Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 037, 03.04.2016

Strony:   1, 2
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Al Ed Upek napisał(a):
Czy zatem jest on po prostu taki drobny czy to jeszcze jakiś wczesny nastolatek?
Shounen
Myślę, że może mieć nawet dzieci, skoro mówił do Vegety o swojej rodzinie. Tarble jest podobnej postury, a nie jest młodzieńcem
.

Raczej nie. Yamcha powiedział, ze przypomina mu on dzieciaka Goku. I zaczął wspominać gdy po raz pierwszy go spotkał, takze wychodzilo by na to, ze Cabba to nastolatek 13, 15 lat.
Trunks i Goten powinni wyglądać jak nastolatkowie, a nie ciągle jak małe dzieci.

Co do osiagniecia SSJ przez Cabbe, to jest to smieszna sprawa, tak samo jak z Gotenem i Trunskem.

Pamietacie, ile razy Goku w pierwszej sadze byl na skraju smierci i poddenerwowaniu ? Najbardziej przy akcji z starym Piccolo. Powinien on już w tedy osiągnąć SSJ.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Diamante napisał(a):
Co do osiagniecia SSJ przez Cabbe, to jest to smieszna sprawa, tak samo jak z Gotenem i Trunskem.
Nie widzę żadnej analogii. Cabba był po prostu wystarczająco silny, żeby się przemienić, ale nie miał pojęcia, że to możliwe, i nigdy dotąd nie był w sytuacji, która by go do tego zmusiła.

Pal licho Gotena i Trunksa, ale porównujesz Goku z pierwszej serii (~150 jednostek) do poziomu Saiyan z DBZ (ponad 3 mln)? Mimo wszystko nie zostało powiedziane, że wystarczy się wściec i już - jest SSJ. Trzeba się najpierw podszkolić.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Diamante napisał(a):
Trunks i Goten powinni wyglądać jak nastolatkowie, a nie ciągle jak małe dzieci.
Zapomniałeś jak Goku wyglądał w ich wieku Dopiero na ostatnim turnieju w DB mu się urosło.
Podobnie Cabba może być nastolatkiem (taki styl rysowania), choć jestem ciekaw wizyty na jego planecie
PSKING0555 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 26
Dni na forum: 3.081
Posty: 30
Skąd: Wielkopolska
Shounen, zaprojektował też drużynę Bardocka, ale czy to znaczy że jest po części kanoniczna, lub niektóre rzeczy z GT?

Co do samego turnieju to mały zawód. To miała być drużyna najlepsi z najlepszych, tak jak ekipa Gokū, a tu co? Tylko jeden przeżył tyle że może się z nimi równać? Patrząc na innych zawodników to skoro jest taki silny to dlaczego sam jest jakimś tam najemnikiem. Przecież ktoś taki powinien nie mieć oporu w całym wszechświecie Champy.
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Mateusz Poważnie do tego jest żona? W GT przynajmniej sam się wycierał.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
PSKING0555 napisał(a):
Shounen, zaprojektował też drużynę Bardocka, ale czy to znaczy że jest po części kanoniczna
O tym nie pisałem. Ale jeśli pytasz, to moim zdaniem wszystko zależy od tego, jak Toriyama traktuje swoje zapiski, które wykonał na potrzeby fillerów. Filmy zakwalifikował jako "historie poboczne", ale o fillerach nic nie mówił, jeśli dobrze pamiętam.

PSKING0555 napisał(a):
Przecież ktoś taki powinien nie mieć oporu w całym wszechświecie Champy.
Oporu przed czym? Że jest płatnym zabójcą i nie ma sobie równych, to nie musi oznaczać, że ma ambicje, żeby zostać władcą czy tyranem. On chce zdobyć boski sześcian, czyli najwyraźniej ma chrapkę na pozostałe wszechświaty.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
marcin1479
Nail
Nail
marcin1479
Dni na forum: 5.441
Posty: 99
jak myslicie czy Vegeta w kolejnym odcinku odpadnie bo przegra ? w zapowiedzi widac ze nawet na Saiyanin Blue dostaje bardzo i przegrywa... Czy opadanie i zastapi go Goku ? ale co to zmieni skoro Vegeta odpadnie a Goku rowniez posiada Saiyanin Blue ? Czyzby Goku udalo sie wygrac po przemianie w Saiyanin bialego (gdzies w spojlerach pisalo o mozliwej kolejnej przemianie ) ? Czy Hit moze byc silniejszy od bogow zniszczenia ?
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
marcin1479 myślę, że na kolejną przemianę goku to jeszcze za wcześnie... jeżeli goku wejdzie i wygra na SSJ Blue, a Vegeta odpadnie, to można to wytłumaczyć tylko tak, że ten odpoczywał kilka walk, a Vegata naparza od dłuższego czasu...

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
marcin1479
Nail
Nail
marcin1479
Dni na forum: 5.441
Posty: 99
a ja jestem przekonany ze zmeczenie nie bedzie mialo tutaj nic do rzeczy,bo nawet nie widac zmeczenia po Vegecie...mysle ze on opadnie na SSJ Blue (bez zadnego zmeczenia) po prostu [ ort! ] bo bedzie za salby,wkroczy Goku i tez bedzie obrywal,moze Hit kogos zabije z widowni rozwscieczy to Goku i kolejna przemiana w SSj White i go rozwali co myslicie ?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Widownia jest pod opieką Whisa, więc raczej odpada

Też myślę, że na nowy poziom za wcześnie. Przypuszczam, że niebieskie włosy tak prędko nie znikną z ekranu, stały się symbolem nowego DB i trzeba się trochę nimi nacieszyć.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
PSKING0555 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 26
Dni na forum: 3.081
Posty: 30
Skąd: Wielkopolska
Mnie zaciekawiła kwestia Vegety o tym ze SSJ Blue to ostatni poziom. Poza tym z tego co pamiętam to God miałbyć ostatecznym. O ile Blue jest jeszcze jakoś sensowny, tak nie wiem co jeszcze musieli by wymyślić. Choć kilka razy było już mówione że niedługo osiągną swój limit. Może hipotetyczna ostatnia przemiana to taki 100% power. Bo szczerze już kompletnie nie widzę miejsca na następną.

(...ech, te czasy gdy Mystic miał być ostatnim, to było fajnie zrobione)
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
PSKING0555 napisał(a):
Mnie zaciekawiła kwestia Vegety o tym ze SSJ Blue to ostatni poziom.
Najnowszy, który znają, nie ostatni jako ostateczny.

DB jest tak skonstruowany, że każdy poziom mógłby być tym ostatnim. SSJ2? SSJ3? (SSJ4?) Gdy ta manga wychodziła, to też żaden z fanów nie mógł się spodziewać, że takie poziomy się pojawią. W DBZ co sagę były nowe transformacje, tutaj widać ma być podobnie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Chyba juz bym wolal, aby SSJB był tym ostatecznym poziomem. Co za duzo Power upów, to nie zdrowo, i bylo by strasznie naciagane.

Mnie ciekawi nowy wróg, ktory ma posiadać białe włosy (Whis ?) nie no żart.
Ciekawe czy bedzie on związany z Hitem, ktory wydaje się zły.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Zmęczenie nie powinno mieć tu nic do rzeczy. Domyślamy się, że Vegeta przegra i zastąpi go Son Goku. Pytanie czy Vegecie uda się w jakiś sposób osłabić Hita? Son Goku ma raczej podobny poziom mocy co Vegeta, a jeśli ten dostawał takie bęcki od Hita (w zapowiedzi odcinka), to nie powinien mieć z nim szans. Pozostaje możliwość, że Vegeta zrani Hita, lub Goku obserwując walkę zauważy jakąś lukę w obronie czy też schemat walki Hita? Być może Goku, który bardzo szybko się uczy, zdoła w trakcie walki urosnąć w siłę?

Może być też tak, że w zapowiedzi widzimy sytuację, kiedy Vegeta sprawdza przeciwnika i się -tak jak często robił to Goku - wykłada, żeby potem powstać z kolan? To raczej mało prawdopodobne, choć nie niemożliwe.

Champa zobaczył jaki poziom mocy osiągnął Vegeta - przemiana w SSJ Blue, a mimo to uparcie twierdzi, że mając Hita, wygraną ma w kieszeni.

Rodzi się pytanie, co stało się z innym Hitem we wszechświecie naszych bohaterów? Być może Hit potrzebuje sześcianu, aby połączyć się ze swoim sobowtórem? A może znudzony jest przeciwnikami w jego wszechświecie, stąd będzie ich szukać gdzie indziej? Tyle, że wtedy wziąłby udział w turnieju dobrowolnie bez żadnych profitów.

Obraz
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Mateusz napisał(a):
Rodzi się pytanie, co stało się z innym Hitem we wszechświecie naszych bohaterów? Być może Hit potrzebuje sześcianu, aby połączyć się ze swoim sobowtórem? A może znudzony jest przeciwnikami w jego wszechświecie, stąd będzie ich szukać gdzie indziej? Tyle, że wtedy wziąłby udział w turnieju dobrowolnie bez żadnych profitów.
Z tego co wiem, to w innych wszechświatach nie ma odpowiedników naszych bohaterów. Nie ma czegoś takiego.

Są tylko takie same rasy, planety i nic więcej. To nie jest alternatywna rzeczywistość.
BardockPL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
BardockPL
Dni na forum: 2.950
Posty: 22
Co do monologu wcześniej - Champa kazał Vados skompletować zespół, ale mówiąc o Saiyanach powiedział, że skoro tamci dwaj to Saiyanie to oni też powinni jednego wystawić. Pytanie czy szukali jakiegoś czy akurat, że był z Frostem to go wzięli do ekipy. Poza tym dumny i silny król mógł odmówić udziału w turnieju, który ma ewentualnie dać Champie Ziemię

Z przemianą bym nie szalał. Zmęczenie tak czy siak jakieś Vegeta odczuwa - mimo, że tego po nim nie widać. Przykład Goku i Frosta - Goku do Piccolo mówi, że nie ma szans, ale może trochę zmniejszyć wytrzymałość przeciwnika. Skoro Vegeta dostaje bęcki to nie wiadomo, jak poradzi sobie Goku. W komnacie ducha i czasu jest rozmowa naszych Saiyan - Goku mówi, że walcząc z Vegetą widzi swoje braki, a Vegeta że ciągle jest z tyłu, za Goku - więc Goku chcąc nie chcąc jest silniejszy od Vegety - mimo że nie wiele, ale jednak.

Pytanie tylko czy otwierają się drzwiczki dla Monaki? Może on jest odpowiednikiem Hit'a :p

Co do reakcji Hit'a z tego epka to są dwie opcje - albo wyczuł boską ki Vegety i uznał, że jednak będzie na kogo wyciągnąć ręce z kieszeni albo druga - przestał wyczuwać energię Vegety i musiał sprawdzić co się stało. Wyczuł też, że Goku go obserwuje i jego reakcję na SSJ Blue.

Jest jeszcze jedno pytanie - czy SSJ Red (oryginalny SSJ God) jest do osiągnięcia osobiście czy tylko przy połączeniu mocy 5 Saiyan.

Co do poziomów mocy - oni zawsze mówią, że zbliżają się do limitu i co potem? Whis ich do różdżki wsadzi i znowu przykokszą - oni osiągnęli swój limit w komnacie ducha i czasu - zwykłym treningiem nie potrafią zwiększyć już swojej mocy
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Diamante napisał(a):
Są tylko takie same rasy, planety i nic więcej. To nie jest alternatywna rzeczywistość.
Tak, chodziło mi właśnie o takiego przedstawiciela jego rasy. Źle się określiłem, wybacz

Obraz
PSKING0555 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 26
Dni na forum: 3.081
Posty: 30
Skąd: Wielkopolska
Coś w tym jest, ale to znowu nie znaczy że musi być znowu ktoś tak silny jak Hit w jego rasie. Dla porównania, Picolo osiągnął jakby nie patrzeć wielką moc ale nie ma Nameczan nawet zbliżonych do jego mocy. To samo pewnie jest z rasą Hita.

Ps. Wszyscy się zastanawiają jak sobie poradzą z Hitem skoro Vegeta nie ma z nin szans...jak to jak? Monaka wkroczy i zniszczy wszystko i wszystkich (:.
Murzin Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 4.090
Posty: 51
Skąd: Polska
Mnie się wydaje, że Hit ma technikę podobną do tej Janemby, niby wykonuje ruch, a atak nadchodzi z zupełnie innej strony. Taki małe bramy wymiarowe ;p Ale wolałbym by był to zwykły mocny wojownik
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Świetny Vegeta w dwóch ostatnich odcinkach. I bardzo podobała mi się rozmowa Goku z Piccolo ^^

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 037, 03.04.2016
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook