Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 031, 14.02.2016

vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Komentarze do trzydziestego pierwszego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 14.02.2016 o godzinie 1 naszego czasu w Fuji TV.

Stream.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Odcinek po prostu przyjemny, a Jaco dostał swoje 5 minut (Bulma zresztą też), szkoda go tylko, że ciągle obrywał po gębie, ale to już taki przypadek. Poza tym spokojnie, taka cisza przed burzą, tj. przed turniejem. Podoba mi się utwór muzyczny, który grał w poprzednim, a także i w tym odcinku.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Przyjemnie się oglądało. Kosmos=miła odskocznia od ziemskich wydarzeń. Fajnie zobaczyć Jaco w akcji W następnym odcinku ujrzymy naszych zawodników. Czekam tylko na miny (i komentarze) ludzi rozczarowanych Monaką

Szkoda, że głupie orange musiało sobie znowu prowadzić konserwacje podczas emisji. Zaczęli punkt pierwsza, ostatecznie dobrałem się do odcinka dopiero o 2:30. Ze zniesmaczenia aż mi się spać zachciało. A miałem zakusy, by to przetłumaczyć. Cóż, może za tydzień.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
vegeta391 napisał(a):
A miałem zakusy, by to przetłumaczyć
Tłumaczysz od razu z japońskiego?

Oglądałem pierwszy raz na żywo DBS, niestety trafiłem na odcinek z dużą liczbą dialogów, co prawda wielu rzeczy idzie się domyśleć, niestety gagów dialogowych nie rozumiałem.
Tak samo jak Got, uważam, że to był przyjemny odcinek.


vegeta391 napisał(a):
Czekam tylko na miny (i komentarze) ludzi rozczarowanych Monaką
Jestem rozczarowany Monaką z powodu tego jak wygląda. Voila

Obraz
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Tego odcinka jeszcze nie ogladalem. Pozniej obejrze to sie wypowiem, ale zobaczylem na szybko zapowiedz nastepnego i zapowiada sie rewelacyjnie
jesli chodzi o animacje - http://i.imgur.com/mjfUGXq.gif

Aż dziw, że animatorem tego odcinka bedzie koleś od 5 epka, Naoki Tate

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Diamante: 14.02.2016, 15:25
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Szczerze mówiąc, widziałem i nie wiem, co w tym ujęciu takiego rewelacyjnego. Rozciągnięte twarze, a że sam cios efektywny i z impetem to inna sprawa.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Shounen napisał(a):
Szczerze mówiąc, widziałem i nie wiem, co w tym ujęciu takiego rewelacyjnego. Rozciągnięte twarze, a że sam cios efektywny i z impetem to inna sprawa.
Po prostu poprawnie narysowane postacie. Proporcje, twarze. Bardziej dziwi mnie to, ze robi ten odcinek koleś od 5 epka.
Scientist Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Scientist
Dni na forum: 3.112
Posty: 40
Skąd: Szczecin
Diamante napisał(a):
Tego odcinka jeszcze nie ogladalem. Pozniej obejrze to sie wypowiem, ale zobaczylem na szybko zapowiedz nastepnego i zapowiada sie rewelacyjnie
jesli chodzi o animacje - http://i.imgur.com/mjfUGXq.gif

Aż dziw, że animatorem tego odcinka bedzie koleś od 5 epka, Naoki Tate
Za pierwszym razem nie zwróciłem na to zbyt wielkiej uwagi, ale teraz jak na to patrzę, to faktycznie, dobra robota! Choć to tylko kilka sekund, to zrobione z rozmachem i czegoś minimum tego typu się spodziewałem po tej serii.

A w tym ujęciu czymś rewelacyjnym, jak na skalę Dragonball Super, jest po prostu dynamika, której tej serii brakuje.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Też nie widzę w tym nic specjalnego. Ba! za pierwszym razem pomyślałem, że to ironia z powodu kwadratowego wyglądu Goku po uderzeniu.

Dodano po minucie
Też nie widzę w tym nic specjalnego. Ba! za pierwszym razem pomyślałem, że to ironia z powodu kwadratowego wyglądu Goku po uderzeniu.

Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Piękne, jesienne drzewa na gwieździe Zuno-samy Bulmie się schudło, gdyby nie wspomnienia Jako byłoby OK. Śmieszny odcinek, postawili na humor. Dlaczego Goku i Vegeta nie weszli jeszcze do Komnaty ducha i Czasu?
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Citrel
W zapowiedzi następnego odcinka widać, ze trenują w komnacie.
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


@Diamante dzięki

Ciekawe czy Bulma biła Vegetę czy tłukli się nawzajem? Chichi Goku biła.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Super odcinek, graficznie udany jak i pod względem humoru. Powoli przywykam do nowego Vegety, choć mam nadzieję, że drzemie w nim jeszcze ogień. Kiedy oglądałem po japońsku, myślałem że ten cały Wszechwiedzący mówi Bulmie o dokładnym położeniu Smoczych Kul w galaktyce, a tu się okazuje, że niczego się nie dowiedziała! Jaco i Vegeta w tym odcinku wymiatali.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
O Jaco spokojnie mogliby zrobić odrębną serię, bo fajne musi mieć przygody, będąc tym funkcjonariuszem Galaktycznego Patrolu. Kojarzy mi się nieco z serią Space Dandy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Jeden z najlepszych odcinków do tej pory. Duża dawka humoru! Vegeta zazdrosny o Bulmę - po prostu genialny motyw ^^ Goku ze swoim niewyparzonym jęzorem jak zwykle idealny na koniec odcinka. W końcu czuć klimat, prawdziwy dragonballowy humor!

Ach ... i ending coraz bardziej mi się podoba Zdecydowanie najlepszyz tych "Superowych" i może równać się z najlepszymi z Kai'a.
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


A słyszeliście polska wersję openingu? Cudowna wersja
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Polski opening od Patryk S. Covers? Nie podoba mi się. Znacznie lepiej wyszedł mu opening "We gotta power" do serii Z. Tutaj za bardzo próbował trzymać się pierwotnego tekstu przez co tekst pod względem sylab jest bardzo nierówny i w krótkim czasie (względem muzyki) musi upychać dużo słów.
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.443
Posty: 418
Skąd: Warszawa
odcinek smieszny;) dialogi Jaco i pytanie o rozmiar biusty Bulmy;).a na koniec bez posrednosc Goku;)

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Bardzo fajny odcinek Tekst Vegety, czy Jaco nie próbował niczego dziwnego, rządzi

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


@Clio, to byla subtelność, by nie gorszyć dzieci
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 031, 14.02.2016
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook