Forum Dragon Ball Nao

» [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria ocena: 10,00 (głosy: 4)110

Strony:   1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 58, 59, 60  
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.739
Plusy: 5
Posty: 2.022
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.160
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Czy ja tu widzę złudne nadzieje na USSJ/2?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
Wiek: 31
Dni na forum: 4.231
Plusy: 7
Posty: 346
no i jest black Goku
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.160
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
A co tam Goku, ta Mai o wiele ciekawsza

Obraz

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.229
Posty: 497
Hoooo??? Czy ja dobrze widzę, że to kolczyk Potara??? Tak mi się kojarzy.

Miałem coś napisać w temacie o spoilerach i ponarzekać trochę, ale zrobię to tutaj.

Szczerze mówiąc to obawiałem się, że Goku Black to będzie "nasz" Goku opanowany przez tego całego Blacka (coś jak Bebi Vegeta). Bardzo wątpię żeby Akira rozpisał jakąś historię dlaczego dobry Son w Wymiarze X stał się zły, okrutny, niedobry etc.

Dla mnie to mógłby być nawet banał tj. własna moc spowodowała zniszczenie Jego Wszechświata co pogrążyło go w rozpaczy.

W każdym razie wygląda na to, że jest to chyba zupełnie nowa postać, która tylko wygląda jak Son lub w ostateczności Son odrodził się jako Kaioshin (Totalna spekulacja).
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.888
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Czyli kolejne kopiuj-wklej jesli chodzi design....

Od takie dumanie:
Obraz

Z Mai sprawa wygląda ciekawie, w ostatnich wydarzeniach mały Trunks ją zarywał i czyżby był tego owoc w tamtej linii czasowej? ; p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 37
Dni na forum: 5.754
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Ja bym bardziej obstawiał, że Goku umyślnie/przez przypadek połączył się z kimś złym przez kolczyki i powstał silny wojownik mający cechy Goku (wygląd) i charakter (złej postaci).

Dorosła Mai rzeczywiście interesująca, czyżby w linii czasowej Future Trunksa Pilaf zginął, nie odnalazł Smoczych jaj i nie odmłodził się? Szkoda, że w DB Super nie wyjaśnili dlaczego gang Pilafa znów jest w wieku dziecięcym.


Z Mai sprawa wygląda ciekawie, w ostatnich wydarzeniach mały Trunks ją zarywał i czyżby był tego owoc w tamtej linii czasowej? ; p
Tylko, że do Mai zarywał Trunks z "naszej" linii czasowej. A przynajmniej my wiemy o tym. Jak Future Trunks poznał Mai - nie wiemy. Wiemy natomiast, że Future Trunks na pewno nie poznał Mai na przyjęciu urodzinowym Bulmy, na którym był Beerus. Zresztą ... co innego było w kinówce, co innego mamy w serii Super.
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.284
Posty: 402
Ciekawe w jakim klimacie bedzie ta saga. Ciekawe czy odstawia gagi na bok .

Ciekawe czy ten Black Goku to ten sam co umarl na serce w lini czasowej Mirai Trunksa.
Czy to moze kto inny ..

Na fuzje mi to nie wyglada, bo fuzja zmienia diametralnie wyglad bohatera, a tutaj ta postac wyglada tak samo jak Goku.

Swoja droga ten art, wygląda jak promocja filmu kinowego.
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.277
Posty: 365
Opis fabuły Sagi Przyszłości został w końcu ujawniony.

Historia rozpocznie się w przyszłości Trunks'a, gdzie ziemia jest wolna od terroru Cyborgów i Komórczaka, nagle przed bohaterem pojawia się postać imieniem Black, dla którego Super Saiyan nie jest żadnym wyzwaniem.
Bulma postanawia odtworzyć Wehikuł Czasu, co zajmuje jej pół roku, by Trunks ponownie udał się w przeszłość by poprosić o pomoc Goku i Vegetę,
Energi w Wehikule jest na tyle by wykonać skok tylko w jedną stronę - przeszłość... lecz nie tylko Trunks udał się w podróż w czasie, za nim podążył również Black...

Źródło; DB-Z.com

Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.888
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Opis napawa optymizmem, czyli wychodzi, że ów antagonista zwie się po prostu Black, a że jest podobny do Goku, to w sumie tak jak w przypadku Tullece'a. Toiryama niepotrzebnie narobił zamieszania nazywając go Goku Black.

Ale
Diablo2020 napisał(a):
Bulma postanawia odtworzyć Wehikuł Czasu, co zajmuje jej pół roku, by Trunks ponownie udał się w przeszłość by poprosić o pomoc Goku i Vegetę,
A skąd On mógł wiedzieć, że Goku żyje? Mogliby nawiązać, że przylatuje po Gohana i by się zdziwił, co z nim się stało ; o

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.277
Posty: 365
Logika DB...

Ale pewnie jest błąd w opisie fabuły i będzie to zupełnie inny Trunks, bardziej dopasowany pod klimat DBSuper, stąd ta May.

Ale się zobaczy, no jakby przybył po Gohana, to by się lekko zdziwił jakim słabeuszem się stał, że nawet Piccolo go ciora podczas treningów...

Ale jak z komediowego klimatu zejdą do tak poważnego klimatu jak był w Android Sadze, to będzie super, ale czy to wyjdzie na dobre... dla mnie tak, ale niektórym może to nie pasować.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.160
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
A dlaczego Trunks miałby sądzić, że Goku nie żyje?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.888
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
No bo poświęcił zycie przenosząc wybuchającego Cella, lecz ten wrócił Gohan go ubił, ale goku już nie było a Trunks wrócił do siebie.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.277
Posty: 365
Ja się będę upierał przy tym, że to Trunks z zupełnie innej linii czasowej.

Była podobna już sytuacja w DB, a mianowicie gdy Komórczak przybył z przyszłości oddalonej od tej z której przybył Trunks.

A mianowicie Trunks przybył z 783r. a Komórczak z 788r.

Też było wyjaśnione, że mimo iż Wojownicy Z pokonali cyborgi w przyszłości Trunks'a nic się nie zmieniło, była to po prostu alternatywna linia czasowa.

Więc teraz może być tak, że Truks, który przybędzie z przyszłości będzie z kolejnej linii czasowej utworzonej w następstwie wydarzeń z DBSuper.

Też jest podane, że ten Trunks ma przybyć przyszłości oddalonej o 9 lat od pokonania Komórczaka w przyszłości, czyli wynika z tego, że będzie miał około 32 Lat

Obraz

Co do niebieskich włosów, może będzie tak, że Bulma zginie, a on zafarbuje sobie włosy na niebiesko...
Ale będzie trzeba poczekać i samemu się przekonać.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.160
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Mógł założyć, że przez tyle lat Goku zdecydował się powrócić do żywych. Być może o tym napomkną, ale to chyba najmniej istotna kwestia.

Diablo2020 napisał(a):
Ja się będę upierał przy tym, że to Trunks z zupełnie innej linii czasowej.
Jednak wszystkie opisy zdają się wskazywać na to, że to jest ten sam Trunks z przyszłości, którego znamy - jest w nich mowa o Cellu i cyborgach, a to właśnie na nich skończyła się historia jego linii czasowej.

Zresztą uważam, że to nawet lepiej, żeby to był ten sam Trunks, a nie jeszcze kolejny z przyszłości dotyczącej aktualnych wydarzeń - bo to byłaby trochę powtórka z sagi Cella.

Pytanie, skąd wziął Mai.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.277
Posty: 365
Shounen napisał(a):
Pytanie, skąd wziął Mai.
Tutaj można pogłówkować, ale wtedy było by to zbliżone bardziej do mojej teorii...
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.888
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Shounen napisał(a):
Pytanie, skąd wziął Mai.
Może córka? Dzieci w DB wyglądają jak rodzice przykład Gotena ; p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.277
Posty: 365
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.160
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Diablo2020 napisał(a):
Co do niebieskich włosów, może będzie tak, że Bulma zginie, a on zafarbuje sobie włosy na niebiesko...
Nie wychodziłbym tak daleko do przodu. W anime na 99% będzie miał swój normalny kolor włosów.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.277
Posty: 365
było by fajnie.

niby do 12 jeszcze tydzień, ale już nie mogę się doczekać zapowiedzi tego odcinka w tą niedzielę
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 58, 59, 60  

Forum DB Nao » » » [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook