Rok 2001 :: Początki istnienia strony "Dragon Ball Nao" (16 lat temu)

» Chamstwo w polskiej polityce

Problem chamstwa w polskiej polityce jest:

Problem chamstwa w polskiej polityce jest:
Poważny 80,00% 8 80,00%
Marginalny 0,00% 0 0,00%
Nie ma go wcale 0,00% 0 0,00%
Jest bez znaczenia 20,00% 2 20,00%
Wszystkich głosów: 10
Hayato Mężczyzna
Demon
Demon
[ Klan Takeda ]
Hayato
Dni na forum: 3.373
Plusy: 15
Jak oceniacie kulturę osobistą polskich polityków? Czy uważacie, że godnie Was reprezentują? Zapraszam do wypowiedzi w temacie.

Pozdrawiam

Ludzie zostali stworzeni po to, by ich kochac, a rzeczy zostaly stworzone po to, by je wykorzystywac. Powodem, dla ktorego swiatem rzadzi chaos jest fakt, ze rzeczy zaczely byc kochane, a ludzie wykorzystywani.

誰も自分が何者か選んでも生まれて来られない。
例えどんな存在であっても。

Obraz
容易く金を儲ける者は容易く貧しくなるもんさ。

救いばかりを求める奴には奇跡など起こらない。
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 3.916
Plusy: 10
Niektórzy są kulturalni, a niektórzy nie. Do moich posłów, czyli tych, na których osobiście liczę nie mam zastrzeżeń. A są to przede wszystkim Jacek Wilk, Stanisław Tyszka i Marek Jakubiak. Nie zgadzam się co prawda z poglądami Morawieckiego seniora, ale uważam, że prezentuje się pod tym względem bardzo dobrze.

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 3.648
Plusy: 25
Nie podobało mi się jak posłowie z PO albo Nowoczesnej krzyczeli '***** Szydło' do pani premier. No ale czego się spodziewać po ludziach z tych partii.

Last.fm
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Dni na forum: 4.304
Ostrzeżenia: 3
Endzik napisał(a):
'***** Szydło'
Jak już cenzurujeta, to przynajmniej dajcie odpowiednik, bo nie rozumiem.

Nie ma właściwie co się rozpisywać, debata publiczna leży i kwiczy nie tylko pod względem merytorycznym. Tyczy się to zarówno polityków pierwszej ligi jak i czwartej, większości publicystów i dziennikarzy również. Etyka zawodów stała się z jakiegoś powodu jednym z topowych argumentów w debacie i przeważnie używa jest przez kogoś, kto sam tej etyki nie posiada. Brak tolerancji po obydwu stronach konfliktu i wzajemne obrzucanie się infantylnym mięchem. Hejterzenie dla samego hejterzenia. Tak to widzę.

Ma ktoś info na temat tego jak wygląda sprawa poza granicami kraju? Odstajemy chamstwem i hipokryzją od innych państw europejskich czy wszystko zostaje w rodzinie?

Obraz
PALATIAL REGALIA
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Na Ukrainie i we Włoszech biją się w parlamencie. W Wilekiej Brytanii jest ta snobistyczna, prowokacyjna uprzejmość, ale co jakiś poseł coś powie, to reakcja sali rpzypomina tę z jaką spotykały się apele księdza Maxiego na synodzie biskupów. https://www.youtube.com/watch?v=SR3AsclFP1w

Obraz
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Obrazek nie dotyczy bezpośrednio polityków, ale wypowiedzi cywili angażujących się politycznie to również część polskiej kultury politycznej, więc warto zobaczyć, jaki stosunek do urzędu prezydenta, osoby urzędującej głowy państwa - Andrzeja Dudy ma obecna opozycja.
https://pbs.twimg.com/media/Ccvg0OXWAAA3cPf.jpg:orig

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.812
Plusy: 64
Bo to nie "ich prezydent", więc nie widzą w tym niczego niewłaściwego. Dokładnie to samo było przez całą prezydenturę Kaczyńskiego, a nie przypominam sobie, żeby łamał konstytucję, zawłaszczał trybunał czy co tam jeszcze się wymyśla. Demokraci od siedmiu boleści.

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Dni na forum: 3.625
A spojrzeliście lustro i sprawdziliście komentarze prawicowców nt. KOD-u i Petru?

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Jakoś się nie pożalili, więc chyba takich grubych nie znaleźli.

Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Żalili się. Korzystasz z Facebooka?

Zresztą każdemu polecam dodać do obserwowanych "Żałosna logika", jest to przeciwieństwo fanpage "Żelazna logika" (IMO pisowski), patrząc na obie te strony można wynieść ziarno prawdy, patrząc na każdą z osobna, jesteśmy jedynie manipulowani.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.812
Plusy: 64
Petru to nie prezydent i na tym można by zakończyć. Druga sprawa, że chyba nie miał sytuacji zagrożenia życia, żeby porównywanie mogło być adekwatne do sytuacji. Trzecie - przecież każdy wie, że wyborcy PiS to oszołomy i mają za nic demokrację, ale KOD to elita i w tym rzecz.

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
I to jest powód, żeby życzyć im śmierci, rozstrzelać, zagazować, powbijać na pal itp.?

Obraz
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Dni na forum: 4.304
Ostrzeżenia: 3
Obie strony prześcigają się w wyzwiskach. Przecież to już stały element polskich dyskusji na salonowych widowniach. Przejmowanie się jednymi lub drugimi to śmiech na sali. Tak samo jak i spinanie o manipulacje TVP. Jak TVN manipuluje to już "oj tam, oj tam"

Obraz
PALATIAL REGALIA

Forum DB Nao » Różne » Hyde Park » Wydarzenia, Polityka » Chamstwo w polskiej polityce
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump