Forum Dragon Ball Nao

» Seks

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Gonar napisał(a):
Nie ma zapisu prawnego, że od 15 roku życia może współżyć.
Ale jest zapis, ze nie można poniżej 15 roku życia. Innym słowem - powyżej tego wieku można. To chyba logiczne

To tak jak ze znakami drogowymi. Masz znak ograniczenie prędkości do 40 to jedziesz max 40. Jak znaku nie ma to możesz więcej. Nie potrzebny jest znak który Ci "pozwala" jechać szybciej niż 40.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Poza tym, jakby brać pod uwagę ten artykuł, to autor napisał "Polska dopuszcza seks od 15 roku życia" to nie to samo co pozwala.

Dodano po minucie
Łukasz napisał(a):
Gonar napisał(a):
Nie ma zapisu prawnego, że od 15 roku życia może współżyć.
Ale jest zapis, ze nie można poniżej 15 roku życia. Innym słowem - powyżej tego wieku można. To chyba logiczne

To tak jak ze znakami drogowymi. Masz znak ograniczenie prędkości do 40 to jedziesz max 40. Jak znaku nie ma to możesz więcej. Nie potrzebny jest znak który Ci "pozwala" jechać szybciej niż 40.
Tak jest logiczne, ale nie ma zapisane, a jak sprawa wejdzie do sądu to co ?

Dodano po 4 minutach
Łukasz, zakaz ograniczenia prędkości obowiązuje do następnego skrzyżowania.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ale Ty jesteś ograniczony. Napisałem: "Idź do szkoły, zamiast pisać takie głupoty", bo już kończy się moja cierpliwość.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Gonar napisał(a):
Tak jest logiczne, ale nie ma zapisane, a jak sprawa wejdzie do sądu to co ?
To sędzia będzie dużo lepiej wykształcony w tym temacie niż ty i doskonale będzie wiedział, co z tą sprawą zrobić

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Masakra

OK to inna sytuacja. PARKING POD SKLEPEM OSIEDLOWYM. W godzinach od 9 do 15 parking tylko dla klientów sklepu.

Chyba LOGICZNE, że od 15 do 9 rano czyli całe popołudnie i noc parking jest DLA WSZYSTKICH. Nie potrzebna jest informacja - od 15 do 0 dla wszystkich - bo to wychodzi samo z siebie.

Tutaj jest podobnie. Skoro coś jest zakazane do 15 roku życia, tzn że od 15 dozwolone.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Gonar napisał(a):
Tak jest logiczne, ale nie ma zapisane, a jak sprawa wejdzie do sądu to co ?
Jest napisane w prawie, że nie wolno zabijać. Wyobraź sobie, że gościowi grozi dożywocie za zabicie innego człowieka, ale okazuje się w sądzie, że jego tam nie było i jest niewinny. A w prawie nie ma wzmianki o tym, że wolno nie zabijać. I co teraz z tym zrobisz, mózgowcu?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Jak ? Co nie było ? Skoro ma mocne alibi. No muszą mu udowodnić, że zabił.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Weźcie go olejcie, bo on sobie chyba jaja z was robi.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie, on po prostu myśli na innych obrotach.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Gonar napisał(a):
Jak ? Co nie było ? Skoro ma mocne alibi. No muszą mu udowodnić, że zabił.
Ale nie udowodnili i okazało się, że jest niewinny. Co nie zmienia faktu, że w kodeksie karnym nie zapisu, że nie zabijanie innych ludzi jest dozwolone.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Dopóki mu nie udowodnią, będzie w areszcie.

Dodano po 2 minutach
To nie zabijanie ludzi jest dozwolone ? Problem w tym, że osoba po 15 roku życia nie jest pełnoletnia i jest na utrzymaniu rodziców.

Dodano po 4 minutach
Łukasz napisał(a):
Masakra

OK to inna sytuacja. PARKING POD SKLEPEM OSIEDLOWYM. W godzinach od 9 do 15 parking tylko dla klientów sklepu.

Chyba LOGICZNE, że od 15 do 9 rano czyli całe popołudnie i noc parking jest DLA WSZYSTKICH. Nie potrzebna jest informacja - od 15 do 0 dla wszystkich - bo to wychodzi samo z siebie.

Tutaj jest podobnie. Skoro coś jest zakazane do 15 roku życia, tzn że od 15 dozwolone.
No nie wiem, może to teren prywatny XD ?!

Dodano po 5 minutach
Shounen napisał(a):
Nie, on po prostu myśli na innych obrotach.
Za to ty na wolniejszych łączach XD
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Gonar za interpretację prawa to Ty lepiej się nie bierz. O areszcie bzdura; osoba 15-letnia, ma ograniczoną zdolność do czyn.praw. więc nie jest taka niesamodzielna jak chcesz udowodnić.
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Hmmm, już wolę zostać prawiczkiem niż robić to co robią w TV
Cieć
Gekokujō
Gekokujō
Cieć
Dni na forum: 3.415
Ostrzeżenia: 4
Posty: 98
BH Daimaouji napisał(a):
Hmmm, już wolę zostać prawiczkiem niż robić to co robią w TV
...........
Odkopuję temat. W sumie ty odkopałeś ale dobra. Oczywiście nie zapoznałem się z wątkiem, bo nie pamiętam ale chodziło o 15 latka, który wykorzystał seksualnie kogoś tam. No dobra. Także... Sprawa wygląda tak. Związki partnerskie. Ogólnie, nie chodzi o status cywilny ale o związki partnerskie. W sumie trochę odbiegłem od głównego wątku ale chodzi o seks. Słyszałem, że delfiny,człowiek są to istoty, które odczuwają przyjemność z seksu. Jednakże człowiek jest istotą z rozumem, który potrafi analizować, weryfikować i wdrażać zebrane informacje z zewnątrz. Człowiek ma też osobowość z ogółu lewak i prawicowiec, a dokładnie to neurotyczność i równowaga emocjonalna. Dla daje link http://magazyndietetyka.pl/wp-content/upload ... aktery.png
Myślę, że ten post wiele daje do zrozumienia sedna sprawy, nie bazując na kodeksie prawnym ale samym behawioryzmie. Jak mówi stare powiedzenie "byle jak ale się zachowuj".
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
CzlowiekFinn napisał(a):
Jednakże człowiek jest istotą z rozumem
Taaaaaaaaaa, a świnie latają

...........
No co ile masz lat? 45?

30 latki dzisiaj były za młodu dziećmi, gdzie dawano filmy o tym żeby nie palić i nie pić alkoholu
Cieć
Gekokujō
Gekokujō
Cieć
Dni na forum: 3.415
Ostrzeżenia: 4
Posty: 98
Te kropki mają symboliczne znaczenie do tematu.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Nie wypowiadałem się jeszcze w tym temacie na temat.

Seks już raczej nie jest tematem tabu, o ile kiedykolwiek był. Przynajmniej ten seks, z którego biorą się dzieci. No bo mamy jeszcze oralny i analny. Chociaż pewnie jeszcze jakieś wymyślili.

Seks dla mnie w głównej mierze jest wyładowaniem się i przyjemnością. Czasami bywa, że jest przepełniony miłością i czułością, jednak zwykle traktuje go jako coś w rodzaju usługi. Żebyśmy się dobrze zrozumieli, usługa ta musi być zaakceptowana przez dwoje ludzi.

Moją zaletą w seksie jest otwartość, umiem szybko wprawić się w odpowiedni stan, dbam o drugą stronę i mam wielkiego pindola (spytajcie Admina). Wadą jest fakt, że czasami bywam zbyt nachalny i nie potrafię zaryzykować, czyli w sumie jestem trochę uległy. No i chyba ostatnio słabo buduję napięcie.

Dla mnie seks w związku jest ważnym aspektem, jednak nie najważniejszy. Nie powiedziałbym też, że jest bardzo ważny.

A co myślicie o seksie analnym? Nigdy nie miałem okazji, jednak przyciąga moją uwagę.

Obraz
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Skoro mowa o sexie, czy Pingas może krwawić jak będzie sie miało stosunek?

*Mateusz

Sex analny hmmm? No to pewnie boli, bardzo boli

mam wielkiego pindola
Cieć
Gekokujō
Gekokujō
Cieć
Dni na forum: 3.415
Ostrzeżenia: 4
Posty: 98
Boli czy nie boli. Dupa to nie pasowna "tuleja" XD
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
A co mi tam, dawno nic nigdzie nie pisałam, niech będzie ciekawie.

Od kiedy przekonałam się, że miłości nie ma (a przynajmniej nie ma takiej, jakiej ja potrzebuję) moje podejście do seksu bardzo się zmieniło. Dawniej z pogardą patrzyłam na ludzi bawiących się w nic nieznaczące przygody, wyśmiewając ich w duchu, że nie mają Ci głupcy pojęcia co czynią, bo przecież seks bez uczuć nie ma prawa bytu.
Niestety z moją obecną wiedzą na temat uczuć i związków musiałabym żyć w celibacie do końca życia, ewentualnie raz na jakiś czas decydując się na sentymentalny numerek z byłym, co średnio mi pasuje, ze względu na, że jestem dziewczyną bardzo intensywną i temperamentną, życie w celibacie mi zdecydowanie nie służy, niewyżyta robię się nerwowa, smutna i ciężko mi się skupić.
Wybór potencjalnego łóżkowego partnera nie jest prosty, wymagań mam wiele, mało kto je spełnia. Niestety, największy problem polega na tym, że kiedy już znajdę takiego delikwenta, który jest inteligentny, szarmancki, przystojny i dobry w łóżku, to sukinkot się zawsze zakochuje, przestaje mu pasować układ bez zobowiązań, pojawia się zazdrość i chęć kontroli mojego życia. Trzeba wtedy się żegnać i szukać dalej, mając nadzieję, że następny będzie na tyle uprzejmy, aby umieć uprawiać seks bez zaangażowania.

Ciężkie to życie, naprawdę.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » Seks
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook