Forum Dragon Ball Nao

» Telepatia bliźniaków/bliźniaczek - Prawda czy falsz

Czy wierzycie w telepatie bliżniaków ?

Czy wierzycie w telepatie bliżniaków ?
Tak 14,29% 2 14,29%
Nie 85,71% 12 85,71%
Wszystkich głosów: 14
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Co sądzicie o telepatii bliźniaków /bliźniaczek?? Czy to parawda czy może tez zwykłe złudzenia ? Czekam na wasze komentarze , a ja sie może później wypowiem

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.114
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Moim skromnym zdaniem jest to tylko aluzja. Na jakiej podstawie to opieram po 1. Jeśli by coś takiego istniała to pomagali by sobie na Sprawdzianach albo coś w tym rodzaju.
Po 2. Gadali by bez przerwy że ona tamto a ona tamto.
Po 3. Nie ma Po 3
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Hmm sądze że nie miał dosłownie na myśli telepatia...cóż sądze że każdy wie że coś takiego nie istenieje,ale jeżeli jednak miałeś to cóż uważam że coś takiego nie istenie i istenieć nie może (no i nie będzie ).
Jest to pewnego rodzaju więź,dzięki której niekiedy rodzeństwo czuje to samo lub wie że drugiej osobie jest źle,nic poza tym.

Pozdrawiam serdecznie
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Pic na wodę, czyste szczęście. Nie wierzę w takie zabobony, można powiedzieć, że mam doświadczenie z bliźniakami, bo w podstawówce, gimnazjum i teraz liceum mam bliźniacze rodzeństwo. I co? Z moich obserwacji wynika, że każdy różni się od siebie, i nie posiadają jakiś nadprzyrodzonych mocy...
Z góry skreślam telepatię bliźniaczą, jakoby coś takiego miało istnieć o.O

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Myślę, że nie ma czegoś takiego, istna bujda . Jeżeli ktoś wygląda bardzo podobnie ( jak bliźniaki) nie znaczy wcale ,że musi myslec tak samo i znac myśli drugiego osobnika. Chyba, że opanowali sztukę telepatii o ile taka istnieje
Odpowiedź jest taka, żę telepatia między bliźniakami nie istnieje.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Nero napisał(a):
Moim skromnym zdaniem jest to tylko aluzja.
Nie chodzi o to że się czepiam ale o toby podnieść poziom forum, to zdanie ma mało sensu merytorycznego Nero, popraw to

A propos tematu, wydaje mi sie że to typowa ściema, chociaż biorąc pod uwagę fakt że prezydent i premier są bliźniakami . . .

PozdRRo
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
O telepatii jako takiej, nie ma prawa być mowy. Patrząc z perspektywy zjawiska paranormalnego, to wiadomym jest, że nie zachodzi, aczkolwiek czasem tak bywa, że bliźniacy mają podobny styl bycia, ubierania, czy też odczuwania niektórych spraw. To jednak nie jest wystarczającym argumentem, by nazwać to czymś, poza zwykłymi podobieństwami.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.234
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
no nie wiem... ostatnio czytałam jak to jest z bliźniaczkami Olsen i pisało, że jak jednej coś się dzieje to druga trochę przeczuwa i od razy dzwoni do siostry...
Jestem ZA
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Sprite18 napisał(a):
no nie wiem... ostatnio czytałam jak to jest z bliźniaczkami Olsen i pisało, że jak jednej coś się dzieje to druga trochę przeczuwa i od razy dzwoni do siostry...
Jestem ZA
Czyta, myśli... patrzy na wiek... no tak...
Wiesz może, że Brad Pitt ze swoim bratem bliźniakiem nie potwierdzili 'Tego'? A szczerze mówiąc nie czują ze sobą żadnej więzi.

IMO, to telepatia może istnieje, nie koniecznie między bliźniętami. To nie działa tak, że jak bliźniaki to od razu mogą się porozumiewać. Co najwyżej mogą istnieć sytuacje, gdy miewają chwile wspólnych odczuć, są tak daleko od siebie, a czują to samo. Lecz to wcale nie jest zarezerwowane jedynie dla rodzeństw o bardzo podobnym wyglądzie, którzy dzielili łono. Takie sytuacje występują również między ludźmi, których łączy mocna więź, mogą to być przyjaciele, rodzina, czy też kochankowie. Kilka razy spotkałem się z sytuacjami, gdy ktoś czuł coś bardzo podobnego do tego, co jego ukochana osoba. Sam o dziwo odczuwałem w tym przypadku przeciwne emocje. Telepatia... ponoć są osoby, które potrafią się komunikować za pomocą umysłu z osobami oddalonymi o spore odległości, a czy to jest prawdą czy też nie... nie wnikam.
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Fenomen bliźniąt nie został wyjaśniony. Pytałam kiedyś fizyków czy to ma coś wspólnego z nielokalnością, ale się nie chcieli wypowiedzieć Natomiast telepatia jako taka to legenda jak bazyliszek, chupacabra czy UFO.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Telepatia bliźniaków/bliźniaczek - Prawda czy falsz
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook