Forum Dragon Ball Nao

» Granica zdrady w związku

Strony:   1, 2, 3, 4  
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Ot kobieca logika. I nie, kobieta nie musi być 'zaniedbana' żeby zdradzić. Zarówno w płci męskiej, jak i żeńskiej, znajdują się szmatławce.
Obraz

Grupa Mirai
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Citrel napisał(a):
Wiem, że kobiety też zdradzają, tylko, że tu jest inna sytuacja, muszą czuć się bardzo zaniedbane.
Czyli jak kobieta już zdradza to i tak wina faceta bo ją zaniedbywał. Tylko i wyłącznie

You made my day.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Ja znam taką jedną, co postanowiła na rok wyjechać na studia zagraniczne i tam zdradziła faceta z 30 murzynami, bo ją zaniedbywał. Pracował na dom, zamiast pojechać z nią i wspierać ją emocjonalnie, świnia.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Citrel, z tego co napisalas to wynika, ze jezeli zdradzisz swojego faceta, to bedzie to jego wina, bo Cie zaniedbywal, jednakze gdyby zaistniala sytuacja odwrotna i gdybys to ty go zaniedbala, a on zdradzil Ciebie, rowniez to bylaby jego wina, gdyz jako facet to on automatycznie jest inicjatorem zdrady, czyz nie? Innmi slowy niewiernosc kobiety w zwiazku usprawiedliwia plec.

Btw, prosze o trzymanie sie tematu. O powodzie zdrady w zwiazku zalozylem osobny temat. Tutaj skupmy sie na wspomnianych granicach owej zdrady - co wg Was nam wolno a co juz nie.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Tylko kiedy kobiety zaniedbują facetów? Często są dwa etaty, jeden w pracy, drugi w domu (niewielu mężczyzn pierze, gotuje, sprząta, kobieta wraca zmęczona po 8 godzinach i musi to wszystko robić, facet wraca i siada przed telewizorem). Do tego kobieta bawi się z dziećmi, facet udaje zmęczonego-udaje, bo jest 2 razy silniejszy i wytrzymalszy, a nie patrzy na to, że kobieta też może być zmęczona. I jeszcze nie widzi nowej fryzury, sukienki itd., więc co się dziwić, że kobieta doceni tego, kto to zauważy?

Hayato o tym czym jest zdrada już napisałam wcześniej
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Citrel napisał(a):
Często są dwa etaty, jeden w pracy, drugi w domu (niewielu mężczyzn pierze, gotuje, sprząta, kobieta wraca zmęczona po 8 godzinach i musi to wszystko robić, facet wraca i siada przed telewizorem). Do tego kobieta bawi się z dziećmi, facet udaje zmęczonego-udaje, bo jest 2 razy silniejszy i wytrzymalszy, a nie patrzy na to, że kobieta też może być zmęczona.
Citrel, to sa utarte feministyczne stereotypy.


Citrel napisał(a):
I jeszcze nie widzi nowej fryzury, sukienki itd.,
Jak juz jestesmy przy stereotypowym mysleniu to czy kazda kobieta sledzi np. rozgrywki ligowe pilki noznej? Nie. Idac Twoim tokiem myslenia, typowy stereotypowy facet powinien poczuc sie z tego powodu zaniedbany przez swoja kobiete, gdyz ta nie wyraza zainteresowania jego pasja.

Pozdrawiam

Btw, mialas kiedys chlopaka?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Hayato napisał(a):
Btw, mialas kiedys chlopaka?
Po co pytacie. Toż to oczywiste, że Księżniczka nie znalazła jeszcze swojego Księcia z bajki.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


HayatoJa bym wolała na takie pytania publicznie nie odpowiadać Niektóre oglądają sport, nie wszystkie, ale część ogląda. Tu chodziło bardziej o brak pomocy, popatrzcie, zwykle facet po pracy odpoczywa, a kobieta zabiera się za obieranie ziemniaków, zamiatanie błota, które rodzina przyniosła na butach, gotowanie, potem zmywanie, odrabianie z dziećmi lekcji, a jak chce wyjść z koleżankami na kawę to wyrodna matka i żona, a facet może wyjść z kolegami na piwo. Co by się stało, gdyby każdy zmył czy posprzątał po sobie? Co by się stało gdyby gotowali na zmianę, albo odrabiali z dziećmi lekcje?
Marimo Nie odpowiem na to bo każdy jeden może ten wpis przeczytać.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Nie wiem jakie miałaś dzieciństwo, ale widocznie trochę Ciebie ukształtowało. U mnie tato zmywał czy odrabiał z nami lekcje. Mama lepiej gotowała to ona robiła to. Mogła wyjść do koleżanek. Tato mógł wyjść na piwo. Ja gotuję czy zmywam. Nie każdy facet jest zły tak jak opisujesz, więc nie każdy facet jest inicjatorem zdrad. Ty piszesz z kolei, że tak jest. Musisz zmienić punkt widzenia. Strasznie źle i przede wszystkim niesłusznie rozumujesz.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Marimo OK, wiem, że nie wszyscy faceci są źli, tylko uogólniłam w kwestii zdrad, znam wielu mężczyzn pomagających żonom, jednak takie typowe rodziny tez się zdarzają, niestety.
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Citrel napisał(a):
kobieta idąca na podryw nie wie, który facet jest wolny, który zajęty. Wie, że jest sama i jaki ma cel, a mężczyzna widząc taką kobietę zapomina nagle o rodzinie, a skąd ona ma wiedzieć, że ma spała z zajętym?
Spodobało mi się to zdanie
Skąd ma wiedzieć, że spała z zajętym? Oto możliwe odpowiedzi:
a) najbardziej oczywiste - zobaczyła obrączkę na palcu;
b) jeśli jej nie zobaczyła - to podczas rozmowy powinien jej to powiedzieć;
c) jeśli nie powiedział, mogła o to zapytać.

Oczywiście odpowiedzi (b) i (c) działają tyko w przypadku, gdy przed "spaniem z zajętym" zdecydowała się z nim porozmawiać xD

Nowości od grupy DBmangi
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.891
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Chyba miała i ma coś za uszami bo strasznie broni kutef.
W moim przypadku wyjawianie moich tajemnic osobom trzecim jak i sam flirt są zdradą i tyle w temacie.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Skoro znasz wielu takich, to skąd masz pewność że reprezentatywna grupa losowo wybranych 1001 mężczyzn to świnie?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


kinichi Przecież nie musiał powiedzieć prawdy, a obrączkę można schować i tak nie ma możliwości sprawdzenia kim jest nowo poznana osoba.
Al Ed Upek Odpowiadam tylko na pytanie w temacie.
Frisky Nie oceniaj ludzi, których nie znasz.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.891
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
To tylko domysł oparty na Twoich feministycznych wysrywach.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Frisky To nie są wysrywy tylko odpowiedź na zadane pytanie.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Citrel

Nie wiem, co bierzesz ale czas pomyśleć nad tym, by brać połowę.


Co do tematu.
To co napiszę zabrzmi to banalnie, ale tak właśnie jest.

Jak facet ma obiad w domu, to nie musi jeść na mieście.
Tak samo kobieta.

To dość oczywiste.

Gdzie jest granica zdrady? To znaczy kiedy zaczynasz zdradzać?
Wtedy gdy robisz coś, o czym nie chcesz, by dowiedziała się twoja kobieta/ twój facet.

Zaczynasz ukrywać relacje z inną osobą?
To znaczy, że robisz coś nie tak.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Dai Kaiosama napisał(a):
Citrel

Nie wiem, co bierzesz ale czas pomyśleć nad tym, by brać połowę.
Nie oceniaj ludzi, których nie znasz. Nigdy nic nie brałam, a swoją drogą ciekawe jest to, że krytyka jest tylko od męskiej części forum
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Citrel

Nie muszę Cię znać by ocenić poziom twoich wpisów.
To przecież oczywiste, prawda?


pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Dai Kaiosama To nie sugeruj, że coś biorę. Również pozdrawiam.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Granica zdrady w związku
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook