Forum Dragon Ball Nao

» Komentarze: Dragon Ball Super na Blu-ray i DVD - Box 3 z opóźnieniem

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」

Dni na forum: 7.133
Posty: 15.236
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Przecież każdy może oglądać za darmo online, po polsku, angielsku, hiszpańsku na yt lub na stronach z filmami, są strony, gdzie można za darmo ściągnąć na twardy dysk i potem zgrać na płytę za 1.50 w kiosku Czy naprawdę warto przepłacać?
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Tak, ale to wszystko jest nielegalne, chociaz nie wiem jak ma się do tego, że można sobie nagrać na nagrywarke. Nawet nie wiem czy legalnie jest gdzieś streamowany.

1 box oferował za to poprawiony 5 odcinek.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Wchodzisz na strony z torrentem, tam są różne filmy, ściągasz na twardy dysk, potem zgrywasz na płytę CD lub DVD w odpowiednim programie, który nowsze komputery mają wprogramowany, na starsze można za darmo ściągnąć, jak muzykę
Większość ludzi coś ściąga, zgrywa, jeśli się nie sprzedaje potem tych płyt to można na własny użytek ściągnąć film czy piosenki Nie można tylko tym handlować.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Citrel napisał(a):
Wchodzisz na strony z torrentem, tam są różne filmy, ściągasz na twardy dysk, potem zgrywasz na płytę CD lub DVD w odpowiednim programie, który nowsze komputery mają wprogramowany, na starsze można za darmo ściągnąć, jak muzykę
Katz napisał(a):
Tak, ale to wszystko jest nielegalne,
O nagrywarce miałem na mysli zgranie sobie odcinka na nagrywarke w dekoderze/odtwarzaczu, bo przecież teraźniejsze telewizje umozliwiają taki sposób, i nie wiem jak to prawnie ma się do piractwa.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Post dotyczący praw autorskich przeniosłem do nowego tematu i tam proszę w razie chęci kontynuować:
Prawo autorskie i własność intelektualna

Katz napisał(a):
O nagrywarce miałem na mysli zgranie sobie odcinka na nagrywarke w dekoderze/odtwarzaczu, bo przecież teraźniejsze telewizje umozliwiają taki sposób, i nie wiem jak to prawnie ma się do piractwa.
Można oczywiście nagrywać, nawet w Japonii, w końcu po coś te nagrywarki istnieją, ale tylko na użytek własny i należy mieć własną kopię.

W przypadku serii jak DB myślę, że takie płyty mają przede wszystkim wartość kolekcjonerską i są one przeznaczone dla Japończyków, którym kasy nie żal. Niemniej nadal sprzedają się zaledwie w setkach, więc to tak naprawdę kropla w morzu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Komentarze: Dragon Ball Super na Blu-ray i DVD - Box 3 z opóźnieniem
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook