Forum Dragon Ball Nao

» Biologia, medycyna

burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.681
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
zna ktoś jakas fajna stronke biologiczna lub na temat medycyny ( pojęcia, jakieś ciekawe tematy) ?
nie ma być to forum, chyba ze przy okazji
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.645
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Szczerze mówiąc, ciężko z tym może być. Biologia, medycyna i przedmioty pokrewne, to zbyt obszerny zasób wiedzy, żeby umieścić to na jednej stronie. Zwykle strony takie dotyczą konkretnej specjalności.
Pozostaje Ci więc głównie wikipedia.
Ale jeśli interesują Cię zagadnienia z zakresu biochemii i genetyki, to mogę Ci polecić pewną stronę, z której sama czasami korzystam, znajduje się tu obszerna baza z artykułami na tematy przeze mnie wspomniane: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.681
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
ohhh słońce wiedziałam że sie wypowiesz ...
wiem wiem ze trudno znalexc, lecz nie bardzo potrafie szukać w necie ciekawych stron wiec myślałam ze Wy może sie na coś natkleliście, ponieważ chetnie bym sobie poczytała ... fakt z wikipedi korzystam, dobrze mi się z niej nawet uczy, ale nie zawsze sa podane źródła i z tego powodu mam mieszane uczycia, nie mam nawet sie na co powołać w razie W bo chyba nie na wikipedie? sama czasem nie dowierzam niektórym notka : /


dziekuje za te strone
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Co to jest "madycyna"?

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Przecież wiadomo, że to literówka. Chciałaś zabłysnąć spostrzegawczością? Adminie, czy powyższy post nie podchodzi pod spam?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec

Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Serio Twoja? Jakbyś potrzebował czegoś z botaniki to napisz odpiszę a Ty to umieścisz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Biologia, medycyna
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook