Forum Dragon Ball Nao

» Allegro

Strony: 1, 2  
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Nie wiem jak wy ale ja nie boje sie zamawiac na allegro rzeczy. Praktycznie wszystko tam mozna znalezc. Kiedys zamiast koszulki Kahna przyslali mi stara szmate ale i tak dalej zamawiam rzeczy. A wy jakie mieliscie przygody z allegro, czy zamawiacie tam produkty i czy sie boicie ze zrobia was w balona

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
ja zamawiam bardzo czesto i zawsze dostaje. faktycznie raz mne oszukali z plyta 2paca, stracilem 50 zl... wiadomo, ze na poczatku wnerw, ale szybko przeszlo. ja tam lubie allegro.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 30.04.2007, 18:13
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
na razie [ ort! ] mnie nie oszukali, ale zawsze może być "ten pierwszy raz"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Allegro zawdzięczam to, że posiadam już 17 tomów Dragon Balla i kilka gier. Już prawie 2 lata jestem na Allegro i jak do tej pory wystawiłam tylko jednego negatywa, bo gościu w dupie miał moje maile i nie odzywał się w ogóle. Ale nie straciłam ani złotówki.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Allegro dobra rzecz Jeszcze mnie nie oszukali i mam nadzieje, że nie będzie tego " pierwszego razu"
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
a ja nie kupuje na allegro wole sklepy, gdzie sam moge sobie wybrac dobrą, niezniszczoną rzecz. a mieszkam w krk wiec nie mam problemu ze sklepami

Obraz
PALATIAL REGALIA
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
A ja właśnie mam zamiar kupować na allegro odcinki db ale sie troche boje bo mój kolega kupował pierwszy raz i go za pierwszym razem w balona polecieli

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Heh, na razie tylko jedną przygode miałem. Ojciec kazał mi zamówic dwa amortyzatory, przypadkowo zamówiłem cztery Najgosrsze jednak było że zamiast kwoty 250zł przyszło zapłacić 500 ! Na szczescie udało mi sie cofnąć zamówienie
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja na allegro zwykle sprzedaję, niż kupuję. Jest to chyba najlepszy sklep internetowy w Polsce
Lucas Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Lucas Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.522
Posty: 40
Skąd: From Los Angeles
Allegro to po prostu dar od Boga.
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
nie kupywalem tam i nie mam zamiaru kupywac , bo nie chce [ ort! ] sie zlapac na mine i ja mam takie okazje ze od kolegi to kupie ;l] za taka sama cene

pulkarecordzz.phorum.pl
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.769
Posty: 69
Skąd: Kraków
tez sie łamałam z kupowaniem na allegro chcialam wtedy kupic wszystkie odcinki DB kilka osob mi tego odradzalo (moglam stracic 90 zl ) ale zaryzykowalam i w balona mnie nie zrobili lepiej najpierw pogadac ze sprzedajacym na gg a jesli to nie jest takie SUPER drogie to warto zaryzykowac

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.514
Posty: 69
tez sie łamałam z kupowaniem na allegro chcialam wtedy kupic wszystkie odcinki DB kilka osob mi tego odradzalo (moglam stracic 90 zl
Troche przepłaciłaś
Ufam Allegro ale jednego możecie byc pewni przy kupnie telefonu. Mianowicie jeśli sprzedajacy pisze, że bateria trzyma 1 - 2 dni - kłamie, a bateria to szajs trzymający kilka godzin. Już kilka razy tak miałem.
Poza tymi przypadkami nigdy mnie nie oszukano na Allegro, a kupuję i sprzedję dośc często.
Oti Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Oti
Wiek: 32
Dni na forum: 6.479
Posty: 13
Skąd: Częstochowa
a ja nie kupuje bo rodzice mi wciskaja na chamca ze przyjdzie cos innego niz zamiawialem i starce kase albo bede musial zamowic wiecej a oni placic nie beda gdyby nie to to bym zakupil koledze gry Budokai 1 2 3 + Tenkaichi Budokai + Sagas (za jego kase oczywiscie) i bym prawdopodobnie do tej pory siedzial u niego ciupiac w te giery
domisiek Kobieta
Wojownik
Wojownik
domisiek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.478
Posty: 47
Skąd: Brzezowka
Ja sie nie boje zamawiac przez Allegro jest to dobra rzecz. Kupilam przez ta aukcje telefon bardzo drogi telefon wiec mysle ze jest ok i nie spotka mnie zadna przykra sytuacja.

Często najmądrzejsza odpowiedzią jest milczenie...

Cierpienie jest krzyżem, jeśli upadniesz-> zginiesz!

ŻYj z cAłYcH Sił I UśMiEcHaJ SiE Do lUdZi, Bo nIe jEsTeś SaM
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Do Allegro nie mam nic,można znależć ciekawe oferty rzeczy,które cieżko znależć w sklepach/które są obecnie zbyt drogie.Myśle,że jeśli przed kupnem sprawdzisz ranking sprzedającego,komentarze jego dotyczące,oraz porozmawiasz bezposrednio ze sprzedawcą,ryzyko znika diametralnie i wynosi tyle ile w przypadku kupienia wadliwego towaru w normalnym sklepie.Pozdrawiam

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Pora się przełamać i wreszcie napisać, coś mądrego.


Oti:) napisał(a):
a ja nie kupuje bo rodzice mi wciskaja na chamca ze przyjdzie cos innego niz zamiawialem i starce kase albo bede musial zamowic wiecej a oni placic nie beda
Teraz na allegro, coraz rzadziej zdarzają się afery "oszukańcze". Powodem jest za pewne program ochrony kupującego.

Co do samych zakupów nic nie mam. Jednak przed licytacją, czy natychmiastowym podaniem oferty dużo się zastanawiam. Jeżeli jest to również produkt droższy, niż 50 zł odwiedzam kilka sklepów i porównuje ceny.

A teraz taka mała uwaga do "prywatnych przedsiębiorców" ( czyt firm, sprzedających z prywatnego konta). Ostatnim czasem i Fiskus wziął się za allegro. W przeciągu jednego miesiąca skasował kilkaset aukcji, nasyłając Urząd Skarbowy na sprzedających.

Pozdrawiam Serdecznie
S.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Muszę powiedzieć, że rzadko korzystam z Allegro, aczkolwiek nie mogę powiedzieć, że "nigdy". Jak coś trzeba, a nie ma pukam do kolegi i razem szukamy, a on zamawia mi ze swojego konta.

Co do gier, to zamawiam jak nie mogę znaleźć co chcę, z gram.pl. Ostatnio tak miałem z Warcraftem 3 + dodatek. W sumie na początku obawiałem się, bo mój kolega tam kupił wara3 i nie miał "WC3 RoA" w zestawie, nie wiem jakim sposobem. No, ale czasem warto zaryzykować i powiodło się, 2-3 dni później miałem grę i mogę nią cieszyć się do dzisiaj

Allegro jest całkiem dobrym rozwiązaniem, aczkolwiek trzeba końcówki aukcji pilnować, żeby ktoś ci przypadkiem nie zabrał z przed nosa tego co chcesz.

To tyle.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Allegro to naprawdę dobry wynalazek, a raczej kalka eBay'a. Szkoda jedynie, że nie mam konta on-line, a niestety większość rzeczy teraz to tylko przelew bankowy (nie mam zamiaru gonić na pocztę). Niemniej, zdarzyło mi się kupić parę rzeczy; Swap Magic do PS2 i Któryś tom DB. Z koeli sprzedałem za jego pomocą PSX jakiemuś frajerowi (przepłacił słono ).

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Niewątpliwie Allegro jest nienajgorszą giełdą. Ostatnimi czasy nikt u mnie nic stamtąd nie zamawiał, ale wcześniej robiło się to bardzo często, praktycznie 3 razy w tygodniu. Często znajdują się tu rzeczy, ktore trudno jest nabyć w sklepach, gdyż już ich nie ma albo są trudne do osiągnięcia (dzieki takiej polityce właśnie pół chaty zawalają antyki mojej mamy, nawet patefon tam nabyła
Ryzyko oszustwa istnieje zawsze, sztuką jest odróżnić fałszywe aukcje od tych prawdziwych. Należy w tym celu sprawdzić wiarygodność użytkownika, poczytać komentarze, sprawdzić jego inne aukcje. Także czynnikiem pozwalającym odróżnić oszusta od prawdziwego sprzedawcy, jest wstawienie przez niego pewnego rodzaju płatności zwanym "Escrow". Moim zdaniem jest to bardzo bezpieczy sposób nabywania różnego rodzaju dóbr materialnych.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Allegro
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook