Forum Dragon Ball Nao

» Kolor skóry Saiyan

Czy Saiayanie mieli różne kolory skóry?

Czy Saiayanie mieli różne kolory skóry?
Tak, na pewno 33,33% 1 33,33%
Nie, nikt kolorowych Saiyan nie narysował 66,67% 2 66,67%
Nie wiem 0,00% 0 0,00%
Wszystkich głosów: 3
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Temat rozpoczęty przez Floriona11, z jakiś powodów usunięty, Floruś twierdził, że Saiyanie są biali. Bo są, a są biali dlatego, że pracownicy Toei tak ich pokolorowali. Jeśli weźmiemy pod uwagę Paragasa to żyli gdzieś na Vegecie Saiyanie mający różne kolory skóry, jednak w anime wszyscy byli biali. Goku się opalił w GT, Bardock był ciemniejszy, jednak ich kolor skóry przypominał południowych Europejczyków (fototyp III i IV), tak samo jak Vegeta i Trunks, Raditz i Nappa mieli fototyp IV i III w DB i DBZ Goku, jego synowie I i II. to są fototypy rasy białej. Paragasa porównałabym do Latynosa lub Hindusa, więc pewnie byli w całym universum DB kolorowi Saiyanie, ale w serialu byli biali.
Małe sprostowanie w rzeczywistości fototypy dotyczą też koloru włosów i oczu, ale, że każdy Saiyan to czarnooki brunet brany jest tutaj tylko kolor skóry (cera).
Zaznaczyłam opcję na pewno biorąc pod uwagę Paragasa, jeśli ktoś nie uznaje kinówek może sugerować się anime.
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Temat głupi jak większość tematów Citrel, następny temat będzie czy Sayanie używają papieru toaletowego czy się podcieraja byle czym, jak już tu jestem to ci odpiszę , żadnych ciemnoskorych ani żółtkookich w śród Sayan nie było nie ma i nie będzie bo tak sobie to wymyślił Akira Toriyama , teoretycznie gdyby Sayanie pochodzili z Krainy o klimacie rownikiwym i mieli czas wielu tysięcy lat żeby nabyć cech ras ciemnoskorych to by mogli być murzynami ale niestety nic na ten temat nie ma

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Ja uważam, że temat nie jest głupi, ale każdy uważa inaczej, wymyśl lepszy skoro uważasz, że można. Temat jak temat, przejrzyj wcześniejsze. Moje tematy są za mądre, więc do niektórych nie trafiają.

czy Sayanie używają papieru toaletowego czy się podcieraja byle czym
Na Ziemi używali, gdzie indziej innych dostępnych tam materiałów
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Kolor skóry Saiyan
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook