Forum Dragon Ball Nao

» Bardock - do raju?

Strony:   1, 2, 3

Czy Bardock powinien zachować swoje ciało?

Czy Bardock powinien zachować swoje ciało?
Tak 60,71% 17 60,71%
Nie 39,29% 11 39,29%
Wszystkich głosów: 28
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
pitek599, weźże pisz staranniej, bo oczy krwawią. Języka możesz nie znać, ale spellchecker to ty chyba masz, nie?


Dlaczego zakładacie, że Bardock w ogóle odwalił kitę? Może Ipana uwarzył mu eliksir długowieczności? Nie wiemy, co stało się z Plantianami, pierwotnymi mieszkańcami Plantu, nie? Jak to się stało, że Tsufulianie/Tufrianie (od fruit) stali się jedyną rozumną rasą na planecie?

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
vegeta391 napisał(a):
Dlaczego zakładacie, że Bardock w ogóle odwalił kitę?
Zginął wraz z planetą. Episode of Bardock nawet nie biorę pod uwagę, tylko traktuję jak spin-off, bo w istocie nim jest. I to spin-off nawet nie tyle anime czy mangi, co gry Dragon Ball Heroes.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie twierdzę, że nie istnieje, ale ma tyle samo związku z główną fabułą, co filmy kinowe, które uznaje się tylko za historie poboczne.

Dla mnie to tak wygląda, że fanka wymyśliła sobie i narysowała historię, a Shueisha ją oficjalnie wydała, a Toei zanimowało. W sumie miło by było, gdyby robili coś takiego częściej, ale z wiadomych przyczyn nie można tego traktować "serio".

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Shounen, wypunktuj mi argumenty, które przekreślają toto jago będące „serio”, bo coś zdaje się mi umykać. Fizykiem też nie jestem, ale na chłopski rozum, jeśli gdzieś była koniunkcja sfer, gdzie indziej gwiezdne wrota, to i takie bum też może się stać i naruszyć czasoprzestrzeń.

Argumentacja, że jak pani od jaojców robiła, to niekoszerne, też jest o dupę roztrzaść (potłuc).

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jeśli ktoś łyka paradoksy czasowe, to przypuszczam, że może uznać ten odcinek za pasujący do głównej fabuły, ale jeśli z góry określa się go mianem spin-offa, to ja nie będę się sprzeciwiał tylko dlatego, że nie w nim baboli, które by przeczyły mandze.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Bardock to jest postac epizodyczna tak jak ojciec Vegety i glebsze rozczulanie sia nad tym czy trafil on do Dragonbalowskiego piekla czy zostal ,,zbawiony'przeszedl reinkarnacje,jest bynajmiej nudne bez celowe. Bardock ma grono fanow i beda oni wymysalc rozne teorie majace na celu ,,wybielenie Bardocaka' jak np ta ze DethBall Freeza stworzyl czarna dziure ktora przenisla wyzej wspomianego Bardoca w blizej nie okreslona przeszlosc i tam podczs walki z protoplasta Changelingow przeszedl przemine w pierwszego Ssj . Ja tego nie negoje ani nie chwale , bo ja od tego nie jestem i kazdy ma prawo do swoich pomyslow i fantazji zwlaszcza jesli sie lubi danego bohatera .Ale prawda jest taka ze według [ ort! ] Toriyamy Bardock zginol w kuli energi Freeza i jego los raczej jest przesadzony bo prowadzil zycie mordercy zdobywcy planet i zabijal na polecenei swojego krola i imperatora Freza

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
pitek599 napisał(a):
.Ale prawda jest taka ze według [ ort! ] Toriyamy Bardock
Czy według niego, czy nie według niego, to już inna sprawa, bo tak naprawdę nie wiadomo, jaki dokładnie wkład miał Torek w odcinki specjalne.
Co nie zmienia faktu, że uniwersum jest płynne i ilekroć Toriyamę oświeci, pozwala on sobie na małe zmiany w „kanonie”, więc nie można powiedzieć, że raz ustalone jest święte.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Uniwersum DB jest elastyczne i dopóki Toriyama nie wyda oficjalnego komentarza co do Bardocka obowiązującym końcem ojca Kakarotta jest Deth Ball Freeza i prawdopodobnie w piekle

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
florion11 Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 28
Dni na forum: 4.378
Ostrzeżenia: 4
Posty: 133
Czy Bardock po śmierci poszedł do raju? Hmm trzeba by zapytać Kaito albo wszechmogącego.
Książe Pan hime
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.763
Ostrzeżenia: 1
Posty: 40
florion11 napisał(a):
Czy Bardock po śmierci poszedł do raju? Hmm trzeba by zapytać Kaito albo wszechmogącego.
DB Tag team na PSP potwierdza że smaży się w piekle, jednakże to FoG wersja jego, wersja DB- pewnie mogłaby trafić do nieba, ale pan Bardock miał to w tyłku i Enma wysłał go do piekła

Bardock to jest postac epizodyczna tak jak ojciec Vegety
Ale mimo tego ma lepsze ciało, więcej przybranych dzieci, i więcej fanów
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Bardock - do raju?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook