Forum Dragon Ball Nao

» Policja

Strony: 1, 2, 3, 4  
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.661
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
Jaki jest wasz stosunek do naszej POLSKIEJ policji, bo dla mnie to tchórzliwe psy!! Bo np. ide sobie z ziomkiem po ulicy (zimą), zrobiłem kulkę ze śniegu i rzuciłem w drzewo, a tu po piskach Policja, koleś do mnie z pałą wyskoczył i zaczął mnie spisywać, dzień później ide po tej samej ulicy, stoji pod sklepem 6 pijaków i akurat przejeżdżał ten sam pan władza,
pijaczyska zaczęli napażać w radjowóz kulkami a ten zamiast ich spisać jak mnie to spiepszał, że byłem wszoku. Tchórz jeden zasrany.

Sory za te porównania wulgaryzmy!
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
I po jednym policjancie jesteś w stanie to stwierdzić? Tak? W takim razie większość ludzi to psy. A ty co stanąbyś i zacząłbyś ich spisywać tak? Spisywałbyś dotąd aż by ci walneli butelką w głowę.
Ogólnie dla mnie policja, przynajmniej ta rzeszowska jest dobra. Nienawidzę ludzi którzy mają taki sposób bycia - "Jestem hooliganem jestem ponad prawem", robią burdy, kradną, niszczą, a gdy ktoś się do cholery przyczepi to mu pyskują. Jesli będzie do glin się dowalał, to taki policjant to zabierze hooligna na komende. Jeśli będzie podskakiwał to uderzy. A potem mamuśa hooligana cała zaszokowana że jej synalek, ten piękny i grzeczny synalek został pobity. I takie dupki z "Uwagi" lecą żeby przyjrzeć się sprawie, policjanta wywalają z pracy, afera, grzywny. Na meczach to samo. Pilnują żeby ludzie się niepozabijali, żeby nikt nie był ranny. I w zamian za to dostają określenie "psy", ku*wy, itd. A jak się któremuś hooliganowi coś stanie to znowu jest afera że policja nie zabezpieczyła. I takie błędne koło. W takiej potencjalnej Ameryce, gdzie nikt się z takimi debilami ( sorki ale dla mnie tacy fanatycy to debile ) z meczów nie patyczkuje, to CAŁE RODZINY idą na mecz, trochę rozrywki. Ostatnio tak samo zaczęło się dziać w Angli. Wiem bo spotkałem kumpla który przyjechał do Polski z Ameryki. A u nas nie ma bata, bo ci kretyni, w dresach, się muszą bić! Chcecie to róbcie sobie ustawki, czy co tam chcecie ale miejcie poszanowanie dla ludzi którzy chcą trochę rozrywki, a nie przychodzą na mecz żeby się bic, bo to jest bez sensu.

Trochę zboczyłem z tematu .

Czyli podsómowując ogólnie w Rzeszowie policja działa doskonale. W Polsce raczej też. Owszem, zdarzają się łapówki, przekręty, ale to tak jak w każdym zawodzie. Zastanówcie się chwilę i pomyślcie co by było gdyby nie było policji. Zresztą policjant to bardzo ciężki zawód.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Mówiąc szczerze to ja też zostałam spisana bo zawiązywałam glana na ławce w parku... Ale nie wszyscy policjanci tacy są... Większość wg mnie są ok. Starają się jak mogą... Ale niektórzy cierpią na manię wielkości

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Po tym jak wyleciałem ze studiów chyba sam trafie do smerfów. Ogólnie rzecz biorąc niecierpie dupków, choć są lepsi od strazaków miejskich, ale skoro sie do nich wybieram , to niczego lepszego nie ma się co spodziewać. Najbardziej spodobało mi się jak dostałem mandat za dendrofilski pissing ( dla niewtajemniczonych szczałem pod drzewem.)Ale cham na szczęście nie nałożył mi kajdanek.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Szarak Co ty Mozesz wiedziec <lol2> Ja Nienawidze Policji Szczegolnie tych co Prawa lamia , Ci co powini isc do wiezienia to dla tych kary nie ma, to nienormalne a my na meczach sie mscimy, Kiedys z kumplem zalozylem sie ze niekrzykne do Psa HwdP bodajze o 20 zl. I co Krzyknolem potem strzelal do nas z ostrej amunicji, Dostalem raz mandat Za puszke farby, Oczywiscie sa tacy spokojni policjanci , ale nieczarujmy sie sa tacy co za koszulke ci pobija, "zlapan Pobic Bylo Wiele" Szarak Nazywasz Nas hooliganami. Owszem Jestem Hooliganem i juz sie niezmienie. NIENAWIDZE Policji tyle

pulkarecordzz.phorum.pl
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.661
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
I po jednym policjancie jesteś w stanie to stwierdzić?
ja tu podałem przykład, ale znam wiele przypadków gdzie policja potrafiła się zeszmacić.


A ty co stanąbyś i zacząłbyś ich spisywać tak? Spisywałbyś dotąd aż by ci walneli butelką w głowę.
To on sam tylko pracuje? W komisariacie sam tylko siedzi? Jak by chciał to by wezwał pomoc i by ich zgarneli.

I jeszcze jedno, nie jestem hooliganem i nie wdaje się w burdy.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Zastanówcie się chwilę i pomyślcie co by było gdyby nie było policji.
heh... było by tak samo praktycznie nikt nie zwraca na policje uwagi, robi se co chce i wali go to, ze policja go spisuje.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
heh... było by tak samo praktycznie nikt nie zwraca na policje uwagi, robi se co chce i wali go to, ze policja go spisuje.
To jest fakt...

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Czy ty widziałeś Szarak te filmy dokumentalne, jak policjanci kopią bezbronnych ludzi ? Widocznie chyba nie...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 05.07.2008, 0:44
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Son-Goten napisał(a):
heh... było by tak samo

Akurat. Było by to samo. Pewnie. Gdyby ci dresy zabili dajmy na to ojca, to by było to samo nie?

eMate - Widziałem. 2. A nie zgadniesz ile widziałem filmów nie o pobiciach przez dresów, a o ZABICIACH. I właśnie po to jest policja. żeby do tego nie doszło. Że jakiś dwóch gnojów się do glin dostało i skopalo bezbronnego to nie świadczy o całej Policji. Żyj sobie w państwie gdzie wszystko wszystkim można zrobić będzie pięknie.

Son-goten ( ciąg dalszy ) bo policjant ma takie procedury. Gdyby cię łomotnął to byś zrobił afrę a policjant by wyleciał z pracy.

maku304 zanim taki policjant by wezwał innych to menele by dawno zwiali. Ty znasz wiele przypadków, gdzie policja się zeszmaciła, ja znam tysiące gdy ratowała życie.

I proszę o nie dowalanie się do moich słów a wystawianie konkretnej opini, o policji.

Pozdrawiam.

Ps. Bez spinki!

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Gdyby ci dresy zabili dajmy na to ojca, to by było to samo nie?
no tak... zanim pały dotrą na miejsce, to dres zdazy wyjechac poza miasto, a nawet jak jakims cudem uda im sie go zlapac, to i tak zaraz wyjdzie, a jego koledzy sie zrewanzują i nakopią policjantom, wiec i tak czy siak policja jest *****.

Gdyby cię łomotnął to byś zrobił afrę a policjant by wyleciał z pracy.
a ty bys nie zrobil?? no i nie wiem [ ort! ], czy za staniecie na lawce, czy murku w miejscu publicznym sie bije... nie przekonales mnie...

ps. musiałem sie wtracic w twoje slowka. sorry.

Obraz
PALATIAL REGALIA
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
a ty bys nie zrobil?? no i nie wiem [ ort! ], czy za staniecie na lawce, czy murku w miejscu publicznym sie bije
a jak ja na klatowie staloem z 6 kumplami a policja do Nas niegrupowac sie ,Wypier***ac do domu Po Dobranoce.
A co Do dresow Wspomnianych Przez Szaraka . Oni Katuja Takich Konfidentow lamusow.Wiem Bo Sam Szczerze Ich ganiam Ale Nie jestem az taki zeby zabic

pulkarecordzz.phorum.pl
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
No cóż, zgadzam się z Szarakiem. To że Policja spisuje za bzdety to nie jest zbyt ważne, w końcu nie ograniczajmy się do poglądu, że oni robą tylko to. To Przecież Policja ściga przestępców, morderców, kryminalistów, którzy zabić mogą waszych bliskich, albo sprzedać towar i spowodować, że się ktoś z waszych znajomych stoczy się, a może nawet i Wy stoczycie na dno (nie chce tu nikogo urazić). Stoją na straży prawa, pilnują by wszyscy go przestrzegali pod każdym względem. W końcu czym więcej swobody, tym więcej się może zdarzyć.

Np, ktoś pewny siebie, nie bojąc się policji (bo dajmy, że nie interweniuje ona w tych prozaicznych sprawach, które wymieniliście) np. przekręci znak "Ulica Jednokierunkowa" ? Na mojej ulicy był taki przypadek, jakiś jegomość nie znał okolicy i widząc znak skręcił, gdy wyjeżdżał mieszkaniec. Nie widzieli się, zderzyli... Zima była, łyse opony, lód, nie dało się wyhamować. Samochód nie wyszedł w najlepszym stanie, kierowca też nieźle się poturbował, do szpitala trafił, drugi wyszedł prawie cało, nie można tego powiedzieć o jego pojedzie.. A gdyby policja owego człeka, który przekręcił znak, przyłapywała na mniejszych wykroczeniach, typu rzucanie śnieżkami, może nie miałby tyle odwagi, by tego dokonać? Trzeba to zdusić w zarodku...

Powiecie, że przesadzam, wyolbrzymiam fakty? Nigdy nie wiadomo co strzeli do głowy młodemu człowiekowi...

Tak więc uważam, że policja, bądź co bądź, postępuje dobrze. ^^

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Hidden: 19.04.2007, 13:54
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
A nie zgadniesz ile widziałem filmów nie o pobiciach przez dresów, a o ZABICIACH.
Ja też sporo filmów dokumentalnych (kryminalnych) się naoglądałam, a teraz mam manie prześladowczą (cały czas mam wrażenie że ktoś mnie śledzi i chce mnie zabić)

P.S. A ja jestem czysta, ale moją koleżanke policja spisała kilka razy. (ten post chyba jest bez ładu i składu, ale czasem tak bywa)
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Zgadzam sie z wami zeby policjia byla potrzebna.Ale NIewszyscy Przestrzegaja Prawa Nieczarujmy Sie 80% Psow To Naduzywa Prawa . A co do wiezien To Polowa Siedzi Za NIewinnosc bo byl podobny od kolegi lub byl w poblizu(Symetria) A co Do tego Co Mowil Szarak Czy Szpaner nie pamietam;p Co do towaru to on jest Dla Ludzi. Dealer też [ ort! ] Czlowiek Jak Kazdy inny,A Jeszcze JEdno Dealowanie rak niebrudzi Dzieki wam z towar Ktory nigdy sie nienudzi.Typ Bierze Albo nie . i Koniec

pulkarecordzz.phorum.pl
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
zgadzam sie ze polaska policja to kawal ciot i dupy daja, nic nie umia zrobic i ciagle w lapy biara, prawda jest tak,ze caly rzad jest do dupy,ale co na to poradzimy? mamy co chcielismy, przynajmiej wiekszosc i to jest tu smieszna, mamy co chcielismy!!! przeciez bylo glosowanie do rzadu..

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Na Policję z cała pewnościa można narzekac bo sa do tego powody...
Ale czyt zastanawialiście się kiedyś, jakby to byo, gdyby Policji nie było?
To bardzo ważne pytanie i wymagałoby zastanowienia się nad nim....
Bo można kryrtykowac wszystkie wady. Ale nie jest uczciwym zatrzymaywanie siętylko na nich i omjanie z premedytacją zalet Policji.
Jak juz coś/kogos poddajemy ocenie, to patrzmy z perspektywy szerszej, niz czubek własnego nosa...
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
gdyby policji nie bylo to dopiero by bylo, ale mogli by sie bardziej starac i nie brac w lape to bylo by lepiej

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Gdyby psow nie bylo nie wiadomo [ ort! ] czy by ktos nas zabil czy co fakt to jest plus policji ale zawsze jest ta druga strona monety. A Tak w ogóle [ ort! ] to czyja zasluga ze ochrzczono ich psami ?

pulkarecordzz.phorum.pl
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
nie wiem nie mam pojecia, to chyba dlatego,ze jak psy sie zachowuje,wesza, kradna...wcale nie s lepsi od innych:) czyz to nieprawda?

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Policja
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook