Forum Dragon Ball Nao

» Rozbudowane kalkulatory (komputery) ;-)

Strony: 1, 2  
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
tutaj mozecie napisac jakie macie komputery, czego wam brakuje i co byscie chcieli w nich zmienic?
ja osobiscie bym zmienil mojego radeona 9200 na jakiegos nowszego 256 mb lub GeForce'a tez 256mb to by mi wystarczylo...na razie [ ort! ]...

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Ja mam w domciu dwa komputerki - mój ma tylko 600 MHz (ale IceWind Dale II idzie na nim ładnie więc nie narzekam:) A mój braciszek ma 2G (i neostradkę w dodatku...). To się nazywa niesprawiedliwość...!
Poza tym chciałabym lepszą kartę graf bo teraz mam jakiś zabytek Matrox chyba... kto to wie...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja mam procesor Intel Pentium 4 - 3,2 GHz oraz 516 MB RAM oraz dysk twardy 120 GB + 80 GB, a reszta to nie wiem...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Intel Pentium Xeon 3,4 ... 1GB DDR Ram, ATI Radeon 9800XT, Sound Blaster Agility 2.... i neostrada 128 ; D

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
w cholere duzo, ja nie mam tak mocnego kompa jak wy ale mnie wystarcza moj, celeron 2.6GB, 512 mb ram, radeon9200SE, dysk 80GB i jaka plyta makrostara.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
ja mam Celerona 2.5 GeeForce 4MX 128 MB SoundBlaster 128 i 512 DDR na pokladzie. Neostradkę 750 czy jakos tak :p

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
A w ogóle to ja sie dochrapałm nowego twardzielka:) 40 GB ma:) jestem z niego dumna:)
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.035
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Ohohohoho... Ludzie, wy mi wysyłajcie swoje śmietniki, z waszych śmieci uzbierałbym pewnie całkiem niezły komputer . Ja od grudnia mam nowy sprzęt, ale dla Was to pewnie staroć (nie jest w sumie taki zły: Sempron 1,5 GHz (czy tam 2200+, jak kto woli), 256 MB RAM-u, Radeon 9550, dysk twardy 120GB, reszta nieważna). A teraz posłuchajcie, na czym to ja musiałem pracować (pracować... dobre sobie...) wcześniej: Pentium II 266 MHz, karta graficzna 4 MB, dwa dyski twarde: 3 i 13 GB. Sytuację ratował jedynie jako-tako znośny jeszcze RAM (128 MB). Kondolencje proszę wysyłać na adres: [email protected] .

Dodam jedynie, że stary komputer wciąż nieźle się trzyma i służy teraz dzielnie jako maszyna do pisania i automat do grania w Heroes of Might and Magic 0/1/2/3 .

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
A ja mam komputer Wiecej do szczescia nie potrzeba . No jest nawet nowy ma tylko rok, bo wczesniejszy...Eee. Spalilam . XD
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Ohohohoho... Ludzie, wy mi wysyłajcie swoje śmietniki, z waszych śmieci uzbierałbym pewnie całkiem niezły komputer
Częstko nawet myśle czy by od kogoś nie ubłagać jakiegoś starego GeForce'a...

a od grudnia mam nowy sprzęt, ale dla Was to pewnie staroć (nie jest w sumie taki zły: Sempron 1,5 GHz (czy tam 2200+, jak kto woli), 256 MB RAM-u, Radeon 9550, dysk twardy 120GB, reszta nieważna).
Oh, Albert, nie rozśmieszaj mnie! Pisałeś to rok temu, a ja nadal mam kompa o połowe gorszego. Celeron 800 Mhz, TNT 32 mb (z 1999), 256 RAM-u, 40 GIGA dysk to to czym mogę się "szczycić"... Co bym zmienił? Pytanie powinno brzmieć, czego bym NIE zmienił...^_^' No to procek, grafika, płyta główna, karta dzwiękowa, ram, zasilacz, wentylator, myszka, klawiatura, monitor i tym podobne... Więc jak ktoś chce wyrzucić swojego Ge Force to proszę o kontakt, chętnie go sobie wezmę .

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Alexandra007 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Alexandra007
Wiek: 35
Dni na forum: 6.581
Posty: 47
Procek: 3.0 AMD64 Venice
Płyta gł: epoxa 9NPA + Ultra NF4U
Twardziel: 160GB
pamięć: 1GB ddrków
grafa: Geforce 6600 GT (chlip )
napęd DVD nagrywarka

Mój komp to łajno, prawie wszystko się scina , powinnam zmienić karte graf. i dokupić ramu.
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Ja najlepiej bym wywaliła tego złoma! Ma 6 lat , ale wszystko wymienione w środku na gorsze (bo sie spalił) no i jakoś żyje. Przynajmniej sobie w wakacje moge poszaleć, bo braciszek swojego zawsze przywozi
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
No to ja mamm AMD Semprona 2.9 Ghz, 512Mb RAM, Radeon 9600 SERIES, karta muzyczna oczywiscie zintegrowana , twardzila mam Segate(chyba) 120 GB + kolejne 120 GB. Chętnie zmienil bym se moj modem 128 kb/s na np. 1mb/s

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Mój zgrobek, działa jak na razie płynnie.. jednak zastanawiałem się o zakupie nowych części:
Komp Obecny

AMD Athlon(tm) XP 3200+
2,19Ghz, 786 DDR'ów
Radeon 9200 128 ram
40gb na HDD
Karta sieciowa i dźwiękowa zintegrowana z płytą główną

Marzę

Intel Inside Pentium 4
2,048 DDR
Radeon 9800 512 ram
160gb na HDD
Jakiś lepszy dźwięk;P
.... I tak jak Kakarotto91 szybszy internet Neostradowy....

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Legolas: 17.10.2006, 12:18
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Legolas_ssj4 napisał(a):
Mój zgrobek, działa jak na razie płynnie.. jednak zastanawiałem się o zakupie nowych części:
Komp Obecny

AMD Athlon(tm) XP 3200+
2,19Ghz, 786 DDR'ów
Radeon 9200 128 ram
40gb na HDD
Karta sieciowa i graficzna zintegrowana z płytą główną


Jak możesz mieć zintegrowaną kartę graficzną, skoro napisałeś, że masz Radeona 9200?

Ja kupuję sobię za kilka dni/tygodni(?) nowy procesor, a mianowicie AMD Athlona 3.2 Ghz. Modem mam już lepszy z dialogu Całe 512 kb/s

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Cóż, doszłem do wniosku, że jeżeli koszt modernizacji przekracza wartośc obecnego blaszaka, to jest Ona zwyczajnie nieopłacalna. Tak więc nie chcę nic zmieniac, po prostu zbieram kasę na nowego kompa. Jakie parametry? No cóż, jesli juz szaleć, to na maksa.

Marzy mi sie Intel Core 2 Duo, 2GB DDRAM, karta graficzna GeForce 7950 GX2 1024MB, 512BIT QUAD BLISS, dźwięk z najnowszej półki Sound Blaster, Monitor 17" LCD rzecz jasna. Więcej mi do życia nie potrzeba . . . bo skaner i drukarke juz mam.
Marcin991 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Marcin991
Wiek: 32
Dni na forum: 6.482
Posty: 38
JA mam
procesor Pentium 4 3.2 dual

dysk maxtor 300 gb

karta gr. geforce 7600 gt 256 mega

1 gb ramu ( 2 x 512)

internet neostrada 256

Sprzęt dosyc nowy i niezle sie sprawuje
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
PC:

Firma: Składak
Procesor: 1,1GZh
RAM: 512Mb
Karta graficzna: 64mb ^^
System operacyjny: Windows XP Home Edition
Mysz: Optyczna, laserowa, USB, firmy Dell
Klawiatura: Stara ;p Optimus
Dysk: 40gb
Net: Neostrada 2mb

Laptop:

Firma: Emachines
Procesor: 1,8GZh
RAM: 1,5Gb
Karta graficzna: 384mb
System operacyjny: Windows XP Professional
Mysz: Optyczna, laserowa, USB, firmy Logic
Klawiatura: Wbudowana
Dysk: 100gb
Net: Neostrada 2mb
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
26 cali.
Core 2 Duo E8400 3.00 GHz
Dyski 2x500 MB.
RAM 2x2 GB.
GeForce 8800 GTS 512.
Od wakacji, wcześniej porażka, parę postów wyżej zresztą jest.
Klawiatura i mysz bezprzewodowa.

Ogólnie nie narzekam na działanie, jedynie na to, że jest za głośny, a chciałem cichy, ale to mnie przerasta oO

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Procesor: C2D E6600 2,4GHz, kręcony do 2,6 (nie chce zjarac zasilacza
Dysk: 250GB
Ram: 2GB
Karta Graficzna: Nvidia GeForce 9600GT 512/256
Zasilacz: Pentagram 510 W
Monitor: LCD LG Flatron 17'
Głośniki: Creative A500 5.1

jak na razie spoko, gierki chodza na przyzwoitym poziomie, filmy sie fajnie oglada, nie narzekam,Jednak planuje dokupic jeszcze z 1GB ram i moze zmienic karte z 9600 na 9800.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Rozbudowane kalkulatory (komputery) ;-)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook