Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 053, 31.07.2016

Strony:   1, 2
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
ech przecież posiada tylko jego ciało które kontroluje lepszego i mocniejszego nie znalazł polecam odc. 50
Zacytuj fragment, do którego się odnosisz, bo nie łapię.

Że Black czuje się obco w ciele Gokū, to już wiemy. Ginyū też nie umiał się nim w pełni posłużyć. Black się uczy. Tyle.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
W Dragon Ball Heroes God Mission 10 widać zamasu jak ogląda walke Black Goku z Goku i ma zielony kolczyk tylko 1 wiec niby kto nim jest ?
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
Kemot81 napisał(a):
wiec niby kto nim jest ?
Kto kim jest? Kolczykiem jest potara, jeśli o to ci chodziło.

Pomijając, że trailer GM10 niczego nie udowadnia ani nie tłumaczy, to w Dragon Ball Heroes są również Vegeta SSJ3, Brolly SSJ4 i i dorosły Gotenks. To tylko gra. Do tego na automaty.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Murzin napisał(a):
Irytuje mnie trochę zmiana charakteru Goku w DBS, zachowuje się się jak nieznośny bachor i ciągle pajacuje, nie umie usiedzieć na miejscu
A czego innego oczekiwać od małpy, która ma potrzebę podkreślania tego, że jest samcem alfa w międzygalaktycznym, a od czasu Super w między wymiarowym stadzie???

vegeta391 napisał(a):
Typowy utopista. Czekam tylko, aż wkroczy Zamasu z przyszłości, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że Gokū Black to Zamasu. To jest zbyt proste. Dalej stawiam na eksperyment, który wymknął się spod kontroli. Pażywiom, uwidzim.

Utopista, czy nie przynajmniej reflektuje na temat esencji bytu, a nie trzyma się sztywno ustalonego porządku przez fajfuska Zen'ou. Ba! Nawet jest gotów naruszyć ten porządek aby samemu decydować o istnieniu lub nie własnych kreacji. Goku zdiagnozował, że Zamasu posiada niesamowity potencjał więc może stanowić zagrożenie.

vegeta391 napisał(a):
Nawet jeżeli Gokū jest silniejszy od Beerusa lub prawie mu równy, w co szczerze wątpię
Skąd ten sceptycyzm ? Bo Akira powiedział w wywiadzie, że póki co nie ma planów by Goku lub Vegeta byli silniejsi od Beerusa bądź Whisa??? Osobiście nie traktuje tych słów poważnie gdyż SSG już dość konkretnie wymęczył Berka. Nawet jeśli Hakaishin był wtedy bez formy to nie widzę możliwości aby miał szanse z SSB z załączonym Kaio-Kenem.

Ciekawe, czy kiedyś zostanie kiedyś wyjaśnione w jaki sposób Kaioshini tworzą życie???

Przy okazji → Co miała oznaczać reakcja Trunska na C-18? Podziwia jaką dobrą jest istotą w tym świecie, czy może... zachwycił się jej urodą ? Obstawiałbym to drugie.

i... WTF Jinzo Ningen-san!? Jak już w Super wprowadzają tyle zmian lub dodają coś nowego to mogli się postarać o zacne imię dla C-18 albo wykorzystać to niby podane w przeszłości przez Toriyamę (Lazuli)
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Trunks ma prawo nie wiedzieć jakie jest jej imię.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Al Ed Upek napisał(a):
Trunks ma prawo nie wiedzieć jakie jest jej imię.
Problem w tym, że tak się zwracał do niej również Krilan (napiszę sobie po naszemu). Poza wzmianką w wywiadzie ona nie ma imienia, ale skoro kombinują z włosami, dopowiadają pewne wydarzenia dla potrzeb serii, dużo innych różnego rodzaju mniejszych/większych zmian to i imię mogli wymyślić.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Kenji Harima: 17.08.2016, 21:45
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kenji Harima napisał(a):
Jinzo Ningen-san!?
Przecież nikt jej tak nie nazwał (android+san). Kuririn od zawsze nazywał ją Osiemnastką. Starego imienia ona w sumie może nawet nie pamiętać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
Tak jak napisał Shounen, Kurilín mówi do niej 18号さん (jūhachigō-san).


Kenji Harima napisał(a):
podane w przeszłości przez Toriyamę (Lazuli)
Shounen napisał(a):
Starego imienia ona w sumie może nawet nie pamiętać.
Jak taka jest potrzeba, to mogliby to wpleść co najwyżej wpleść na zasadzie gagu „A tak w ogóle to nie musisz mi mówić Osiemnastka, bo naprawdę na imię mam Lazuli .

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Odnośnie pierścieni, Trunks cofał się w serialu 4 razy: w sadze metalowego Frizera, powrócił w sadze cyborgów, potem na początku obecnej sagi przyleciał nieprzytomny, a teraz z Goku i Vegetą (odc. 57)... To by znaczyło, że on sam stworzył 4 pierścienie do innych wymiarów, które powstały po jego ingerencji? (w tym odcinku jeszcze 3)

Nowości od grupy DBmangi
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jak Trunks miałby tworzyć kolejne linie czasowe, skoro wszystko wskazuje na to, że zawsze cofa się do tej samej (czyli głównej), ingerując tylko w nią. W przyszłość wraca również zawsze tam samo. On w tym momencie nie tyle skacze w czasie, co pomiędzy liniami czasowymi. Jeśli tak to ująć, to nie ma opcji, że generuje kolejne rzeczywistości.

Chyba rozumiem, co możesz mieć na myśli, ale nie widzę fabularnego sensu do czegoś takiego, zwłaszcza że to dość skomplikowane, a jednocześnie niezbyt interesujące.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Z tym, że Gowasu wspomina w tym odcinku, że ostatni pierścień stworzono "niedawno" (zależy od tłumaczenia - Wy się znacie
Stąd jeśli chodziło o kilkanaście lat temu - mowa o podróży Trunksa w czasach Frizera, a jeśli kilka dni temu - o przybycie Trunksa w czasach DBS.


Shounen napisał(a):
Jak Trunks miałby tworzyć kolejne linie czasowe, skoro wszystko wskazuje na to, że zawsze cofa się do tej samej (czyli głównej), ingerując tylko w nią.
Każde cofnięcie się w czasie zmienia losy ludzkości. Gdyby się nie cofnął 1 raz, Goku zabiłby Frizera. Gdyby nie cofnął się drugi raz, nie umarłby, a Vegeta by się nie wkurzył i nie pokonaliby Cella, a wtedy ożywiony Trunks nie pokonałby cyborgów i Cella w przyszłości.
Przy trzecim razie - Goku nie odwiedziłby Zamasu, przy czwartym - ?

Aaa zapomniałem o jeszcze jednym pierścieniu, stworzonym przez cofającego się w czasie Cella.

PS. Rozumiem tę logikę, że skacze między dwoma czasoprzestrzeniami, nie tworząc nowych. Ale czy ta z DBZ jest główna? A może główna jest ta, w której Goku umarł i nikt nie interweniował w czasie?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
kinichi napisał(a):
Każde cofnięcie się w czasie zmienia losy ludzkości. Gdyby się nie cofnął 1 raz, Goku zabiłby Frizera.
Tyle że się cofnął. Więc gdzie ta przyszłość, w której się nie cofnął? Ano nie miała okazji powstać (pomijając czasy Trunksa). Widzę to trochę jak: gdyby Goku nie przemienił się w SSJ, to by zginął.

Z tym, że Gowasu wspomina w tym odcinku, że ostatni pierścień stworzono "niedawno"
Mam nadzieję, że ma to raczej związek z działaniami Zamasu, a nie Trunksem. Myślę, że jeszcze zobaczymy to pudełeczko z pierścieniami i przypuszczam, że ich liczba pozostanie bez zmian.

Ale czy ta z DBZ jest główna? A może główna jest ta, w której Goku umarł i nikt nie interweniował w czasie?
Zależy jak na to patrzeć. Napisałem "główna" tylko dlatego, że to o niej opowiada fabuła DB.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.007
Obraz

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Taka moja teoria
Główna linia czasowa (Srebrny pierścień):
# Trunks zabił Freezera, powiadomił o cyborgach
# Powrócił na walkę Androidów aż do Turnieju Cella gdzie zginął (Shenlong go wskrzesił), zabito też zarodek Cella
# Miał powrócić aby powiadomić wszystkich, że pokonał Cyborgi w swojej przyszłości (nie ukazano tego DBZ)
# Powrócił w DBS aby poprosić o pomoc w walce z Blackiem.
# Zamasu knuje swój plan

Przyszłość Trunksa (1 zielony pierścień):
# Freezer pokonany prawdopodobnie przez Goku
# Brak androidów 19 i 20, tylko 17 i 18. Wszyscy zgineli prócz Trunksa (i Żarłomira oczywiście)
# Niedoskonały Cell zniszczony, nie przejął wehikułu czasu Trunksa
# Dabura, Babidi i Buu zniszczeni, Kaioshin poświęcił się przez co Beerusa tutaj nie ma
# Zjawia się Black i Zamasu nie wiadomo jeszcze skąd

Przyszłość Cella (2 zielony pierścień):
# Androidy pokonane przez Trunksa
# Cell zabija Trunksa, przejmuje jego wehikuł, trafia do głównej linii czasowej
# Nie wiadomo co dalej dzieje się z tym światem

Alternatywna linia czasowa (3 zielony pierścień):
# Świat podobny do głównego z tą różnicą, że tam Cell nigdy się nie pojawił
# Trunks z przyszłości Cella razem z resztą pokonali tam cyborgi
# Dlatego, że nie było tam Cella, Trunks nie wiedział o jego istnieniu, przez co dał się zabić
# Nie wiadomo co dalej dzieje się z tym światem

Linia czasowa Zamasu (4 zielony pierścień):
# Czasoprzestrzeń zmodyfikowana przez Zamasu

Grupa Mirai
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Główna fabuła to wiadomo, że ta z 18 universum wg multiverse, czyli ta "nasza", nie Trunksowa z przyszłości. Sporo w tym db super różnych dziwactw porobili. Trunks walczy lepiej jako SSJ 2 z Rose, niż Goku na Blue.. Podobnie ma się rzecz z kamehamehą rzuconą przez Rose na Trunksa i Debila Goku Blue, wg mnie Trunks powinien wyparować, kiedy w niego uderzyła (chyba, że Goku przyjął jej większość)
Co do tych linii czasowych, za dużo gdybania. Polecam do tego obejrzeć film: Wynalazek - tam jest poruszony problem podróży w czasie.
Najbardziej póki co, ciekawi mnie Zenek (Zeno) oraz cały Zarama.
shinohito
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.492
Posty: 4
Goku to kretyn, irytuje mnie jego zachowanie w tej serii. Ciągle myśli tylko o przyjemności odbywania walki, nawet jeśli są to postacie zagrażające bezpieczeństwu Ziemi. Jak dla mnie, parodia
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 053, 31.07.2016
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook