Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Świąteczne przygotowania

Strony: 1, 2  

Czy sprzątasz przed świętami?

Czy sprzątasz przed świętami?
Tak, na równi z innymi 32,43% 12 32,43%
Tak, coś tam pomogę 24,32% 9 24,32%
Nie 37,84% 14 37,84%
Nie, sprzątam na bieżąco 5,41% 2 5,41%
Wszystkich głosów: 37
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.830
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Okres przedświąteczny to m.in. czas sprzątania w domach (przynajmniej u mnie). A więc się pierze, dokładniej odkurza, myje okna, sprząta w książkach, grach, szufladach...

Czy udzielacie się w tych przygotowaniach? Czy wasza postawa jest bierna, może wszystko robi reszta rodziny? Ja osobiście myje okna, odkurzam, sprzątam wewnątrz mebli, a więc i wyrzucam wszystkie "duperele" ze środka...

Czemu piszę taki niedorzeczny temat? Bo jestem jedynym chłopakiem w klasie, który coś w domu sprząta przed świętami. No i jestem ciekaw czy jestem jedyny na Świecie

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.640
Posty: 325
Skąd: Mokotow
JA osobiscie Nie sprzatam w domu ide sobie na osiedle i tam siedze , a jak wracam to juz czesciowo posprzatane Sprzatam to ja w kapie na swieta wyrzucam niepotrzebne rzeczy i na tym sie konczy u mnie sprzatanie

pulkarecordzz.phorum.pl
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.646
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
No nie - Ja sprzątam swój pokoik, odkurzam, i tym podobne. Ogólnie mówiąc to nienawidzę sprzątać ale nie lubię też mieć wielkiego syfu w pokoju . Na dole czyli fortcy rodziców w moim domu także nieraz coś pomogę. Często tez gotuje jako że mi to wychodzi. No i sprzątam też w ogródku jak jest ładna pogoda .

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.045
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
po pierwsze - dla mnie kazde swieta to normalny dzien w roku.
po drugie - nigdy nie sprzatam. nigdy.
Alexandra007 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Alexandra007
Wiek: 35
Dni na forum: 6.602
Posty: 47
Heh mi każe mama sprzątać, a jesli przyjdzie już coś do czegoś to mówi" Zostaw, bo ja to lepiej zrobię" i tak cały czas, wiec zostawiam a ona sprząta a póżniej narzeka , że nic nie robie . A tak ogólnie to nie lubię syfu i jak go widzę to go sprzątne (po łebkach;).
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.616
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
A mi nie karza sprzatac a nawet gdyby kazali to i tak bym tego nie zrobil bo pewnie by mi sie nie chcialo Moze nieraz tam odkurze czy cos takiego ale nic wiecej Jestem za leniwy. Wole wyjsc se na dwor i pograc w pilke

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.589
Posty: 188
A JA CHYBA NIE PRZEŻYJE PORZĄDKÓW PRZEDŚWIĄTECZNYCH, BO MAMA MNIE DOPROWADZA DO SZAŁU! np. świetnie posprzątałam w pokoju, a moja mama z takim tekstem do mnie przyszła "I to ma być wysprzątane, to jest jeden wielki bałagan!". Ja chyba znienawidze święta

P.S. Ja też nielubie kiedy jest bałagan u mnie, ale moja mama troche przesadza
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.039
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Sprzątam jak mnie poproszą, jeżeli wcześniej tego nie powiedzą, po prostu [ ort! ] nie zrobie, bo mi nie wpadnie do głowy

PS. Krzystająć z okazji składam wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia, Wesołych Świąt

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.832
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Hmm... moi rodzice dużo pracują, więc sprzątanie mnie nie ominęło. Sprzątałam łazienkę (dzięki Bogu, że nie musiałam myć klopa ) i pokój rodziców. W tym roku wyjątkowo nie musiałam sprzątać za pralką. Ale już po wszystkim. WESOŁEGO ALLELUJA!!!

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.646
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
heh.... ja sprzatam swoj pokoj, a potem mama mi mowi '' a wez jeszcze to i wez jeszcze to ia tak dalej'' i konczy sie na tym, ze wysprzatalem caly dom.... a siostra tylko lezy i sie gapi (czasami mam ochote jej za to gapienie sie przywalic )
A! ale nigdy sie nie dalem zlapac na wysprzatanie lazienki!! to koszmar! mija łazienka ma z 10 m2 i jak niby wejsc tam z odkurzaczem?? 2 osoby sie nie zmieszcza naraz....

Obraz
PALATIAL REGALIA
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.558
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
U mnie czy święta czy nie święta co sobote w pokoju posprzątać muszę.. Każdy chyba wie jak to z mamą jest! Przychodzi mnie zawsze rano do budy budzić i się dże "Co to za rozpierdziel w tym pokoju.. przychodzisz do szkoły to sprzątasz" Hohoho szkoda gadać co jest jak widzi mnie przed kompem a w pokoju syf kiła i mogiła.. Czyli dla mnie sprzątanie to codzinność i nie musi być świąt
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.150
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Nie wiem coś się stało u mnie w rodzinie ze świętami,już nie czuć jest tej atmosfery,czegoś brak,ale nie wiem czego!
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.174
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ja sprzatam tylko swój pokuj i jeszcze coś tam pomogę a takto to nic ;p zwykle to mama i tata są najbardziej zaangażowani w sprzątanie a ja tylko coś skubne ;p

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.544
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
U mnie zawszew czuć nastrój świąteczny, choćby nie wiem jak było źle Ale to chyba nie pora na rozmowy na ten temat
Ja mam zawsze syf w pokoju , ale biore się w sobie i coś tam posprzątam, trochę kurzu wytrę, trochę tam poukładam. Najlepszą rzeczą i tak pozostaną dla mnie prezenty po kolacyjki ( syta jest jak cholera). Zawsze szkoda mi jest świątecznego karpika. Zawsze nalewam wannę do pełna , zapewniając mu dobre warunki przed czekająca go egzekucją
Po jedzeniu i prezentach często chodze na pasterkę, w której mało czasu wytrzymuję...
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Mi się nie chce sprzątać, ale zawsze cośtam pomogę
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.233
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Jak każą to sprzątnę...
U mnie raczej w święta nie robi się jakichś ekstra porządków, jak się najwyższemu sądowi przypomni to może okna umyją i na tym koniec. A u siebie w pokoju sprzątam tylko wtedy, kiedy nie mogę już dojśc do swojego łóżka bez przynajmniej 5 kolizji z rupieciami na podłodze, a że nie mam samotnego pokoju, więc tym gorzej. Na swojej połowce jeszcze jakoś da się żyć, ale biurko to katastrofa.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.523
Posty: 885
Hmmm,w święta pomagam częściej,więcej i chętniej (nie wiem jakoś coś we mnie wstępuje )
Ogólnie sprzątam co dziennie to samo,ściele wyra i robie ogólny pożadek w domu,ale i tak więkrzość mój brat sprząta,więc się nie przemęczam zbytnio
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.822
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Oj sprzątam przed świętami. Pomagam mamie, brat też- sprzątanie się przecież samo nie zrobi. Z resztą nie mogę przyjąć i z resztą nienawidzę takiej postawy biernej u ludzi: niech inni za mnie wszystko zrobią. Owszem nie jestem najbardziej pracowitą osobą we wszechświecie, ale to nieuczciwe, by wszyscy coś robili, a ja leżę na tapczanie i czytam gazetkę. Z resztą nie jestem pępkiem świata. I nie będzie tak, że wszyscy będą nade mną nadskakiwać- to niepoważne. Sprzątam odkurzaczem, segreguję swoje rzeczy z których wyrosłam- do oddania, tych których już nie potrzebuję też do oddania, a rzeczy poniszczone - do wyrzucenia. Także ścieram kurze- zawsze przed świętami jest ich pełno- czy to na półkach, czy gdzie indziej. Głównie najbardziej to własny pokój sprzątnę, ale też nie zapomnę o dużym pokoju, kuchni, łazience, itp. I te odkurzanie za biurkiem- to męczące. Zawsze tam się znajdą tumany kurzu, a ciężko u mnie biurko odsunąć. Jestem dokładną babką i jak u mnie nie jest sprzątnięty kurz dokładnie to dostaję kociokwiku. Sama z resztą byłam kiedyś straszną bałaganiarą. Okien też nie pomijam- ale bardziej to moja mam myje okna. Ja jak już to je robię z wewnątrz. Nie może być tak, że ja na święta jestem w brudnym mieszkaniu.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.544
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Przed jakimi świętami ? Bo do nich jeszcze kooopa czasssu.
Jeżeli przed 24 grudniem, to coś tam mnie matka tyra, bym zaczął coś tam my kurze - żeby były czyste i się nei kurzyły po domu. Przestawiam graty na inne miejsce, zbieram pająki i muchy do pojemnika i wysypuję siostrze do pokoju, by jej zrobic prezent przedświąteczny - a posiaa taki dar, jak Arachnofobia - jeszcze nie okazała mi za to żadnej wdzięcnzości ..
Jednak, jak są święta, reszta ludzi czuje nastrój, że tak powiem - świąteczny, który mi się od nich udziela, jednak szybko to mija z czasem, kiedy nadejdzie okazja do wypicia.
Bym zapomniał, prawie jak co roku - myję z ojcem jego super wypasisty samochód - Lanosa,w którym wali gorzej niż u sąsiada Augiasza. Jak będzie w tym roku ?
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
A no juz tam jakieś przygotowania się zaczęły, moimi obowiązkiem jest zwykle ogarnąć pokój tj: wyczyscić meble, umyć okna odkurzyć itp. noi latanie po sklepach, gdyż mama w garach, to mnie wysyła jak coś potrzeba czyli gdzieś czyli za kilka dni zacznie się Tour 2010 Kauffland via Carrefour.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Świąteczne przygotowania
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook