Forum Dragon Ball Nao

» Przywróćcie Floriona11

konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Był miły, nie był chamski. Dlaczego tutaj wpisy miłych ludzi są usuwane, a oni zostają zbanowani? On nie miał 5 ostrzeżeń, tylko 4.
Murzin Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 4.090
Posty: 51
Skąd: Polska
Przecież florion to znany polski troll DBZ
PSKING0555 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 26
Dni na forum: 3.080
Posty: 30
Skąd: Wielkopolska
To już taki trzeci temat...biedna ty, kolegów ci banują.
Taka przyjacielska rada od nieznanajomego.
Daj może na razie sobie spokój z takimi tematami, a zwłaszcza sprzeczkami, bo skoro oni odpadli, to teraz przyjdzie pora w końcu na ciebie.
...piszę to tylko dlatego że w niektórych tematach naprawdę umiesz się inteligentnie wypowiedzieć.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Wielokrotnie obrażał (zocbacz listę jego zbanowanych kont) i łamał regulamin. No tak, tam nie ma takiego przypisu, że należy kogoś nie banować, bo jaśnie księżnizcka Citrel kogoś lubi. Jej czy Ci się nie nudzi?!!!

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
To rozbij jego ostrzeżenia na czynniki pierwsze i udowodnij w tym temacie, że nie złamał regulaminu.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Och FLORION zbanowany znowu?

Największy troll dragonaballowy jakiego widział polski internet, a ty go bronisz?

Ja się nie zgadzam na przywrócenie trolli (o ile mój głos tutaj ma jakieś znaczenie, ale skoro ty wnosisz o "przywrócenie", to ja wnoszę o "nieprzywrócenie").
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Murzin Ale tym razem nie zawinił i nawet nie miał 5 ostrzeżenia. Tym razem nic złego nie napisał.
PSKING0555 Ale ja tu nie chcę zostać na stałe, ta zabawa kiedyś się skończy. Od kiedy to bronienie przyjaciół jest głupie?
Byczusia Nie nudzi bo chodzi o inną osobę, która tym razem nikogo nie obraziła, wręcz przeciwnie.
Al Ed Upek W regulaminie podobno pisze o 5 ostrzeżeniach, a on miał 4.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
No właśnie podobno nie czytałaś tego regulaminu. Nie ma mowy o tym, że 5 ostrzeżeń jest jedynym standardem udzielenia bana. Regulamin mówi, że bana można otrzymać także wcześniej, za umyślne łamanie regulaminu, groźby, natarczywy spam czy rozprowadzenie nielegalnych treści i udostępnianie zainfekowanych adresów.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Al Ed Upek A Florion11 komu niby groził? Gdzie spamował, w moich tematach nie spamował, może Wam przeszkadzają jego wpisy, ale ja tematy zakładam po to by rozmawiać Nielegalnych treści też nie wprowadzał, wulgarny nie był, co do zainfekowanych adresów, to ciężko jest stwierdzić w 100% czy dana strona jest bezpieczna.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Regulamin nie jest po to, by nie spamować w twoich tematach, tylko żeby nie spamować in general.
Ponawiam swoją propozycję. Weź te 4 ostrzeżenia floriona tu przedstaw i udowodnij, że otrzymał je niesłusznie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Al Ed Upek 3 posty usunięte więc nic nie można o nich powiedzieć, ale napisał mi, że mnie pochwalił w temacie Buu, o stronach dla dorosłych też nic nie wiem, więc nie mogę się wypowiedzieć, za to post o największym bosie Pilafie nie odbiega od innych postów na tym forum.
Książe Pan hime
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.763
Ostrzeżenia: 1
Posty: 40
Pardon Asiu? Kim był właściwie Florion?
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Przywróćcie Floriona11
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook