Forum Dragon Ball Nao

» Przywróćcie Bartka!

Strony:   1, 2, 3
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Al Ed Upek to co ja zrobiłam, normalnie odpowiadać na posty jak na każdy inny.
Yasiek Nie możesz oceniać zdrowia psychicznego osoby, której nie znasz, nie wiesz jak Bartek postępuje w prawdziwym życiu. Co do Superniani to nawet osoby publiczne spotykają się z krytyką ludzi niezadowolonych. Jednak jestem za jego przywróceniem, mogliście go ignorować, mogliście normalnie odpowiadać tak jak ja. Jeśli traktuje się ludzi po ludzku to i oni traktują Cię dobrze.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Citrel napisał(a):
Al Ed Upek to co ja zrobiłam, normalnie odpowiadać na posty jak na każdy inny.
A na post "Powinieneś się leczyć" jak powinno się odpowiadać? "Lubię Bulmę bo jest mądra" czy "nie możemy mieć pewności jak wygląda stolec sayian, ponieważ nie uzyskaliśmy nigdy jego próbki"?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Al Ed Upek Ja nie pisałam nikomu, że powinien się leczyć, stolec to satyra na uwagi Yaska (o czym pisałam kilka razy), a co, nie wolno lubić bohaterki filmu bo jest mądra? To za co lubić filmy czy postaci filmowe? Na post lubię Bulmę bo jest mądra odpowiedzią jest akceptacja że ktoś lubi ją za tę cechę. A jak ktoś pyta za co lubisz Bulmę to odpowiadam, za to, że jest mądra, bo ją za to lubię. Czy naprawdę muszę tłumaczyć najprostsze rzeczy? To jakbyś odpowiedział za co lubisz lub nie lubisz jakąś postać?
Natomiast to z próbką stolca to fakt, jak nie ma czegoś próbki ani tekstów źródłowych to nie można nic na ten temat powiedzieć, a Saiyanie nie istnieją, więc ich stolec też nie, a w DB nic na ten temat nie było, proste? Wystarczy przyjąć to do wiadomości.
PSKING0555 Czy pomoc przyjacielowi przeczy inteligencji człowieka? Czy mam być nie fair wobec kogoś kto nic mi nie zrobił, bo inni go nie lubią? O GT mam zdanie jakie mam, które uzasadniłam dlaczego, to temat na osobną dyskusję, już przewałkowany na wszystkie strony. Dzięki za komplement
Książe Pan hime
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.763
Ostrzeżenia: 1
Posty: 40
Myślałem że traktujecie nas tak bo jesteśmy inni, ale po rozmowie z Asią miałem rację, jesteście dziwni

Ale szacun szacun

I facepalm dla "fizjoterapeuty" który cytował obrazę moją dla największego trola, trzeba się bronić przecież, a ty broniłeś to "coś", co, Hitlera też bronisz?

Dajcie spokój i zamknijcie ten temat.
1.Zamknij pizdę, i tak nie masz racji
2."Spokój" będzie jak przestaniesz być #$% trollem
krzewyozdobne Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 35
Dni na forum: 2.396
Posty: 2
uwolnić Bartka!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Przywróćcie Bartka!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook