Forum Dragon Ball Nao

» Jaki zawód chcielibyście mieć? ocena: 10,00 (głosy: 4)110

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
Mam do was pytanie: Kim chcielibyście zostać w przyszłości (chodzi mi oczywiście o prace)
Ja osobiście chciałabym zostać mangaką, jeśli to nie wypali, to chciałabym pracować j JPF, a jeśli to też by nie wypaliło, to chciałabym pracować w studio tatuaży (tata ma znajomości)
A wy? (ale temat wymyśliłam )

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez fanatyczka: 26.04.2006, 8:29
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
ale temat wymyśliłam
niiom... wymyśliłaś
Ja, mimop tego, że już trochę na tym świecie zyje i nawet studiuję, to wciąz nie wiem, kim będę kiedy dorosnę...
Marzenia lat dziecięcych sa tylko marzeniami. Rzeczywistośc szybko je "prostuje'
Poza tym decyzja o wyborze swojej drogi i sposobu na życie wymaga wielkiej odpowiedzialności... I niestey nbie wystarczy marzyć... ale na pewno warto:)
pozdarwiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
chcialbym byc pilkarzem, ale z czasem dorastania zdajesz sobie sprawe, ze nim nie zostaniesz:/ rzeczywistosc jest okrutna! innych planow na dzien dzisiejszy nie mam;p

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez eMate: 25.09.2007, 14:27
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Ja zostane Frezerem i będe używać frezarki

Tak naprawde to tak jak Dai Kaiosama
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.565
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
Ja tak za bardzo nie wiem;] ale jak byłem młodszy to chciałem być albo tym co dowozi pizze do domów albo tym co przywozi do sklepów chipsy:lol:

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Ja Chcialelbym sluzyc w czerwonych beretach ale mi na to zdrowie niepozwala. wiec zostae albo informatykiem albo murarzem ;]

pulkarecordzz.phorum.pl
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
hyh Ja to bym chciała być... e... kimś kto dużo zarabia

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
najlepsi pilkarze zarabiaja po 180 tys. euro tyg. ale Ty jestes dziewczyna, wiec pilkarzem nie bedziesz:P a pilkarki raczej malo zarabiaja - nie wiem
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
eh co za temat jak widac duzo tu niezdecydowanych ludzi...
ja juz sie zdecydowalam i za dwa lata ide na studia na astrofizyke. fizyka kwantowa to moja specjalosc

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
ja juz sie zdecydowalam i za dwa lata ide na studia na astrofizyke. fizyka kwantowa to moja specjalosc
No, to gratuluję
Mówisz, z eludzie sa niezdecydowani... To chyba nie do końca jest prawdą...
Ja też kiedyś doskonale wiedziałem, co chcę robić w życiu, na jakie studia pójdę i w ogóle miałem superekstra plan.
A dziś?
Moja przyszłośc stanowi wielką niewiadomą... Chciałbym, aby moje marzenia się ziściły... Ale żyć marzeniami to za mało...
Oczywiście szczerze życze powodzenia
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.769
Posty: 69
Skąd: Kraków
jak bylam mala chcialam byc smieciarzem (nie smiac sie!!!!!) teraz weterynarzem policjantksa dla zwerzat i...........co kolwiek ze zwierzetami jak nie wyjdzie to piosenkarka

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
Ja też kiedyś doskonale wiedziałem, co chcę robić w życiu, na jakie studia pójdę i w ogóle miałem superekstra plan.
A dziś?
Moja przyszłośc stanowi wielką niewiadomą... Chciałbym, aby moje marzenia się ziściły... Ale żyć marzeniami to za mało...
masz racje,ale ja mam nie tylko plan i marzenia, ja juz je praktycznie ziszczam, mam juz wybrany uniwerek i jestem juz tam zapisana na liscie uczniow!!! beka co nie?
ale ja kocham fize kwantowa i jadrawa i nic mi nie przeszkodzi w zdobyciu celu, no chyba, ze mnie co przejedzie,ale na to nie licze na razie,

a tak w ogóle [ ort! ] to ty w Polsce macie lepiej, bo mozna studiowac za darmo, aja tu musze gruba kase wywalac!!! skandal, ale co sie na to poradzi...

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.661
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
ja nie ide na zadne studia bo i tak się nie dostane, wiec spadam zagranice pracować, a gdy przyjade to załoze moze małe przedsiebiorstwo
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
ja nie ide na zadne studia bo i tak się nie dostane, wiec spadam zagranice pracować, a gdy przyjade to załoze moze małe przedsiebiorstwo
Sorry... czasem jestem wredny.. ale nie mogę nie skomentowac takiej wypowiedzi.
Po pierwsze- widze, że bardzo wysoko cenisz sobie ogólnie pojęta wiedze i naukę. Oby tak dalej- zostaniesz wicepremierem jeśli nie prezydentem...
Po drugie- otwierasz przed soba niesamowicie szerokie horyzonty i perspektywy zawodowej kariery. Czyszczenie kibli w podrzędnym barze, zapiep..anie cały dzień na polu truskawek czy sałaty, usługiwanie a nawet płaszczenie się przed pierwszym lepszym przysłowieowym "angolem" z kasą... Tak... Nie mam watpliwości- odniesiesz sukces i zostaniesz "Królem Świata"
Stary... pomysl trochę... nie chce wpływac na twoje decyzje, bo to nie moja sprawa... Ale krew mnie zalewa, kiedy czytam/słucham podobnych wypowiedzi...
Trochę ambicji i chci jeszcze nikomu nie zaszkodziło...
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Chciałabym poprawić moje umiejętności rysownicze, nauczyć się japońskiego i zostać mangaką. Rysowałabym mangi i sprzedawała w Japonii i oczywiście w Polsce. Ale to raczej niemożliwe. Na razie chodzę do technikum i jeśli dobrze pókdzie, to zostanę technikiem agrobiznesu i będę rozdzielać unijne pieniądze pomiędzy rolników, albo sama posieję jakiś lasek, wezmę dotacje i będę miała full kasy.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
zgadzam sie z Dai Kaiosama ze takie podejscie spraw nie zalatwia. ja jestem za granica bo mialm juz to zaplanowane lata temu i teraz tylko mam ziszczony swoj plan

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
eMate napisał(a):
najlepsi pilkarze zarabiaja po 180 tys. euro tyg. ale Ty jestes dziewczyna, wiec pilkarzem nie bedziesz:P a pilkarki raczej malo zarabiaja - nie wiem
Weź pod uwage, żę większość piłkarzy po 40-ce kończy gre i jak ma zarabiać. Dolicz jescze podatki.
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
najlepsi pilkarze zarabiaja po 180 tys. euro tyg. ale Ty jestes dziewczyna, wiec pilkarzem nie bedziesz:P a pilkarki raczej malo zarabiaja - nie wiem
nie wiem dlaczego uwazasz ze dziewczyny nie moga byc pilkarzami z zawodu, w Anglii dziewczyny maj swoje kluby i jest to normalnie przyjmowane przez chlopakow, co w Polsce jest wielkim dziwadlem!!! sama gralam w pilke nozna ponad 10 lat od malego i to jest moj ulubiony sport jest szansa dla dziwczyn do grania zawodowo

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Zawód? Sam nie wiem, jestem jądną z niewielu osób jakie znam (czyt. jedyną), która nigdy nie chciała być policjantem, strażakiem, kosmonautą itp. Mam jeszcze trochę czasu by zdecydować, lecz chyba najprościej i mi najprzyjemniej byłoby zostać architektem. Koledzy proponują mi, bym poszedł na Akademię Sztuk Pięknych, ale przecież i tak bym skończył jako rysownik na Rynku i robił karykatury za 20 złotych... Rysownik, co to za zawód? To już lepiej architekt/inżynier budowalny ^_^.

A co do kobiecego futbollu; chyba także w Niemczech są kobiece kluby piłkarskie, w końcu Niemki dość regularnie dostają nagrodę najlepszej piłkarki roku świata (nie pamiętam w czym to jest, chyba w plebiscycie France Football, ale głowy nie dam). No i kobieca reprezentacja Niemiec jest CHYBA najlepsza na świecie... Ah, te moje "chyba"...

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nauczyciel Historii bądź coz związanego z tym przedmiotem Nic więcej.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » Jaki zawód chcielibyście mieć?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook