Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 024, 20.12.2015

Strony: 1, 2  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do dwudziestego czwartego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 20.12.2015 o godzinie 1 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.711
Plusy: 4
Posty: 2.006
Stream.

Jakiś taki nijaki ten odcinek. Niby fajny, ale zero klimatu. I ta transformacja na siłę. Jak nigdy, przeszkadzała mi kreska i karykaturalny łeb czy nieproporcjonalne ciało Freezera (Gokū i Vegeta też mieli kilka solidnie krzywych kadrów). Byli za to Mr Popo i Kaiō

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez vegeta391: 20.12.2015, 2:00
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Odcinek nijaki. Walka zero dynamiki, w filmie może i krótsza, ale miała moc i przyjemnie się ją oglądało. Przemiana w SSGSS też do kitu. Fabularnie jest lepiej, bo nie dzieje się wszystko na chybcika, nawet znalazło się miejsce na żarty z Jaco, ale niedosyt jest. No a Popo jednak żyje i wciąż jest czarny.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.711
Plusy: 4
Posty: 2.006
Niby Freezer ucieka się do nieczystych zagrań, niby buńczuczny Vegeta i w ogóle, ale jakoś takie to suche.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dokładnie. O ile 5 odcinek był niedorobiony graficznie, tak ten sprawia wrażenie niedorobionego na etapach wcześniejszych.

O Freezie zapomniałem, a bardzo spodobało mi się, jak posłał pocisk w stronę Bulmy i jednocześnie zaatakował Goku. Nie żeby miało mu to w czymkolwiek pomóc

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Shounen napisał(a):
No a Popo jednak żyje i wciąż jest czarny.
?

Wiesz że pan Popo był inny TYLKO w wersji 4kids?
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.711
Plusy: 4
Posty: 2.006
BH Daimaouji, zluzuj, on odpowiedział tylko na mój post ze spekulacjami jutubera JeremyTV.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Scientist Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Scientist
Dni na forum: 3.111
Posty: 40
Skąd: Szczecin
Powoli zaczynam doceniać animację z 5. odcinka... XD.
JarisWojnarez
Ziemianin
Ziemianin
JarisWojnarez
Dni na forum: 3.196
Posty: 23
Odcinek pod względem graficznym klapa
Liczyłem też ,że ta przemiana Son Goku w SSJB będzie bardziej "efektowna" ? Chociażby taka jak pierwszy raz osiągnął SSJ lub SSJ3 .
Trzeba się przyzwyczaić ,że jeden odcinek będzie narysowany ładnie a drugi przeciętnie. Osobiście ciesze się każdym kolejnym odcinkiem. To Dragon Ball . Cieszmy się,że dostaliśmy po tylu latach nową historię , która OBY nie skończyła się na sadze z Champą
Przecież musi być jeszcze jakaś fuzja ? czyż nie ?
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
vegeta391 napisał(a):
BH, zluzuj, on odpowiedział tylko na mój post ze spekulacjami jutubera JeremyTV.
1.LOL? Tylko przypominam
2.JeremyTV? Fajny koleś, ale denerwuje mnie że nazywa Table'a "Tarble'm" -_-'

Właśnie się dziwie, że OPM, które chyba jest w takiej samej kategorii wiekowej odbiorców co DB, zawiera przemoc i mordobicie o wiele wyższego kalibru.
1.OPM? Co tu #$% jest?
2.A Pokemon jest tak samo shonenowy jak DB a robią z niego bajkę dla małych dzieci
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Odcinek bardzo dobry. Po zapowiedzi wydawal się, ze bedzie "suaby", ale jednak postarali się. Uwielbiam Freeze. Podoba mi się jakim się stał psycholem.
Podobał mi się tez moment z Vegetą.
Najważniejsze co trzeba zaznaczyć, ze przez caly odcinek leciala bardzo dobra muzyka.
Ogolnie to w calej tej sadze nie puszczają juz gownianych syntezatorów, jak to bylo kiedy walczyl z Beerusem.

Zdecydowanie najlepszy moment, ktory wygrał wszystko. Kiedy Goku oraz Freeza powoli podchodzą do siebie. Miałem ciary. Nawet chyba, pojawila się podobna scena gdy walczyli na Namek.

Co do minusów, to Jaco. Zdecydowanie koles jest irytujacy. Mam nadzieje, ze odleci nie dlugo.
Oraz czasami wąchająca sie kreska, ale nie raziło to tym razem.

Plusy, to klimat Dragonballowy. Freeza i jego charakter, oraz rozpoczęcie walki.
W końcu pokazali palac Kami-samy. Pan Popo zyje i nadal jest czarny xD
Myslalem, ze bedzie rozowy... Ciekawe czy jego seiyu podklada mu glos.

Czekam az pokaza jeszcze Yajirobe. Grubas zawsze mnie rozpie.. swoimi tekstami oraz glosem.
Wolalbym jego zamiast tego zenujacego Jaco...

Ciekawe co robi Piccolo w zaświatach.. Medytuje - suchar.

Dodano po godzinie
Scientist napisał(a):
Powoli zaczynam doceniać animację z 5. odcinka... XD.
Na serio oceniasz ten odcinek na takim samym poziomie ?

Prosze looknac - http://www.db-z.com/dragon-ball-super-episode-24-images/
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Chester napisał(a):
W końcu pokazali palac Boga. Pan Popo zyje i nadal jest czarny
Myslalem, ze bedzie rozowy... Ciekawe czy jego seiyu podklada mu glos.
1.
2.Toku Nishio zmarł w 2005 roku więc wątpie w to
Scientist Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Scientist
Dni na forum: 3.111
Posty: 40
Skąd: Szczecin
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Scientist napisał(a):
Obrazki mówią same za siebie : ).
To obejrzyj jeszcze raz. Oczywiscie, odcinek ten nie jest idealny. Walka wygladala dziwnie. Nie byla plynna tak jak by brakowalo klatek, ale na pewno nie jest to poziom tego strasznego 5 odcinka. Jesli tego nie widzisz i nie potrafisz uzasadnić dlaczego, to po prostu zwykle hejtujesz.
Scientist Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Scientist
Dni na forum: 3.111
Posty: 40
Skąd: Szczecin
Przestań tam płakać. Mój post nie był analizą wizualnej części produkcji, a raczej bardzo luźną opinią. Nawet nie próbowałem jej uzasadniać, więc skąd pomysł, że tego nie potrafię?

Moim zdaniem(!) walka Son Goku SSJ3 vs Beerus na planecie Kaio była lepiej przedstawiona niż ta teraźniejsza z Friezą.

Co kuleje:
(1) Tła i otoczenia - nieruchome, puste, brzydkie.
(2) Grafika postaci - złe proporcje ciała, nienaturalne animacje, niekiedy nietrafione cieniowanie.
(3) "Kamera" (czyli miejsce, z którego obserwujemy wydarzenia) - pozostałe odcinki pod tym względem były raczej okej. 24. epek już wypadł bardzo słabo. Poczułem głęboką amatorszczyznę.
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Scientist
Acha, ok - https://alphamanga.files.wordpress.com/2015/ ... 3070_o.jpg

Moze jak bys naprawdę oglądał te odcinki, a nie przewijał to bys zobaczył różnice.
Następnym razem pomysl, bo jesli ogladasz tak po macoszemu, nie powinieneś się wypowiadać i oceniać danego materiału.
Pozdrawiam.
Scientist Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Scientist
Dni na forum: 3.111
Posty: 40
Skąd: Szczecin
Wielki apel do użytkowników. Proszę was, nie doczepiajcie się bezsensownie do każdej negatywnej opinii nt. waszej ulubionej bajki. Na konkurencyjnym forum dzieje się to bez przerwy, dlatego miałem i nadal mam nadzieję, że tutaj utrzymywany jest wyższy poziom.

Czesti, uwielbiasz Dragonballa i jesteś fanatykiem? Okej, nic do tego nie mam. Ale zdania nie zmienię i mam prawo się wypowiadać tak samo jak ty, czy ktokolwiek inny. Przestań podchodzić do tego tak emocjonalnie.

To ja dorzucę kilka znakomitych ujęć z tego odcinka xD.

http://www.db-z.com/wp-content/uploads/2015/ ... 024-12.jpg
http://www.db-z.com/wp-content/uploads/2015/ ... 024-77.jpg
http://www.db-z.com/wp-content/uploads/2015/ ... 24-136.jpg

W porównaniu do dzisiejszych produkcji, to co wyżej widać jest uroczym bazgrołem nastolatka.
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Scientist
Ja nie jestem zadnym fanatykiem DBS. Podkreslam tylko, ze ten odcinek jest lepszy pod względem technicznym od 5, a ty nadal sie upierasz, ze taki sam.

Te screeny ktore pokazales sa jak niebo i ziemia, przy tych do 5 odcinka.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dokładnie, 5 odcinek to wypadek przy pracy i niedoróbka, kompletnie inny poziom. Pozostałe odcinki to nie są żadne szczyty japońskiej animacji, ale zdecydowanie da się oglądać bez zażenowania.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Scientist Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Scientist
Dni na forum: 3.111
Posty: 40
Skąd: Szczecin
Dyskusja, dyskusją, ale proszę nie wmawiać mi czegoś, czego nie powiedziałem. Mianowicie:
Chester napisał(a):
Scientist
Podkreslam tylko, ze ten odcinek jest lepszy pod względem technicznym od 5, a ty nadal sie upierasz, ze taki sam.
Co do obrazków, które podlinkowałem i, które podlinkował Czester. Dla mnie jedne i drugie są słabe, i
mocno niedorobione, a poprzez "przedstawienie walki" miałem na myśli ogólne wrażenie, a nie samą grafikę. Ponadto mówiłem o walce SSJ3 vs Beerus, a nie <SSJ3.

Musiałbym przypomnieć sobie cały odcinek piąty, żeby ocenić, który jest lepszy pod względem technicznym (nie bierzemy pod uwagę tylko grafiki postaci!). By the way, od piątego epizodu połowa następnych była wypadkiem przy pracy... niestety.

Zdania nie zmienię, słabe znaczy słabe i kropka. Jeśli komuś się takie odcinki podobają, spoczko. Na zakończenie tej zbędnej dyskusji dodam, że wolałbym, żeby nie pojawiał się żaden Dragonball, aniżeli taki.

(próby przedłużania tej gadaniny w tym temacie będę ignorował, więc jak ktoś ma ochotę mnie nadal przekonywać, to zapraszam na PW)
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 024, 20.12.2015
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook