Forum Dragon Ball Nao

» Niezniszczalni wrogowie

Strony:   1, 2
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Gdyby wrogowie byli cały czs na jednym poziomie, to mogło by się to stać nudne. Kolejni, coraz silniejsi wrogowie sprawiali, że Goku i spółka musieli ruszyć głową i często dzięki temu osiągali nowe poziomy i zaskakiwali nas, np. fuzją.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Buu to był dopiero koleś, jedna komórka wystarczyła, aby się odrodził i zachował swoją dawną moc. Co by było, gdyby powiększyła mu suę tak jak Saiyanom Nigdy chyba by go już nie pokonali.
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.599
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Dorzuce moze moich kilka gorszy do tematu. Otoz, ta niesamowita zywotnosc Cella i Buu szczerze działała mi na nerwy. Zdecydowanie bardziej wolalbym, aby przeciwnicy mogli byc niszczeni ogormna moca KI bez mozliwosci regeneracji swojego ciała. Dzieki temu odnosilem wrazenie, że nie sa wcale tacy potężni, nie przewyzszaja swoja moca bohaterow Z, a tylko dzieki swoim unikalnym zdolnoscia sa w stanie z nimi rywalizowac. Byc moze wlasnie dlatego najbardziej przypadla mi do gustu potyczka Goku i Freeza, taka bardziej 'przyziemna' konfrontacja. Wystaczyloby aby Cell i Buu, posidali taka moc, że fale uderzeniowe naszych bohaterow splywalyby po nich jak po kaczce. Wtedy ich majestat bylby bez watpienia wiekszy. Byc moze ze wtedy seria bylaby mniej ciekawsza i wciagajca... tego nie dowiemy sie nigdy. Ale reasumując: ta ich 'niezniszczalonsc' jak to mistrzu napisal, byla dla mnie momentami bardzo irytujaca
pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
kuba_98 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
kuba_98
Wiek: 32
Dni na forum: 6.589
Posty: 10
Skąd: ZG
Buu przecież też był słabszy od Gotenksa tyle że go zeżarł
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Buu przecież też był słabszy od Gotenksa tyle że go zeżarł
O której z form demona mówisz?
Bo Mr. Buu/Fat Buu byłzxcecydowanie silniejszy od SSJ Gotenksa. Dowiódł tego ich pojedynek- nie mieliśmy okazji go oglądać, ale widzieliśmy poobijanego chłopca...
Skoro SSJ Gotenksa pzrewyższał Eat Buu to także i Thin Buu. A jesli ta dwójka to tym bardziej Majin Buu, będący wynikiem ich połączenia.
Pozostaje nam jednak Gotenks na poziomie ssj3.
Naturalnie ani Fat ani thin Buu nie mieli by szans w walce z nim...
Majin Buu też nie wydawał się byc zdecydowanie lepszy...
Czy to jednak uprawnia do tak zdecydowanej oceny?
Według mnie nie, ponieważ pojedynek między dwoma wojownikami nie został rozstrzygniety...
Oczywiście to tylko moje zdanie:)
A co do samych niezniszczalnych wrogów...
Żaden tak właściwie nie okazał się być niezniszczalnym.
Każdego można było pokonać.
Choć często te "odrodzenia" z jednej komórki czy dymu mogły irytować czy wręcz wkurzać(dyplomacja, dyplomacja:)), to nie ulega wątpliwości że takie, nazwijmy je, niespodzianki, determinowały rozwój akcji i utrzymywały bieg wydarzeń w napięciu.
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
kuba_98 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
kuba_98
Wiek: 32
Dni na forum: 6.589
Posty: 10
Skąd: ZG
chodzi mi o ssj3 dobra troche przesadziłem ale walka była bardzo wyrównana i kto wie może gdyby nie Piccolo to może Gotenks zniszczył by Buu
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Gdyby wrogowie byli słabsi to by nie miało sensu.Wojownicy Z Każdego by z łatwością pokonali!
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
hehe a ja się nie zgadzam z wami przecież np właśnie ten Gargulec , nie był sielniejszy np od Frezera prawda ?? a jednak jego saga występowała np po nim hehe xD ehh napisałambym o co mi dokładnie chodzi ale nie chce sie rozpisywać xD
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Co jeden to silniejszy, bohaterowie też coraz bardziej się wzmacniali, na tym polega urok DB
florion11 Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 28
Dni na forum: 4.379
Ostrzeżenia: 4
Posty: 133
Citrel napisał(a):
Co jeden to silniejszy, bohaterowie też coraz bardziej się wzmacniali, na tym polega urok DB
I mogło być tak dalej, cudowne przygody mogły nas czekać.
No ale ktoś postanowił to zepsuć, i dali w zamian za to jakiegoś szczurokota z przygłupawym uśmieszkiem, który jest ponad wszystkimi, nawet ponad Bogami, i który rządzi całym uniwersum DB, a o którym nikt nigdy pojęcia nie miał. Nagle się okazało, że ta przygłupawa postać istnieje i jest bossem ostatecznym, czyli po nim, nie będzie już nikogo, totalny bezsens. Sam fakt istnienia tego kogoś koliduje w wielu kwestiach ze światem DB i fabułą, no ale tego chyba już twórcy pod uwage nie brali, i poszli w zaparte, aby definitywnie zakończyć całą historię tego anime, przy okazji odbierając jakiekolwiek szanse na chęć stworzenia jakiejś kontynuacji.
No i skończyli, niszcząc DB, tak skończyli...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Niby czemu koliduje? Było gdzieś powiedziane albo dało się wywnuioskowac, że istnienie kogoś silniejszego od Goku jest niemożliwe?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


florion11 też bym wolała innego przeciwnika, ale tak to jest jak wraca się do zakończonego wątku po latach.
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.092
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Niezniszczalni wrogowie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook