Forum Dragon Ball Nao

» [Walka/Siła] Yamcha vs Tenshinhan

Strony:   1, 2, 3

Czy Yamcha dzięki większej ilości treningów mógłyby się stać godnym przeciwnikiem dla Ten Shin Hana?

Czy Yamcha dzięki większej ilości treningów mógłyby się stać godnym przeciwnikiem dla Ten Shin Hana?
Tak, wystarczy więcej szkoleń. 63,77% 44 63,77%
Nie, nie ma wystarczających umiejętności. 36,23% 25 36,23%
Wszystkich głosów: 69
Kubus Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubus
Wiek: 31
Dni na forum: 6.586
Posty: 42
Skąd: Dębica
Myśle że chociażby Yamcha nie wiem jak trenował to zawsze by ta różnica była między nim a Tienem , może mała ale by była . Tien go siłą przerastał a jak Yamcha zaprzestał treningów to już zupełnie nie miał szans z Tienem .
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Ja myślę, że gdyby się przyłożył, gdyby zaczął ostro trenować, byłby silniejszy. Ale nie wiem czy by pokonał Tenshina czy Krilana...
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Hmm.... gdyby mu bulma zrobiła taki statek kosmiczny jak ten w którym Vegeta trenował to sądze że by Tenszina rozłożył

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Hm, czy Yamucha moglby pokonac Tenshinhana?

Jasne, ze moglby, gdyby ten drugi zaprzestal treningu (co jest raczej niemozliwe), a pierwszy go rozpoczal, ale jakis powazniejszy niz dotychczas.
Ogolnie Tenshinhan od poczatku byl od niego znacznie silniejszy, wiec trudno byloby Yamuchy go "przeskoczyc"...

Poza tym Tenshinhan mial lepsze techniki - Kikoho, ktore nawet Cella zatrzymywalo ^^
Taiyoken dzialajacy na wszystkich :p
A u Yamuchy raczej z nimi cienko... cos tam umial, ale za malo.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
april93 Kobieta
Cargo
Cargo
april93
Wiek: 30
Dni na forum: 5.830
Posty: 29
Skąd: Racibórz
Oczywiścię że tak. Kiedyś byli podobnej mocy lecz Yamcha zaniedbal treningi i wolał się zajomowac dziewczynami
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Draqun napisał(a):
Z początku był fajny. A ta nieśmiałość do kobitek to mu dawała czas na treningi.
Ale nawet gdyby trenował i tak by nie osiągnął poziomu Ten Shina.
Ten był o wiele lepszy noi trenował a nie oglądał sie za dziewczynami.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
NIemożliwe.Jamsza był raczej słaby. A poza tym w serii Z już tak bardzo nie zajmował się walką.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Pax napisał(a):
Ale gdyby Yamcha trenował to na pewno by udoskonalił swoje techniki i w ogole stałby się lepszy, ale tenshinhan ciągle trenował, nawet w GT a Yamcha??
Dokładnie! Ja myślę, że może i by go pokonał jakby Tien nie trenował - ale Tien nie miał "życia prywatnego" i tylko trening z Jiaozim mu w głowie.

Vasson napisał(a):
Yamcha hm on chyba nigdy niebył do konca wojownikiem no może coś tam miał z wojownika ale gdy go spotykamy na początku DB to widzimi go jako zwykłego pospolitego złodzieja gdyby nie goku (niepamietam dokladnie tej sceny) niezabrał go z pustyni dalej by kradł
Goku go nie zabrał z pustyni... On z Bulmą odjechał, a Yamcha za nimi, bo chciał im ukraść smocze kule...
A jak mi mówisz, że nigdy do końca nie był wojownikiem... to się załamuje... A ty byś energią puszczaną z rąk rozwalił pół planety? Bo możliwe, że na taki wyczyn by go było stać.
Poza tym, Yamcha był mocniejszy niż prawie wszyscy wojownicy amerykańskich komiksów - pokonałby Supermana, Batmana, Spidermana

Katio napisał(a):
Myślę,że gdyby Yamcha trenował nawet 100 razy,to by swą siłą nigdy nie przewszyższył Ten Shin Hana.Yamcha według mnie nie posiadał zbyt wielkiej siły.
A co gdyby Yamcha został wzmocniony mocą starego shina z miecza Z?
Wtedy by pokonał Tenshinhana raz dwa!
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.674
Posty: 128
Skąd: Polska

Oficjalna tabelka power leveli z Daizenshuu: http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=134074#134074 No... może nie taka oficjalna, ale jest najlepsza jaką widziałem.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ooo, aż mnie zatkało, że nie wypowiedziałem się o tak ważnej postaci w Dragon Ball jaką jest niewątpliwie Yamcha.
Pierwsze wrażenie jakie na mnie wywarł było negatywne, myślałem sobie, że to kolejny zły charakter.
Z biegiem akcji pierwszego sezonu Dragon Ball zmieniłem o nim zdanie.
Stał się bardzo "pomocny" dla Goku Kuririna i reszty.
Potem niestety Akira zrobił z niego postać drugoplanową .
---
Oglądając Dragon Ball'a długo zastanawiałem się nad tym, czy mógłby być silniejszy od Tiena, bo to, że jest silniejszy od Kuririna, nie ulega wątpliwości.
Niestety nie potrafiłem sobie na to pytanie odpowiedzieć, ale gdyby bardziej przyłożył się do treningów jego moc by wzrosła.
Szkoda tylko, że w Dragon Ball GT nie mieliśmy okazji widzieć go tak często jak choćby w serii Z.
W ogóle potem Akira koncentrował się na najbliższym otoczeniu Goku.
Wszyscy Ziemianie zostali zepchnięci na drugi plan oprócz Ubub'a.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.684
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Pewnie że mógłby!!! Tyle że jest jedno ale. Jakby miał trenować więcej od Tiena to by się chłopak napracował nie ma co. Biorąc pod uwagę fakt że codziennie z Chaozem trenował w górach.

szczecin
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Potrzebuje więcej szkoleń, ale byłby w stanie pokonać Tiena czy nawet Kurilina, w końcu wszyscy ludzie, mieli takie same potencjalne możliwości, a Kurilin był drobniej zbudowany niż Yamucha, więc słabość Yamuchy może wynikać z braku odpowiedniej intensywności treningu.
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.092
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Tenshinhan jest silniejszy od Kurilina, więc najpierw Yamcha musi prześcignąć Kurilina żeby móc dorównać Tenshinhanowi
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Jednak to byłoby możliwe gdyby solidniej trenował, oni wszyscy to ludzie.
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
z ziemskich wojownikow w sadze Dragon Ball to sytuacja przedctawia sie tak ;
Chaozu> Yamucha>Krillin>Kamesennin> Tenshinhan
W DBZ tez jest podobnie
Kamesennin>Chaozu> Yamucha>Krillin>Tenshinhan.
Tenshinhan zawsze był kreowany na tego najsilniejszego czlowieka w Db i o ile w pierwszej seri DB poziomy były w miare wyrównane to w seri Z Tenshinhan znaczaco sie wzmocnił i przrosł reszrte ludzi. Błedem i to sporym jest spotykane na wielu forah stwierdzenie jako by Krillin byl najsilniejszym czlowiekiem.
Do rzeczy jeslli chodzi o Yamuche to mysle ze gdyby potrenowal i przeszedl przebudzenie mocy takie jakie mial Krillin i Gohan na Namek za pomoca GURU tp mogłby mierzyc sie z Krilinem ale Tenshinhan jest absolutmie poz zasiegiem reszty ludzi.

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.258
Posty: 402
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Gdybym zaczął ogladanie calego Dragon Ball od tego odcinka to moze bym tak pomyslal.

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » [Walka/Siła] Yamcha vs Tenshinhan
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook