Forum Dragon Ball Nao

» Kolejność siłaczy w DB

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ogólnie przyjęte jest, że najsilniejszym wojownikiem w całym DB jest Goku. Potem jest Vegeta, a na trzecim miejscu Gohan. Ale coś mi się tu nie zgadza. Od razu mówię, że nie biorę pod uwagę serii Dragon Ball GT. Niby Vegeta jest silniejszy od Gohana, ale ja się z tym nie zgadzam. Dlaczego? Vegeta najsilniejszy był w postaci majin, był w tedy na poziomie SSJ2. Natomiast Gohan na poziomie mystic. Jego siła była porównywalna do SSJ3. Więc wychodziło by, że Gohan jest jednak silniejszy od Vegety. A co wy o tym myślicie?

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Jak dla mnie to najmocniejszy poza GT w postaci oryginalnej (nie scalonej) był Goku. Nastepnie Vegeta, potem Ubub, Gohan, Trunks, Goten, Tenshinhan, Krilin, Yamcha, Chaoz, Herkules, wiem że wielu pominałem, ale pragne zauwazyc że uporządkowałem nie według siły lecz mocy. Gdyby zestawić Vegete i Gohana na najwyższych poziomach to Vegeta by wygrał. To pewne!
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Dla mnie najlepszy zawsze będzie Vegeta...
Dlaczego?
A dlaczegoby nie?

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Vegeta, potem Ubub, Gohan
Przepraszam ale czym się takim wyróżnił Ubub w DBZ??
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Ja bym dyskutował nawet co do tak ogromnej siły Goku... Nie raz i nie dwa przytaczałem ten przykład, lecz liczę, że ktoś w końcu go posłucha : ). A więc jak wszyscy pamiętamy, Mistic Gohan bardzo dobrze walczył z Super Buu (ten, który wcześniej wałczył z Gotenksem), ba!, był o wiele silniejszy. Za to Goku, gdy udało mu się wraz z Vegetą wydostać ze środka demona wszystkich przyjaciół, a Buu na powrót stał się "wysoki" (czyli owym Super Buu), Kakarotto stwierdził, że nie ma szanas z demonem. Czyli uznał, że Buu jest silniejszy...

Goku < Super Buu < Gohan

Potem niestety Gohan się zaopuścil już maksymalnie, i pod koniec Z najsilniejszy był z pewnością Goku, potem Vegeta, Gohan, Trunks, Goten, Piccolo, Ubb, Shin Han, Kuririn, itp...

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Piramidka:)
Jak fajnie:P
Rozumioem, ze nierzemy pod uywage wszystkich bohaterów DB/DBZ. Zarówno dobrych jak i złych(a czemu by nie?)
Zatem na czele stoi Vegetto!To on jest najsilniejszym bohaterem DBZ.
Dalej Kid Buu(pominę jego kolejne formy, żeby nie komplikowac sobie i wam zycia)
Później Goku.
Dalej Gohan, Gotenks, Vegeta, Cell, East Kaio, Piccolo, c18, Chibi Trunks, Goten, Frizeer, Kuririn, Ten Shin Han, Yamcha, Chaoz, Kamesenin, Videl, Mr. Satan.

I kilka słów wyjaśnień
Oczywiście nie wizołem pod uwage wszystkich bohaterów. Z premedytacja pominąłem niektórych [ ort! ], np. Dabura czy c16. Takie szczegóły podają łatwo dostępne wymiary jednostek siły poszczególnych bohatrerów.
Po drugie brałem pod uwage bohatrerów na ich najwyższym możliwym poziomie mocy, a więc Goku ssj3, Majin Vegeta czy Mistic Gohana. Nie zgadzam się też z opinią Szpanera, bo nie da się ona obronić w konfrontacji z treścią DB. Goku nigdy nie walczył z Super Buu, z którym walczył Gohan.
Pominąłem Uububa, bo tak właściwie ne znamy jego prawdziwej siły. Wydaje mi się, potencjalnie mógł być silniejszy nawet od SSj, ale to tylkodomysł i bardzo łatwo go obalić w oparciu o brak źródeł.
I kwestia Kuririna. Nie wiem, czy Tien nie był silniejszy... Ale w zgodzie z tadycyjnym ujęciem Kuririna postawiłem wyżej.
Zastanawia mnie tez pozycja Videl... I nie wiem, gdzie tak właściwie należałoby ja umieścić.
Z tej samej przyczyny pominąłem Mirai Trunksa...
pozdrawiam
<fajny temat- można podyskutować>

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
To, że Vegeta jest silniejszy od Gohana nie jest takie oczywiste. Przecież mystic Gohan był silniejszy od księcia Saiyan. Zgadzam się, że najsilniejszą postacią jest Vegetto. Chociaż jestem ciekawa, czy Gogeta nie jest silniejszy.
Wydaje mi się też, że Piccolo jest jednak silniejszy od chibi Trunksa i chibi Gotena.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Nie zgadzam się też z opinią Szpanera, bo nie da się ona obronić w konfrontacji z treścią DB. Goku nigdy nie walczył z Super Buu, z którym walczył Gohan.

W takim razie nie można porównywać mocy Vegetto z mocą Goku, bo jeden walczył z Mistic Buu, a drugi z Fat oraz Kid. Mogę więc zadać Ci pytanie, skąd wiesz, iż Vegetto jest silniejszy? Oczywiście, wiadomo, że po fuzji na pewno wojownik jest o wiele potężniejszy, lecz skoro wnioskujesz, że mój sposób pomiaru siły jest błędny, to czemu sam stosujesz podobny? Tak jak Gohan nie może porównać się z Goku, ponieważ nie waliczyli z identycznym przeciwnikiem, tak Vegetto nie może z Goku, Vegetą itp... Zresztą ciekaw jestem co byś zrobił, gdyby i Goku i Gohan walczyli z Super Buu i oboje swe pojedynki wygrali? Są na równym poziomie, ponieważ oboje wygrali swe walki? W takim razie po czym wnioskowałbyś, który posiada większą moc? Moim zdaniem powinniśmy się opierać głównie na drabince, którą można stworzyć poprzez analizowanie wyników pojedynków, które faktycznie zaistniały.

Oczywiście wiem, że mogę się mylić, coś pewnie przeoczyłem, więc liczę na wyjaśnienie

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Szpaner,
pozwolę sobie na krótką(???) odpowiedź
lecz skoro wnioskujesz, że mój sposób pomiaru siły jest błędny, to czemu sam stosujesz podobny?
Obawiam się, że dokonałeś złej interpretacji mojej poprzedniej wypowiedzi.W gruncie rzeczy jedynym rzetelnym sposobem porównywania siły bohaterów są pojedynki, w których mierzyli się ze sobą. Jest to oczywista i niepodlegająca dyskusji metoda badawcza.
Podaes jednak bardzo konkretny przykład, który wykracza poza metodę wobec której jestesmy zgodni:

Mistic Gohan bardzo dobrze walczył z Super Buu (ten, który wcześniej wałczył z Gotenksem), ba!, był o wiele silniejszy. Za to Goku, gdy udało mu się wraz z Vegetą wydostać ze środka demona wszystkich przyjaciół, a Buu na powrót stał się "wysoki" (czyli owym Super Buu), Kakarotto stwierdził, że nie ma szanas z demonem. Czyli uznał, że Buu jest silniejszy...
Dlaczego w moim przekonaniu ten przykład nie daje się zastosować? Już wyjaśniam.
Po pierwsze, gdy Goku wraz z Vegetą uwolnili pozostałych bohaterów z wnętrza demona, nie stał się on na nowo Super Buu, lecz przybrał postać Kid Buu.
Po drugie, gdy Goku chciał się zmierzyc z Super Buu, ten właśnie wchłonął Mistic Gohana. Zatem moc demona baredzo wzrosła. Nie doszło też do takiego pojedynku. Z Super Buu starł się w walce Vegetto-i bezsprzecznie był lepszy.

Nie chodzi mi o to, czy masz, czy ne masz racji w swojej opinii. Chodzi tylko o to, że metoda, która zastoowałeś ustawia się przeciwko twopjej tezie. W oparciu o ten przykład nie da się udowodnic wyższości Mistic Gohana nad Goku(ssj3), a do tego chyba zmierzałeś.

A co do wyższości Vegetto nad innymi wojownikami- taka nie powinna ulegac najmniejszej watpliwości, bo potwierdza ja treść mangi. I chyba dość ironiczne w swojej wymowie pytanie:
nie można porównywać mocy Vegetto z mocą Goku, bo jeden walczył z Mistic Buu, a drugi z Fat oraz Kid. Mogę więc zadać Ci pytanie, skąd wiesz, iż Vegetto jest silniejszy?
nie wymaga odpowiedzi
Oczywiście nie jest moim celem przekonywanie Cię(anie kogokolwiek innego)do tego, że Goku jest silniejszy od Gohana.
Pluralizm poglądów jest jaknajbardziej wskazany na forum:)
Ale warto swoje tezy opierac o lepiej dobrane argumenty. Wtedy żaden Dai Kaiosama nie będzie się czepiac...
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
jua jestem najlepsza i już A tako to nie zmianiam swojego zdania, i wjak zwykle zgadzam sie dai kaiosamą

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Vego SSJ 3 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego SSJ 3
Wiek: 36
Dni na forum: 6.552
Posty: 41
Skąd: Ciechanów
Szczerze mówiac óważam, iz najsilniejszym wojownikie( w Sadze DB Z)był Goku. Jednak raz Gohan był od niego silniejszy, w sadze Cella kiedy to przeistoczył sie w poziom SSJ2. I raz był równy siłął Majin Vegecie.

FINAL FLASH
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Po pierwsze, gdy Goku wraz z Vegetą uwolnili pozostałych bohaterów z wnętrza demona, nie stał się on na nowo Super Buu, lecz przybrał postać Kid Buu.

Nie chodzi mi o Kid Buu. Przypomnij sobie moment, gdy to Vegeta i Kakarotto urwali kokony z wojownikami, lecz jeszcze nie uciekli. Buu stał się w tenczas ponownie "Super". Vegeta postanowił zrobić "masakrę" w ciele demona i zwiać. Goku jednak stwierdził, że nadal są za słabi by móc go pokonać... (szkoda, że pożyczyłem mangę, bo mógłbym zacytować ^_^). Uzał się za słabszego od kogoś kto jest słabszy od Mistic Gohana...

A to pytanie było rzecz jasna ironiczne

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Siemka Wszystkim. Ja też chętnie wypowiem się w tej sprawie. Mam nadzieję ,że nie przerwę niepotrzebnie konsultacji Szpanera i Dai. Moje zdanie nie stanie ani po stronie jednego, ani drugiego. Jak zwykle - Mistrzu zawsze odmieńcem Noł problemoł... Zaczynam. Tylko proszę o zachowanie powagi. <jak widać dzisiaj mam humor>
szkoda, że pożyczyłem mangę, bo mógłbym zacytować ^_^
Nie ma problemu. Wyręczę Cię; <tom 42, str60>
Vegeta: "Dobra, zrobimy mu to rewolucję i spadamy!"
Goku: "Zaczekaj! Rozumiem ,że Buu znacznie osłabł, ale to wciąż przeciwnik, który nas znacznie przewyższa!"

Koledzy wcześniej przyjeli tą wypowiedź bezpośrednio (jak Szpaner), lub pisali własne odczucia, przemyślenia (Dai). Ja patrzę na tą sprawę pod trochę innym kątem. Patrzę, obserwuję, wyciągam wnioski (często domyślam). Nie wiem czy słusznie czy nie, ale wieżę w to co myślę. I według mnie to się klei.

Goku w zacytowanym zdaniu mówi "Nie nie mamy najmniejszych szans", "jesteśmy słabsi". Ale czy słusznie? Nigdy nie zmieżył się bezpośrednio z tym przeciwnikiem... A może nie chciał wywyższać się ,aż tak nad Vegetę (okazać mu bezpośrednio, w twarz)... W końcu może pomyślał ,że nie ma wystarczająco czasu na przemianę w SSJ3... A może niedokładnie opisał/poznał przeciwnika... Jest tyle opcji... Za wszystkie można zapłacić kartą, lub ewnetualnie $dolcami. W każdym razie do tego punktu doszedł Szpaner i Dai. Szpaner twierdzi na podstawie samych faktów (i dobrze!) ,a Dai na podstawie poglądów, odczuć, własnej opini (również bardzo dobrze!). Sorki chłopaki za ocnienianie waszych wypowiedzi, ale jak już wcześniej napisałem - mam dobry nastrój

Według fragmentu:
Majin Buu (Aku) < Goku

Teraz ja wkraczam do akcji... Goku i Vegeta wylatyją z wnętrza Buu. Buu zaczyna przemieniać się. Kolejnie w różne fazy. Kolejny cytat <tom42 str 75>:
Goku (do Vegety): "Ty, Vegeta... Jego Ki rośnie czy mi się zdaje...?"

Moc Buu wciąż rosła. Gdy doszedł do poziomu Kid Buu jego stan ustabilizował się. Pozwólcie ,że zacytuję fragment z artukułu dbnao o tym Buu: "Demon znacznie zmalał, przez co początkowo nikt nie doceniał jego mocy(...) Jego siła i szybkość wzrosły jeszcze bardziej.(...)". Według danych z mangi (bezpośrednich) Kid Buu był "pierwotną kwintesencją zła", "najgorszą możliwą wersją Buu", "prawdziwa siła Buu, nieograniczona żadnym połączeniem".

Można stwierdzić:
Majin Buu < Kid Buu

Początkowo wydaje się,że Goku nie miałby żadnych szans w starciu z tym Buu. Przekonują nas do tego jego wypowiedzi o jego mocy <tom42 str84>
Goku: "-O kurde... Ale ogromna ....!!! Chce nią w nas rzucić...!? Nie odbijemy tego!!!"
Widać w jego wypowiedzi ,że Buu jest potężny i na pierwszy rzut oka mógłby pokonać naszych bohaterów. Tymczasmem na Planecie Bogów, Goku w walce z tym Buu radzi sobie wyjątkowo dobrze. Wydają się równi, a wręcz początkowo powiedziałbym ,że Goku prowadzi. W gruncie rzeczy równi. Ale jest jedno "ale". Goku przez to że był w żywym organiźmie nie mógł wykorzystać "max powera". Sam stwierdził ,że jego SSJ3 ma spokojnie wystarczająco w sobie energii by pokonać Kid Buu (Już w zaświatach poznał naprawdę jaką moc potrafi osiągnąć SSJ3). Tak więc:
Kid Buu < SSJ3 Goku (max power)

PODSUMOWANIE:
1. Majin Buu > Goku (w/g cytatu)
2. Kid Buu > Majin Buu (fakty)
3. Goku SSJ3 (max) > Kid Buu (fakty)

Coś się jednak nie zgadza... Jak Goku silniejszy od Kid Buu, może być słabszy od Majin Buu? Walkę Goku z Kid Buu oglądaliśmy na własne oczy, a słowa Goku (cytat Szpanera) nie do końca mogły wyrażać w 100% prawdę. Wiemy na pewno ,że BYŁ silniejszy od Kid Buu, a co za tym idzie był PEWNIE (podkreślam pewnie, bo cały ten cyrk to tylko gdybanie nad tą walką) silniejszy od Majin Buu. Tak sądzę:
SSJ3 Goku (max) > Kid Buu > Majin Buu
Ale zadać sobie można pytanie "po co Goku mówił ,że nie ma szans z Majin Buu - to by było nielogiczne!?". Oczywiście, można zadać to pytanie. I już widzę ,jak prosi o wytłumaczenie Szpaner, broniący właśnie ten otóż cytat. Myślę (teoria) ,że Goku nie znał do końca mocy Majin Buu (nie wiedział o ile potrafi ją jeszcze zwiększyć... Bywało przecież ,że przeciwnicy w mgnieniu oka zwiększali KI wielokrotnie! A w tym wypadku przeciwnik potrafili ją również "tłumić" w sobie). Przecież nigdy z nim nie walczył, nawet nie "rozpoznał" przeciwnika. Ale to tylko teoria i zwracam uwagę ,że w tej kwestii rację może mieć zarówno cytat jak i moje odczucia. Ja wieżę w "moje własne odczucia", a potwierdzające argumenty podałem już w "PODSUMOWANIU" - powyżej (czyli Goku SSJ3 (max,) > Kid Buu > Majin Buu).

---------------------------------------------------------------------

GŁÓWNY PROBLEM:
W sprawie porównania mocy Goku, Gohana i Vegety. Jeżeli chodzi o moc (KI) to... Wydaje mi się, poprzez swyciąganie wniosków z walki Goku/Kid Buu ,że Goku i Gohan byli na podobnym poziomie. I GokuSSJ3 i Gohan (Mistic) byli potęgami pod którymi nie raz zagięły się nogi Buu. Jeden walczył z majin, drugi z Kid Buu. Myślę ,żę "MAKSYMALNY SSJ3 GOKU" (którego w sumie, nikt nie miał okazji zobaczyć w realnym zagrożeniu i walce o życie) mógłby być nawet, lekko przewyższający poziom Gohana. Ale to tylko moja opinia, możliwe że wypływa ona z sympatii do samego Kakarotta. Goku SSJ3 i Gohan poziomem mocy ,aż tak się nie różnili.
Tak więc, dlaczegoż też ustawiłbym piramidę tak (od najlepszego):
Goku ---> Gohan ---> Vegeta

Otóż dlatego ,że Goku był lepszy od postaci Gohana w innych kwestiach. Znał więcej technik walki i licznych ataków KI (np. Genki-Dama), był z walką oswojony i gotowy do niej, czerpał z walki przyjemność, a nie czuł do niej "musu". "Nigdy się nie poddawał". Według mnie był lepszym wojownikiem pod względem umiejętności ,jak i samych technik. Dlatego on jest u mnie number ONE
Na drugim miejscu szykuje się Mistic Gohan i nie ma ku temu wątpliwości. Vegeta był (niestety w sadze Buu), słabszy od Mistic Son Gohana. Wystarczy spojżeć na jego poziom walki z Kid Buu, Fat Buu i wyciągać wnioski. Mistic Gohan wyprzedzał go o NAPRAWDĘ SPORO.
Do samej "piramidy"... Tekst Ro Dai Kaioshina <tom42 str 29>:
Ro Dai (o Vegetto): "Głupcze... Jest taki silny, bo tacy silni wojownicy się połączyli... DWÓCH Z TRZECH NAJSILNIEJSZYCH STAŁO SIĘ JEDNOŚCIĄ."
Według mnie Ro Dai Kaioshin chcial tym podkreślić zależność między nimi.
Moja opinia= Goku > Gohan > Vegeta.
Nie patrzmy na wydarzenia po Buu sadze bo... Gohan bardzo się "opuścił", Dał plamę Ale za to był wykształcony i założył szczęśliwą (i normalną!) rodzinę. To też się ceni.

Z góry dziękuje osobom takim jak SZPANER I DAI KAIOSAMA. Dzięki Wam można poznać opinie i refleksje prawdziwych ekspertów świata DB, choć sami pewnie tak byście się nie nazwali. Lepiej być skromnym. Ale to nie moja opinia, a fakt. Cieszę się ,że pozostali jeszcze ludzie z którymi można porozmawiać "włębiając się w świat DB", a nie stać tylko obok niego, jako bierny widz. Na koniec chciałbym podziękować Autorce tematu - VIDELOTAKU, za wniesienie tego ważnego podpunktu na forum. Widzicie jaki jestem sympatyczny, jak mam dobry dzień? Mam nadzieję ,że jednak ktoś doczytał tego posta aż do tych słów. Sorrka za rozpisanie. Dzięki za poświęcenie czasu. Do napisania w "Smoczym Świecie". A ja wracam do codzienności...

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Mistrzu,
obiecałem Ci odpisać.
Zatem odpisuję
Po pierwsze raz jeszcze, tym razem publicznie, dziękuje za słowa uzanania:)
Po drugie:

PODSUMOWANIE:
1. Majin Buu > Goku (w/g cytatu)
2. Kid Buu > Majin Buu (fakty)
3. Goku SSJ3 (max) > Kid Buu (fakty)
Na początku ta teoria wydała mi się dość niepewna... Jednak po dokładnym zapoznaniu się z przedstawionymi przez Cibie argumentami oraz po ponownym przestudiowaniu treści mangi muszęprzyznac Ci racje. A robię to z nieukrywaną przyjemnością.
Goku na poziomie ssj3 przewyższał POZIOMEM SIŁY Kid Buu.
Ten fakt musi prowadzić t\do ważnego wniosku- Kid Buu nie był najsiln8iejsza formą Buu. Był nia niewątliwie Super Buu(ta nazwa określam fprme Buu po wchłonięciu Gotenksa, Piccolo i Gohana).
Zatem na szczycie drabinki powinny zajść korekty.
Najsilniejszy wciąż pozostaje Vegetto.
A dalej Super Buu<ponownie pominę następne jego formy>
Goku
Gohan
Gotenks
Vegeta...
itd.<patrz wyżej:) >
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Goku Ssj3 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Goku Ssj3
Dni na forum: 6.541
Posty: 23
dla mnie najlepszy będzie [ ort! ] Goku i Vegeta
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Najsilniejszym wojownikiem w serii dbz , nie wliczając w tym dbgt jest według mnie SonGohan Mistic, posiadał on moc większa od Goku SSJ 3 i Buu. Więc jest on niewątpliwie najpotężniejsza postacią w całym dbz. W końcu dbz jest poświęcone w większości Gohanowi. Z fuzji to Gogeta przoduje
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Wedlug mnei kolejnosc wojownikow pod koniec sago DBZ powinna byc taka"
Goku Vegeta Uub Gohan Trunks Goten.

Reszta jest juz zbedna. Tych, ktorych wymienilem powyzej to elita, ktora wystarczy w zupelnosci

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Wydaje mi sie ze co niektórzy nie czytają wypowiedzi poprzedników.

Moja kolejnosć wyglądała by tak:

Goku>Veget>Gohan>Buu (ten dobry)>Picollo>Trunk>Goten i cała reszta, nie chce [ ort! ] mi sie rozdrabniać.

Mógłbym wcisnac też Kid Buu miedzy Goku a Veget gdyz zostało juz udowodnione ze Goku gdyby mógł osiagnac max. moc byłby silniejszy od Kid Buu. Ale nie jestem pewien czy Vegeta po tylu latach treningu przewyzszy Kid Buu. Uub miał ogromny potencjał ale nie zdazył w DBZ pokazać swoich umiejętności. Mozna też podyskutować o tym ze Picollo jest przed Trunkiem i Gotenem ale w Buu sadze był od nich silniejszy a po tych wydazeniach raczej nie trenowali za dużo. A Picollo zapewne wciaz medytował i podwyższał swoją moc.
Nie wliczałem fuzji ani kolejnych form Buu po wchłonięciu bohaterów gdyż było by to bez sensu.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
Co byście nie mówili liczby nie kłamią Goku jako ssj4 nadzwyczajny nie mówiąc już gdy wchłonoł kryształowe kule
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.266
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Jak dla mnie to tak wygląda:
Vegetto-> Goku-> Gohan->Gotenks->Vegeta->F.Trunks->k.trunks->Goten
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Kolejność siłaczy w DB
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook