Forum Dragon Ball Nao

» Długość Dragon Ball Super

Ile odcinków usatysfakcjonuje Twoje potrzeby fana DB?

Ile odcinków usatysfakcjonuje Twoje potrzeby fana DB?
~50 (1 rok emisji) 11,11% 2 11,11%
~100 (2 lata emisji) 33,33% 6 33,33%
~200 (4 lata emisji) 33,33% 6 33,33%
500+ (10 lat emisji) 22,22% 4 22,22%
Wszystkich głosów: 18
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Czasem pojawiają się plotki i półoficjalne informacje (100 odcinków?) na temat planowanej liczby odcinków serii, jednak aktualnie nic pewnego na ten temat nie wiadomo.

Swego czasu pojawił się też komunikat od Toonami Asia, w którym piszą o 52 odcinkach:
http://www.kanzenshuu.com/2015/11/10/toonami ... b-in-2016/

Zachęcam do głosowania, przewidywania i głoszenia swoich oczekiwań.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.258
Posty: 402
Chciał bym 100 odcinkow, ale sadzac po szybkim tempie akcji, moze byc to nierealne.

Chociaz wyniki ogladalnosci są dobre, więc może być róznie.

Jak na razie stawiam na 50/60 odcinkow.

To też zalezy od Akiry, i ewentualnie Toyotaro, ktory mógł by mu pomagać w pisaniu scenariuszy.
Koleś ma zapał.
PSKING0555 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 26
Dni na forum: 3.081
Posty: 30
Skąd: Wielkopolska
Najpewniej będą chcieli dojechać do tych stu, wiadomo że będzie przynajmniej jedna nowa saga.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ciężko powiedzieć. Z jednej strony bym chcial, ale z drugiej strony nowe poziomy i wykładnikowo rosnąca moc staje się nużąca. Poza tym widzi ktoś różnice w sile? Od moemntu jak Vegeta przyleciał na ziemię każde uderzenie pięścią i posłanie gościa na ziemię powoduje rozkruszenie wszystkich skał w okolicy i naprawdę nie czuć tego z poziomu widza, że ktoś staje się silniejszy. To jest coś, co mnie w Dragon Ballu denerwuje. Może nie samo to, a fakt, że ciągle się mówi o pomnażaniu poziomów mocy.
Ja bym chciał, żeby DB Super miał tyle odcinków ile ma mieć, a potem powstawały fajne serie gaidenowe.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.970
Plusy: 25
Posty: 2.091
Ja widziałem różnicę w poziomach mocy do Cella zupełnie wyraźnie. Dopóki nie próbuje się tego ubrać w liczby to jest całkiem sensowne.

Co do DBS, to myślę że początkowo zakładali około 100 odcinków. Jednak po tym jak traktują tę serię, może skończyć się w każdej chwili.
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.141
Plusy: 12
Posty: 663
Według mnie opcje są dwie: albo zwykła długość, czyli 52 odcinki lub wielokrotność 13stki, albo długość tasiemcowa (marne szanse, bo brak mangi), czyli milion pięćset sto dziewięćset odcinków

Nowości od grupy DBmangi
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Długość Dragon Ball Super
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook