Forum Dragon Ball Nao

» Hyper Dimension

eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
No to teraz kolejna bijatyka spod szydlu Dragon Ball. Według mnie jest naprawdę świetna. Dobrze wyglądają postacie, combosy, różne ataki specjalne, jak i nawet zwykłe uderzenia wyglądają dobrze. Gra jest niczego sobie, naprawdę ! Warto zagrać, lecz tym którzy już grali w tę grę i we wszystkie części Super Botouden mam pytanie : która gra jest ciekawsza ? Ja mimo wszystko wolę Super Botouden 2 !
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Najlepsza bijatyka z serii DB jaka wyszła na SNES'a. Wiele postaci (Piccolo, Freezer 4 froma, Perfect Cell, Fat Buu, Majin Buu, Mistic Gohan, SSJ2 Goku, Majin Vegeta, SSJ3 Gotenks i Vegetto !!). Jak na tą konsolke genialna grafika, muzyka, dźwięk, po prostu [ ort! ] wszystko. Gdy wybierzemy story mode mamy okazje przeżyć pasjonujące pojedynki od Freezer Sagi aż po Buu Sage (i wlaczymy nie tylko jedną postacią). Imponująca ilość combosów i ataków Ki. Jedna z lepszych gier DB jakie ujżały światło dzienne.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
ano dobra dobra, w sumie grywalnosc tez niezla, no ale coż własciwie to brakuje jakiejs nowej gierki DB - oczywiscie mowie na pc'ta

END
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
HD to jedna z moich ulubionych gier DB. Gdy jeszcze nie miałem neta, miałem kilka gier o tematyce Smoczych Kul na CD. Grałem w Hyper Dimension całe miesiące, początkowo nie mogłem pokonać nawet Cella. Oczywiście teraz bez trudu rozwalam przeciwnika bez utraty jednego pukntu HP, w końcu rozegrało się te kilkaset pojedynków. Co do najlepszej gry... Ona właśnie wydaje mi się najbardziej grywalna i ciekawa. Duża gama postaci, dynamiczne walki, łatwe do robienia Kamehamehy (po około pół roku treningu). Cóż, mogę tylko polecić tą grę i zachęcać do szlifowania swych umiejetności.

I jak ktoś zna strone z kombosami, albo je zna na pamięć to niech mi powie jak się robi ten atak Gohana, gdy wyskakuje do góry i noga jest praktycznie pod kątem 90 stopnie w stosunku do reszty ciała. Ttylko tego nie mogę rozgryść.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 34
Dni na forum: 6.661
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
To była moja pierwsza giera o tematyce DB i muszę przyznać ze lepszej na SNESA nie widziałem
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.811
Posty: 91
Skąd: Lublin
To prawda, Hyper Dimension to najlepsza bijatyka na SNESa. Postacie są pięknie wykonane, i do tego bardzo elastyczne. Jedno tylko mnie w tej grze razi - jak została wykonana Story.

Bomba di luce!!
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Najlepsza bijatyka DBZ na SNESa (ale nie najlepsza gra, ten tytuł należy do LoTSS), szkoda że tak mało postaci i ogółem wersja francuska ucięta ala 2004 DBZ Budokai 3 (bo francuski przetłumaczyli ją jako pierwsi, a potem wyszła jpn. wersja)
KamiGoku Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
KamiGoku
Wiek: 31
Dni na forum: 2.880
Posty: 6
Pamiętam te czasy jak w kafejce internetowej ściągałem romy jeszcze na dyskietki, bo gdzie tam do USB trzeba było plik dzielić w total commanderze, żeby na kilka dyskietek wlazł. A teraz to sobie można nawet w przeglądarce HD odpalić ( np. * zaloguj się, aby zobaczyć link * ).

Mimo wszystko ja wolałem butoudeny i te epickie starcia kameham
Książe Pan hime
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.763
Ostrzeżenia: 1
Posty: 40
Mamy do wyboru TYLKO 10 postaci:

Goku SSJ2
Mystic Gohan
Majin Vegeta
Godccolo
Veget
Gotenks
Freeza
Cell
Buu (Good)
Buu (Pure)

Mogli by dać Uuba lub Pan (z DBZ) albo inne postacie ale niestety mało ich jest

Dobry jest "throw" Kid Buu

Oto edity postaci w stylu HD znane mi z mugena

Goku
SSJ3 Goku
SSJ4 Goku
Goten
Pan (GT)
Kurilin
Kaioshin
SSJ4 Gogeta
Dai Kaioshin
Bardock (Najlepsza wersja!)
Coola
Super 17
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Hyper Dimension
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook