Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 032, 21.02.2016

Strony:   1, 2, 3, 4  
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


W mandze Kurilin pytał Bulmę co z ogonem Trunksa, czy go obcięła, więc jeśli dzieci Bulmy i Son rodziły się w szpitalu można uznać, że lekarze amputowali zbędną kończynę, taki zabieg, dla Ziemian to deformacja do usunięcia
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Yasiek napisał(a):
kinichi napisał(a):
Może ten Cabba potrafi SSJ1-4, bo to inna rzeczywistość
Nope. Nie posiada ogona, więc SSJ4 odpada.
Jednak do SSJ3 jak najbardziej mógł dojść sam, a dalej do SSJ4 podobnie jak Vegeta Szansa jest. Mógł też mieć ogon i osiągnąć SSJ4, a potem go usunąć.
A może w tej rzeczywistości do SSJ4 ogona nie potrzeba, a poza tym nie ma innych różnic Poczekamy, zobaczymy
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Citrel napisał(a):
W mandze Kurilin pytał Bulmę co z ogonem Trunksa, czy go obcięła
Tyle że nic nie odpowiada więc:

A)Bulma go mu obcięła bo nie chciała kolejnego oozaru
B)To jedna z tajemnic Toriyamy
C)To przyziemne sprawy dla Bulmy

Wg VegettoEX'a, Toriyama zapomniał o ogonach kiedy powstali Goten i Trunks, i Toriyama sam napisał że saiyanie są silniejsi już bez nich (tak więc Goten ma w Buu sadze w normalu moc 1.000.000, więc po co mu ogon?) tak więc ogon Vegety nie odrosnął (albo mu odrosnął przed walką z Freezą, a Vegeta obciął go kienzanem bo był już tzw. SSJ)
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


@Bartek w GT odrosły potrzebne do przemiany w SSJ4, Gotena poznajemy gdy ma 7 lat, w tym czasie mogło zdarzyć się wszystko, a Bulma? Dla niej wygląd był ważny, musieli mu amputować. Ogonki dzieciom już nie dorosły, może bardziej wdali się do matek, Chichi była brunetką, a dzieci Bulmy mają niebieskie i fioletowe włosy też raczej po matce, może dlatego im nie odrosły.
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Citrel napisał(a):
@Bartek w GT odrosły potrzebne do przemiany w SSJ4, Gotena poznajemy gdy ma 7 lat, w tym czasie mogło zdarzyć się wszystko, a Bulma? Dla niej wygląd był ważny, musieli mu amputować. Ogonki dzieciom już nie dorosły, może bardziej wdali się do matek, Chichi była brunetką, a dzieci Bulmy mają niebieskie i fioletowe włosy też raczej po matce, może dlatego im nie odrosły.

Mogli się nawet urodzić BEZ ogona. Właśnie z tego powodu o którym napisałaś:

-Więcej odziedziczonych cech po matce

Nie wiem dlaczego ludzie myślą, że hybryda genów (krzyżówka) = połowa cech ojca i połowa matki.

Bardzo zdarza się wypadkowa 1/2. Gohan widocznie ma ciut więcej Saiyajina, przynajmniej fizycznie.

Ot definicja z biologii.

Myślę, że skoro Ci Saiyanie są "dobrzy" to woleli nie zmieniać się w wielkie małpy siejące zniszczenie. Myślę, że dzieciom ucina się te ogony zaraz po narodzinach by pozbyć się kłopotu.
Też się właśnie zastanawiam nad tą kwestią, a właściwie czy ogon ma jakiś wpływ na osobowość tej rasy.

Możliwe, że Akira wyjaśni temat, bo że z natury byli przyjaźni to bardzo w to wątpię choć teoretycznie legenda SSG była obecna i w VII Wszechświecie więc kto wie... Pytanie co się stało z tym pierwotnym SSG?

Ewentualnie zmieni się w SSGSS i tyle z nadziei na coś ciekawszego
Wolałbym i standardowego SSJ niż kolejnego Blue SSJ czy jakąś nową wariację.

No cóż przepaść między serią anime i mangą zatarła się szybciej niż myślałem.
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


A czasem cechy po dziadkach uaktywniają się w drugim pokoleniu. W ogóle półsaiyanie wdawali się do matek jak Trunks, Bra, Goten.

Dodano po 17 minutach
do twarzy im z zarostem
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Citrel napisał(a):
do twarzy im z zarostem
Goku ma wąsy jak Enma, pewnie w niebie Enma dziwi sie że koleś co nazywa go "Enma-chan" homeage'uje go
JarisWojnarez
Ziemianin
Ziemianin
JarisWojnarez
Dni na forum: 3.197
Posty: 23
Jak dla mnie najlepszy odcinek do tej pory. Bardzo ciekawie się go oglądało + kilka śmiesznych scenek
Jestem ciekaw co kryje HIT ? jest zbyt spokojny ,więc licze ,że Monaka ma jakąś super przemiane .
Co do turnieju ..

https://www.youtube.com/watch?v=CkU0uJZzIiY

Układ walk może przestawiać się tak .

1.Botamo - Goku
2.Frost - Goku
3.Frost - Serduszko
4.Cabba - Serduszko
5.Cabba - Vegeta
6.Hit - Vegeta
7. Hit - Monaka

Co do fabuły to mam wrażenie ,że podczas ostatniej walki pojawi się nowy przeciwnik , który będzie chciał wziąć [ ort! ] Super Smocze Kule dla siebie

Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
To z hymnem bylo najlepsze. Klasyczny Toriyama.

Nie liczyl bym na jakas zawila fabule. DBS jak na razie, mialo fabule prosta jak budowa cepa.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
JarisWojnarez napisał(a):
Jestem ciekaw co kryje HIT ?
Ja podejrzewam, że to nameczanin z 6 wszechświata : D

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Katz

Nameczanie wyglądają całkiem inaczej. Ja obstawiam, ze Hit jest jakies nieznanej rasy, albo to demon.
Może jakiś najemnik z misją ukradnięcia kul ? Ale pewnie nie.
Znajac zycie, tylko wygląda na złego baddasa, a bedzie milutki jak króliczek
JarisWojnarez
Ziemianin
Ziemianin
JarisWojnarez
Dni na forum: 3.197
Posty: 23
Nawiązując do mojej tezy o nowym przeciwniku to też takie 50/50 ,bo nawet gdyby tak było to Whis i Vados go zdmuchną jak świeczke

Ciekawy jest motyw kiedy Beerus zapytał Whisa dlaczego trenuje Goku i Vegete. Whis wtedy nie odpowiedział. I dość często powtarzał ( jak coś źle pamiętam to wybaczcie ) ,że gdyby Goku i Vegeta walczyli teraz wspólnie to mieli by szanse z Beerusem
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Ja podejrzewam, że to nameczanin z 6 wszechświata : D
Szczerze mówiąc to samo pomyślałem. Taka luźna hipoteza pół żartem, pól serio, że skoro rasa Freezera i Saiyanie są do serca przyłóż to Nameczanie mogą być tymi "be". Ten to wręcz wygląda na takiego rasowego wojownika-renegata po przejściach, który przez to wojowanie musi chodzić zakuty w zbroję.

Takie nawiązanie do DB, gdzie przewodniczącym/szefem turnieju był jakiś angielski pieseł, który miał równie ambitną przemowę
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Kenji Harima

Od kiedy Nameczanie maja czerwone oczy ? Co do tego, ze wyglada na zlego goscia tez sie zgodze.


Taki maly offtop, czy ktos tez zauwazyl, ze Vegeta w "S" jest wyższy i chudszy ? A Goku zachowuje się dziecinniej niż zwykle ?
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Dlatego napisałem, że to taka luźna teza więc nie będę pisał moich przypuszczeń co do oczu, bo tu można wymyślić wszystko

Co do postaci -> troszkę hiperbolizują ich przywary, zwłaszcza Chi-Chi i jest to takie dziwne, bo z jednej strony bardzo częste refleksje bohaterów których nie było aż tak dużo w poprzednich seriach, zarysowują rozwój postaci, a z drugiej właśnie taka nadmierna eskalacja zachowań: a to Freezer więcej robił o wiele częściej swoje "Ho Ho Ho" niż w Zetce, a to krzyczą więcej w walkach itd.
JarisWojnarez
Ziemianin
Ziemianin
JarisWojnarez
Dni na forum: 3.197
Posty: 23
Osobiście Hit przypomina mi nie nameczanina a komórczaka. Wszystko przez ten świecki spokój który pokazuje i twarz również jest podobna


i na margines troszkę humoru

Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


@Bartek, Goku te wąsy pasują Enma się pewnie wkurzył, że Goku go naśladuje.
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Citrel napisał(a):
@Bartek, Goku te wąsy pasują Enma się pewnie wkurzył, że Goku go naśladuje.
Nie wkurza się że Goku go nazywa Enma-chan więc wątpie że wkurza sie że Goku ukradł mu wąsy
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


@Bartek albo Goku po prostu tak zarósł, jak stwierdziła Bulma nie myli się przez 3 lata to pewnie nie golili, kształt zarostu był przypadkowy


Jak można się nie myć 3 lata? Przecież by się zadrapali.
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Citrel napisał(a):
Jak można się nie myć 3 lata? Przecież by się zadrapali.
Powiedz to Bakterianowi
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 032, 21.02.2016
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook