Forum Dragon Ball Nao

» Euro 2016: Grupa C

Strony: 1, 2  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Nasza grupa

12.06.2016 - Polska 1:0 Irlandia Płn. --> skrót
12.06.2016 - Niemcy 2:0 Ukraina --> skrót

16.06.2016 - Ukraina 0:2 Irlandia Płn. -->skrót
16.06.2016 - Niemcy 0:0 Polska -->skrót

21.06.2016 - Irlandia Płn. 0:1 Niemcy -->skrót
21.06.2016 - Ukraina 0:1 Polska -->skrót

 Zespół              Punkty   Mecze   Zwycięstwa   Remisy   Porażki   +/- 
 1. Niemcy           7        3       2            1        0         3   
 2. Polska           7        3       2            1        0         2   
---------------------------------------------------------------------------
 3. Irlandia Płn.*   3        3       1            0        2         0   
 4. Ukraina          0        3       0            0        3         -5   


* - awans z 3 miejsca.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz

Ten post był edytowany 13 razy, ostatnio zmieniony przez Katz: 22.06.2016, 22:57
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Tak odnośnie pompowania balonika to pragnę zauważyć, że tym razem jest pompowany wyjątkowo ostrożnie, a polscy kibice, choć optymistycznie nastawieni, jednak nie wybiegają w planach dalej niż 1/8 finału. I warto to zauważyć zanim zaczniemy się sadzić o to, że nosimy na rękach typków, którzy tak naprawdę do niczego się nie nadają, bo wcale tak nie jest. Dalej wybiegają wyłącznie napaleni dziennikarze i ten stary cap Tomaszewski, który wręcz pieprzy o półfinale. Jakby kto nie wiedział kto to jest, to jest to ten sam pan, który tak się zagubił w nienawiści do Smudy, że po 3 meczach Fornalika powiedział, że gdyby to on był trenerem na mistrzostwach to Polska wyszłaby z grupy, a jak Fornalik spuścił reprezentację poniżej poziomu Smudy to zamknął mordę.
Tych trochę pochwał, ciepłych słów i zaufania się im teraz należy, bo w ledwie 2 lata zmyli hańbę, jaką wcześniej okryta była reprezentacja, która była wręcz znienawidzona. Moim zdaniem to osiągnięcie i jeśli byśmy im tego odmawiali to byśmy byli fiutami.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Gdzieś dzisiaj widziałem mema, który chyba idealnie reprezentuje myśli Polaków wobec reprezentacji. Podpis brzmiał mniej więcej: "znamy już skład reprezentacji na mecz z Irlandią Płn! Wystarczająco dobry, jeżeli wygramy i zły, jeżeli przegramy".

Zastanawiam się czy wychodzić dzisiaj na mecz, czy może jednak sobie odpuścić. Nudzi mi się, więc pewnie się przejdę. Zabawne jest to, że ten mecz raczej wystarczy by stwierdzić czy wyjdziemy z grupy. Z Niemcami przewalimy, o formie Ukrainy nie wiem zbyt wiele, ale mam wrażenie, że dzisiejsze zwycięstwo będzie decydujące o wyjściu lub też przegrana o odpadnięciu z dalszych rozgrywek.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Nasi wygrali. Obstawiałem zwycięstwo/remis dla Polskiej Reprezentacji, ale szczerze mówiąc nadal atak kuleje. Obrona to inna sprawa, ale tutaj 1/3 roboty od kilku dobrych lat wykonuje bramkarz więc nie będę komentował. Standardowo jak nie nadmiar akcji indywidualnych to znowu nie ma wykończenia w obrębie pola karnego: albo ktoś jest wysunięty za bardzo albo nie jest wysunięty w ogóle.

No i statystyki: drużyna, która posiada przez ponad 60% czasu piłkę nie potrafi strzelić drugiej bramki żeby przypieczętować wygraną.

Nie nazwałbym tego bałaganem, bo wiadomo, nie jest to ta sama drużyna co z roku 2015 w fazie eliminacji, bo i kontuzje i inne tematy, ale wciąż jest kilka poprawek.

Mam dość stonowany entuzjazm. Zacznę się cieszyć jeśli wygramy drugi mecz nieważne, czy to będą Niemcy, czy też Ukraina.

Al Ed Upek napisał(a):
ten stary cap Tomaszewski
To nie jest stary cap! To Pan "Ostatni, Wielki, Sprawiedliwy!" oraz "Niestrudzony, Niezłomny, Nieprzekupny Orzeł-Męczennik!", któremu wystarczy tylko dać szansę i stanowisko Prezesa PZPN, a on wtedy zrobi porządek w piłce nożnej i ze swoimi starymi, skorumpowanymi, chytrymi kolegami...
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Wygrali? wygrali i nie ma co drażyć tematu, wygrali zasłużenie choć skromnie ale nie ma co narzekać zwłaszcza, że aktualnie wszystkie mecze wygrywane są róznicą jednej bramki. Teraz czekać na zwycięstwo Niemców, bo jakby Oni wtopili to raczej nas rozniosą w czwartek.

P.S A Hayato pewnie i tak powie, że głupi ma zawsze szczęście.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Szerszy komentarzy napisze pozniej, a teraz musze powiedziec, ze jestem pod wrazeniem Kapustki.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Katz napisał(a):
Teraz czekać na zwycięstwo Niemców, bo jakby Oni wtopili to raczej nas rozniosą w czwartek.
Niemcy 2:0 i standardowo -> drugi gol w ostatnich minutach.

Ogólnie trochę bym polemizował z tym stwierdzeniem -> kto jak kto, ale My jesteśmy jedną z kilku reprezentacji na świecie, która potrafi grać z Niemcami: oczywiście, w historii niemal zawsze była to przegrana, bądź w najlepszym wypadku remis, ale nigdy nie był to jakiś gwałt z różnicą trzech goli. Często bywały przypadki naprawdę pechowych/głupich bramek w ostatnich minutach drugiej połowy lub doliczonego czasu (najgorszy scenariusz).

Sporo chłopaków grało/gra w Bundeslidze więc niemiecki futbol jest w miarę znany dla naszych zawodników.
Dodam jeszcze fakt, że rok temu po raz pierwszy w dziejach Polska wygrała z Niemcami i to w meczu o coś, dlatego jestem w stanie uwierzyć, że w czwartek możemy z nimi wygrać.

Jak chodzi o dzisiejszy mecz to zgadzam się, zwycięstwo zasłużone, bo było widać, że nasi są znacznie lepszą drużyną, ale muszę trochę pomarudzić, bo stać ich na więcej.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Tym razem się Polacy postarali i powinni zdobyć więcej bramek, żeby wynik był sprawiedliwy, no ale trafiać do bramki też trzeba umieć, to w zasadzie w tej grze najważniejsze, więc nie ma co ich zachwalać. Mało brakowało i skończyłoby się remisem.

Odzyskałem wiarę, widzę ich w finale

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Not bad, not bad...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nasi przeważali od początku do końca z jakimś 10-minutowym okresem pogubienia w drugiej połowie. Mimo absolutnej przewagi była straszna nerwówka, bo brakowało gola na 2-0 żeby pozamiatać, a cały czas realny był jakiś kontratak albo wrzutka na aferę Irlandczyków, niefortunny rykoszet i w rezultacie gol. Podobała mi się konsekwencja w grze i nie forsowanie ofensywy na siłę, co by się mogło skończyć stratą i kontrą. Polacy grali powoli, budowali akcje od tyłu starając się wejść klinem w obronę i przyspieszyć w kluczowym momencie. Wyraźnie było widać, że tym razem nie spalili się w pierwszym meczu jak to miało miejsce w poprzednich turniejach. Moim zdaniem na taki stan rzeczy zapracował trener oraz doświadczenie zawodników zdobyte przez ostatnie 4 lata. Nie da się ukryć, że każdy, z wyjątkiem tych co są w takim wieku, że już lepsi nie będą, zrobili duże postępy, wlącznie z Glikiem i Krychowiakiem, których 4 lata temu odpalił Smuda. Co do poszczególnych zawodników to imponuje mi postawa Lewandowskiego, który kryty przez 2-3 przeciwników nie usiłuje na siłę potwierdzić swojej klasy forsując na siebie strzały a pozwala grę w ataku przejmować innym. Niewielu gwiazdorów byłoby stać na coś takiego, co pokazał przykład Moraty, który spieprzyłby mecz Hiszpanom, gdyby nie było tam gości mądrzejszych od niego. W ten właśnie sposób otwiera się pole dla innych i w rezultacie tego gola strzelił Milik. Generalnie każdego oceniam pozytywnie, a zwłaszcza zaimponował mi Kapustka, który nie bał się pojedynków, odważnie biegł po skrzydle, i nie bał się strzelać. Zresztą mało brakowało, a to on by strzelił na 1-0, a nie Milik. W końcówce jego czasu na boisku już był chyba zmęczony to popełnił 2 błędy, więc Nawałka go zdjął. IMO jego występ to największe pozytywne zaskoczenie w tym meczu. Zresztą nic dziwnego, że się zmęczył, bo musiał się siłować z rugbystami, a to dość drobny chłopak. Bardzo dobrze oceniam występ Krychowiaka, który mógł strzelić bramkę z dystansu, bo zabrakło naprawdę niewiele. Jego rola na boisku jest taka, że go za bardzo nie widać, ale pracuje za trzech. Do tej wytężonej pracy w defensywie dołożył także dokładne przerzuty w poprzek boiska, czego np. brakuje Mączyńskiemu. Brakuje do pary Glikowi drugiego tej klasy stopera, bo ani Pazdan, ani Cionek, ani Salamon takiego poziomu nie prezentują. No ale skończyło się bez tragedii, ale moim zdaniem Pazdan właśnie zawiódł przy wolnym, jak wybiegł Davis i szcześliwie dla nas nie trafił w piłkę. Jędrzejczyk całkiem dobrze, choć 2-3 błędy mu się zdarzyły. Z drugiej strony Irlandczycy to typowi drwale i mocno siębronili, też bez większych blędów, chociaż po błędzie przy wybiciu stracili bramkę. Na tyle dobrze się murowali, żę nasi musieli dużo czasu konstruować akcję, by się wbić w obronę. Strzalów mieliśmy dużo, ale niektóre były w tłoku i nieco wymuszone.
Podusmowując:
+Odważna gra Kapustki
+Krychowiak
+Postawa Lewego
+cierpliwe konstruowanie gry w ataku zamiast zrywów na aferę
+próby z dystansu
+obrona bez poważniejszych uchybień
-nieskuteczność
-mimo bramki niezbyt porywająca gra Milika, liczę że będzie lepiej
-brak Zielińskiego w wyjściowym składzie, a zamiast niego mało kreatywny Mączyński

Co do meczu Niemców z Ukraińcami to przewaga Niemców była widoczna, ogółem mówiąc byli lepsi w posiadaniu, technice i spychaniu przeciwnika, ale jednak Ukraińcy potrafili wydębić dosyć spore momenty gry dla siebie, co się skończyło uratowaniem przez fenomenalny refleks Boatenga. Jak jeszcze grał parę lat temu jako LO to się zastanawiałem na tym, co mają w głowie ci, co go uważają za kozaka. Przecież to był drewniak nie z tej ziemi. Po przejściu na ŚO okazało się, że to jest dzik. Do tego bramka ze spalonego i w ciągu całego meczu kilka akcji po stronie Ukraińców. Na mecz znami wraca jednak Hummels i nie będzie można liczyć na błędu Mustafiego. Koniec końców Niemcy wygrali, ale nie czarowali.
Nawałce trzeba też powiedzieć, żeby nie podawał ręki Loewowi.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dzisiaj ważny mecz. Nawet jeśli przegrają, tragedii nie bedzie ale dzisiejszy mecz może pokazać czy nasi tylko wyjdą z grupy i później do widzenia czy może rzeczywiście bedą w stanie powalczyć o coś więcej. Nie bedzie Szczęsnego, ale to żadna strata, Fabianski jest dla mnie lepszym wyborem gdyż średnio w angielskiej lidze drużyny oddają ponad 10 strzałów na bramkę, a we Włoszech coś około pięciu, więc w takim wypadku, w takim meczu lepszym wyborem jest bramkarz, który był bombardowany w sezonie bardziej.

Licze, że bedzie tak jak u mnie w PESie:
http://i.imgur.com/1W5xSZP.jpg

P.S ale ten Polsat jest żydowski, normalnie pokazują jeden mecz, ale jak gra Polska to tylko ten a jak chcesz resztę to masz pecha kupuj pakiet ; o

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Trener reprezentacji Niemiec twierdzi, że pokonają nas z palcem w dupie. Jezeli wiecie o co mi chodzi...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
A tymczasem Irlandczycy prowadzą z Ukrainą, oglądam rosyjskiego streama i komentatorzy cisną bekę z banderowców.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Dobrze, niech wracają do domu.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ukraina już praktycznie do domu. Taką gra przypominała mi naszą kadrę z przed 4 lat.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Irlandia Północna pocisnęła banderiadę, a my musimy im dołożyć w ostatnim meczu.
Po połowie naszego meczu mam taką refleksję, że mi żal Mączyńskiego. Nieprzygotowany do turnieju, spóźnia się w obronie, co niejako niweczy całkiem dobre (oczywiście jak na jego rpzeciętne umiejętności) eliminacje. IMO nie powinien grać w II połowie, tym bardziej, że ma już kartkę. Nawet mu podawać nie bardzo chcą, z tego co widzę. Najsłabszy punktm meczu. Za dużo idzie wysoko na Lewego, nie da się każdego pojedynku wygrać z takim kotem jak Hummels.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
JEST *** REMIS!!!


Uff... Można iść spać. Jak chodzi o relację to jutro się wypowiem.

Gwiazdy? Lewy, Fabiański i Pazdan, choć możliwe, że o kimś zapomniałem.

Szkoda kilku akcji na gola.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dla mnie największą gwiazdą był dzisiaj Nawałka. to co zrobił to był majstersztyk, te okazje na gola były raczej marnowane celowo, zawuażyłem to po spokoju z jego strony i po klaskaniu jak piłki odbijały się byle gdzie. Strzelili by i co? Czuje, że cieszyli by się góra ze 3,4 minuty i póxniej wszystkie niemczury rzuciły by się na naszą połowe i skończyłoby się 2:1 dla nich i nie byłoby nic, a tak jest punkt i wystarczy nawet tylko zremisować z banderowcami, chociaż licze na zwycięstwo, no bo po tym co Oni pokazują to przegrać z nimi byłoby naprawdę słabo.

Drugim bohaterem bezapelacyjnie łysy z Legii.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Tak swoją drogą Neuer w ogóle miał okazję do obrony? Bo nie przypominam sobie. Mecz w porządku, sporo akcji, ale gdy Niemcy grają, to chyba tak zawsze. Ważne, że nie przegrali. Obawiałem się, że Niemcy wkopią gola w ostatnich minutach, ale widać niesłusznie.


Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Całkiem ładny był ten wczorajszy mecz. Niemcy bardziej szanowali piłkę, ale Polacy tworzyli lepsze sytuacje bramkowe. Spodobała mi się waleczność naszych: podbieganie do piłki, wślizgi, determinacja, jak podskakiwali to nieźle się wyginali, żeby tylko musnąć piłkę. Dobrze nam szło w obronie, Gorsicki popisał się kilkoma wyjściami i dryblingiem, Pazdan zagrał bardzo dobrze, choć ryzykownie, Peszko na odwrót wyczekiwał do ostatniej chwili z odebraniem piłki.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Euro 2016: Grupa C
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook