Forum Dragon Ball Nao

» Anime o cuckach

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Tak jak w temacie, czy znacie anime o cuckach? Chciałbym się pośmiać.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Zawsze możesz sobie pooglądać jakąś kompilację z Yamchą.
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Cyclops Shoujo Saipu
Obraz
Śmieszne i o cyckach
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Aha. Tylko nie wiem czy dobrze odczytałeś pytanie. Bo cucki a cycki to różnica. Jeśli o cuckach, to spoko.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.711
Plusy: 4
Posty: 2.006
Co to są cucki?

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Cuckold: mężczyzna czerpiący przyjemność z tego, że jego żona lub partnerka uprawia seks z innymi mężczyznami//przyprawić rogi

Cuckold, a właściwie cuckoldry, to fetysz dotyczący związków (najczęściej małżeństw) w którym jedno z partnerów na prawo do całkowitej swobody seksualnej, a drugie czerpie satysfakcję z jego niewierności. Innymi słowy - jedno z partnerów (najczęściej kobieta, tzw. HotWife lub Hotka) ma przyzwolenie na zdradę męża (zwanego cuckoldem lub rogaczem), który czerpie przyjemność ze świadomości bycia zdradzanym.

Czasem sobie obejrzę takie filmy, by się pośmiać.



Cuckold - czy warto spróbować? xD xD Pewnie, że warto (koleżanka z forum chwaliła się, że tylko takie coś praktykuje - żeby jego partner, jak i ona miał różki - nie strzelajcie).

Poza tym, z życia wzięte, na moim rewirze znajduje się największy rogacz Wszechczasów, znacznie przewyższający o takiego, ale go nie znacie (chyba, że oddacie strzał godnego: Wasilij Grigorjewicz Zajcew - )


https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q= ... 7BkSMq_lCg

Decyzję o spróbowaniu zdrady kontrolowanej warto bardzo dobrze rozważyć. Granica między cuckoldem jako urozmaiceniem erotycznym, a zdradą która rani jedno z partnerów jest bardzo cienka. Dlatego należy zachować szczególną ostrożność i być gotowym wycofać się, gdy tylko ta granica zostanie przekroczona.

Tutaj jeden z komentarzy O cię ch xd:

Uważam że dla faceta nie może być nic piękniejszego niż danie absolutnej rozkoszy kobiecie. Jeżeli kobieta potrzebuje innego partnera to powinna go dostać, a ja jako jej facet jeżeli naprawdę ją kocham powinienem jej to umożliwić. Kocham swoją żonę i właśnie dlatego pozwalam na to by jej ciało czerpało przyjemnośc z kontaktów fizycznych nie tylko ze mną. Cztery dni temu klęczałem metr od łóżka na którym dwóch facetów zajmowalo się moją żoną. Nie czułem si ani rogaczem ani poniżanym ani śmiesznym. Czułem się wspaniale bo widziałem jak wiele przyjemności jej to daje, czułem się szczęśliwy jej rozkoszą. Jeżeli potrafimy si wznieść ponad zazdrośc i własne uprzedzenia to możemy naszej partnerce pozwolić przeżyć doznania jakich sami nie jesteśmy jej w stanie dac. Panowie kochacie bardziej siebie niż swoje partnerki bo patrzycie by dostarcza przyjemności tylko sobie.

Ten post był edytowany 6 razy, ostatnio zmieniony przez Rinnegan: 03.05.2016, 0:38
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.711
Plusy: 4
Posty: 2.006
Dobra, wolałem nie wiedzieć. Dziękuję bardzo.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Pamiętaj, że ja jestem prawicowym uncukiem dla którego Farage to cuck, a nie jakimś lamusem.

Dodano po 7 godzinach
CZemu to przeniosłeś to ustępu? Przecież to pytanie o tematykę anime, w zupełności się nada do działu M&A.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Anime o cuckach
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook