Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 056, 28.08.2016

Strony:   1, 2, 3  
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
vegeta391 jeszcze wspomnisz moje slowa ze mialem racje
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Поживем, увидим.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Mi się jednak wydaje, chociaż chciałbym się mylić.

Sprawa może się zakończyć na tym, że Goku "guziczkiem" wezwie nowego przyjaciela "Wszechusia" "Zenusia" czy jak tam kto go nazywa i może być pozamiatane.

nie wprowadzali by tego motywu na darmo.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Że Zen'o ma mieć udział w sadze, to wiadomo z pierwszych zapowiedzi pochodzących od Toriyamy, więc coś musi być na rzeczy. Tylko ja bym to widział inaczej - Black zostanie pokonany lub kipnie na serce, Zenek natomiast zostanie wezwany, żeby utemperować zapędy Zamasu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Vego_Remas Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Vego_Remas
Wiek: 30
Dni na forum: 4.114
Posty: 15
Skąd: Zblewo, Gdańsk, Poland
Goku zbyt uwielbia walkę ! jego podnieca walka z silnymi przeciwnikami tak więc nie sądzę aby guziczek został użyty, to nie w stylu naszych dumnych sajan
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Shounen napisał(a):
Black zostanie pokonany lub kipnie na serce
Co wy wszyscy z tym sercem? Przypomnę, co padło w odcinku pięćdziesiątym:
この痛みがまた私を強くする。

Co przełożyłem jako:
Ten ból tylko doda mi siły.


Uważam, że trzymał się za klatkę piersiową, ponieważ podniecało go, jak oberwał od Gokū. W ten sposób wizualizował sobie rozkosz, jakiej dostarczyła mu ta walka i idący wraz z nią wzrost siły. Myślę, że ten ból odpowiada za kwestię z pięćdziesiątego szóstego odcinka:
俺は遂に孫悟空の力を完全に我が物にした。

Co przełożyłem jako:
W końcu całkowicie przyswoiłem sobie moc Son Gokū.


Byłoby to cholernie naciągane, gdyby Black miał ciało zdechłego Gokūlka i to jeszcze zainfekowane wirusem serca. To jest bóg, a przynajmniej posiadacz boskiej ki, już coś by wymyślił. Zresztą przypuszczam, że nawet gdyby choroba imała się Blacka, Zamasu naparzył by mu leczniczej herbatki i po problemie.

Vego_Remas napisał(a):
jego podnieca walka z silnymi przeciwnikami tak więc nie sądzę aby guziczek został użyty, to nie w stylu naszych dumnych sajan
Podnieca, tak, ale nie za wszelką cenę. Nigdy kosztem drugich. Chyba że nieumyślnie. Tutaj wie, o co toczy się gra, i myślę, że nie będzie chciał za wszelką cenę rozwiązać wszystkiego w pojedynkę, jeśli sytuacja go przerośnie.




Swoją drogą przy pierwszym seansie odcinka zdziwiło mnie, że członkowie ruchu oporu noszą symbole Armii Królewskiej. Już myślałem, że zaraz na ekran wyskoczy sam monarcha albo przynajmniej będzie melancholijny komentarz żołnierzy, którzy opłakują zabitego przez Blacka króla. A tu guzik. Wcześniej partyzanci byli przyodziani w zwykłe łachmany, teraz nagle te wojskowe fatałaszki. Ciekawe, ciekawe.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Skoro Black jest bogiem to czy może przegrać skoro jest niesmiertelny ) czy zamkną go w mieczyku lub maszynce od ryżu jak Picolo
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Pewnie wcale nie jest dosłownie nieśmiertelny, a tytuł to zabieg stylistyczny. Będą go tłuc, a on nic, czyli stary motyw. W takiej sytuacji gdyby to Zamasu miał kipnąć na serce zamiast Blacka, to byłoby jeszcze lepiej.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Shounen, durś ta sama śpjywka. Idź pan do kardiologa, bo pan gwiazdorzysz D

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Zastanawiam się jeszcze nad tym, że Vegeta bliski śmierci dostanie senzu i jego moc znacznie wzrośnie - osiągnie nowy poziom xD

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Bez przesady, tak płytkich zabiegów fabularnych nie ma nawet w tej serii

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Byłoby śmiechowo.

Byłby to SSJR czy coś nowego? Chyba nie white, co?

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.443
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Jakim cudem okaze sie ze Yajirobe bedzie mial schowana fasolkie senzu ,ostatnia w swiecie akurat dla Vegety,

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Piotrek66 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 3.108
Posty: 44
Skąd: Końskowola
Shounen napisał(a):
Że Zen'o ma mieć udział w sadze, to wiadomo z pierwszych zapowiedzi pochodzących od Toriyamy, więc coś musi być na rzeczy. Tylko ja bym to widział inaczej - Black zostanie pokonany lub kipnie na serce, Zenek natomiast zostanie wezwany, żeby utemperować zapędy Zamasu.
Teoria całkiem zgrabna i prawdopodobna. Bo rzeczywiście - gdyby Goku miał poprosić o pomoc "Wszechciusia" w pokonaniu Blacka, otworzyłoby to niebezpieczną, fabularną furtkę. Nic nie stałoby na drodze, by wołać Zeno przy każdej większej kabale.

Sprawa Zamasu jest już jednak innego kalibru. Gość zyskał nieśmiertelność, więc śmiertelnicy go nie pokonają. Jedynie może rozprawić się z nim sam Król.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Piotrek66 napisał(a):
Sprawa Zamasu jest już jednak innego kalibru. Gość zyskał nieśmiertelność, więc śmiertelnicy go nie pokonają. Jedynie może rozprawić się z nim sam Król.
Dlaczego nie? Wystarczy jakiś silniejszy czarodziej, który go w czymś zapieczętuje. Wątpię natomiast, by wspomniana tu gdzieś wcześniej mafūba stanowiła realne zagrożenie dla Zamasu, bo on się przecież zapewne potrafi teleportować, więc i z elektronicznej kuchenki zdoła zbiec. Inny wymiar pokroju Deadzone czy Komnaty Ducha i Czasu z tych samych przyczyn odpada.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
A ja sobie wykoncypowałem to tak: Zamasu ma wyłącznie nieśmiertelne ciało, jednakże nie znaczy to, że jest nieśmiertelny. Wystarczy, że zabiją Boga Zniszczenia z 10 wszechświata. I co jeśli tym Bogiem Zniszczenia jest Goku Black? Black i Zamasu określili siebie jako pokrewne dusze, więc coś musi ich łączyć. Tym bardziej, że Black nosi kolczyk Potara i uważa się za Boga. Ewentualnie oboje to Zamasu, tylko jeden z innej czasoprzestrzeni

Grupa Mirai
Książe Pan hime
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.763
Ostrzeżenia: 1
Posty: 40
vegeta391 napisał(a):
Поживем, увидим.
(facepalm)

Nie pisz po Putin'emu, nie karm troli ich głupim językiem

Shounen napisał(a):
(Głupi spam)
1.Znowu wam odbija palma?
2.No comment
3.Heh przyganiał kocioł garnkowi

Powód: Trolling.
ROTFL

Sam jesteś trolem i........człowiekiem, haha zgasiłem ciebie

Ontopic

Hmm widać Toei tworzą DBS bo Vegeta znowu dostał łupnia

Jerona, tyn o Putinie, tyn cynzura choby komunizm jaki. Kaj jo jest?
........................................................................................................................................................................................................................................................................................................ rosja-tard
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE

Ten post był edytowany 7 razy, ostatnio zmieniony przez Książe Pan hime: 09.09.2016, 19:49
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Takie "dyskusje" nie będą tolerowane. Albo będziesz wypowiadał się normalnie, albo w ogóle.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Yasiek napisał(a):
Ewentualnie oboje to Zamasu
OBAJ!


Shounen napisał(a):
Albo będziesz wypowiadał się normalnie, albo w ogóle.
Jerona, tyn o Putinie, tyn cynzura choby komunizm jaki. Kaj jo jest?

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie cenzura, tylko ogłada. Dostał bana pół roku temu i niczego z tego nie wyniósł. Szkoda pisać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 056, 28.08.2016
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook