Forum Dragon Ball Nao

» [Seria] DBGT czy DB Super?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Jedyna słuszna seria?

Jedyna słuszna seria?
Dragon Ball GT 33,33% 10 33,33%
Dragon Ball Super 46,67% 14 46,67%
Obie są w porządku 20,00% 6 20,00%
Wszystkich głosów: 30
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Citrel napisał(a):
że ta pierwsza GT stanowi część ciągu przyczynowo-skutkowego z serii DB i DBZ, 99% wydarzeń tam zawartych to konsekwencja wydarzeń z poprzednich serii, także realia tego uniwersum nie zostały w żaden sposób zmienione jak piekło, TB, postawa bohaterów, obecność bohaterów i postaci pobocznych.
Och tak.

Nie wiadomo skąd wzięte "złote małpy Oozaru" to nie zaprzeczanie temu co było wcześniej? Argument, ze "Golden Oozaru" powstaje podczas patrzenia na Ziemię do mnie nie przemawia, bo Vegeta nie patrzał się na Ziemię jak Goku, tylko przemienił się w małpę dzięki Bulmie.


Goku Kid > Goku Kid SSJ > Goku Kid SSJ2 > Goku Kid SSJ3 i nagle ... czwarty poziom i Goku jest już dorosły. Największy z absurdów w całym uniwersum DB.


Wyciąganie ogona Goku za pomocą szczypiec - tak bardzo prawdopodobne i logiczne!


Może się mylę, ale niech mnie ktoś poprawi. Dlaczego w ostatnim odcinku DBGT Kuririn wspomina C18 tak jakby ta nie żyła? Czy C18 zginęła w trakcie DBGT i nie została wskrzeszona?
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.443
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Citrel napisał(a):
@Pitek599 śmieszne to jest stwierdzenie Toriyama tak wymyślił to tak jest, tylko, że ten Pan jest człowiekiem, którego pamięć jest zawodna, który jest omylny jak każdy człowiek, dlatego nie należy traktować jego fantazji jako paradygmatu i tu przechodzę do argumentu Yaśka-fakty są takie, że są 2 różne wersje tego samego serialu, których jedna przeczy drugiej, z tym, że ta pierwsza GT stanowi część ciągu przyczynowo-skutkowego z serii DB i DBZ, 99% wydarzeń tam zawartych to konsekwencja wydarzeń z poprzednich serii, także realia tego uniwersum nie zostały w żaden sposób zmienione jak piekło, TB, postawa bohaterów, obecność bohaterów i postaci pobocznych. Druga seria DBS przeczy pierwszym dwóm seriom. Kierując się rozumem wybieram te serię, która stanowi kontynuację przyczynowo-skutkową, nie tę, którą ktoś tam wymyślił po latach. dlatego seria S nie jest kontynuacją, a tylko alternatywą dla continuum wydarzeń DB=>DBZ=>DBGT, które Super przerywa.

@Diamante brody zgolili w odcinku 32 Natomiast zmiany wyglądu piekła i koligacji rodzinnych przypominają mi film Efekt Motyla, tylko co tu ten efekt spowodowało? Co tak rażąco zmieniło to uniwersum?


, Dragon Ball , *Dragon Ball Z i Dragon Bała S są jedynymi oficjalnymi licencjonowanymi seriami i twoje przyczynowo skutkowe teorie nie przemawiają do nie i wogolę chyba do nikogo , mistrz Akira tak to wymyślił i nawet jakby wymyślił że w świecie DB wystąpią pokemony to tobie nic do tego bo to dzieło Akiry ,on ma prawo kreować swoje dzięlo jak chce kiedy chce i w jaki sposób chcę , możesz sobie pluc jadem na prawo i lewo ale to tylko twoje co się napiszesz bo chyba nikogo nie przekonasz a na pewno [ ort! ] nie mie.

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Tylko argument ''jedyne oficjalne'', ale czy maja sens to już dla Was bez znaczenia? Jeśli patrzeć na ciąg przyczynowo-skutkowy to jest DB=>DBZ=>DBGT i tego się będę trzymać, super nie pasuje, po prostu nie pasuje. Nie ważne co Toriyama wymyśli, jeśli to koliduje z resztą tryptyku nie warto wciskać tego na siłę do uniwersum, istnieje seria jak Super, ale nie jest częścią pewnego logicznego ciągu zdarzeń DB, dlatego jest poboczna.
to po co przekonujecie mnie do Super, że jedyne i oficjalne skoro nie pasuje do reszty? Znalazłam błąd w odcinku, odpisało kilka osób odpisałam im i tak to się zaczęło.
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.443
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Właśnie jest ważne bo gdyby nie Akira to byś nawet nie usłyszała o DB więc odrobinę szacunku dziewczyno, nie może być tak że mniejszość ( citrel ) narzuca swój punkt widzenia większości , , coś co jest uznane na całym świecie i w całej społeczności Dragon Ball , a tym faktem jest ciąg DB>DBZ > DBS

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


@Pitek599, to tak wygląda, że Wy udowadniacie mi, że Super jest wyżej, a skoro uważam inaczej dlaczego mam się temu podporządkować? Toriyama zaczął narysować mangę 31 lat temu, skończył 20, kontynuację tejże mangi Toei zaczęło 19 lat temu, skończyło 18. słyszałeś o wypaleniu albo o artyście jednego utworu, kiedy to wszelkie próby kontynuacji już nie dorównują oryginałowi? Manga DB skończyła się w 95 r, kontynuacja w 97. Obejrzyj jeszcze raz po kolei DB, DBZ, DBGT a dojdziesz do tych samych wniosków, to razem się po prostu trzyma kupy. Taki jest fakt, że one trzymają się kupy, a istnieje 2 sprzeczne wersje GT i S.
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.443
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Ja ci nie pisze że jest ważniejsze bo ja nie jestem od tego, lubię oglądać Dragon Ball i serię GT też ona ma kilka ciekawych pomysłów jak np kontynuacją sagi sayan czyli Bebi czy super 17 jako kontynuacją mojej ulubionej sagi androidow , .saga S jest w trakcie i nie wiadomo [ ort! ] jak się skończy, jest autorstwa Akiry Torijamy autora całej sagi DB oprócz GT ( brał chyba tylko udział w tworzeniu wizerunków niektórych bohaterów) no i dzieje się w obrębie ostatnich odcinków serii DBZ więc należy ja uważać jako kontynuacją tej serii ,
Gdyby Akira się wypalił to prawdopodobnie nie powstała by seria S i filmy kinowe 14i 15 . Kontynuacją serii Dragon Ball powinna cieszyć i łączyć społeczność fanów Db a nie powodować kłótnie i spory ideowe . Wielkim błędem Akiry było rozerwanie ciągu DB-DBZ-GT wstawiając nowa serię o całkiem innej fabule, ale jak już pisałem wcześniej to jest jego dzieło może z nim robić co chce, ja szanuje pana Torijame jako autora DB i to że stworzył nowa serie , twierdzisz że w tej serii brak logiki , ? To jest twoje zdanie ale mam dla cb jedna radę załóż różowe okulary i wtedy obejrzyj serię S od początku i trochę więcej luzu

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Zgoda, dobrze określiłeś-wojny ideowe. Pana Toriyamę szanuję, DB lubię od początku w Super mam tylko te zastrzeżenia, które opisałam, podoba mi się, zachowanie Gohana do Videl i Pan, walki, ogólnie zachowanie bohaterów, poza Vegeta, chociaż jak dziękował Chichi za jedzenie mi się podobało. Nowi bohaterowie też.

Dodano po 14 minutach
I dr Miyuu w GT mówił, że Saiyanie przybyli na Tsuful, czego w mandze ani w Z nie było, tu powiedzieli, że byli z Sadal.
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Citrel napisał(a):
I dr Miyuu w GT mówił, że Saiyanie przybyli na Tsuful, czego w mandze ani w Z nie było, tu powiedzieli, że byli z Sadal.
Więc mamy rozwiązanie

Manga : Vegeta
Anime :
Z : Vegeta
GT : Sadal
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


to się ułożyło. Ciekawe z kim walczyli, ze aż Sadal poszła z dymem?
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Citrel napisał(a):
Czy wynalazek złego człowieka musi być zły? Np. C16 był dobry, a stworzył go zły Gero.
https://www.youtube.com/watch?v=lUMNz7WMaZA

?

Ponadto #16 jest "złym" w grach zaczynając od Sparking! Meteor/BT3, więc albo francuzi ukryli prawdę o #16 przed nami, ale Bandai tak dali bo #16 chce zabić Goku - głównego bohatera

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Bartek: 26.02.2016, 13:03
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Dzięki za wideo, on był stworzony do zabicia Goku.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Seria Dragon Ball Super dobiła właśnie do liczby odcinków GT i nie zapowiada się, żeby miała się w najbliższym czasie skończyć. Poza tym fabuła znana z filmów dawno za nami i trwa nowa saga, więc porównywanie serii sensowniejsze. Jakieś zmiany opinii?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Prince Diamand Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Prince Diamand
Dni na forum: 2.706
Ostrzeżenia: 1
Posty: 55
Skąd: Warszawa
Diamante napisał(a):
Citrel
Twoje wytlumaczenia, co do serii GT, są według mnie naciągane na siłe. Tak jakbyś za wszelką cene chciała wybronić tą serie z nielogiczności. A te czepianie się siostry Bulmy podchodzi już troche pod komedie.
Gdzie niby jest nielogiczność w GT? Wszystko jest jasne i zrozumiałe, ale dla inteligentnych ludzi. Gdzieś na Waszym albo innym forum przeczytałem, że rzekomo nielogiczna jest niemożność używania teleportacji przez Goku, gdy jest dzieckiem (a więc na level 1, SSJ i SSJ2). Co w tym dziwnego? Zmniejszyło się jego ciało, co wpłynęło również na zmniejszenie czasu działania SSJ3 (na to wpłynął również wzrost energii KI Goku na poziomie SSJ3 w GT - inaczej to byłoby bez sensu!). Goku w GT na podstawowym poziomie jest silniejszy niż jako SSJ3 w sadze "Buu", ale w GT to nadal za mało bo przeciwnicy są jeszcze potężniejsi. Po raz pierwszy w dziejach DB Goku dość często walczy ze słabszymi przeciwnikami (mam tu na myśli siłę bojową), ale dysponującymi lepszymi technikami ofensywnymi albo defensywnymi albo jednymi i drugimi, potężnymi zdolnościami specjalnymi czy mocami, których nie pokonuje nawet większa energia KI Goku i jego geniusz w zakresie sztuk walki... Właśnie ta okoliczność jest najlepsza i najbardziej intrygująca w GT! W tej serii większa energia nie zawsze decydowała o zwycięstwie, co spowodowało że walki stały się jeszcze bardziej emocjonujące, a tym samym cała seria dużo ciekawsza i atrakcyjniejsza niż dwie wcześniejsze. Jedynymi przeciwnikami silniejszymi (z większą siłą bojową - przynajmniej w danym momencie lub przez pewien czas) od Goku byli Metal Rild, Super C-17 i Li-Shenron. Baby, Woo, San Shenron, Suu Shenron wcale nie byli silniejsi (w sensie siły ciosu), ale mieli lepszą taktykę, szybkość, moce, zdolności czy techniki, co zadecydowało o ich zwycięstwie.

Obie serie, tzn. zarówno GT i Super oceniam jednakowo. Bardzo mi się podobały. Lepiej niż dwie wcześniejsze. Chociaż kiedyś bardziej lubiłem sagę "Freeza" czy sagę "Piccolo" to jednak w końcu z nich wyrosłem. GT i Super są dojrzalsze i bardziej wciągające. Przeciwnicy trudniejsi, co raz trudniejsi do pokonania. Goku musiał niejednokrotnie we wspomnianych seriach użyć całego swojego sprytu i taktyki, której mu zawsze brakowało mimo ogromnej odwagi...

Co mi się podoba w GT? Kilka rzeczy, a mianowicie... :

- zmniejszenie Goku, co nadało mu wygląd dziecka, przypomniało o dzieciństwie głównego bohatera i wcześniejszej serii (z resztą moim skromnym zdaniem właśnie wygląd dziecka niejednokrotnie uchronił Goku w GT od ciężkiej klęski!)
- poziom SSJ4
- wygląd Goku i Vegety na poziomie SSJ4
- wprowadzenie postaci Ledgica
- wprowadzenie postaci Ububa (tutaj lekki niedosyt, że nie wykorzystano go bardziej w sadze "Super C-17" i "Shadow Dragon")
- walki Goku z lepszymi technicznie, pod względem posiadanych mocy i zdolności specjalnych oraz szybszymi rywalami
- cała dramaturgia serii GT
- ogromne poświęcenie Goku widoczne niemal w każdej walce ukazanej w GT
- podróż Goku, Tronka i Pan po kosmosie w sadze "Baby", odwiedzanie wielu dotąd nieznanych planet
- walka Goku z generałem Rildem na planecie M2
- walka Ububa z Baby Tsufulem na poziomie 3
- zakończenie sagi "Baby"
- saga "Super C-17 i "Shadow Dragon"
- zacięte walki Goku z Super C-17 i Li-Shenronem
- moce i zdolności specjalne złych smoków w sadze "Shadow Dragon"
- niejednoznaczne zakończenie całej serii GT i pytania jakie zrodził się w mojej głowie w związku z tym faktem: czy Goku zginął? jeśli tak to dlaczego go widzą jego krewni i przyjaciele? gdzie zabrał go czarodziejski smok? czemu Goku potem już się nie pojawił? co stało się wówczas z pozostałymi na Ziemi? Dlaczego kryształowe kule wchodziły kolejno w Goku? co to oznacza?)
Prince Diamand Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Prince Diamand
Dni na forum: 2.706
Ostrzeżenia: 1
Posty: 55
Skąd: Warszawa
Łukasz napisał(a):
Citrel napisał(a):
że ta pierwsza GT stanowi część ciągu przyczynowo-skutkowego z serii DB i DBZ, 99% wydarzeń tam zawartych to konsekwencja wydarzeń z poprzednich serii, także realia tego uniwersum nie zostały w żaden sposób zmienione jak piekło, TB, postawa bohaterów, obecność bohaterów i postaci pobocznych.

Och tak.

Nie wiadomo skąd wzięte "złote małpy Oozaru" to nie zaprzeczanie temu co było wcześniej? Argument, ze "Golden Oozaru" powstaje podczas patrzenia na Ziemię do mnie nie przemawia, bo Vegeta nie patrzał się na Ziemię jak Goku, tylko przemienił się w małpę dzięki Bulmie.


Goku Kid > Goku Kid SSJ > Goku Kid SSJ2 > Goku Kid SSJ3 i nagle ... czwarty poziom i Goku jest już dorosły. Największy z absurdów w całym uniwersum DB.


Wyciąganie ogona Goku za pomocą szczypiec - tak bardzo prawdopodobne i logiczne!
Może się mylę, ale niech mnie ktoś poprawi. Dlaczego w ostatnim odcinku DBGT Kuririn wspomina C18 tak jakby ta nie żyła? Czy C18 zginęła w trakcie DBGT i nie została wskrzeszona?
Nie ma tu żadnych absurdów! Złote małpy wzięły się stąd, że zmieniano się w nie z postaci SSJ2 lub osoba władała takim poziomem. Do mnie argument, że "Golden Oozaru" powstaje podczas patrzenia na Ziemię jak najbardziej przemawia. Ziemia na planecie, na której walczono z Babym wyglądała jak księżyc i pełniła taką właśnie rolę.

Czemu Goku przechodząc na poziom SSJ4 musiał urosnąć? Najzwyczajniej w świecie potrzebował ciała dorosłego człowieka dla tak ogromnej mocy - 10 razy większej niż jego własna energia na SSJ2!

Co złego jest w wyciągnięciu ogona za pomocą szczypiec? Szczypce należały do Bogów, więc miały "boską moc". Można było nimi czegoś takiego dokonać. Senior Bogów był mądry i znał różne sposoby.

Vegeta jako małpa nie stracił rozumu i nie musiał patrzeć na księżyc, bo był księciem Saiyan. C-18 albo nie zginęła i po prostu zostawiła Krillana, bo był już stary albo nie została wskrzeszona (była w końcu androidem).
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 660
Wiem że to odkopanie tematu ale zamierzam też dorzucić swoją cegiełkę do tematu, Wybieram DBS ponieważ:

1. Rozszerza hierarchię Bogów i dodaje w tym temacie nowe wątki postacie, rozszerza znaczenie Bogów względem danego wszechświata.
2. Rozbudowuje postać Vegety, w DBZ było pokazane jak był bezlitosnym mordercą który z czasem staje się dobry i rozumie swoje błędy, w Super pokazywany jest jako osoba która stara się dbać o rodzinę a rywalizację z Goku nie traktuje jak śmiertelną misję jak w Z tylko działa to już bardziej jako przyjacielska rywalizacja, to prawda Vegeta powiedział że Kakarot jest lepszy ale nigdy nie powiedział że rezygnuje ze stania się jeszcze silniejszy.
3. Więcej życia rodzinnego, w Zetce było pokazywane normalne życie ale najczęściej było w fillerach gdyż w głównej fabułe szybko byliśmy od tego odciągani, podoba mi się zluzowanie tonu i bardziej sielankowe wydarzenie gdyż twórcy pozwalają nam poznać bardziej rodzinne życie i pokazywanie co porabia Goku gdy się nic nie dzieje, jak Vegeta pilnuje Bulmy przed porodem czy Gohan bawiący się z Pan.
4. God ki i boskie formy, wiem że spora grupa osób woli efektownie wyglądający SSJ4, ale mi bardziej pasuje design zwykłego SSJta z dodaną boską ki i z innym kolorem, a wytłumaczenie jest takie że cenię sobie w Dragon Ballu prostotę i podoba mi się nieinwazyjność w transformacjach.
5. Powrót turnieji, Turniej mocy według mnie to jeden z lepszych turnieji a turniej między 6 a 7 wszechświatem jest ok. Turniej Mocy uwielbiam ze względu na animacje, stawkę i motywy niektórych postaci, wprowadzono też wiele nowych i ciekawych postaci jak Toppo, Caulifla i Kale, Bogowie zniszczenia wszechświatów 1-12, Pirima i Sonel czy Dyspo.
6. Powrót starej ekipy, Czy to w sądzę Frizera, turnieju czy walki ze zbiegłymi więźniami dobrze jest widzieć że są w formie i nadal są wstanie bronić ziemię, można powiedzieć że obijają tylko płotki ale w ostatnim rozdziale gdyby nie oni wszyscy, Vegeta i UUB to Goku nigdy nie pokonał by Moro.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Alkis napisał(a):
3. Więcej życia rodzinnego, w Zetce było pokazywane normalne życie ale najczęściej było w fillerach gdyż w głównej fabułe szybko byliśmy od tego odciągani, podoba mi się zluzowanie tonu i bardziej sielankowe wydarzenie gdyż twórcy pozwalają nam poznać bardziej rodzinne życie i pokazywanie co porabia Goku gdy się nic nie dzieje, jak Vegeta pilnuje Bulmy przed porodem czy Gohan bawiący się z Pan.
Nie żebym się czepiała, ale shouneny to nie są anime rodzinne. https://pl.wikipedia.org/wiki/Sh%C5%8Dnen-manga
Jak już się pojawią chwile rodzinne to będą to: retrospekcje- wpływ rodziny na bohatera, dziedziczenie po rodzicach mocy, fillery, pokazanie, że się ma rodziców. W wielu nawet oni występuję jedynie pośrednio.
Co do mego wyboru GT
Mniej naciągana fabuła
Goku lepiej się zachowywał a nie błaznował
Było pokazane, że Goten i Trunks dorośli
Ziemscy wojownicy, androidy i Piccolo nie koksowali.
Ciekawsi przeciwnicy a nie jakieś Power Rangersy, Kubusie Puchatki,etc.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Byczusia napisał(a):
Ciekawsi przeciwnicy a nie jakieś Power Rangersy, Kubusie Puchatki,etc.
Obraz Obraz

OK, podobno o gustach się nie dyskutuje

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Shounen napisał(a):
Byczusia napisał(a):
Ciekawsi przeciwnicy a nie jakieś Power Rangersy, Kubusie Puchatki,etc.
Obraz Obraz

OK, podobno o gustach się nie dyskutuje
Ci z GT przynajmniej mieli jakieś charaktery a z Superki....nie

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Każdy ma charakter. Można jednak powiedzieć, że postacie z GT są ciekawie skonstruowane i oryginalne, a te z Super sztampowe, mdłe i niewyraziste. Wtedy łatwiej byłoby Cię zrozumieć.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 660
Al Ed Upek napisał(a):
Każdy ma charakter. Można jednak powiedzieć, że postacie z GT są ciekawie skonstruowane i oryginalne, a te z Super sztampowe, mdłe i niewyraziste. Wtedy łatwiej byłoby Cię zrozumieć.

Śmiem się nie zgodzić

Beerus to jedna z najlepszych postaci w Superce, ma nakreślony charakter i pobudki jakimi się kieruje, nie jest on zły ani dobry (przynajmniej nie w 100% dobry) rolę Hakaishina nie dostał za dobre uczynki.

Meerus jest praktykującym aniołem który postąpił wbrew woli Daishinkana i opowiedział się po jednej ze stron, on od początku wiedział czego chce i dlaczego to robi jest wyraźnie nakreśloną postacią.


Zamasu to upadły niedoszły Bóg który uważa że ludzkie istnienia tylko szkodzą wszechświatowi i należy ich wytępić.

Hit to płatny zabójca który mimo wszystko ma swój honor i potrafi docenić przeciwnika który zbliży się do niego poziomem oraz cieszy się z walki.

Cabba to przeciwieństwo Vegety z Sayian sagi, miły, dobroduszny a jego interakcje z Vegetą tylko pokazują różnice między nimi oraz to jak Vegeta uczy go dumy.

Mogę tak jeszcze trochę powymieniać ale na tym skończę.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » [Seria] DBGT czy DB Super?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook