci, który od dawien dawna nie odwiedzał forum i którego brak. Kategoria pozytywna.

19) Rozbójnik - Użytkownik, który miał największy problem z akceptacją zasad regulaminu. Kategoria negatywna.

20) Spamer - Osoba, której posty nie wnosiły nic nowego do toczącej się dyskusji. Użytkownik, którego głównym celem było nabicie jak największej ilości postów. Kategoria negatywna.

21) Błazen - Pajac, osoba robiąca z siebie pośmiewisko w oczach forum. Najczęściej ktoś, kto irytuje nas swoją obecnością i której (mając ku temu możliwości) dalibyśmy bana na miejscu admina. Kategoria negatywna.

22) Pseudoznawca - Użytkownik, który pisze na tematy, o których nie ma pojęcia. Kategoria negatywna.

23) Bluźnierca - Użytkownik, którego wypowiedzi często zawierają błędy w zakresie języka polskiego oraz masę niepotrzebnych przekleństw. Kategoria negatywna.

24) Kontrowertyk - Osoba kontrowersyjna, której zachowanie nieraz wzbudzało liczne negatywne/pozytywne reakcje na forum. Kategoria neutralna.

25) Złośliwiec - Użytkownik będący wrednym i złośliwym w stosunku do innych użytkowników. Kategoria negatywna (choć nie do końca).

26) Manipulator - Użytkownik, wykazujący swoją wyższość nad innymi, działający dla własnych korzyści. Kategoria negatywna.

27) Leń - Kategoria dla moderatorów oraz redaktorów. Jest to członek Zarządu najgorzej wywiązujący się z powierzonej mu roli. Patrzymy na takie cechy jak: brak neutralności, reakcji na problemy użytkowników, oraz opóźnienia w terminach oddania recenzji/napisów itp. itd.

28) Tandeciarz - Osoba mająca najgorszy gust w doborze avatarów, sygnatur. Kategoria negatywna.

29) Lizus - Użytkownik, który swoim zachowaniem stara się dopasować do aktualnych trendów forum, oraz zyskać przychylność forumowiczów. Kategoria negatywna.

30) Emo - Maruda, samotnik wiecznie niezadowolony z życia, zarażający innych negatywnym nastawieniem, mający tendencję do obrażania się na innych z byle powodu. Kategoria negatywna.

31) Pępek świata - Zarozumiały użytkownik, uważający się za alfę i omegę w każdej kategorii, uważający, że należy mu się wysoka pozycja na forum. Kategoria negatywna.

32) Troll forum - Nazwa mówi sama za siebie. Kategoria negatywna.


Kolejną nowością jaką chcę wprowadzić są Kryształowe Wazony. Są to nagrody za całokształt i otrzymują je z automatu użytkownicy, którzy w jednej kategorii zdobyli przez te lata 3 Złote Wazony. Nagroda ta jest jednorazowa i w przypadku kolejnych 3 statuetek w kolejnych plebiscytach nawet w innych kategoriach nie bedzie ona przyznawana użytkownikowi, który już ją raz zdobył. Muszą być 3 pełne statuetki, zwycięstwa "na spólkę" nie wliczają się. Jestem oczywiście otwarty na przedyskutowanie tego pomysłu i inne propozycje.

Na ten moment Kryształowe Wazony otrzymują:
- Shounen (3x triumf w kategorii "Pracuś")
- franqey (3x triumf w kategorii "Ikona forum")
- clio (3x triumf w kategorii "Kulturalny")
- i oczywiście Hayato (3x "Emo")


Zapraszam wszystkich do zabawy!

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Dobra czas zacząć:

1) Gonardino
2) Gotenks
3) Clio
4) Brak
5) Mistrzu
6) Got
7) Joe
Joe
9) Got
10) Katz
11) Katz
12) Gonar
13) Katz
14) Brak
15) Brak
16) Katz
17) Clio
1 Mistrzu
19) Hayato
20) Byczusia
21) Hayato
22) Byczusia
23) Gonar
24) Cyc
25) Joe
26) Brak
27) Brak
2 Byczusia
29) Byczusia
30) Hayato
31) Byczusia
32) Hayato

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Dark: 18.10.2015, 12:55
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Wdzię tłumy, to kolej na mnie.

1) Junior admin - Gdyby z dnia na dzień Madao porzucił forum, jedynym z żyjących userów, który byłby w stanie utrzymać porządek i zapobiec imigracji intelektualnej Kambodży byłby Joe.

2) Ikona - Franek już dostał za to kryształowego Wazona więc w tym roku zagłosuje na Hayato. Jego smęty i przeszukiwanie internetu w poszukiwaniu kompromitujących materiałów Sam-Wiesz-Kogo i hejtowaniu go, stało się w mojej opinii ikoniczne.

3) Nieskazitelny - Clio tak było, tak jest i tak będzie.

4) Pomocnik - Tutaj strzelam jak JKM nasieniem do celu - Endzik, głównie jeżeli chodzi o sprawy technologiczne.

5) Twórca - Gonar, twórca komedii, której scenariuszem jest jego życie.

6) Pracuś - Tutaj bez niespodzianki - Madao.

7) Mówca - Clio, bo przeczytała wiele książek, a mądrego posłuchać warto.

Mędrzec - Też bez niespodzianki - franqey

9) Polonista - Madao, niby inżynier ale oprócz języka c++ ogarnia też język polski.

10) Znawca - Tutaj dam świeżą krew mianowicie Koździro Sratataki.

11) Autor - Murzin za Murzińskie Historie.

12) Komik - Największym jajcarzem jest Ishido.

13) Koneser - Też strzelam - Vegeta391

14) Szeryf - Hayato, On doskonale wie kto powinien dostać bana, a kto nie.

15) Modelka - Kyanna, już skonsumowana przeze mnie :3

16) Redaktor - Wybór gówniany, bo oprócz mnie i madusia nikt nic nie robi - Mateusz

17) Kulturalny - Clio

1 Brakujący użytkownik - Najbardziej brak mi Wazona, tego prawdziwego.

19) Rozbójnik - Amcia rozrabia najbardziej.

20) Spamer - Gonar i jego linki.

21) Błazen - Również Gonar, co by wyrównać proporcje. Wiesz Gonar tak jak w Kapitalizmie więcej negatywów jak pozytywów produkcja>konsumpcja.

22) Pseudoznawca - Tutaj niespodzianka bo w tym roku nominuje Hayato, za głupoty niepodparte żadnymi konkretnymi argumentami z często bekowych źródeł.

23) Bluźnierca - Byczusia, bo życzy wszystkim wszystkiego najgorszego.

24) Kontrowertyk - Endzik.

25) Złośliwiec - Cyceron Ty psotniku Ty jeden Ty.

26) Manipulator - Ponownie strzelam - Parvatti

27) Leń - Mateusz

2 Tandeciarz - Rombowiec.

29) Lizus - Hayato, który mówi Madao co ma robić.

30) Emo - Zagłosowałbym na siebie, bo ostatnio również smęce, ale nie mogę więc standardowo Hayato.

31) Pepek świata - Niepodważalnie Byczusia

32) Troll forum - Magnum opus Gonar.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
1. Junior Admin- nie wiem. Wg mnie idealnie pasowałby Hayato.
2. Ikona- pouciekali ludzie. Może Kojiro?
3.Nieskazitelny- ponownie nagroda dla Hayato.
4. Pomocnik- Dajmy tu Mateusza
5.Twórca- Gonar
6.Pracuś- brak
7. Mówca- brak
8.Mędrzec- Madao
9. Polonista- jak wyżej
10. Znawca- Madao
11.Autor- brak
12. Komik- Katz.
13. Konsener- może ja ;D
14.Szeryf- brak.
15. Modelka- Hayato + Amcia
16. Mateusz
17. Kulturalny- Mateusz, Hayato. Kultura na wysokim poziomie
18. Brakujący użytkownik- stanowczo Laru.
19. Rozbójnik- Cyceron
20. Spamer- Kojiro.
21. Błazen- Wazon, Kyanna-ta głównie za bronienie tego pierwszego
22. Pseudoznawca- Wazon, Mart
23. Bluznierca- Cyceron
24. Kontrowertyk- brak
25. Złośliwiec- Joe
26. Manipulator- brak
27. Leń- brak
28. Tandeciarz- Wazio
29. Lizus- brak
30. Emo- dajmy tu Darka (przy czym tę kategorię daję tym ,co jęczą z byle powodu)
31. Pępek świata- Mart
32. Troll- Dark

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Cieć
Gekokujō
Gekokujō
Cieć
Dni na forum: 3.415
Ostrzeżenia: 4
Posty: 98
Głosuje mimo wielu subkont. Mam nadzieję, że moje głosy będą ważne.

1) Junior admin - Katz. Myślę, że tak było by lepiej.

2) Ikona - Katz za pracę u rabina.

3) Nieskazitelny - Clio. Na forum, a jak jest naprawdę, domyślam się, że raczej. Ale raczej

4) Pomocnik - mmmmmm... Al Ed Upek ?

5) Twórca - Katz. Ma to chłopak opanowane.

6) Pracuś - Shounen. Bo zarabia w trasie. Coś ostatnio na forum wyczytałem.

7) Mówca - Joe aka. Al Ed Upek. Tak jak co roku, ma ta osoba coś w sobie. Potrafi "mówić" na forum głosem

niczym słoń w składzie z porcelaną.

Mędrzec -Brak. Oddnioslem się do , mojej skali "wszechstronności"

9) Polonista - Shounen, bo matura rozszerzona była trywialna.

10) Znawca - Koździro Sratataki. Nie znam, tak bardzo użytkownika ale się zna na Dragonbalach.

11) Autor - Jeszcze nie wiem.

12) Komik - Ishido. Czasami wstawi link który mnie rozśmieszy ale baz przesady. No i ta jego zgryźliwość jest

zabawna.

13) Koneser - Katz. Według mnie facet ma to opanowane.

14) Szeryf - Hayato. Taki jakiś. Niby poprawny facet ale próbuje się wbić na poziom, tych z kutangów.

15) Modelka - Trudna decyzja hmmmmmmmm... Mart. Po nocnym przemyśleniu, tak i po włączeniu tv, a tam tv

polo i "ruda tańczy jak szalona...".

16) Redaktor - Nie mam pojęcia.

17) Kulturalny - Clio. Skoro nieskazitelna...

1 Brakujący użytkownik - Kaio. W sumie to byłby jeszcze Focus, Gangez i męski Wazon. Może dlatego, że

jest niska

19) Rozbójnik - Amcia aka. hełm. Bez zwątpienia, ma to dziewucha opanowane.

20) Spamer - Może mógłbym oddać głos na siebie ? XD

21) Błazen - Ishido, taki jakiś... Możliwe, że się mylę. Sprawia wrażenie nie porawnego zboczeńca.

22) Pseudoznawca - W zależności od tematu i kontrastu. Brak

23) Bluźnierca - Amcia aka. hełm. No... Jest dziewucha taka nie delikatna ?

24) Kontrowertyk - Byczusia. Potrafi dziewczyna tak pisać na forum, że zastanawiam się w jaki sposób
synapsy w jej mózgu przekazują informacje ? Chyba na zasadzie katapulty czasami procy.

25) Złośliwiec - Cyceron. Ma to opanowane. Być może w głębi duszy i w rzeczywistości jest bardziej

empatyczny, a kto wie może i altruizm u niego rozkwita. Tutaj jest jak jest, po prostu

26) Manipulator - Al Ed Upek. Zauważyłem to na przejściach życia politycznego w europie, jak i Polsce. Chodzi

o to, że jest wolnościowiec. Nauczał, przytaczał prawe prawicowe poglądy, które teraz są potrzebne i zabiega

się o nie.

27) Leń - Kaio ? Tak na chybił trafił, żeby nie było.

2 Tandeciarz - No nie wiem... Byczusia.

29) Lizus - Hayato, który mówi Madao co ma robić.

30) Emo - Hayato. Bez komentarza, ta można wyczuć.

31) Pępek świata - Pomyślałem o Cyceronie, ale stawiam na Al Ed Upk-a ponieważ facet wie, że idzie przez

życie z pewnością swoich racji/poglądów.

32) Troll forum - Wołek. Przypomniał mi się ten z Włocławka. Dodał bym jeszcze Amcie aka. hełm ale nie, od tak



Znaki zapytania świadczą o tym, że nie jestem do końca przekonany do oddania głosu na tego użytkownika o którym myślę.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
1) Junior Admin - Katzu, łap. Bo nie ma nikogo innego aktualnie nadającego się do konkurowania. Joe mógłby być, ale nie jest mangozjebem i pewnie by nawet nie chciał.

2) Ikona - z lekkim wahaniem, bo poprzypominały mi się osobistości urzędujące tu parę lat temu, ale po głębszym uznałem, że jednak Franek jest jedynym jedynym w swoim rodzaju.

3) Nieskazitelny - Dai. Przypomniał mi się jeszcze Kamzo i inni japońcolubni starych czasów, ale jednak Dai się wyróżniał.

4) Pomocnik - Focus. Pamiętam jak pomagał mi przez półtorej godziny telefonicznie naprawiać komputer. Co najlepsze - udało się. Dzięki temu prykowi zacząłem też zwracać uwagę na język, którym się posługuję, udzielił mi miliona porad życiowych, o które nawet nie prosiłem, a i mistrzostwa posługiwania się ironią (za czym poszły też i moje skillsy) nie można mu odmówić.

5) Twórca - ojej, nie wiem. Nie pamiętam, kto był na tyle przełomowy w tworzeniu świetnych tematów. Nie pamiętam, bo od wielu lat tu takiego nie było. Pierwszy, o którym pomyślałem, to Q. Nie wiem, czy to prawda, ale piję właśnie jego cześć, więc niech i będzie.

6) Pracuś - Madao, któż inny XD

7) Mówca - ponownie Q, choć konkurencję ma ogromną. Nie ma co rozwijać, tak po prostu było.

Mędrzec - Joe; jak wyżej - duża konkurencja, ale taki wachlarz wiedzy i zainteresowań jest wart nagrodzenia.

9) Polonista - dziś zagłosowałbym na siebie, ale skoro nie mogę, to Focus - był dla mnie ogromną inspiracją w zakresie poprawnego posługiwania się polszczyzną.

10) Znawca - Ishi. Ten mały członek chyba prześcignął Gota w chińskich bajkach, a jeżeli nie, to dla mnie i tak jest wart wyróżnienia.

11) Autor - jeszcze nie zdecydowałem. Dodaję kolor, bym zauważył, że brakuje odpowiedzi.

12) Komik - cheers, Ishi. Sama twoja ksywa mnie cieszy; a co dopiero stary filmik z gumką z painta - klasyk

13) Koneser - Joe, za gacie w muzeum kudos do końca życia

14) Szeryf - Focus, mendo. Tęsknię

15) Model/Modelka - Kamilu, Rosarosso kochana - pamiętamy o tobie!

16) Redaktor - nie wiem.

17) Kulturalny - są tu tacy?

1 Brakujący użytkownik - Parvatti, wróćże czasem, czarownico.

19) Rozbójnik - Wazon, zdrówko!

20) Spamer - Wazą, egen.

21) Błazen - nie mam wątpliwości, że w tej kategorii zawsze powinien wygrywać Hajat.

22) Pseudoznawca - Dark Wazon, wróć na dobre, rozkręć to forum

23) Bluźnierca - Paruwka10. Nuff said.

24) Kontrowertyk - hehe, Parvi wzbudzała przeróżne emocje, trzeba jej to oddać <3

25) Złośliwiec - XD w sumie to nie wiem jak mam ocenić kogokolwiek w tej kategorii. Złośliwiec to określenie używane przeze mnie przeważnie w pozytywnym znaczeniu, jednak nie chciałbym, aby ktoś odebrał to negatywnie, jako że takie mamy tu restrykcje. Mimo wszystko pójdę zgodnie z sumieniem i zagłosuję na Amcię, ale ona wie, że to w dobrym znaczeniu i że potajemnie ją kocham.

26) Manipulator - jak się nazywał Ten na Różowo? Ależ mnie denerwował swoim paskudnym ego. Trochę jak Old, ale jednak bardziej.

27) Leń - zaś bym oddał głos na siebie, ale żaden ze mnie moderator, tym bardziej redaktor. Nie wiem jeszcze.

2 Tandeciarz - Wazon, krulu ty nasz.

29) Lizus - Byczusia; kto by pomyślał, że to dopiero pierwszy głos na ciebie.

30) Emo - nie trzeba tłumaczyć - Hajat.

31) Pępek świata - kurde, choć bym chciał, to nie mogę napisać, że ktoś inny zdeklasyfikował Wazona. Ten człowiek mógłby konkurować z Frankiem w kategorii Ikony forum, ale to kategoria pozytywna xD

32) Troll forum - Gonar, ciebie również nie mogło tu braknąć.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
1) Gonardino
2) Gotenks
3) Clio
4) Brak
5) Mistrzu
6) Got
7) Joe
8 )Joe
9) Got
10) Katz
11) Katz
12) Gonar
13) Katz
14) Brak
15) Brak
16) Katz
17) Clio
18 Mistrzu
19) Hayato
20) Byczusia
21) Hayato
22) Byczusia
23) Gonar
24) Cyc
25) Joe
26) Brak
27) Brak
28 Byczusia
29) Byczusia
30) Hayato
31) Byczusia
32) Hayato

szczecin
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
1) Junior Admin - Shiro, bo chyba najlepiej rozumie, że sprawiedliwość to suche ocenianie występków innych, a nie egzekucja równych szans i możliwości.

2) Ikona - Bez zmian, Franek jest ikoną forum, bo z każdej dyskusji potrafi się odnaleźć i w każdej każdy się z nim liczy. Podziwiam jego zdolność pozyskiwania argumentów tam, gdzie ja już się zatrzymuję.

3) Nieskazitelny - Mateusz, bo jest uprzejmy - to raz. A dwa: jego dobre maniery są naturalne, a nie kurtuazyjne.

4) Pomocnik - Madao, który podaje mi mnóstwo rzeczy, o które go zapytam. Ostatnimi czasy głównie z dziedziny mangi, ale zdażało sięteż często pomagać w kwestiach technicznych. Dużo pomagali mi również Endzik i Focus.

5) Twórca - Franek, bo porusza sprawy istotne, a do tego we własnym temacie kieruje dyskusję na kolejne tory. Poza tym doceniam to, że przy jego tematach, czy ogólnie postach najczęściej zdarza mi się przerwać pisanie albo zapisać to co napisałem do tej pory, by wrócić do tematu później. Przy nim nie chcę strzelić nic głupiego, bo nie chciałbym bym zostać zjechany, bo bym się nie dał rady odpucować. Na uwagę zasługuje również Madao, który oprócz stworzenia strony i forum stworzył również sporo innych stron i narzędzi, a także regularnie je usprawnia. Uroki bycia no life'em.

6) Pracuś - Tutaj Madao, za cały trud jaki włożył w uniwersum DBNao.

7) Mówca - Franek, bo potrafi przekazać to co chce przekazać, że dodatkowym plusem jest to, że potrafi to zrobić posługując się wyspecjalizowanym językiem komentując coś z poziomu znawcy tematu, a także na pół gwizdka, w żarcie, kpinie czy pocisku, gdzie mówi z poziomu prostego chłopa.

8] Mędrzec - Ponownie Franek. Jest paru userów, co zasługują na pozytywne oceny, ale jeśli chodzi o rozpiętość to Franek ich przewyższa. Dobrze się czuje w polityce, historii, teologii, filozofii i dużej części nauk społecznych.

9) Polonista - Madao, bo w zasadzie nie potrafię sobie przypomnieć błędów w jego wykonaniu, a jeśli jakieś były to drobne. Jest dla mnie pewnego rodzaju punktem odniesienia, bo ja nad językiem słabo panuję. Nie wiem jednak czy dzięki niemu coś poprawiłem. Przy okazji napomknę, co by mogli przeczytać uczniowie gimbaz i licbaz lubiący szukać sobie wymówek w postaci dysleksji albo braku zdolności w naukach ścisłych. Zapewne istnieje jakaś rozbieżność u każdego człowieka w możliwościach przyswajania informacji, umiejętności i technik w różnych przedmiotach, ale nie aż takie, by być gdzieś totalną nogą. Wiem po sobie, bo jak planowałem pójść na maturę z matematyki, do czego ostatecznie nie doszło, to nauka szła mi o wiele lepiej niż w szkole, gdzie ją olewałem, bo wystarczyłą mi dwójka, a myslami bylem już przy czwartym piwie na Van.

10) Znawca - Madao, bo o DB ma przeogromną wiedzę. Czasem odnoszę wrażenie, że perfekcyjną. Nigdy niczym go nie zaskoczyłem, a na każdą moją sugestię miał swoją - lepszą.

11) Autor - Ostatnio torchę czytałem i podobały mi się teksty Mateusza. Jakoś wcześniej ich tak wysoko nie doceniałem, a teraz widzę, że wkładał w nie dużo wysiłku.

12) Komik - Tu mam jak zawsze dylemat, bo uwielbiam się zaśmiewać i przy Endziku i przy Franku. Wybiorę Endzika, tak jak ostatnio, bo mu się należy, a poza tym widzę, że udziela mu się ostatnio podobny ponury nastrój co mi, co ubarwia te teksty.

13) Koneser - Shiro, za swój pierwszy avatar. Pierwszy znaczy ten, który zobaczyłem jak się tu zarejestrowałem.

14) Szeryf - Madao , kiedyś go nie doceniałem, bo moje własne poczucie sprawiedliości i zdolność oceniania innych były jeszcze niedorozwinięte. W miarę tego jak naprawdę zaczałem rozumieć na czym polega konserwatyzm bardziej przychylnym okiem patrzę na jego rządy. W każdym razie uważam go nadal za naiwnego i miejscami nisprawiedliwego (zawsze będę uważał, że poświęcenie Kaio dla Byczusi to błąd), ale jednak on najskuteczniej rozsądza wszystkie spory i potrafi dotrzeć (z wyjątkiem Byczusi do której nie dociera nic, Ujia który jest mentalnym gimnazjalistą i uważa, że sprawiedliwy znaczy ten, kto kasuje tych, co go denerwują, tępej strzały Wazona i Cycerona, który ma jego zasady w dupie) do wszystkich stron.

15) Model/Modelka - Mart, bo jest po prostu ładna, a przy tym potrafi być lekko zadziorna(nie lubię tego słowa, bo mi się kojarzy z wpisami niedorobionych uczniów szkół średnich i 20 paro letnich sazwańczych ruchaczy, co to nie potrafią do wiadomości przyjąć, że właśnie przeszła zajebista świnka i muszą obwiesćić towarzyszom wycieczki co by z nią zrobił. A zazwyczaj mówią to typy, którym się na okrągło pitolek lepi od alternatywnej kinematografii, a w przerwach między lepieniem aktualizują sobie profilówki na portalach dla żebraków miłości), urocza i poważna. To ostatnie sobie cenię, bo mam już 26 lat, a czuję się chyba starszy.

16) Redaktor - Tutaj dam Endzika, bo dałem Twórcę Mateuszowi, a w obu przypadkach oceniałem na podstawie tekstów.

17) Kulturalny - Mateusz bez cienia wątpliwości. Nawet jak zaczął ostatnio nieco bluźnić, to go to wręcz ugrzecziniło, a wcześniejsze dobre maniery były wręcz prowokacyjne.

1 Brakujący użytkownik - będę rozważał tych, co do których byłyby jakieś szanse na powrót. Myślę, że Kaio by chętnie wróciła, bo miała do nas pozytywny sentyment, łapała koleżeński kontakt z innymi i po prostu jej się tu podobało.

19) Rozbójnik - Wołek, za bezczelne subkonta, zawzięcie, pociski w stylu włocławskim, a nawet wytrwałośc. Musiał pozkładać trochę tych maili, jak go Madao banował. Dla mnie to kategoria pozytywna, mi się to podobało.

20) Spamer - Chociaż Byczusia pisze już mniej, to jej posty najczęściej mają spamerski charakter. Nie wnosi nic oryginalnego i popartego czymś więcej niż emocjonalne rozdygotanie, są to przemyslenia na poziomie 10-latki od kucyków pony, a próba dyskusji z innymi jest wręcz prostacka. Nie w sensie manier, bo z początku potrafi nawet odpowiedzieć grzecznie - chodzi mi o to, że jej argumentem jest, "a wcale że nie". Nie chcę jej krytykować za posty do końca. O ile nie ma nic do powiedzenia w Hyde Parku, to w mandze i anime, choć też słabo, to już lepiej i widać, że trochę pomyślała nad tym, co jej spodobało a co nie.

21) Błazen - W tym roku Ujio, za to, że się w internecie wyuczył odpowiedzi na zaczepki w stylu "frustrat z ciebie" i zaczął pozować na króla życia, który ma i wiedzę, potrafi zgnoić JEGO fanboyów demotem czy komixxem, a na sam koniec dzieli się przemyśleniami na temat ludzkiej natury i psychologii, które powtarza jak mantrę (zwłaszcza tezy o frustracji i dowartościowywania się jego kosztem) i zawsze sprowadza do nich jakąkolwiek rozmowę kiedy dochodzi do wniosku, że nie wie jak odpowiedzieć na pytanie o system emerytalny.

22) Pseudoznawca - Nie wiem kogo tu dać. Katza lubię i choć zdarza mu się mówić jakieś frazesy oparte wyłącznie na gdzieś zasłyszanych opiniach albo jego własnych to za mało. Ostatnia w padka z gimnazjum skłoniła mnie do zastanowienia czy dać mu tę kategorię, ale jednak nie zasługuje na to, bo jest mądrzejszy od innych, a poza tym go lubię. Niech będzie, że Wazon, za wszelkiej maści kretynizmy, a ostatnio za to, że Swetru śmieszek. Fajnie, że nie kuma do czego ten gość został powołany, a jeszcze fajniej, że się tam przepisze, bo mu przewodniczący okręgu podkarpackiego powie, że teraz tam jest #25LatWolnosci.

23) Bluźnierca - Byczusia, za wpomniane kiedyś gwałty na ludzkiej umysłowości.

24) Kontrowertyk - Cyceron, bo jawnie nie respektuje regulaminu, paru osób, jest niereformowalny z wyboru, lecz nie zarzuci mu się głupoty, więc swoją kontrowersyjnością steruje osobiście. No i budzi skrajne emocje. Ujio chce go zbanować, a potem się zonanizować, Madao chętnie by go zbanował, ale chyba ma do niego słabość i dlatego mu popuszcza, ja go lubię, a Poziomka go kocha.

25) Złośliwiec - Endzik przystopował i to mocno, ale zawsze mi się podobało to, że potrafił łączyć subtelnośc z dosadnością, kpinę i pogardę ze stylem, oraz to, że miał swoje sepktrum ofiar, które mogły się spodziewać ataku. Spodizewam się również tego, że widzowie czekali na te ataki.

26) Manipulator - ostatnio nikt nikim nie manipuluje, nawet Byczusia Ujiem, bo nim ja szatan miota hormon miłości. Ale nagrodę chciałbym widzieć w rękach Ishiego, który sympatią wspomnianej miss wytarł sobie mordę i dupę, na co zdezorientowana Byczka próbowała obrócić wszystko w niewinny koleżeński żarcik. Bezskutecznie.

27) Leń - za lenia uważałbym każdego, kto kiedyś wnosił jakkiś powiew świeżego powietrza w życie forum, ale zaczał się z niego nagle czy też stopniowo wycofywać. Kategoria jest zawężona do moderatorów i redaktorów, tu też kandydatem jest każdy z wyjątkiem Mateusza i Katza, którzy ostatnio coś robią z Adminem. Nie znam okoliczności wyjazdu z forum Focusa, Shiro, Daia, Szaraka. Wiem, że ja straciłem zapał i dyscyplinę do regularnego wzbogacania pracy Admina już lata temu, ale na siebie głosować nie mogę. Dam głos na Hako, bo choć jest to niegłupi chłopak (niestety morfował w kidroka) to jego sposobem na bycie moderatorem stały się jazdy po Byczusi, co wyglądało dodatkowo słabo, gdyż nie ciskał się na jej głupie teksty tylko nią jako taką przez co często pisał teksty z dupy i przypomało to przepychanki gimbów. Drogi Grzesiu, nie ciskaj osobie dla zasady, tylko poczekaj aż coś głupiego powie i się doczep tego. To się prędzej czy później wydarzy.

28] Tandeciarz - Byczusia, bo sobie zrobiła sygnatury i avatary przez zwężanie i rozszerzanie przypadkowych obrazków. Wyszło do dupy.

29) Lizus - Ujio, bo nie przystoi staremu członkowi stalkować kobiet, a nawet dziewcząt tekstami prawiczków z gimnazjum.

30) Emo - Ujio, bo ma w życiu pecha. Opowiada o strasznej rodzinie, braku perspektyw, złych ludziach, wadach świata, o tym że Bóg opuścił go tym, że go nie ma. W dodatku nie przystoi w tym wieku, bo to cecha melancholijnego nastolatka, a nie dorosłego faceta. Nawet jeżeli czujesz, że świat sięciebie wyrzekł, to nikomu się tym nie chwal, zwłaszcza w internecie (w sieci jest jeszcze bardziej ciotersko), bo zatrzymasz się na poziomie Byczusi. A wspomnianego pecha ma tym większego, że każdy się z tego śmieje.

31) Pępek świata - Gangez, bo się bezskutecznie wybijał zdjęciami z Ameryki i okrętu szkolnego na którym siedział przed sprzętem wartym milion dolarów.

32) Troll forum - Jeszcze się zastanowię.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Jako że rzadko bywam na forum, w niektórych kategoriach nie będę nominował.

W razie problemów z interpretacją, liczcie głos na osobę wymienioną jako pierwszą.

1) Junior Admin - Chyba brakuje takiej osoby. Natomiast, jeśli musiałbym wybierać (i nie mógł zagłosować na siebie ), to wybrałbym Katza.

2) Ikona - Powiedzmy, że Joe. Dzięki niemu forum DB jest też forum politycznym.

3) Nieskazitelny - Nie wiem czy pasuje w tek kategorii nominować admina, no ale Got.

4) Pomocnik - Gociak często mi pomaga.

5) Twórca -

6) Pracuś - Katz ostatnio dużo newsów pisze i coś działa.

7) Mówca - Dla mnie taką osobą jest Got. Jak już coś napisze, to z sensem.

Mędrzec - Joe ze względu na posty polityczne i historyczne.

9) Polonista - Gociak.

10) Znawca - Katz i Gociak, i ten nowy Koździro.

11) Autor -

12) Komik - Gociak. Niestety, ale poziom żartów na forum znacznie spadł, stają się często tandetne i prymitywne. Admin jako jedyny trzyma poziom.

13) Koneser -

14) Szeryf - ktoś w ogóle moderuje prócz Gota?

15) Model/Modelka - Chyba Drakan mi się podobała.

16) Redaktor - Katz.

17) Kulturalny - Gociak.

1 Brakujący użytkownik - Kiper i Kaio.

19) Rozbójnik -

20) Spamer -

21) Błazen - Gonar.

22) Pseudoznawca - Ostatnio rzadko kto w ogóle pisuje, ale chyba Ujio często pisał bez sensu. I spamował linkami bez komentarzami od siebie.

23) Bluźnierca - Z błędami to Gonar się zaprzyjaźnił. Z bluzgami to chyba Ishi.

24) Kontrowertyk - W moim odczuciu to może być Ujio.

25) Złośliwiec - Chyba Cwel.

26) Manipulator -

27) Leń -

2 Tandeciarz - Gonar.

29) Lizus -

30) Emo - Ujio.

31) Pępek świata - Może Cwel.

32) Troll forum - Gonar.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Uzasadnienia sobie darowałem, poza tym lista będzie wybrakowana, bo postanowiłem nie głosować na nikogo jak w poprzedniej edycji, a mała aktywność użytkowników w ostatnich latach spowodowała, że nie miałem kogo wybrać.

  1. Junior Admin: Katz.
  2. Ikona: Joe.
  3. Nieskazitelny: Mateusz.
  4. Pomocnik: Endzik.
  5. Twórca: Franqey.
  6. Pracuś: Joe.
  7. Mówca: Joe.
  8. Mędrzec: Franqey.
  9. Polonista: -.
  10. Znawca: -.
  11. Autor: -.
  12. Komik: Endzik.
  13. Koneser: Endzik.
  14. Szeryf: -.
  15. Model/Modelka: -.
  16. Redaktor: Katz.
  17. Kulturalny: Mateusz.
  18. Brakujący użytkownik: Laru.
  19. Rozbójnik: Wołek.
  20. Spamer: -.
  21. Błazen: -.
  22. Pseudoznawca: Gonardino.
  23. Bluźnierca: Franqey.
  24. Kontrowertyk: Joe.
  25. Złośliwiec: -.
  26. Manipulator: -.
  27. Leń: Shiro.
  28. Tandeciarz: Gonardino.
  29. Lizus: -.
  30. Emo: -.
  31. Pępek świata: -.
  32. Troll forum: -.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 16.11.2015, 2:08
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Przecież Ci się podobam, dlaczego nie oddałeś na mnie głosu Gociak?

Obraz
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
1) Junior Admin - Nikt nie zasługuje, nikt nie zastąpiłby Adama

2) Ikona - Adam, bez wątpienia ... byli juz tacy co krzyczeli dużo itp itd ale do pięt Adamowi nie odrównują

3) Nieskazitelny - na pewno nie Clio ...

4) Pomocnik - Mistrzu

5) Twórca - JOE

6) Pracuś - no Adam

7) Mówca - Hayato

Mędrzec - Mistrzu

9) Polonista - na pewno nie Franqey ... będzie to Adam

10) Znawca - Mateusz

11) Autor - Gonar forever xD

12) Komik - Mistrzu

13) Koneser - JOE

14) Szeryf - na pewno nie JOE ... i ogólnie nie ma takiego, wszyscy daliście swego czasu wiele plam a użytkownicy pamiętają ...

15) Model/Modelka - JOE ...
żart, hmm nie ma tu jakiś mega przystojniaków szczerze mówiąc ... kiiedyś mi sie podobał Adam więc niech na niego bedzie głos

16) Redaktor - nie wiem nie czytam tych wypocin : D

17) Kulturalny - na pewno nie Clio ...

1 Brakujący użytkownik - chyba Mistrzu ... choć jakoś wielce to też za nim nie tęsknię

19) Rozbójnik - no Don Cyceron (bo Gonar jest po prostu głupi xD )

20) Spamer - Dark swego czasu piździł takie farmazony ze głowa mała

21) Błazen - no Darki smarki : D

22) Pseudoznawca - Dark

23) Bluźnierca - Franek robi i błędy i klnie jak szewc

24) Kontrowertyk - chyba PArvi

25) Złośliwiec - Cyceron swego czasu teraz troche sie ogranął na szczęście

26) Manipulator - no Parvi oczywiście zmanipulowała połowę forum ... tylko nieliczni się nie dali (Endzik, Old ... za co Parv ich nienawidziła : D ot co )

27) Leń - prawie wszystkie mody ... o sprawiedliwość to u nich ciężko, damy Focusa bo niby cos tam robił chciał dobrze, ale było to zwyczajnie wymuszone, niegdyś nie podobała mi się jego postawa

2 Tandeciarz - Gonar xD

29) Lizus - Hako AVE

30) Emo - Hayato : D

31) Pępek świata - PArvi

32) Troll forum - Gonar, nasz nowy nabytek : D

BUZIAKI SŁODZIAKI
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Nie będę głosował na ludzi nieaktywnych od ostatniego głosowania.

1) Junior Admin - Katz

2) Ikona - Got

3) Nieskazitelny - Got

4) Pomocnik - ten Vegeta co się udziela w tematach o DB Super, chociaż sam nie korzystam z jego porad.

5) Twórca - Joe

6) Pracuś - Katz

7) Mówca - franqey

8) Mędrzec - Joe

9) Polonista - Got

10) Znawca - Got

11) Autor - Katz

12) Komik - franqey

13) Koneser - Cyc

14) Szeryf - Joe

15) Model/Modelka - Cyc

16) Redaktor -

17) Kulturalny - Mateusz

18) Brakujący użytkownik - Tu się wyżalę i dam trzech, których mi najbardziej brakuje: danevert, Q, Szarak.

19) Rozbójnik - Gonar, choć powinno być retard zamiast rozbójnik.

20) Spamer - Hayato

21) Błazen - Hayato

22) Pseudoznawca - Hayato

23) Bluźnierca - Gonar

24) Kontrowertyk - Cyc

25) Złośliwiec - Hayato

26) Manipulator - Hayato

27) Leń -

28) Tandeciarz - Byczusia

29) Lizus -

30) Emo - Hayato

31) Pępek świata - Byczusia

32) Troll forum - Hayato, za chęci, bo z wykonaniem marnie.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Głosowanie przedłużam do jutra, bo już dzisiaj mi się nie chce tego liczyć, tak że kto jeszcze nie zdążył to do jutra do 20 ma czas.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Pora na wyniki. W tym roku udział w głosowaniu wzięło 11 użytkowników czyli o 7 mniej niż 2 lata temu.

Obraz

1) Junior Admin – Katz 5 głosów
2) Ikona – Shounen 4 głosy
3) Nieskazitelny – Clio 4 głosy
4) Pomocnik – Shounen i Endzik po 2 głosy
5) Twórca – Joe, franqey, Mistrzu i Gonar po 2 głosy
6) Pracuś – Shounen 7 głosów
7) Mówca – Joe 5 głosów
8) Mędrzec – Joe 5 głosów
9) Polonista – Shounen 10 głosów
10) Znawca – Shounen i Katz po 3 głosy (głos Mateusza w tej kategorii poszedł na mnie, bo podał 3 nicki, więc wybrałem pierwszy)
11) Autor – Katz 3 głosy lol
12) Komik – Ishido 3 głosy
13) Koneser – Katz 3 głosy lol
14) Szeryf – Hayato i Madao po 2 głosy
15) Model/Modelka – Mart 2 głosy
16) Redaktor – Katz 4 głosy
17) Kulturalny – Clio i Mateusz 4 głosy
18) Brakujący użytkownik – Mistrzu 3 głosy
19) Rozbójnik – Hayato, Wołek i Amcia po 2 głosy
20) Spamer – Byczusia 3 głosy
21) Błazen – Hayato 5 głosów
22) Pseudoznawca – Dark „Wazon” Sky 5 głosów
23) Bluźnierca – Chyba Gonar 3 głosy
24) Kontrowertyk – Cyceron 4 głosy
25) Złośliwiec – Cyceron i Joe po 3 głosy
26) Manipulator – Parvatti 2 głosy
27) Leń – Mateusz, Hako, Focus i Shiro po 1 głosie
28) Tandeciarz – Byczusia 5 głosów
29) Lizus – Byczusia i Hayato po 3 łosy
30) Emo – Hayato wystarczająco głosów : D
31) Pępek świata – Byczusia 4 głosy
32) Troll forum – Hayato 4 głosy


Dziękuje wszystkim za zabawę, dziekuje również za głosy oddane na mnie w szczeólności za Złotego Wazona w kategorii Junior Admin, moje nerdzie życie w końcu się dopełniło. Oczywiście gratuluje innym i liczę, że za 2 lata zabawimy się ponownie. Planuje jeszcze jedną zabawę, która być może ruszę po nowym roku.

Na dniach podam też te Kryształowe Wazony

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dzięki za udział, a prywatnie za głosy na moją osobę.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Dziękuję za głosy na mnie w pępek świata, hahaha. A co do posta Joego- że moje przemyślenia są na poziomie 10 latki na temat kucyków Pony- , wcale nie są na tym poziomie. Są na poziomie 22 latki

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Cieć
Gekokujō
Gekokujō
Cieć
Dni na forum: 3.415
Ostrzeżenia: 4
Posty: 98
Joe mierzy swoją miarą, a więc nie ma co się przejmować. Dziękuję za głosy, Twórca cieszy mnie to bardzo.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Na poziomie 22 latki na temat kucyków Pony to jeszcze gorzej. Zabawa była ekscytująca, czekam na tę nową grę, gratki zwycięzcom.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Moje Wazony xD
Rok 2011 i 2013 - Złoty Wazon w kategorii redaktor
Rok 2015 - Złoty Wazon w kategorii kulturalny

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Złote Wazony 2015
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook