Forum Dragon Ball Nao

» Kryptozoologia

Strony:   1, 2
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
To teraz to co lubie najbardzie

Chupacabra

Zapoznaj sie z mitem
Możliwy wygląd

to zdjęcie zobaczyłam pierwszy raz jak usłyszałam o Chupacabrze. Jest jeszcze wiele innych zdjęć w ogóle [ ort! ] nie podobnych, które ja przedstawiają, ale ja najbardziej wierze temu (:

Proponuje żeby 'prezentowali' postać tak jak zapodał Old (:
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
A tak w ogóle, to ten potwór nazywa się Barquest, Old.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.218
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Kiedyś trochę czytałem na temat czytałem. Natura jest zbyt niezwykła i nieprzewidywalna kryptozoolodzy po prostu poszukują nowych gatunków na podstawie podań ludowych itp. Nauka chyba tylko od niechcenia przyjmuje niektóre z nich. Istnienie wielu z tych stworzeń są mało wiarygodne ale skąd mamy pewność? Widziałem mniej i bardziej wiarygodne dowody, słyszałem naprawdę wiele historii nie każda mnie przekonała jednak niektóre są całkiem wiarygodne. Nie podoba mi się ze ta nauka jest wkładana do jednej pułki z Duchami i UFO bo w końcu poszukiwanie nowych gatunków stworzeń nie powinno być niczym paranormalnym prawda?
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Old Shatterhand napisał(a):
Nie mówię tu o wilkołakach, wymyśle ludzkim, ni o bestii z Gévaudan (Wszelkie dowody wskazują na Chastelów, choć zrozumieć nie mogę, czym była ta bestia, a zwykłym wilkiem czy psem, raczej nie.)
Są podejrzenia, że to była Hiena centkowana czy jakoś tak. W tam tym okresie modne było sprowadzanie stworzeń z afryki przez osoby zamożne.
Mówiono o tym w takim programie i badano sprawę, w ogóle tam sprawdzają różne dziwne rzeczy. Nie pamiętam na jakim programie to leciało.
Mówili też o Mothmanie, że mógł spać w pobliskich bunkrach, o chupakabrze też było... Lecą powtórki dosyć często i to było chyba na jakimś Discovery...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Chupacabra - wierzę bo widziałem. Przybrała postać pewnego chłopczyka z mojego liceum , i próbowała udawać że wcale nie ja kóz , ale została przyłapana. Trzeba przyznać że system miała naprawdę dobrze wymyślony , ale i tak się nie ukryła . Polegał on na dokładnym obejrzeniu terenu , błyskawicznym wydłubaniu kozy i nabiciu jej na długopis. Następnie rzeczona ćupakabra zaczęła ciumkać długopis.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


to są legendy jak bazyliszek czy smok wawelski.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » Kryptozoologia
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook