Forum Dragon Ball Nao

» Saga Freezy

Strony: 1, 2, 3, 4  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Część fanów krytykuje historię z Freezą, że jest oderwana od BoG, że niepotrzebna, że na siłę. Moją uwagę przykuła reakcja Beerusa (też krytykowana, bo jakże!), który zdziwił się bardzo na informację, że ktoś zdołał pokonać Freezę, a było to w pierwszych minutach Battle of Gods. Wniosek z tego nasuwa się taki, oczywiście naciągany, że Beerus zdawał sobie sprawę z potencjału Freezy, dlatego był zaskoczony z takiego obrotu spraw.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Shounen napisał(a):
Część fanów krytykuje historię z Freezą, że jest oderwana od BoG, że niepotrzebna, że na siłę.
Freeza zdechł w Freeza sadze, Bónaiccolo powiedział Vegecie że jak zginie to zostanie zreikarnowany, więc czemu #$% Toriyama ignoruje własną historię?

O i Freeza ssię, wymiotować mi sie chcę jak go widzę
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Moze dla Freezy, reinkarnacja, to zbyt mala kara, dla tego wieksza jest zostawienie go w niewoli, w najbardziej znienawidzonym przez niego miejscu.
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Ale i tak powrót jego jako jak to ujął Trunks wg Animelabs "pół martwy w cynanym ubraniu" to jest wystarczająca kara dla niego, bo jak wiemy Goku skremował Freezę za jego głupotę, Freeza powinien #$%z Namek jak grzeczny robaczek którym jest, a on piskuje do terroru kosmosu, co za #$%
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Chester, jedyne sensowne wyjście z sytuacji.

Niemniej cieszy mnie, że taki sprawy przyjęły obrót. Freezer ma potencjał, uwielbiam jego postać, dlatego lepiej Toriyama nie mógł wybrać. Mam nadzieję, że walki będą lepsze niż Gokū kontra Beerus. Fajnie by było, aby Veget porządnie się ponaparzał z Freezerem przez przynajmniej trzy odcinki. Pewnie i tak nic z tego nie będzie, ale pomarzyć można.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Ile można wałkować Freezę? Po co do tego wracać? Nie lepiej byłoby wymyślić coś zupełnie nowego?
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Citrel napisał(a):
Ile można wałkować Freezę? Po co do tego wracać? Nie lepiej byłoby wymyślić coś zupełnie nowego?
Ta, Broli SSJ4
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Saga Freezy jest strasznie hejtowana wszędzie. Ta z Beerusem moze nie byla zbyt ladna wizualnie (5odc), ale przebila slaba kinowke BoG.
Teraz jest chyba na odwrot. Kinowka RoF byla genialna, a teraz jest bardzo slabo.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Chester, płacą ci za to?

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Za co? Ja bym nie powiedział, żeby "kinówka RoF była genialna". Fajnie się ją oglądało i słuchało ("F"), walki były porządnie zrobione, ale na tym koniec, fabularnie leży po całości. W serii jest troszkę lepiej (bez głupot typu Shisami), niemniej twórcy i tak idą za szybko z materiałem i nie dają scen, których oczekiwali fani. Pewnie stąd większa krytyka, bo co do sagi Beerusa nie miano takich oczekiwań.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
vegeta391 napisał(a):
Chester, płacą ci za to?
Milion dolarów w różnych walutach, głównie w złotówkach.
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Bartek napisał(a):
Citrel napisał(a):
Ile można wałkować Freezę? Po co do tego wracać? Nie lepiej byłoby wymyślić coś zupełnie nowego?
Ta, Broli SSJ4
Wolałabym coś całkiem nowego.
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
To może on?

Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Skoro mogli wskrzesić Frezera to i mogliby jakichś Saiyan. Ciekawe byłoby spotkanie Goku z ojcem, ich wzajemna reakcja. Albo gdyby Bardock był sojusznikiem wojowników Z a przeciwnikiem byłby ktoś inny, nawet jakiś bóg zniszczenia albo mutant, ktokolwiek kogo nie było albo wcielenie któregoś złego jak Uub jest dobrym wcieleniem Buu tak mogłoby pojawić się zła, silniejsze wcielenie kogoś nawet Freezy lub Cella, ale nie sam Freeza.
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Citrel napisał(a):
mogliby jakichś Saiyan. Ciekawe byłoby spotkanie Goku z ojcem, ich wzajemna reakcja. Albo gdyby Bardock był sojusznikiem wojowników Z a przeciwnikiem byłby ktoś inny
Idząc tokiem DB-, Bardock pewnie by sie cieszył spotkania ze swoim synem, ale by też go namawiał do złych rzeczy (znaczy zabijania a nie rzeczy +18 )

Skoro o tym mówisz, Toriyama PLANOWAŁ to zrobić, ale Bardock jest za słaby na te czasy
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Shounen napisał(a):
Freeza się pojawił, bo to dobra postać
Ne, Freeza jest taki denerwujący że jest na dole moich znienawidzonych postaci z DB (razem z Baby'm), nie wiem czemu ludzie go tak lubią
A co do Freezy, to ja pisałem wcześciej, Bónaiccolo powiedział do Vegety w sadze Buu, że dusze złych ulegną reikarnacji (Tak więc Golden Cell nie może wrócić, bo klony dusz nie mają), więc rodzice Goku powinni już dawno ulec reikarnacji a nie czekać w piekle
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Freeza się pojawił bo w DBZ to ostatni, naturalny przeciwnik. Cyborgi, Cell i Buu byli stworzeni tylko i wyłącznie do siana zagłady. Stoi on także za zagładą Saiyan więc wykreowanie go jako głównego nemesis Goku i reszty wydaje się uzasadnione.

Bartek napisał(a):
A co do Freezy, to ja pisałem wcześciej, Bónaiccolo powiedział do Vegety w sadze Buu, że dusze złych ulegną reikarnacji (Tak więc Golden Cell nie może wrócić, bo klony dusz nie mają), więc rodzice Goku powinni już dawno ulec reikarnacji a nie czekać w piekle
Toriyama pewnie o tym zapomniał, co wielokrotnie podkreślał w wywiadach. No cóż zdarza się.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Katz napisał(a):
Toriyama pewnie o tym zapomniał, co wielokrotnie podkreślał w wywiadach.
A czy kiedykolwiek było powiedziane, ile czasu trwa taka reinkarnacja? U Buu poszło szybko, ale to jeden przypadek i "na prośbę" Goku. Ponadto tam nigdy nie było sztywnych reguł, to Enma decydował o losie zmarłego. W końcu Vegeta zginął i jakoś wrócił, bo to i siamto. A Dabura poszedł do nieba - choć to tylko filler.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 24.03.2016, 17:07
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Wolałabym jednak kogoś nowego. Mogli się lepiej postarać np. gdyby Champa z Vados przybywając do 7 wszechświata przyciągnęli tu jakąś potężna istotę lub obudzili ją w świecie Goku. Ciekawie by było gdyby twórcy serii sięgnęli do mitologii Lovecrafta Mogliby odnowić jakieś wątki z GT np. złe smoki albo Bebiego. Pojawienie się Champy mogłoby też uwolnić wszystkich złych z piekła.

Cell był w piekle i w Sadze Buu i nawet w mandze Goku wiedział, że on przeżył gdy Kaio powiedział, że każdy po śmierci przychodzi przed oblicze Enmy, a nieobecność Cella świadczy o tym, że on żyje. To było w 35 tomie, gdy Goku teleportował go na planetę Kaio. Druga sprawa od śmierci Freezera minęło już ok. 20 lat. Fabuła zależy od twórców serialu, więc dla fabuły mogliby coś takiego wymyślić.

Motyw Freezera to błąd, smocze kule wskrzeszały do upływu roku, od Freezera minęło ok. 20 lat.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Saga Freezy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook