Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 034, 06.03.2016

Strony: 1, 2, 3  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do trzydziestego czwartego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 06.03.2016 o godzinie 1 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 19.03.2016, 18:32
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.711
Plusy: 4
Posty: 2.006
Super ten odcinek. Jak Frost podniósł rękę Gokū, to się nawet wzruszyłem. Miło zobaczyć stare techniki. I ta intryga!


Pomyśleć, że Frost okazał się gorszym śmieciem niż Freezer.
Plus taki, że wreszcie Vegeta zabije se mrożonkę.

Tytuł następnego odcinka zupełnie inny.
Celowe zagranie czy postanowili coś zmienić?
Zresztą wcześniej już były rozbieżności względem tytułów publikowanych w Jumpach.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Walka bardzo fajna. Choć trochę irytujące, że Piccolo ciągle w jednej pozycji. Poza tym zaprezentował nam technikę klonowania żywcem z Naruto, a swą rękę wyciągnął ewidentnie w stylu Luffy'ego.

Pytanie, czy te tytuły kolejnych odcinków zostały całkowicie zmyślone, czy jednak Piccolo jeszcze powalczy.

vegeta391 napisał(a):
Plus taki, że wreszcie Vegeta zabije se mrożonkę.
Zabić to chyba nie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.711
Plusy: 4
Posty: 2.006
Champa już chciał go zmieść, kiedy ten stwierdził, że nie trzeba, bo rozwali go w walce. Kto wie, jak to się potoczy. Zdaje się, że zapowiada się niezłe bagno, bo Hit będzie coś czarował. Vados jest moim zdaniem odrobinę zbyt arogancka. Może też coś knuje.


Shounen napisał(a):
Poza tym zaprezentował nam technikę klonowania żywcem z Naruto, a swą rękę wyciągnął ewidentnie w stylu Luffy'ego.
Troll?

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Jak z kreską. Jest gorzej czy lepiej ?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Żaden troll, przecież Piccolo nigdy tak nie czynił ze swoimi kończynami, a jedynie je wydłużał, ale nie obkręcał wokół przeciwnika, czego nie można powiedzieć właśnie o Luffym. No chyba że o czymś zapomniałem, ale mimo wszystko.

Kreska moim zdaniem bez większych defektów, ale jak znam życie, i tak będzie standardowe narzekanie, że Toei nie chciało się rysować.

Tak się przejąłem odcinkiem i niespodziewanym przebiegiem wydarzeń, że zapomniałem skopiować listę aktorów z napisów końcowych.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
R3D_D3VIL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
R3D_D3VIL
Wiek: 31
Dni na forum: 2.944
Posty: 21
Intryga grubą nicią szyta! Po całej walce dialog z Frosta z Vados aż przyprawił mnie o ciarki. Zauważyliście, że w zapowiedzi ep. 35 pojawia się bodajże pierwszy raz w serii DBS krew?!
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
R3D_D3VIL

To nie jest chyba krew, tylko trucizna Frosta.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.711
Plusy: 4
Posty: 2.006

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
R3D_D3VIL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
R3D_D3VIL
Wiek: 31
Dni na forum: 2.944
Posty: 21
Diamante napisał(a):
R3D_D3VIL

To nie jest chyba krew, tylko trucizna Frosta.
W sumie możliwe, że masz rację, może to być jad Frosta. Przy dziurawieniu w dzisiejszym odcinku nie było krwi, i wątpliwe, by powoli zaczęła się pojawiać. Chociaż nie ukrywam, że przy takiej gęstej atmosferze jak dzisiaj w odcinku była dobrze by było by DBS stał się brutalniejszy.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.711
Plusy: 4
Posty: 2.006
Jeśli ktoś byłby zainteresowany, napisy dziś o czasie

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
R3D_D3VIL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
R3D_D3VIL
Wiek: 31
Dni na forum: 2.944
Posty: 21
vegeta391 napisał(a):
Jeśli ktoś byłby zainteresowany, napisy dziś o czasie
Czyli w jakich godzinach?
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.584
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Jejku ten Frost okazał się chyba nawet gorszy od Frezera, który przynajmniej otwarcie dowodził swoją zbrodniczą organizacją, a nie udawał zbawiciela i obrońcy niewinnych.
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Nie no Frost jest tak samo zły jak Freeza, a Cabba jest łagodnym saiyanem? Coś tu nie gra
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Piccolo regenerował utracone kończyny, ale nie rany tułowia (walka z Cellem, Freezerem). Ciekawy zwrot akcji. Frost kombinatorem, zwierzęta mają naturalną broń (parzydełka meduz i koralowców, zęby jadowe węży, odwłok skorpionów, parzące włoski ptasznika), więc myślałam, że to naturalny twór Frosta, a to broń. Vegeta nie może słuchać ani patrzeć na Frosta? Przecież spotkanie z Freezerem nie było dla niego tak traumatyczne Prawdziwy Freezer mu nie przeszkadzał, a Frost już tak, czyżby opóźniony szok? Walka przypominała mi te z Z i GT. W DB już wcześniej używano techniki powielenia by zmylić przeciwnika (Goku, Ten Shinhan), a Piccolo potrafił wytworzyć materialne klony.
BardockPL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
BardockPL
Dni na forum: 2.949
Posty: 22
Czekam na napisy do tego, ale nie wiem jak to rozumieć - Piccolo został przywrócony, a Frost zdyskwalifikowany, potem wyszarzyli znowu Piccolo :p Koniec końców skoro to broń to znowu furtka dla Goku się otwiera bo znowu przez niedozwolony cios pokonał go Frost. Kombinatoryka lvl master :p
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ania napisał(a):
Jejku ten Frost okazał się chyba nawet gorszy od Frezera, który przynajmniej otwarcie dowodził swoją zbrodniczą organizacją, a nie udawał zbawiciela i obrońcy niewinnych.
Jeszcze nie oglądałem, ale to nie tak jak w poprzednim odcinku tłumaczył, że po prostu nie ogarnia IV formy i jest skłonny zabijać bez powodu?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


@BardockPL Frosta zdyskwalifikowali za używania broni (kolec jadowy), co przywróciło Pikolo, mnie dziwi czemu Pikolo posłuchał Vegety, przecież, gdy ten oznajmił, że Nameczanin się wycofuje, a nie miał takiego zamiaru, Pikolo się wycofał. Własnie czemu nie wrócił Goku na ring. Tak jakby wszyscy ustępowali Vegecie.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 034, 06.03.2016
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook