Forum Dragon Ball Nao

» The Sims

Strony: 1, 2  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Jest to gra nr 1 na świecie Tak wyszło w jakims tam bilboardzie (a nie, że mi się nudzi) Ogólnie gra nawet daje rade, grajac w obojetnie jaka czesc, nie nudzi się szybko, czasem z totalnych nudow mozna popykac, ale osobiscie wole własne zycie, czyli spanie do popludnia w wolne

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 18.04.2006, 14:04
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Grałem i to nawet sporo, ale tylko w jedynke. Na początku giera nawet rajcuje bo jest to coś zupełnie nowego i np cieszysz się jak laske zaciągniesz do jackuzi , ale potem się nudzi (karmić sima, kąpać i nawet pilnować żeby się wy**** przed pracą !!).

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
e.. ogolnie spox, do czasu praktycnzie wydajesz [ na legalną] ponad 100 zł nie wiem jak teraz, i po tygodniu rzucasz na półke bo sie znudziła

END
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jak dla mnie ta gra jest niezbyt ciekawa. Moze troche na poczatku wciaga, ale potem szybko sie nudzi... czyli taka sredniawa... jak dla mnie...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Coś co po moim mieście szaleje wszyscy w to grają i patrzą na mnie zniechęconym wzrokiem jak mówie, że ja nie Ogólnie dla mnie nudy, wolę sobie poczarować moim magiem w IWD II
Poza tym tego jest chyba z milion części wszystkie podobne, a ileż można ...
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Ja uwielbiam ta grę. jeszcze w 2 tylko nie grałam. Zawsze lubiłam zabijac moich ludzików w szelki sposób a potem grać ze śmiercią o życie. Raz wygrałam a tak to zawsze stawałam sie Zombe

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Dla mnie jest ciekawa nawet ale tylko za pierwszym razem jak gralem lubie budowac dom i tyle bo nianczenie tych simów jes nudne i to bardzo nudne
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
A ja mam wszystkie części pierwszych Simów. Na początku to rajcowało, szczególnie [ ort! ] rodziców, ale w końcu się znudziło i znów mogę grać w Mafię, która jest najlepszą grą świata!

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Bejita Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Bejita
Wiek: 33
Dni na forum: 6.780
Posty: 50
Skąd: Krasne
dwójka tak samo szybko mi sie znudziła jak jedynka, na początku była fajna zabawa (najpierw utopienie mamy w basenie, potem pogrzeb i balanga ) ale potem mi sie znudziła i w nic nie grałem

Vegeta: Kakarotto
Polski lektor: Pajacu
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
Mi tam jakoś gierka nie przypadła do gustu.Ale chodzi mi o 2 bo w jedynke dużo grałem bo nie miałem żadnych gierek

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ogolem fajna gra ale bardzo szybko sie nudzi. Najbardziej lubie rozbudowe domu niz sama gre Wole grac w The Sims 1 niz 2 bo w drugiej czesci jest glupia kamera, ale za to jest ciekawsza tz. moga cie porwac kosmici, mozesz zostac wessany do teleskopu itp.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
Zgadam się z innymi, najpierw ta gra wciąga, ale później bardzo szybko jest nudne i męczące. Jak na razie [ ort! ] będe grała w Age of Empires 3 (bo mam kody wgniote wszystkich w ziemie )
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.661
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
Ta gra jest nudna i nie preferuje tego typu gier. Wole po pykać w jakieś RPGi albo RTSy. PEACE V
Pozdro!!
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Racja... Ta gra rajcuje na początku... Jak były simsy 1 to ciągle w to grałam... A później to już zrobiło się nudne to sprzedałam Dostałam jak powstały simsy 2 na studiach to chyba dwa lata temu na urodziny... Myślałam, że to będzie coś ciekawszego...A tutaj takie beznadziejne cuś... Znudziło mi się strasznie szybko... Nic ciekawego tam się nie robiło... Teraz ta gra nie jest nawet zaistalowana, bo było potrzebne miejsce na dysku na diablo, stoi se na półce i się kurzy... Chce ktoś kupić ?
A największy minus tej gry to: Zajmuje barrdzo dużo miejsca na dysku... w moim wypadku C i F... Na C w ogóle miejsca prawie nie było... jak ja jeszcze ściągałam różne dziwne rzeczy do ubrania i tak dalej... A na F wzamian mam dwie inne gry

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Mnie ta gra nie przekonała i już raczej nie przekona, może chodzi o to, że odbieram ją bardziej jako "damską grę", symulatory wychodzą dla firm raczej tylko w postaci gier sportowych itp., sumulator życia po prostu [ ort! ] nie wyszedł, mimo tego, że ludzie w to grają nałogowo to ja nadal tak uważam

Dlatego muszę stwierdzić tylko w taki sposób:
wszelakie Sims'y < all

Takie jest moje zdanie, z którym każdy powinien się liczyć, można je naciągać, podważać, ale moja opinia na temat tego symulatora życiowego nie zmieni się, ponieważ ta gra po prostu [ ort! ] jest "denna" i nie widze w niej sensu.
Zapewne wiele osób, które lubią tą grę, teraz sobie myślą i mówią w myślach:
A gry, w które ty grasz też są głupie i bezsensowne
Dobrze, rozumiem to, każdy ma swoje zdanie i ja mam negatywne na temat The Sims, a budowane jest one na podstawie mojej niechęci do niej i ogólnej tematyce gry.

Pozdrawiam

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Ta gra była jedną z moich ulubionych pozycji.
JEst bardzo wciągająca.
NIe ma sensu rozpisywać się
Mi bardzo się podobała
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
ja grałem w to bardzo mnie to w ciągneło a jesli sobie teraz gram to buduje basen i moje simy sie kopią i zabieram im te barierki zeby mogli wychodzic i d(*_*)b ^^

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Spoko gra Wymiatałam w pierwszą część plus dodatki. Na samym początku to chyba z miesiąc grałam bez przerwy(coś w tym stylu ) Chyba najbardziej wciągająca czas gra w jaką grałam. Czasami mam taką chętke żeby znowu pograć, to zbuduje kilka chacin(domów znaczy) i już koniec gry
Goku Ssj3 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Goku Ssj3
Dni na forum: 6.541
Posty: 23
fajna gra póżniej sie nudzi i ludzie szybko padajom z głodu itp prawda bo moja siostra ma tom gre to wiem co ci ludzie robiom
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Mam trochę Simów i uważam, że gra jest ogólnie fajna. Mówię tu o pierwszej części, bo w "2" nie grałam. Lubię urządzać domy i robić boskie ogródki. Przyznam, że ostatnio rzadko w to gram. Wolę słuchać muzy i grać w Mugena 2005. Może gdybym miała Gwiazdę i Abrakadabrę to by się to zmieniło. Ogólnie gra fajna.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » The Sims
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook