Forum Dragon Ball Nao

» Granica zdrady w związku

Strony: 1, 2, 3, 4  
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kiedy wg Was zaczyna sie w zwiazku zdrada? Co jest ta nieprzekraczalna granica? A do jakiego stopnia mozemy sobie pozwolic na poufalosc z druga osoba,tak by nie skrzywdzic partnera/partnerki? Zapraszam do wyrazania opinii.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
To zależy od związku. Są swingersi, są poliamory, są cucki i dla nich zupełnie normalne jest to, co dla innych ludzi jest niedopuszczalne.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
I jeszcze zależy to od tego co dla kogo oznacza zwiazek. Czy to tylko instytucja gospodarcza czy instytucja miłości. Jeśli to pierwsze to będą godzić się na wszystko nawet jeśli będą z tego powodu cierpieć, jeśli to drugie to granica przesuwa się w kierunku patrzenia na cudze baby, przesiakanie perfumami i spędzanie wolnego czasu po pracy.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Całowanie się z kimś innym- już zdrada. I obściskiwanie( NIE! Nie mylić z przytuleniem!).

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A gdzie jest granica między przytuleniem a obściskiwaniem?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Zalezy od zwiazku i zalezy od samych zainteresowanych. Nie ma jednej definicji.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A w twoim związku jak to wygląda?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Wszelkie pocałunki w usta, zachowanie seksualne. Przytulenie samo w sobie na przywitanie, pożegnanie, pocieszenie nie jest zdradą, gorzej gdy zajęty facet obejmuje inną kobietę, a zajęta kobieta na to pozwala. Także seks jest zdradą. Natomiast nie uznaje zdrady psychicznej. Kochać można wiele osób, natomiast szacunek wymagania pozostania przy żonie/partnerce lub mężowi/partnerowi i hamowaniu instynktów. Zakochanie w innej kobiecie to instynkt, ale po to człowiek ma rozum, by go stłumić i dochować wierności.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Al Ed Upek napisał(a):
A gdzie jest granica między przytuleniem a obściskiwaniem?
Dotykanie kogoś w miejsca intymne, m.innymi, takie namiętne przytulanie.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Dokładnie, klepanie po pośladkach, dotykanie poniżej wcięcia w talii, ogólnie jak ręce facetowi latają wokół kobiety jak dziecku przy szczeniaczkach. Jakoś kobiety tak się nie zachowują, kobiety mogą tylko pozwolić na takie zachowania lub nie. Mogą protestować albo dać się ponieść. To zwykle faceci są inicjatorami zdrady.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Dokładnie, klepanie po pośladkach, dotykanie poniżej wcięcia w talii, ogólnie jak ręce facetowi latają wokół kobiety jak dziecku przy szczeniaczkach. Jakoś kobiety tak się nie zachowują, kobiety mogą tylko pozwolić na takie zachowania lub nie. Mogą protestować albo dać się ponieść. To zwykle faceci są inicjatorami zdrady.
Dokładnie, kobiety tylko ubierają dekolt, i sprawdzają czy są w stanie złączyć łokcie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Nie wszystkie, zwykle ubierają się tak albo samotne i liczące na romans albo zajęte stroją się dla męża/chłopaka. A faceci dość, że zaczepiają zajęte to jeszcze to jeszcze nie patrzą na to, że sami są zajęci. Dlaczego w ogóle faceci nie myślą o żonach kiedy widzą inne skąpo ubrane kobiety?
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Wszystko zależy od związku i tego jak się dogada w tej sprawie z drugą osobą. Indywidualne podejście każdej pary.

Swoją drogą, po wypowiedziach w tym temacie od razu widać kto ma jakieś doświadczenie bądź wcale.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Citrel napisał(a):
Nie wszystkie, zwykle ubierają się tak albo samotne i liczące na romans albo zajęte stroją się dla męża/chłopaka. A faceci dość, że zaczepiają zajęte to jeszcze to jeszcze nie patrzą na to, że sami są zajęci. Dlaczego w ogóle faceci nie myślą o żonach kiedy widzą inne skąpo ubrane kobiety?
Lol. Takich bzdur to chyba nawet feministki nie mówią.

Marimo napisał(a):
Wszystko zależy od związku i tego jak się dogada w tej sprawie z drugą osobą. Indywidualne podejście każdej pary.
Ciężko jest dyskutować o czymś, o czym zwyczajnie się nie da dyskutować. Przyszedłem tu nabić posta.

Obraz
PALATIAL REGALIA
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Malik-al-Mulk Cwel Jakie bzdury? Zwykle to faceci są inicjatorami. Kobiety ubierają się dla własnego samopoczucia albo by podobać się mężczyznom, swojemu jeśli go mają, a na podryw chodzą te samotne, nie mówię, że kobiety nie dają się skusić, bo dają, ale to mężczyzna rozpoczyna romans. Flirt to nie zdrada tylko zabawa. Problem polega na tym, że kobieta idąca na podryw nie wie, który facet jest wolny, który zajęty. Wie, że jest sama i jaki ma cel, a mężczyzna widząc taką kobietę zapomina nagle o rodzinie, a skąd ona ma wiedzieć, że ma spała z zajętym?
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Za dużo się filmów naoglądałaś czy za mały udział w życiu masz? Nic nie jest czarno-białe. Inicjatorem zdrady może być nawet babka z dziada siostry twojego narzeczonego. Twierdzenie, że kobiety nigdy nie poleciały w kule jest co najmniej głupie i niebywale śmieszne, a przy okazji kompletnie seksistowskie. Trochę wstyd mieć tyle lat i posuwać się do stwierdzeń, że kobiety to ostoje niewinności i domowego ciepła skrzyżowanego z potokiem dobroci.

Obraz
PALATIAL REGALIA
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Malik-al-Mulk Cwel Mnie natomiast dziwi taka agresywna reakcja, nie pisałam, że kobiety nie zdradzają, tylko, że inicjatorami są faceci, kobiety które są inicjatorkami są zwykle wolne. Natomiast zdrada polega na zdradzeniu kogoś. Wiem, że kobiety też zdradzają, tylko, że tu jest inna sytuacja, muszą czuć się bardzo zaniedbane.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Mnie kiedyś ciągała zajęta typiara.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Może ją mąż zaniedbywał? Takie też są.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Czyli chłop jest świnią i łamie przysięgę, a babę należy zrozumieć i zbyt pochopnie nie oceniać?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Granica zdrady w związku
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook